Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Wyniki Regat ME Klasy Laser Radial

Gdynia 06.07 – 13.07.2017

Klasalaserkai ME Gdynia 2017 Logo

   Zakończyły się się Młodzieżowe Mistrzostwa Europy Klasy Laser Radial w Polsce. Regaty klasy radial dla kobiet i mężczyzn były

rozegrywane u wybrzeży Gdyni. Szczegóły dotyczące regat, listę zawodników, reprezentujących klasę laser można znaleźć na stronie www wydarzenia oraz kalendarzu regat.

Wyniki Regat Młodzieżowe ME Gdynia 2017 Klasy Laser Radial - Kobiety

M-ce

Nat

Nr

Imię i Nazwisko

Grupa

Rok

R1

R2

R3

R4

R5

R6

R7

R8

R9

R10

Punkty

1 POL 209432 Wiktoria Gołębiowska   2000 3.0 2.0 1.0 4.0 2.0 (30.0) 15.0 (26.0) 3.0 6.0 36.0
2 ITA 205245 Elisa Navoni   1999 10.0 3.0 2.0 3.0 7.0 (19.0) 4.0 3.0 15.0 (66.0 RET) 47.0
3 RUS 202284 Mariia Kislukhina   1999 5.0 4.0 9.0 14.0 4.0 (34.0) 2.0 4.0 (17.0) 10.0 52.0
4 SLO 206666 Lin Pletikos   1999 4.0 7.0 11.0 5.0 (66.0 DSQ) 4.0 1.0 7.0 (25.0) 17.0 56.0
5 RUS 207104 Valeriya Lomatchenko   2000 26.0 6.0 (66.0 BFD) 1.0 1.0 18.0 3.0 (66.0 DNC) 2.0 1.0 58.0
6 ITA 210424 Matilda Talluri   2000 11.0 10.0 (66.0 DSQ) 2.0 8.0 (21.0) 16.0 10.0 4.0 4.0 65.0
7 ESP 209804 Carlota Sanchez   2000 20.0 5.0 6.0 13.0 6.0 (33.0) 7.0 (31.0) 7.0 2.0 66.0
8 BLR 207793 Ekaterina Sanko   1999 (23.0) 1.0 5.0 9.0 11.0 15.0 9.0 6.0 16.0 (19.0) 72.0
9 NED 212640 Sarah Bos   2000 9.0 12.0 12.0 7.0 15.0 (26.0) 13.0 (16.0) 6.0 9.0 83.0
10 IRL 211118 Sally Bell   1999 29.0 13.0 7.0 11.0 13.0 (39.0) 18.0 (47.0) 1.0 5.0 97.0
11 GBR 210220 Daisy Collingridge   1999 8.0 8.0 8.0 24.0 10.0 6.0 22.0 (29.0) (30.0) 12.0 98.0
12 RUS 208241 Elizaveta Borovkova U17 2002 18.0 32.0 3.0 12.0 5.0 (47.0) (47.0) 20.0 20.0 14.0 124.0
13 RUS 205091 Ekaterina Bereza   1999 13.0 (46.0) 4.0 19.0 17.0 (38.0) 12.0 12.0 28.0 21.0 126.0
14 GER 203250 Theresa Wierschin U17 2001 (46.0) (47.0) 16.0 8.0 23.0 9.0 11.0 19.0 22.0 31.0 139.0
15 GBR 197705 Molly Sacker   2000 6.0 25.0 14.0 18.0 (40.0) 12.0 6.0 25.0 (35.0) 34.0 140.0
16 IRL 211117 Nell Staunton   2000 (42.0) 22.0 22.0 6.0 19.0 24.0 (39.0) 36.0 5.0 8.0 142.0
17 GBR 204914 Stephanie Wingeatt   1999 1.0 37.0 17.0 (66.0 BFD) 20.0 (60.0) 23.0 8.0 18.0 20.0 144.0
18 HKG 210298 Jacqueline Truhol --- 1999 (34.0) 21.0 (36.0) 17.0 12.0 14.0 20.0 30.0 23.0 16.0 153.0
19 SWE 200669 Hanna Johnsson   1999 14.0 33.0 (35.0) 24.0 DPI1 28.0 10.0 (48.0) 35.0 10.0 3.0 157.0
20 POL 208733 Wiktoria Lehmann U17 2001 25.0 29.0 26.0 22.0 9.0 11.0 14.0 (34.0) (38.0) 29.0 165.0
21 HKG 201678 Molly Highfield --- 1999 31.0 14.0 32.0 (40.0) 18.0 3.0 31.0 11.0 (44.0) 28.0 168.0
22 LAT 190907 Agija Elerte   2000 (58.0) 9.0 34.0 34.0 38.0 (63.0) 27.0 2.0 21.0 13.0 178.0
23 FIN 210136 Veera Kaakinen   2000 39.0 26.0 10.0 (66.0 BFD) 3.0 (46.0) 30.0 46.0 9.0 15.0 178.0
24 POL 207855 Natalia Stawiarska   1999 15.0 39.0 24.0 (66.0 BFD) 30.0 7.0 (41.0) 28.0 24.0 23.0 190.0
25 GBR 210236 Anya Haji-Michael   1999 49.0 (52.0) 13.0 16.0 16.0 22.0 25.0 27.0 (66.0 DNC) 30.0 198.0
26 ISR 168365 Juli Baruch   2000 2.0 (54.0) 20.0 20.0 32.0 52.0 10.0 (53.0) 31.0 33.0 200.0
27 HKG 197832 Marian Williams --- 1999 (43.0) 11.0 29.0 30.0 29.0 8.0 29.0 32.0 34.0 (37.0) 202.0
28 NED 208434 Cassandra Van Harrewijn   1999 (52.0) 23.0 30.0 35.0 22.0 1.0 21.0 38.0 33.0 (41.0) 203.0
29 POL 207099 Magda Placzke U17 2001 (66.0 BFD) 24.0 51.0 10.0 24.0 (64.0) 43.0 18.0 12.0 22.0 204.0
30 POL 205300 Katarzyna Harc   2000 36.0 15.0 23.0 25.0 25.0 (55.0) (49.0) 33.0 27.0 32.0 216.0
31 POL 198206 Monika Klopotowska   1999 19.0 (48.0) 42.0 37.0 (52.0) 5.0 37.0 14.0 29.0 38.0 221.0
