Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 0 / 5

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

Wyniki Regat Klasy Laser Radial i Standard

"Mistrzostwa Polski Juniorek i Seniorów - Puck 01-03.09.2017"

 

Klasalaser Logo Pzz MinZakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorek klasy laser radial oraz Mistrzostwa Polski Seniorów klasy laser standard. Obie imprezy przeprowadzone zostały, w Pucku. Oto wyniki końcowe:

Wyniki MP Laser Radial - Puck 01-03.09.2017

M-ce Kraj Nr Imię i Nazwisko Rok ur. Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Punkty
1 POL 209432 Wiktoria Gołębiowska 2000 MOS SSW Iława 2.0 *4.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 8.0
2 POL 205300 Katarzyna Harc 2000 TS"Kuźnia"Rybnik 3.0 2.0 *5.0 4.0 2.0 3.0 2.0 3.0 19.0
3 POL 207855 Natalia Stawiarska 1999 AZS UW Warszawa 9.0 *11.0 6.0 2.0 5.0 2.0 4.0 4.0 32.0
4 POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MKŻ"Arka"Gdynia 5.0 3.0 8.0 6.0 *18.0 7.0 7.0 6.0 42.0
5 POL 204311 Julia Rogalska 2002 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 1.0 9.0 *36.0 BFD 12.0 13.0 5.0 3.0 2.0 45.0
6 POL 198206 Monika Kłopotowska 1999 MKS 2 Warszawa 4.0 *13.0 4.0 7.0 6.0 12.0 10.0 7.0 50.0
7 POL 111 Oliwia Laskowska 2001 CHKŻ Chojnice 18.0 6.0 3.0 8.0 4.0 6.0 6.0 *36.0 UFD 51.0
8 POL 208652 Agata Kalinowska 2001 UKS"Żeglarz"Wrocław 8.0 17.0 *36.0 BFD 5.0 3.0 4.0 5.0 11.0 53.0
9 POL 207349 Magdalena Daniszewska 1999 Mbsw/Ukżr 7.0 1.0 15.0 15.0 9.0 9.0 13.0 *17.0 69.0
10 POL 161696 Natalia Jablonska 2001 MKŻ"Arka"Gdynia *20.0 16.0 9.0 10.0 10.0 8.0 8.0 8.0 69.0
11 POL 211227 Kornelia Ulążka 2002 UKS"Fir"Warszawa 10.0 *29.0 11.0 3.0 20.0 11.0 9.0 9.0 73.0
12 POL 192638 Izabela Satrjan 1999 UKŻ"Lamelka"Kartuzy 14.0 28.0 2.0 *36.0 DNC 7.0 10.0 14.0 5.0 80.0
13 POL 201832 Marcelina Korszon 2002 UKS"Fir"Warszawa *19.0 12.0 7.0 9.0 14.0 14.0 15.0 12.0 83.0
14 POL 195574 Anna Michalska 1999 PKM LOK Poznań 16.0 15.0 10.0 *18.0 11.0 15.0 12.0 16.0 95.0
15 POL 95304 Julia Tomaszewska 2000 AZS Poznań *34.0 33.0 13.0 11.0 12.0 13.0 11.0 10.0 103.0
16 GBR 206943 Maria Grabska 2001 SYC"Zefir-Drakkar"Poraj 11.0 5.0 16.0 *36.0 DNC 16.0 20.0 18.0 20.0 106.0
17 POL 191831 Julia Szymczak 2003 MKS 2 Warszawa 17.0 10.0 18.0 16.0 *21.0 18.0 19.0 14.0 112.0