32 DEN 208935 Michala Norsell   1999 33.0 16.0 18.0 (39.0 DPI1) 36.0 36.0 35.0 21.0 26.0 (66.0 DNC) 221.0
33 GBR 210000 Emma Crane   2000 35.0 27.0 27.0 26.0 27.0 (61.0) 26.0 24.0 32.0 (45.0) 224.0
34 HKG 186395 Nancy Highfield --- 2000 21.0 42.0 19.0 (66.0 BFD) 39.0 (50.0) 28.0 15.0 36.0 25.0 225.0
35 CRO 210747 Karla Savar   1999 32.0 (66.0 BFD) (66.0 BFD) 21.0 31.0 57.0 8.0 5.0 37.0 39.0 230.0
36 GBR 211875 Mila Monaghan   2000 (66.0 BFD) 49.0 25.0 27.0 35.0 17.0 40.0 (59.0) 11.0 26.0 230.0
37 RUS 209467 Ekaterina Guseva   1999 22.0 20.0 15.0 (66.0 BFD) 14.0 (66.0 DNC) 19.0 57.0 19.0 66.0 DNC 232.0
38 GBR 208325 Freya Cumpsty U17 2002 (48.0) 30.0 45.0 15.0 (66.0 DNC) 44.0 38.0 43.0 8.0 18.0 241.0
39 POL 207349 Magdalena Daniszewska   1999 16.0 17.0 33.0 43.0 (50.0) 37.0 34.0 (51.0) 39.0 24.0 243.0
40 ITA 204245 Margherita Ronzoni   2000 28.0 44.0 39.0 42.0 44.0 23.0 5.0 23.0 (54.0) (66.0 DNF) 248.0
41 LAT 207538 Estere Kumpina U17 2001 45.0 19.0 49.0 (66.0 BFD) 21.0 53.0 45.0 (66.0 BFD) 13.0 11.0 256.0
42 SWE 169265 Maja Hansson-Mild   2000 17.0 36.0 21.0 28.0 34.0 42.0 (46.0) (61.0) 43.0 35.0 256.0
43 GER 209944 Ellen Wittenberg U17 2001 7.0 (58.0) 50.0 36.0 48.0 29.0 37.0 DPI1 9.0 52.0 (66.0 DNC) 268.0
44 POL 195782 Oliwia Laskowska U17 2001 (44.0) 38.0 43.0 66.0 DNE (58.0) 20.0 17.0 1.0 41.0 43.0 269.0
45 POL 208652 Agata Kalinowska U17 2001 (57.0) 18.0 40.0 33.0 33.0 32.0 55.0 22.0 49.0 (66.0 DNC) 282.0
46 IRL 211461 Tara Coveney U17 2001 47.0 40.0 (52.0) (66.0 BFD) 26.0 49.0 51.0 52.0 14.0 7.0 286.0
47 POL 192638 Natalia Bazylko   2000 (51.0) 43.0 47.0 41.0 (49.0) 16.0 32.0 17.0 48.0 42.0 286.0
48 POL 195574 Anna Michalska   1999 40.0 34.0 31.0 44.0 41.0 2.0 (58.0) (55.0) 51.0 44.0 287.0
49 INA 205020 Kirana Wardojo --- 1999 12.0 41.0 37.0 (66.0 BFD) 42.0 35.0 (50.0) 49.0 42.0 40.0 298.0
50 SUI 204298 Olivia Björk-Anastassov   2000 38.0 54.0 DPI1 48.0 32.0 37.0 28.0 24.0 41.0 (66.0 DNC) (66.0 DNC) 302.0
51 GRE 211853 Victoria-paraskevi Smyrnioudi   2000 60.0 31.0 28.0 29.0 45.0 27.0 42.0 48.0 (66.0 DNC) (66.0 DNC) 310.0
52 CRO 207339 Ivona Ercegovac U17 2001 53.0 35.0 46.0 31.0 (54.0) 31.0 44.0 (54.0) 45.0 27.0 312.0
53 POL 161696 Natalia Jablonska U17 2001 37.0 45.0 (53.0) 39.0 46.0 51.0 (52.0) 39.0 46.0 36.0 339.0
54 POL 211227 Kornelia Ulazka U17 2002 41.0 28.0 41.0 50.0 51.0 54.0 (61.0) 56.0 40.0 (66.0 DNC) 361.0
55 POL 207579 Julia Sieczkowska   1999 30.0 51.0 60.0 46.0 63.0 13.0 60.0 45.0 (66.0 DNC) (66.0 DNC) 368.0
56 POL 201832 Marcelina Korszon U17 2002 24.0 50.0 58.0 (66.0 BFD) 47.0 40.0 33.0 (66.0 BFD) 50.0 66.0 DNC 368.0
57 POL 184592 Karolina Blaszak   2000 59.0 60.0 55.0 45.0 55.0 48.0 54.0 13.0 (66.0 DNC) (66.0 DNC) 389.0
58 POL 204205 Marta Weiss   1999 55.0 59.0 45.0 DPI1 (66.0 BFD) 43.0 41.0 62.0 42.0 47.0 (66.0 DNC) 394.0
59 CZE 167986 Lenka Kalisova   1999 27.0 57.0 38.0 (66.0 BFD) 57.0 58.0 57.0 37.0 (66.0 DNC) 66.0 DNC 397.0
60 POL 186221 Izabela Satrjan   1999 54.0 (62.0) 56.0 49.0 62.0 43.0 56.0 44.0 53.0 (66.0 DNF) 417.0
61 POL 195307 Paulina Placzke U17 2002 50.0 55.0 57.0 47.0 56.0 45.0 59.0 50.0 (66.0 DNC) (66.0 DNC) 419.0
62 POL 201561 Anna Trędowska U17 2002 62.0 56.0 62.0 48.0 61.0 25.0 65.0 62.0 (66.0 DNC) (66.0 DNC) 441.0
63 GBR 211322 Natalya Williams   2000 63.0 63.0 61.0 51.0 60.0 56.0 63.0 40.0 (66.0 DNC) (66.0 DNC) 457.0
64 POL 173379 Ksenia Kobelak   2000 61.0 61.0 54.0 (66.0 BFD) 53.0 59.0 53.0 58.0 (66.0 DNC) 66.0 DNC 465.0
65 POL 205651 Magdalena Smagowicz   2000 56.0 64.0 59.0 (66.0 BFD) 59.0 62.0 64.0 60.0 (66.0 DNC) 66.0 DNC 490.0

Wyniki Regat Młodzieżowe ME Gdynia 2017 Klasy Laser Radial - Mężczyźni

M-ce

Nat

Nr

Imię i Nazwisko

Grupa

 

Rok

Q1

Q2

Q3

Q4

Q5

R6

R7

R8

R9

Punkty

1 HKG 171979 Nicholas Bezy   1999 6.0 (13.0) 3.0 2.0 4.0 11.0 1.0 (33.0) 3.0 3.0 33.0
2 ITA 202260 Guido Gallinaro   2000 3.0 (4.0) 1.0 1.0 1.0 14.0 2.0 1.0 12.0 (31.0) 35.0
3 GRE 208661 Dimitris Papadimitriou   2000 1.0 1.0 (21.0) 1.0 3.0 (36.0) 15.0 2.0 11.0 8.0 42.0
4 GBR 212232 Ben Whaley   1999 (19.0) 1.0 4.0 5.0 4.0 2.0 17.0 (41.0) 7.0 2.0 42.0
5 RUS 205092 Daniil Krutskikh   2000 2.0 (6.0) 2.0 4.0 2.0 5.0 7.0 (22.0) 13.0 17.0 52.0
6 ISR 204624 Maor Benharoch   1999 (10.0) 10.0 2.0 6.0 2.0 (35.0) 3.0 3.0 14.0 19.0 59.0
7 GER 210141 Nico Naujock U17 2001 11.0 (17.0) 6.0 5.0 13.0 (41.0) 10.0 6.0 9.0 7.0 67.0
8 IRL 210101 Ewan Mcmahon   1999 (7.0) 4.0 1.0 7.0 2.0 (32.0) 32.0 15.0 1.0 6.0 68.0
9 FIN 207860 Nooa Laukkanen   2000 1.0 2.0 (21.0) 3.0 1.0 17.0 26.0 (61.0 DNC) 5.0 14.0 69.0
10 NOR 209553 Uffe Tomasgaard   2000 4.0 (28.0) 1.0 4.0 5.0 12.0 14.0 12.0 (29.0) 27.0 79.0
11 ESP 198725 Álvaro Valido Franco U17 2001 (32.0) 9.0 26.0 8.0 6.0 7.0 (41.0) 17.0 6.0 11.0 90.0
12 NED 210857 Stijn Paardekooper   1999 (24.0) 3.0 13.0 9.0 7.0 26.0 20.0 7.0 (38.0) 9.0 94.0
13 ITA 212299 Lorenzo Masetti   1999 11.0 7.0 (13.0) 10.0 4.0 18.0 25.0 (58.0) 18.0 4.0 97.0
14 FRA 205709 Jimmy Marchand   1999 1.0 4.0 11.0 (19.0) 13.0 20.0 (44.0) 14.0 30.0 5.0 98.0
15 ESP 211082 Victor Simo   2000 (17.0) 8.0 8.0 7.0 12.0 1.0 11.0 18.0 (39.0) 35.0 100.0
16 FRA 179417 Nathan Le Pen   2000 8.0 14.0 8.0 (61.0 BFD) 6.0 (46.0) 18.0 21.0 8.0 18.0 101.0
17 IRL 189117 Johnny Durcan   1999 8.0 (61.0 BFD) 22.0 6.0 1.0 (45.0) 38.0 29.0 2.0 1.0 107.0
18 ESP 196717 Pere Ponseti Mesquida   2000 (23.0) 2.0 6.0 10.0 16.0 (48.0) 33.0 9.0 15.0 23.0 114.0
19 POL 203117 Wojciech Klimaszewski U17 2001 (47.0) 11.0 6.0 24.0 12.0 4.0 23.0 (31.0) 23.0 13.0 116.0
20 SUI 209205 Gauthier Verhulst U17 2001 (47.0) 18.0 17.0 4.0 5.0 (43.0) 4.0 16.0 35.0 22.0 121.0
21 SUI 210300 Gregoire Peverelli   1999 11.0 (14.0) 9.0 6.0 7.0 24.0 16.0 (39.0) 16.0 32.0 121.0
22 ESP 205754 Marcelo Cairo Assenza   2000 (5.0) 3.0 5.0 1.0 3.0 (51.0) 51.0 37.0 4.0 20.0 124.0
23 NED 212639 Marnix Bos   2000 12.0 19.0 (24.0) 2.0 9.0 40.0 12.0 (50.0) 21.0 10.0 125.0
24 IRL 212522 Loghlen Rickard   2000 (31.0) 2.0 2.0 2.0 6.0 (53.0) 13.0 53.0 26.0 25.0 129.0
25 ITA 179399 Rodolfo Silvestrini   2000 7.0 (14.0) 11.0 9.0 10.0 38.0 30.0 4.0 22.0 (46.0) 131.0
26 TUR 197298 Alp Baltali   2000 (27.0) 6.0 15.0 19.0 21.0 29.0 19.0 (46.0) 10.0 15.0 134.0
27 ITA 210765 Alessandro Fornasari   1999 5.0 21.0 11.0 12.0 (32.0) 9.0 5.0 13.0 59.0 (61.0 RET) 135.0
28 SWE 212316 Ludde Lindqvist   2000 (37.0) 5.0 8.0 5.0 27.0 19.0 27.0 (34.0) 19.0 29.0 139.0
29 HUN 208740 Aron Tenke   1999 (28.0) 15.0 13.0 21.0 14.0 6.0 29.0 (32.0) 20.0 21.0 139.0
30 ISR 210777 Guy Asher   2000 (21.0) 6.0 5.0 11.0 11.0 (44.0) 9.0 30.0 42.0 34.0 148.0