18 POL 194967 Natalia Kuczys 2002 MKŻ"Arka"Gdynia *32.0 20.0 17.0 19.0 8.0 16.0 21.0 13.0 114.0
19 POL 205651 Magdalena Smagowicz 2000 KS"Omega"Kraków 23.0 *31.0 21.0 14.0 17.0 21.0 16.0 19.0 131.0
20 POL 212958 Natalia Borusińska 2002 UKS"Zalew"Kielce *25.0 24.0 20.0 17.0 15.0 17.0 22.0 21.0 136.0
21 POL 173379 Ksenia Kobelak 2000 KS"Spójnia"Warszawa 26.0 19.0 *27.0 13.0 19.0 19.0 24.0 18.0 138.0
22 POL 20681 Dominika Keska 2002 UKŻ"Wiking"Toruń 6.0 7.0 19.0 *36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 20.0 15.0 139.0
23 POL 207348 Weronika Folmer 1999 KST"Elektryk"Grudziądz 12.0 14.0 12.0 *36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 17.0 22.0 149.0
24 POL 185706 Amelia Buska 2003 MKS 2 Warszawa 28.0 25.0 36.0 DNE *36.0 DNC 22.0 22.0 26.0 24.0 183.0
25 POL 202449 Joanna Siewko 2000 UKS"Fir"Warszawa 30.0 32.0 29.0 *36.0 DNC 23.0 23.0 25.0 26.0 188.0
26 POL 191835 Dominika Raszka 2004 MKS 2 Warszawa 29.0 18.0 25.0 20.0 *36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 200.0
27 POL 207579 Julia Sieczkowska 1999 ŻLKS Poznań 21.0 8.0 28.0 *36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 201.0
28 POL 186834 Katarzyna Król 1999 CŻ Szczecin *36.0 DNC 26.0 22.0 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 23.0 23.0 202.0
29 POL 201838 Natalia Majewska 2000 "Port"Mechelinki 31.0 23.0 24.0 *36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 27.0 25.0 202.0
30 POL 207586 Małgorzata Weber 2001 TKŻ Toruń 24.0 21.0 14.0 *36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 203.0
31 POL 198208 Maja Korwin-Mikke 2002 MKS 2 Warszawa 15.0 27.0 23.0 *36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 209.0
32 POL 195307 Paulina Placzke 2002 UKS"Fir"Warszawa 13.0 22.0 *36.0 BFD 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 215.0
33 POL 174566 Jagoda Kania 2000 KŻ"Horn"Kraków 27.0 34.0 26.0 *36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 231.0
34 POL 189349 Agata Dróżyńska 2001 TKŻ Toruń 22.0 30.0 *36.0 BFD 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 232.0
35 POL 206817 Natalia Palikowska 2003 UKŻ"Wiking"Toruń 33.0 35.0 *36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 36.0 DNC 248.0

Wyniki MP Laser Standard - Puck 01-03.09.2017

M-ce Kraj Numer Imię i Nazwisko Rok ur. klub Grupa R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 M Punkty
1 POL 8 Kacper Ziemiński 1990 SEJK"Pogoń"Szczecin   3.0 3.0 *4.0 1.0 3.0 2.0 3.0 4.0 2.0 21.0
2 POL 209552 Tadeusz Kubiak 1994 SEJK"Pogoń"Szczecin   4.0 6.0 5.0 2.0 1.0 1.0 6.0 *69.0 UFD 4.0 29.0
3 POL 211314 Kuba Rodziewicz 1998 SEJK"Pogoń"Szczecin 1.0 1.0 *8.0 4.0 2.0 3.0 2.0 2.0 14.0 29.0
4 POL 212506 Dawid Kania 1997 ŻLKS Poznań 2.0 *69.0 BFD 6.0 3.0 4.0 5.0 7.0 5.0 6.0 38.0
5 BLR 171937 Pavel Babich 1994 Belarus   *17.0 2.0 3.0 5.0 5.0 4.0 4.0 3.0 16.0 42.0
6 RUS 195737 Dmitry Tretyakov 1995 Russia   *69.0 DSQ 15.0 9.0 6.0 8.0 6.0 10.0 11.0 20.0 85.0
7 POL 210953 Paweł Nowicki 1997 TKŻ Toruń 12.0 14.0 *17.0 11.0 9.0 7.0 13.0 13.0 12.0 91.0
8 POL 20311 Stanisław Klimaszewski 1992 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko   6.0 5.0 21.0 13.0 18.0 *69.0 BFD 9.0 10.0 10.0 92.0
9 POL 183484 Marcel Gluchowski 1999 UKS"Fir"Warszawa 15.0 10.0 14.0 9.0 *17.0 14.0 15.0 8.0 8.0 93.0
10 POL 212957 Jakub Dumara 1986 SEJK"Pogoń"Szczecin   *20.0 8.0 19.0 16.0 11.0 12.0 12.0 7.0 18.0 103.0
11 POL 208654 Tomasz Lobert 1997 AZS UW Warszawa *25.0 16.0 15.0 8.0 10.0 13.0 19.0 6.0 - 87.0
12 POL 206497 Adrian Raczkowski 1996 UKŻ"Wiking"Toruń 8.0 21.0 *22.0 10.0 16.0 9.0 11.0 17.0 - 92.0
13 POL 210785 Maciej Grabowski 1978 YK"Stal"Gdynia Master 7.0 4.0 1.0 *69.0 UFD 6.0 69.0 BFD 5.0 1.0 - 93.0
14 POL 202450 Kacper Stanisławski 2000 MKŻ"Arka"Gdynia 13.0 13.0 *24.0 12.0 14.0 11.0 17.0 14.0 - 94.0
15 POL 7 Jakub Marciniak 2001 JKW Poznań 9.0 11.0 20.0 18.0 15.0 *69.0 BFD 21.0 9.0 - 103.0
16 POL 206817 Sebastian Kalafarski 1996 UKŻ"Wiking"Toruń 37.0 *39.0 18.0 14.0 7.0 8.0 18.0 12.0 - 114.0
17 POL 192583 Damian Kosmalski 1998 CHKŻ Chojnice 16.0 20.0 16.0 17.0 *37.0 18.0 14.0 15.0 - 116.0
18 POL 1 Wojciech Klimaszewski 2001 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 34.0 51.0 10.0 7.0 13.0 10.0 8.0 *69.0 UFD - 133.0
19 POL 207855 Sebastian Mazurek 1999 AZS UW Warszawa 10.0 9.0 12.0 *35.0 33.0 21.0 23.0 29.0 - 137.0
20 POL 21 Łukasz Machowski 2001 MKS 2 Warszawa 14.0 12.0 11.0 36.0 21.0 *69.0 BFD 25.0 18.0 - 137.0
21 POL 210944 Michał Maciaszczyk 1997 CŻ Szczecin 31.0 29.0 RDGt 27.0 19.0 29.0 15.0 *35.0 27.0 - 177.0
22 POL 211107 Jan Krasodomski 1999 SEJK"Pogoń"Szczecin 42.0 *45.0 29.0 21.0 22.0 16.0 22.0 25.0 - 177.0
23 POL 198286 Karol Wojda 1996 MKS 2 Warszawa 22.0 *69.0 BFD 23.0 69.0 DNC 12.0 19.0 16.0 22.0 - 183.0
24 POL 201121 Rafal Blazejczyk 1997 AZS UWM Olsztyn *44.0 36.0 28.0 29.0 24.0 24.0 24.0 19.0 - 184.0
25 POL 173475 Michał Krasodomski 2003 AZS AWFiS Gdańsk 11.0 18.0 13.0 28.0 *69.0 DNC 69.0 DNC 27.0 20.0 - 186.0
26 POL 194948 Piotr Ostrowski 2000 AZS UW Warszawa 19.0 *69.0 BFD 7.0 15.0 19.0 69.0 BFD 34.0 26.0 - 189.0