31 IRL 212111 Conor Quinn   1999 (49.0) 1.0 15.0 8.0 14.0 52.0 6.0 49.0 (54.0) 12.0 157.0
32 CYP 212659 Orestis Germanos   2000 16.0 12.0 5.0 (18.0) 13.0 16.0 (61.0 RET) 28.0 34.0 38.0 162.0
33 ISR 195017 Yam Lauber   1999 9.0 15.0 14.0 13.0 (24.0) 15.0 (61.0 RET) 25.0 32.0 44.0 167.0
34 RUS 205310 Kirill Tereshkin U17 2001 18.0 9.0 7.0 (27.0) 16.0 10.0 24.0 43.0 41.0 (52.0) 168.0
35 BUL 194857 Lyuben Tenekedzhiev   1999 22.0 21.0 (61.0 BFD) 7.0 8.0 22.0 (55.0) 20.0 43.0 28.0 171.0
36 ITA 212029 Francesco Viel   2000 (28.0) 12.0 3.0 15.0 11.0 21.0 40.0 35.0 (56.0) 39.0 176.0
37 FIN 201042 Jakob Eklund   1999 2.0 31.0 18.0 15.0 (61.0 BFD) 34.0 37.0 8.0 36.0 (50.0) 181.0
38 GBR 209133 George Ford   1999 23.0 24.0 (29.0) 16.0 9.0 47.0 (53.0) 23.0 28.0 16.0 186.0
39 NOR 201640 Christoffer S?rlie   2000 4.0 15.0 (25.0) 25.0 15.0 31.0 (54.0) 10.0 40.0 49.0 189.0
40 FRA 211287 Adam Caillaud U17 2001 17.0 (23.0) 22.0 3.0 15.0 23.0 50.0 5.0 (55.0) 55.0 190.0
41 IRL 213000 Jamie Mcmahon U17 2002 10.0 16.0 (30.0) 9.0 5.0 (61.0 BFD) 28.0 45.0 25.0 53.0 191.0
42 EST 211968 Keith Luur   2000 13.0 12.0 19.0 26.0 (35.0) 3.0 8.0 54.0 57.0 (61.0 DNC) 192.0
43 POL 208653 Tytus Butowski U17 2001 6.0 (29.0) 10.0 20.0 26.0 28.0 35.0 19.0 (48.0) 48.0 192.0
44 AUT 207846 Jakob Flachberger   1999 (61.0 BFD) 7.0 19.0 18.0 3.0 54.0 36.0 (55.0) 24.0 33.0 194.0
45 SUI 209936 Nicolas Rolaz   1999 19.0 (24.0) 22.0 8.0 14.0 37.0 (56.0) 42.0 27.0 26.0 195.0
46 GER 205280 Paul Bothe   1999 17.0 11.0 (61.0 BFD) 13.0 26.0 27.0 31.0 (59.0) 37.0 37.0 199.0
47 SWE 207830 Fabian Magnusson U17 2001 13.0 21.0 (42.0) 17.0 19.0 33.0 21.0 36.0 (47.0) 40.0 200.0
48 ISR 154843 Zohar Haruvi   2000 3.0 19.0 (33.0) 20.0 20.0 8.0 42.0 40.0 49.0 (61.0 DNC) 201.0
49 SUI 210577 Zeno Fry   1999 26.0 5.0 16.0 11.0 (61.0 BFD) 56.0 (57.0) 51.0 17.0 24.0 206.0
50 IRL 187586 Fionn Conway   1999 (26.0) 10.0 10.0 21.0 8.0 49.0 (52.0) 24.0 44.0 42.0 208.0
51 IRL 209838 Peter Fagan   2000 (30.0) 3.0 23.0 26.0 20.0 13.0 46.0 38.0 (53.0) 45.0 214.0
52 ITA 211988 Alberto Tezza   1999 5.0 (61.0 BFD) 29.0 3.0 18.0 30.0 (58.0) 27.0 50.0 54.0 216.0
53 NED 210371 Aleksandr Moliakov U17 2001 20.0 17.0 15.0 14.0 (23.0) 42.0 (45.0) 26.0 45.0 41.0 220.0
54 SWE 212711 Olle Lindbom   2000 18.0 5.0 21.0 12.0 (24.0) 50.0 43.0 11.0 (61.0 DNC) 61.0 DNC 221.0
55 POL 212632 Jakub Marciniak U17 2001 16.0 27.0 4.0 10.0 (34.0) (61.0 DNC) 48.0 57.0 33.0 30.0 225.0
56 RUS 208229 Nikita Melnikov U17 2002 (24.0) 13.0 14.0 14.0 19.0 (55.0) 22.0 44.0 51.0 51.0 228.0
57 SUI 211844 Jacopo Scornaienghi   2000 29.0 10.0 7.0 14.0 (61.0 BFD) 39.0 47.0 48.0 (58.0) 36.0 230.0
58 ESP 209162 Pep Cazador U17 2001 (35.0) 7.0 12.0 22.0 29.0 (58.0) 39.0 47.0 31.0 43.0 230.0
59 RSA 191033 Calvin Gibbs --- 1999 4.0 28.0 12.0 23.0 (61.0 BFD) 25.0 49.0 (52.0) 46.0 47.0 234.0
60 IRL 211138 Henry Higgins   2000 6.0 8.0 (44.0) 24.0 16.0 57.0 34.0 56.0 52.0 (61.0 DNC) 253.0
                 SILVER