27 POL 202671 Kacper Mazurek 1999 AZS UW Warszawa *69.0 DNC 43.0 26.0 22.0 28.0 20.0 29.0 23.0 - 191.0
28 POL 202449 Kacper Błaszczyk 2000 TS"Kuźnia"Rybnik 23.0 *69.0 DNC 69.0 DNC 20.0 23.0 17.0 31.0 21.0 - 204.0
29 POL 207586 Szymon Kowalski 1998 TKŻ Toruń 18.0 *69.0 BFD 25.0 24.0 25.0 69.0 BFD 28.0 16.0 - 205.0
30 POL 18 Jakub Domagała 2000 CHKŻ Chojnice 26.0 25.0 35.0 27.0 30.0 29.0 *37.0 36.0 - 208.0
31 POL 207572 Jakub Blaszczyszyn 2001 KS"Spójnia"Warszawa 32.0 *40.0 38.0 38.0 20.0 26.0 26.0 34.0 - 214.0
32 POL 210788 Filip Ciszkiewicz 1995 MKŻ"Arka"Gdynia   5.0 7.0 2.0 69.0 DNE 69.0 DNE 69.0 DNE 1.0 *69.0 RET - 222.0
33 POL 191832 Wojciech Kotowski 1999 ŻMKS Poznań 24.0 19.0 43.0 32.0 40.0 33.0 *44.0 33.0 - 224.0
34 POL 92638 Konrad Berezowski 1977 RKS"Lasery"Zegrze Master *69.0 BFD 31.0 39.0 23.0 26.0 69.0 BFD 20.0 24.0 - 232.0
35 POL 196898 Dominik Wojtoniak 1999 MKŻ"Arka"Gdynia 46.0 30.0 44.0 25.0 27.0 *69.0 BFD 30.0 30.0 - 232.0
36 POL 207576 Adam Żuber 1981 AZS UWM Olsztyn Master 29.0 26.0 32.0 37.0 31.0 30.0 50.0 *53.0 - 235.0
37 POL 61 Aleksander Michalski 1996 KŻ"Horn"Kraków 21.0 *52.0 31.0 46.0 34.0 23.0 43.0 38.0 - 236.0
38 POL 207099 Karol Dobrowolski 1999 UKS"Fir"Warszawa 27.0 41.0 33.0 33.0 43.0 25.0 *46.0 40.0 - 242.0
39 POL 191842 Mateusz Siedlecki 2002 Mbsw/Ukźr Niegocin Giżycko 52.0 *69.0 BFD 63.0 26.0 32.0 22.0 32.0 35.0 - 262.0
40 POL 197541 Mieszko Niewiarowski 1999 CHKŻ Chojnice 28.0 27.0 *62.0 34.0 41.0 35.0 56.0 45.0 - 266.0
41 POL 180701 Marcin Kozubowicz 1997 TS"Kuźnia"Rybnik 30.0 38.0 *56.0 40.0 46.0 38.0 53.0 42.0 - 287.0
42 POL 177553 Aleksander Pikuła 1999 CŻ Szczecin *60.0 28.0 52.0 45.0 39.0 34.0 54.0 41.0 - 293.0
43 POL 174480 Michał Zieliński 1998 ŻMKS Poznań 45.0 37.0 34.0 43.0 *69.0 DNC 69.0 DNC 33.0 32.0 - 293.0
44 POL 201481 Michał Kugacki 1999 MKŻ"Arka"Gdynia *59.0 49.0 53.0 39.0 38.0 37.0 36.0 48.0 - 300.0
45 POL 210244 Maksymilian Michalik 2001 KS"Spójnia"Warszawa *69.0 BFD 23.0 37.0 31.0 69.0 DNC 69.0 DNC 41.0 31.0 - 301.0
46 POL 89550 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS"Fir"Warszawa Master *61.0 42.0 45.0 41.0 49.0 36.0 57.0 37.0 - 307.0
47 POL 190984 Karol Zienkiewicz 2000 UKŻ 7 Białystok 36.0 50.0 57.0 *69.0 DNC 48.0 28.0 45.0 44.0 - 308.0
48 POL 171258 Daniel Halicki 1998 UKŻ 7 Białystok 53.0 *69.0 BFD 55.0 69.0 DNC 35.0 32.0 40.0 28.0 - 312.0
49 POL 198203 Jan Stremlau 1997 TKŻ Toruń 43.0 44.0 66.0 30.0 36.0 *69.0 BFD 42.0 52.0 - 313.0
50 POL 186391 Mateusz Leszko 1986 RKS"Lasery"Zegrze   33.0 47.0 50.0 *69.0 DNC 51.0 39.0 55.0 54.0 - 329.0
51 POL 96898 Michał Górnisiewicz 1999 UKŻ"Błękitni"Grzybowo 63.0 59.0 *65.0 44.0 42.0 27.0 51.0 46.0 - 332.0
52 POL 203177 Jakub Grabowski 1990 JK Krynica Morska   58.0 35.0 61.0 *69.0 DNF 47.0 31.0 48.0 56.0 - 336.0
53 RUS 194843 Danil Fenko 2001 Mbsw/Ukzr Giżycko 49.0 46.0 49.0 *69.0 DNF 44.0 40.0 69.0 DNC 39.0 - 336.0