M-ce

Nat

Nr

Imię i Nazwisko

Grupa

 

Q1

Q2

Q3

Q4

Q5

R6

R7

R8

R9

R10

Punkty

(60)1 CYP 196592 Alexios Papazoglou U17 2001 (33.0) (61.0 BFD) 31.0 12.0 9.0 27.0 13.0 11.0 5.0 9.0 117.0
(60)2 SWE 201656 Olle Aronsson U17 2001 (31.0) 27.0 14.0 17.0 18.0 16.0 (39.0) 5.0 11.0 11.0 119.0
(60)3 SUI 210075 Nicholas Davies   2000 22.0 (30.0) 20.0 16.0 17.0 4.0 (47.0) 3.0 28.0 14.0 124.0
(60)4 HKG 201677 Christopher Bezy --- 2001 (61.0 DNC) (61.0 BFD) 3.0 18.0 10.0 61.0 BFD 24.0 6.0 3.0 5.0 130.0
(60)5 AUT 207806 Matthäus Zöchling   2000 20.0 26.0 (61.0 BFD) 22.0 (61.0 BFD) 13.0 26.0 29.0 1.0 6.0 143.0
(60)6 GBR 210560 Jordan Giles   1999 (39.0) 22.0 26.0 21.0 8.0 (61.0 BFD) 15.0 47.0 6.0 2.0 147.0
(60)7 GRE 211850 Periklis Papadopoulos U17 2001 18.0 25.0 19.0 28.0 (33.0) 21.0 6.0 9.0 (36.0) 22.0 148.0
(60)8 BLR 207797 Maksim Dziahel   1999 7.0 (61.0 BFD) 7.0 20.0 (61.0 BFD) 7.0 18.0 25.0 30.0 36.0 150.0
(60)9 HUN 211991 Zoltan Veisse   1999 48.0 8.0 4.0 17.0 (61.0 BFD) 29.0 32.0 14.0 2.0 (61.0 DNC) 154.0
(60)10 HUN 193758 Balázs Argay U17 2001 8.0 38.0 (41.0) 33.0 35.0 5.0 1.0 4.0 (40.0) 33.0 157.0
(60)11 ITA 205254 Francesco Nicol?   2000 10.0 (47.0) 20.0 32.0 33.0 3.0 14.0 8.0 (47.0) 41.0 161.0
(60)12 NOR 212721 Fredrik Andresen   2000 12.0 16.0 28.0 39.0 (61.0 BFD) 28.0 (53.0) 7.0 24.0 8.0 162.0
(60)13 NED 207342 Juan Camacho Soares   2000 (38.0) 20.0 38.0 28.0 15.0 2.0 7.0 17.0 (44.0) 38.0 165.0
(60)14 GBR 212077 Arthur Fry U17 2001 21.0 32.0 18.0 25.0 (61.0 BFD) 34.0 22.0 (53.0) 8.0 10.0 170.0
(60)15 SWE 200922 André Olsson   1999 (46.0) (37.0) 9.0 22.0 23.0 25.0 27.0 32.0 18.0 16.0 172.0
(60)16 DEN 207411 Andreas Krabbe-Christensen   1999 25.0 20.0 34.0 (38.0) 24.0 24.0 (43.0) 43.0 4.0 3.0 177.0
(60)17 GBR 191316 Christopher Jones   2000 (50.0) 36.0 24.0 25.0 30.0 (61.0 BFD) 28.0 2.0 13.0 21.0 179.0
(60)18 HUN 205178 Dárió Goldfinger U17 2001 (44.0) 29.0 26.0 31.0 27.0 35.0 (50.0) 20.0 9.0 7.0 184.0
(60)19 SLO 209109 Tas Kolman   1999 45.0 18.0 12.0 42.0 (61.0 DSQ) 11.0 17.0 26.0 17.0 (61.0 DNC) 188.0
(60)20 SWE 195231 Rasmus Alnebeck   2000 (35.0) 16.0 18.0 30.0 25.0 (61.0 BFD) 9.0 36.0 31.0 27.0 192.0
(60)21 POL 210947 Lukasz Machowski U17 2001 15.0 (61.0 BFD) (61.0 DSQ) 13.0 17.0 61.0 BFD 12.0 10.0 21.0 43.0 192.0
(60)22 TUR 208646 Adnan Çakay   2000 (49.0) 32.0 25.0 27.0 12.0 (61.0 BFD) 35.0 12.0 20.0 32.0 195.0
(60)23 TUR 206657 Egehan Haydaroglu   1999 (39.0) 11.0 24.0 29.0 28.0 (61.0 BFD) 44.0 21.0 39.0 1.0 197.0
(60)24 NED 207504 Pieter Kraan   1999 14.0 23.0 (43.0) 15.0 27.0 (61.0 BFD) 54.0 1.0 61.0 BFD 4.0 199.0
(60)25 AUT 203598 Keanu Prettner   1999 48.0 43.0 (55.0) 23.0 19.0 6.0 23.0 (51.0) 10.0 29.0 201.0
(60)26 LTU 202750 Airidas Rutkauskas   1999 16.0 28.0 32.0 (37.0) 26.0 23.0 4.0 (46.0) 42.0 34.0 205.0
(60)27 FRA 193740 Yvan Beaufils U17 2001 35.0 22.0 9.0 (36.0) 21.0 17.0 38.0 50.0 15.0 (61.0 DNC) 207.0
(60)28 ITA 211394 Flavio Ardimento U17 2001 (51.0) 29.0 28.0 34.0 36.0 10.0 19.0 (49.0) 26.0 26.0 208.0
(60)29 LTU 210163 Radvilas Janulionis   2000 32.0 (43.0 DPI1) 17.0 19.0 30.0 18.0 (41.0) 33.0 35.0 24.0 208.0
(60)30 ITA 176797 Andrea Golabek   2000 2.0 19.0 31.0 33.0 (34.0) 9.0 20.0 54.0 46.0 (61.0 DNC) 214.0
(60)31 SUI 206317 Giona Renggli   1999 9.0 (44.0) 27.0 23.0 25.0 20.0 30.0 41.0 (45.0) 39.0 214.0
(60)32 SLO 193436 Nicolo Kravanja   2000 24.0 37.0 28.0 (38.0) 37.0 19.0 3.0 18.0 49.0 (61.0 DNC) 215.0
(60)33 SUI 191225 Lino Kersting   2000 (42.0) 33.0 23.0 35.0 20.0 31.0 10.0 35.0 (38.0) 31.0 218.0
(60)34 IRL 211260 Peter Gilmore   2000 (55.0) 20.0 23.0 24.0 41.0 38.0 (49.0) 34.0 19.0 19.0 218.0
(60)35 ITA 188114 Matija Succi   1999 25.0 (35.0) 29.0 29.0 28.0 (61.0 BFD) 31.0 27.0 32.0 18.0 219.0
(60)36 GBR 209453 Arthur Brown   2000 29.0 33.0 35.0 11.0 (61.0 BFD) 8.0 8.0 57.0 (61.0 DNC) 40.0 221.0
(60)37 FIN 203730 Joakim Svinhufvud   2000 32.0 26.0 10.0 (61.0 BFD) 10.0 (61.0 BFD) 11.0 13.0 61.0 DNC 61.0 DNC 224.0
(60)38 POL 207570 Piotr Malinowski U17 2001 (42.0) 37.0 20.0 26.0 22.0 22.0 33.0 15.0 50.0 (61.0 DNC) 225.0
(60)39 GBR 212109 Tom Renny   2000 21.0 23.0 30.0 (44.0) (61.0 BFD) 39.0 5.0 40.0 41.0 28.0 227.0
(60)40 ITA 211060 Jacopo Gilioli   2000 46.0 17.0 39.0 (61.0 BFD) 22.0 (61.0 BFD) 40.0 44.0 7.0 13.0 228.0
(60)41 SRB 207379 Nikola Banjac U17 2001 15.0 (40.0) 40.0 34.0 (41.0) 36.0 36.0 23.0 25.0 30.0 239.0
(60)42 CZE 210413 Benjamin Prikryl   2000 (30.0) 30.0 16.0 27.0 30.0 (61.0 BFD) 45.0 22.0 34.0 35.0 239.0
(60)43 GER 211206 Maximilian Walkenbach   1999 14.0 25.0 (37.0) 28.0 31.0 (61.0 BFD) 2.0 42.0 37.0 61.0 DNC 240.0
(60)44 FRA 210582 Arnaud Janitor   1999 3.0 27.0 27.0 (61.0 DNC) (61.0 DNC) 61.0 BFD 16.0 37.0 12.0 61.0 DNC 244.0
(60)45 HKG 172784 Malik Hood --- 2000 36.0 22.0 32.0 37.0 (40.0) 41.0 48.0 (56.0) 16.0 12.0 244.0
(60)46 ITA 211992 Riccardo Arkwright Lister U17 2001 13.0 34.0 37.0 DPI1 (61.0 DSQ) 18.0 1.0 29.0 52.0 (61.0 DNC) 61.0 DNC 245.0
(60)47 CRO 207338 Bruno Gaspic U17 2001 (29.0) 61.0 DNE 16.0 29.0 25.0 32.0 21.0 28.0 33.0 (61.0 DNC) 245.0
(60)48 SWE 207534 Lucas Bergström   2000 15.0 9.0 25.0 (36.0) 32.0 15.0 46.0 (61.0 DNC) 43.0 61.0 DNC 246.0
(60)49 GER 208314 Leonard Stock U17 2001 12.0 44.0 (48.0) 35.0 (61.0 BFD) 37.0 37.0 45.0 23.0 15.0 248.0
(60)50 EST 181412 Joosep Laus   1999 19.0 34.0 38.0 (44.0) 28.0 (61.0 BFD) 55.0 30.0 29.0 17.0 250.0
(60)51 FIN 203734 Mainio Ormio   2000 53.0 (61.0 BFD) 39.0 16.0 7.0 (61.0 BFD) 25.0 39.0 14.0 61.0 DNC 254.0
(60)52 HUN 207420 Zsombor Hadnagy   1999 30.0 (45.0) 34.0 35.0 17.0 40.0 (58.0) 55.0 22.0 25.0 258.0
(60)53 POL 194937 Mikolaj Silny U17 2002 (41.0) 13.0 17.0 33.0 23.0 30.0 34.0 (61.0 DNC) 52.0 61.0 DNC 263.0
(60)54 BLR 196986 Aliaksei Levchuk   2000 14.0 25.0 42.0 40.0 (43.0) 33.0 (57.0) 19.0 53.0 42.0 268.0
(60)55 EST 189677 Rasmus Maalinn   1999 (43.0) 34.0 35.0 40.0 29.0 26.0 (51.0) 38.0 48.0 20.0 270.0
(60)56 LAT 210522 Eriks Karlis Zvilna   2000 (61.0 DNC) 31.0 33.0 36.0 35.0 (61.0 BFD) 56.0 31.0 27.0 23.0 272.0
(60)57 HUN 205161 Bence Racz   2000 23.0 (45.0) 37.0 43.0 39.0 14.0 42.0 16.0 (61.0 DNC) 61.0 DNC 275.0
(60)58 ITA 203537 Francesco Pellegrino   2000 28.0 39.0 32.0 41.0 (61.0 BFD) (61.0 BFD) 52.0 24.0 51.0 37.0 304.0
(60)59 NOR 206355 Olai Hagland   2000 40.0 18.0 (61.0 BFD) (61.0 BFD) 11.0 12.0 61.0 DNC 48.0 61.0 DNC 61.0 DNC 312.0
(60)60 SWE 206972 Tim Nyllinge   2000 25.0 26.0 37.0 34.0 (61.0 BFD) (61.0 BFD) 61.0 DNC 61.0 DNC 61.0 DNC 61.0 DNC 366.0
                 BRONZE