54 POL 160406 Patryk Żeberski 1998 PKM LOK Poznań 39.0 24.0 42.0 *69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC 39.0 55.0 - 337.0
55 POL 11 Krzysztof Białaś 2000 MOS SSW Iława 40.0 22.0 30.0 42.0 *69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC - 341.0
56 POL 168771 Szymon Pawlik 1998 CŻ Szczecin 51.0 29.0 36.0 *69.0 DNF 69.0 DNF 41.0 59.0 58.0 - 343.0
57 POL 185443 Mateusz Szymczak 2001 CŻ Szczecin 41.0 53.0 47.0 *69.0 DNC 50.0 69.0 BFD 49.0 50.0 - 359.0
58 POL 197004 Maciej Wilk 1972 RKS"Lasery"Zegrze Master 47.0 54.0 40.0 *69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC 38.0 43.0 - 360.0
59 POL 185392 Jędrzej Bering 2001 CŻ Szczecin 57.0 56.0 46.0 *69.0 DNC 45.0 69.0 DNC 47.0 47.0 - 367.0
60 POL 21095 Cezary Miłkowski 2000 TKŻ Toruń 35.0 17.0 48.0 *69.0 UFD 69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC - 376.0
61 POL 192638 Szymon Rodziewicz - Borowski 1998 AZS UW Warszawa 48.0 32.0 51.0 *69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC 60.0 49.0 - 378.0
62 POL 170881 Jan Ohde-Świętosławski 1998 UKS"Fir"Warszawa 54.0 57.0 58.0 *69.0 DNC 69.0 DNF 42.0 52.0 51.0 - 383.0
63 POL 189010 Igor Tarasiuk 1997 "Port"Mechelinki 38.0 33.0 64.0 *69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC - 411.0
64 POL 176711 Kamil Kalitowski 2002 KS"Spójnia"Warszawa 50.0 34.0 54.0 *69.0 DNF 69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC - 414.0
65 POL 18071 Jakub Pawlikowski 2001 "Port"Mechelinki 62.0 55.0 59.0 *69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC 58.0 57.0 - 429.0
66 POL 212647 Maciej Bardan 1963 KS"Spójnia"Warszawa Master *69.0 DSQ 48.0 41.0 69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC - 434.0
67 POL 189550 Andrzej Czokajło 1969 RKS"Lasery"Zegrze Master 56.0 58.0 60.0 *69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC - 450.0
68 POL 197723 Piotr Borczyński 2002 KS"Spójnia"Warszawa 55.0 *69.0 BFD 69.0 BFD 69.0 UFD 69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC 69.0 DNC - 469.0

Szczegółowe informacje można odnaleźć, w kalendarzu regat klasy laser na rok 2017, oraz zawiadomieniu o regatach Pdf Small

 Rejestracja na regaty poprzez stronę www. Regaty dla klasy laser oznaczone zostały w Pucharze Polski współczynnikiem 150.

Przyjęto następujące założenia, w rozgrywkach Klasa Laser Puchar Polski 2017:

Mistrzowska kategoria – MP, OOM, Finał PP (150pkt). Liczy się impreza mistrzostwa w kategorii plus Finał Pucharu Polski Klasy Laser.
1 kategoria punktowa - impreza centralna (100pkt) (2 najlepsze z 3)
2 kategoria punktowa – impreza regionalna (50pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)
3 kategoria punktowa –impreza lokalna (25pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)

Przyjęto następujące założenia  dla zaliczania regat w rozgrywkach Klasa Laser Puchar Polski 2017:

Min 10 zawodników we flocie w klasie .