M-ce

Nat

Nr

Imię i Nazwisko

Grupa

 

Q1

Q2

Q3

Q4

Q5

F1

F2

F3

F4

Punkty

 
(120)1 HUN 200974 Lorand Eross   2000 33.0 41.0 35.0 DPI1 45.0 36.0 9.0 1.0 10.0 (61.0 DNC) 210.0  
(120)2 EST 203726 Evo Annus U17 2001 48.0 43.0 32.0 DPI1 39.0 (61.0 BFD) 5.0 16.0 17.0 13.0 213.0  
(120)3 FRA 201803 Renaud Durou   2000 47.0 (55.0) 46.0 32.0 29.0 29.0 11.0 20.0 1.0 215.0  
(120)4 ITA 204244 Augusto Mondelli U17 2001 51.0 (61.0 BFD) 30.0 42.0 22.0 8.0 2.0 27.0 37.0 219.0  
(120)5 POL 210244 Maksymilian Michalik U17 2001 44.0 38.0 33.0 (47.0) 31.0 1.0 33.0 44.0 3.0 227.0  
(120)6 POL 191832 Wojciech Kotowski   1999 (55.0) 32.0 39.0 44.0 34.0 6.0 26.0 30.0 21.0 232.0  
(120)7 GER 208307 Ole Mohrenweiser   2000 43.0 42.0 (46.0) 45.0 45.0 12.0 4.0 31.0 11.0 233.0  
(120)8 UKR 206819 German Muzychko   1999 38.0 (61.0 DNC) 61.0 DNC 30.0 61.0 DNE 7.0 8.0 1.0 29.0 235.0  
(120)9 POL 207572 Jakub Błaszczyszyn U17 2001 (61.0 DNC) 40.0 36.0 46.0 42.0 11.0 13.0 42.0 5.0 235.0  
(120)10 GBR 207703 Thomas Brindley U17 2001 (53.0) 51.0 45.0 31.0 40.0 13.0 18.0 5.0 32.0 235.0  
(120)11 HKG 186394 Thorwen Uiterwaal --- 2001 20.0 43.0 43.0 43.0 38.0 3.0 (61.0 BFD) 4.0 44.0 238.0  
(120)12 GBR 208650 Henry Beardsall U17 2001 34.0 36.0 27.0 (50.0) 46.0 23.0 36.0 13.0 26.0 241.0  
(120)13 GBR 204125 Douglas Calder   2000 (51.0) 41.0 48.0 42.0 48.0 35.0 14.0 14.0 4.0 246.0  
(120)14 POL 212510 Piotr Masztalerz U17 2001 46.0 31.0 (61.0 BFD) 32.0 42.0 21.0 3.0 61.0 DNC 16.0 252.0  
(120)15 IRL 206489 Andrew Mitchell   1999 34.0 (49.0) 42.0 47.0 38.0 19.0 7.0 45.0 20.0 252.0  
(120)16 SLO 201058 Martin Peternelj   2000 26.0 50.0 38.0 39.0 39.0 10.0 27.0 (61.0 DSQ) 24.0 253.0  
(120)17 SUI 184726 Erwan Lamoureux   2000 50.0 44.0 (51.0) 31.0 50.0 24.0 10.0 11.0 35.0 255.0  
(120)18 ITA 207035 Alessandro Archetti   1999 27.0 46.0 (61.0 BFD) 50.0 39.0 50.0 35.0 3.0 6.0 256.0  
(120)19 ITA 210291 Andrea Mariano U17 2001 40.0 (61.0 BFD) 49.0 37.0 38.0 15.0 5.0 34.0 40.0 258.0  
(120)20 POL 204343 Hubert Polaczyk U17 2001 31.0 (55.0) 51.0 49.0 47.0 4.0 6.0 25.0 47.0 260.0  
(120)21 FIN 203737 Patrick Schröder U17 2001 33.0 39.0 35.0 52.0 53.0 2.0 9.0 38.0 (61.0 DNC) 261.0  
(120)22 ITA 212287 Gianpaolo Gusella   2000 (58.0) 49.0 41.0 38.0 21.0 17.0 51.0 9.0 36.0 262.0  
(120)23 SUI 211839 Arno Hunziker U17 2001 39.0 47.0 50.0 (61.0 BFD) 55.0 44.0 17.0 2.0 10.0 264.0  
(120)24 SUI 212770 Paolo Ferrari   2000 57.0 (61.0 BFD) 45.0 41.0 44.0 26.0 25.0 6.0 31.0 275.0  
(120)25 ITA 210306 Matteo Casavola   2000 9.0 (61.0 BFD) 52.0 61.0 BFD 32.0 18.0 20.0 26.0 61.0 DNC 279.0  
(120)26 HUN 206766 Leon Zink U17 2002 37.0 41.0 49.0 53.0 (61.0 BFD) 22.0 22.0 40.0 15.0 279.0  
(120)27 EST 211966 Henri Silluta U17 2001 36.0 53.0 52.0 (56.0) 37.0 45.0 15.0 12.0 30.0 280.0  
(120)28 POL 197729 Karol Dobrowolski   1999 42.0 49.0 (61.0 DNC) 53.0 40.0 16.0 19.0 46.0 18.0 283.0  
(120)29 GER 210147 Leif Thorge Meyer U17 2001 36.0 42.0 44.0 40.0 (49.0) 27.0 28.0 28.0 41.0 286.0  
(120)30 EST 206437 Markus Iin U17 2001 27.0 (61.0 BFD) 47.0 45.0 31.0 14.0 61.0 DSQ 61.0 DNF 8.0 294.0  
(120)31 POL 191834 Piotr Jozwiak U17 2001 34.0 38.0 50.0 46.0 (54.0) 49.0 30.0 7.0 43.0 297.0  
(120)32 SUI 206316 Yves Voillat   2000 (52.0) 30.0 48.0 49.0 36.0 41.0 32.0 23.0 38.0 297.0  
(120)33 ITA 208639 Marco Tulli   2000 58.0 35.0 51.0 (61.0 BFD) 61.0 BFD 36.0 29.0 15.0 14.0 299.0  
(120)34 GBR 134711 Paul Moughtin-Leay   2000 (52.0) 48.0 46.0 52.0 37.0 38.0 21.0 37.0 25.0 304.0  
(120)35 POL 195786 Marek Rospond   2000 22.0 59.0 56.0 54.0 51.0 28.0 12.0 32.0 (61.0 DNC) 314.0  
(120)36 EST 189361 Karsten Holter   2000 40.0 47.0 47.0 30.0 43.0 52.0 41.0 (61.0 DNF) 19.0 319.0  
(120)37 GER 207367 Tom Jungblut   2000 38.0 33.0 41.0 52.0 33.0 30.0 31.0 (61.0 BFD) 61.0 DNC 319.0  
(120)38 POL 209834 Wojciech Chodakowski U17 2001 41.0 46.0 45.0 (50.0) 45.0 32.0 45.0 19.0 48.0 321.0  
(120)39 EST 184768 Ardi Bogdanov   2000 45.0 48.0 36.0 43.0 (61.0 BFD) 61.0 DSQ 61.0 BFD 21.0 7.0 322.0  
(120)40 GBR 181426 Scott Parker U17 2001 (54.0) 50.0 40.0 51.0 49.0 39.0 37.0 39.0 17.0 322.0  
(120)41 RUS 209107 Daniil Fenko U17 2001 56.0 52.0 53.0 41.0 (61.0 BFD) 31.0 40.0 22.0 28.0 323.0  
(120)42 HUN 201843 Andris Bednár   2000 37.0 39.0 40.0 48.0 44.0 37.0 39.0 (61.0 DSQ) 39.0 323.0  
(120)43 AUT 206698 Markus Rupp   2000 45.0 45.0 50.0 46.0 (61.0 BFD) 43.0 34.0 29.0 34.0 326.0  
(120)44 GBR 194659 George Sunderland U17 2002 (56.0) 36.0 54.0 53.0 51.0 34.0 50.0 8.0 46.0 332.0  
(120)45 RUS 193701 Vasily Shramkov   2000 53.0 51.0 (58.0) 55.0 48.0 57.0 24.0 36.0 9.0 333.0  
(120)46 GBR 182593 Ciaran Randeria   1999 54.0 46.0 53.0 (57.0) 46.0 47.0 42.0 33.0 12.0 333.0  
(120)47 IRL 210859 Hugo Morgan   2000 49.0 35.0 54.0 48.0 (61.0 BFD) 51.0 52.0 43.0 2.0 334.0  
(120)48 POL 204342 Maciej Jachymski U17 2001 52.0 48.0 49.0 48.0 (58.0) 20.0 49.0 24.0 45.0 335.0  
(120)49 FIN 210247 Iivo Huopaniemi   2000 57.0 24.0 43.0 51.0 (61.0 BFD) 48.0 47.0 49.0 22.0 341.0  
(120)50 EST 192652 Markus Maalt   2000 41.0 52.0 48.0 DPI1 51.0 (59.0) 33.0 48.0 51.0 33.0 357.0  
(120)51 POL 198203 Jakub Stremlau   1999 54.0 57.0 54.0 56.0 52.0 25.0 23.0 48.0 (61.0 DNC) 369.0  
(120)52 POL 186235 Aleksander Unruh   2000 (58.0) 54.0 44.0 57.0 50.0 56.0 38.0 52.0 23.0 374.0  
(120)53 CZE 196990 Zdenek Dybal   2000 44.0 56.0 56.0 DPI1 49.0 (57.0) 42.0 44.0 41.0 42.0 374.0  
(120)54 CZE 190359 Martin Kmenta   1999 43.0 53.0 53.0 54.0 56.0 46.0 56.0 16.0 (61.0 DNF) 377.0  
(120)55 POL 203114 Mateusz Siedlecki U17 2002 55.0 50.0 58.0 55.0 47.0 40.0 (61.0 BFD) 47.0 27.0 379.0  
(120)56 POL 197719 Borys Surowiec   2000 (61.0 DNC) 52.0 56.0 59.0 53.0 59.0 43.0 18.0 61.0 DNC 401.0  
(120)57 POL 190828 Maksymilian Jezierski U17 2001 57.0 58.0 57.0 47.0 41.0 55.0 46.0 (61.0 BFD) 49.0 410.0  
(120)58 AUT 207805 Florian Kempf U17 2001 56.0 51.0 57.0 59.0 DPI1 52.0 54.0 53.0 35.0 (61.0 DNC) 417.0  
(120)59 POL 201940 Wiktor Kreft U17 2001 50.0 40.0 52.0 54.0 (61.0 BFD) 53.0 54.0 61.0 DNC 61.0 DNC 425.0  
(120)60 POL 150261 Mateusz Słowik U17 2002 59.0 54.0 55.0 55.0 42.0 58.0 55.0 50.0 (61.0 DNC) 428.0