Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 0 / 5

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

Wyniki Regat Klasy Laser

"Finał Pucharu Polski 2017 - Giżycko 28.09-01.10.2017"

 

EkomarinagizyckoZakończyły się regaty klasy laser, kończące rywalizację w ramach Pucharu polski, czyli Finał Pucharu Polski Klasy Laser. Regaty rozegrane zostały w Giżycku. Oto wyniki końcowe:

Wyniki Regat Finał Pucharu Polski 2017 Klasa Laser 4.7

M-ce Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Rok ur. Grupa Kobiety R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Punkty
1 POL 207349 Julia Rogalska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 2002 U16 1 14 1 1 16 1 *29 6 1 2 42
2 POL 186832 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 2003 U16   3 7 *36 15 8 4 13 11 7 68
3 POL 204911 Marek Rospond YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ 2000 U18   2 13 7 7 24 3 1 *29 16 73
4 POL 218947 Przemek Machowski MKS DWÓJKA WARSZAWA 2003 U16   11 8 23 2 *25 6 14 7 3 74
5 POL 196898 Mateusz Grzempa CHKŻ CHOJNICE 2002 U16   10 5 10 22 11 5 *24 5 6 74
6 POL 206823 Kinga Brzóska MKŻ ARKA GDYNIA 2002 U16 2 1 33 *41 6 26 2 7 3 4 82
7 POL 204557 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 2002 U16   30 9 *31 26 4 1 2 2 9 83
8 POL 200984 Dominika Kęska UKŻ WIKING TORUŃ 2002 U16 3 13 4 18 8 13 9 *20 17 14 96
9 POL 205299 Igor Kuczys MKŻARKAGDYNIA 2003 U16   7 3 11 17 *29 11 9 16 25 99
10 POL 186235 Agnieszka Grzesiak Grzesiak AZS POZNAŃ 1996 OPEN 4 6 12 12 5 15 *32 10 15 30 105
11 POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ MEWA POZNAŃ 2003 U16   37 16 4 21 *ufd 13 3 6 10 110
12 POL 197722 David Gdaniec KS AZS AWFIS GDAŃSK 2002 U16   9 *dsq 17 3 3 44 5 12 18 111
13 POL 212589 Filip Rajchert MKS DWÓJKA WARSZAWA 2003 U16   *34 14 27 14 10 20 25 4 1 115
14 POL 194911 Laura Szulc CHKŻ CHOJNICE 2004 U16 5 *28 6 6 19 22 10 21 13 22 119
15 POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFIS GDAŃSK 2003 U16   20 22 *32 4 27 8 16 19 8 124
16 POL 205297 Natalia Kuczys MKŻ ARKA GDYNIA 2002 U16 6 23 10 2 *42 17 27 8 21 19 127
17 POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS BARNIM GOLENIÓW 2003 U16   19 19 *39 31 12 14 11 8 21 135
18 POL 186220 Mikołaj Grzybowski UKS FIR WARSZAWA 2003 U16   4 25 15 *54 9 15 34 9 35 146
19 POL 197728 Paulina Placzke UKS FIR WARSZAWA 2002 U16 7 8 26 47 *50 5 19 18 10 13 146
20 POL 212958 Natalia Borusińska UKS 2002 U16 8 35 21 20 13 28 17 *41 23 15 172
21 POL 183128 Karina Jasiewicz AZS UWM OLSZTYN 1996 OPEN 9 17 18 *45 45 2 24 29 32 20 187
22 POL 197725 Weronika Folmer KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ 1999 OPEN 10 25 *41 3 20 35 28 4 41 34 190
23 POL 208733 Kacper Żywiczka CHKŻ CHOJNICE 2003 U16   22 24 26 25 6 54 17 *dnf 17 191
24 POL 188824 David Goetz AZS POZNAŃ 2003 U16   *42 20 37 27 7 16 33 26 28 194
25 POL 185706 Julia Szymczak MKS DWÓJKA WARSZAWA 2003 U16 11 15 32 8 36 32 21 *40 24 26 194
26 POL 198206 Maja Korwin*Mikke MKS DWÓJKA WARSZAWA   U16 12 39 34 *42 10 20 18 31 14 31 197
27 POL 205851 Jakub Wiedeheft MKŻ ARKA GDYNIA 2003 U16   12 11 13 18 38 34 *ufd 34 43 203
28 POL 191831 Dominika Raszka MKS DWÓJKA WARSZAWA 2004 U16 13 33 23 35 28 21 *46 26 28 11 205
29 POL 203179 Filip Kapała MKŻ ARKA GDYNIA   U16   24 2 34 33 *46 22 37 38 23 213
30 POL 212648 Zuzanna Tarnawska MKŻ ARKA GDYNIA 2002 U16 14 26 28 19 11 23 39 28 *47 40 214
31 POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR WARSZAWA 2003 U16   32 *57 5 29 18 25 27 39 44 219
32 POL 182524 Magdalena Czerniewska UKŻ 7 BIAŁYSTOK 1996 OPEN 15 31 15 25 39 31 *40 32 18 29 220
33 POL 211258 Maciej Jarosz SYC ZEFIR DRAKKAR 2002 U16   21 46 21 12 52 37 *dnf 27 5 221
34 POL 186218 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFIS GDAŃSK 2004 U16   40 *50 24 24 37 12 15 35 36 223
35 POL 210221 Hanna Dmochowska MKŻ ARKA GDYNIA 2004 U16 16 27 17 29 9 *ufd ufd 19 20 41 228
36 POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS KUŹNIA RYBNIK 2003 U16   5 52 30 1 *dsq 30 dnf 33 12 229
37 POL 159482 Jedrzej Marciniak JKW POZNAN 2004 U16   29 *60 14 38 40 42 12 42 38 255
38 POL 160419 Igor Labocha TS KUZNIA RYBNIK 2002 U16   50 *55 38 47 14 33 38 25 32 277
39 POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ MEWA POZNAŃ 2003 U16 17 18 43 9 *52 44 48 47 30 39 278
40 POL 210103 Paulina Rakowska MKŻ ARKA GDYNIA 2002 U16 18 43 29 33 32 *47 36 36 45 24 278
41 POL 190544 Alan Kocięda MKŻ ARKA GDYNIA 2004 U16   *ufd 51 48 23 39 7 44 37 37 286
42 POL 186836 Wiktoria Gubin UKŻR/MBSW GIŻYCKO 1999 OPEN 19 44 36 22 40 16 47 *49 40 45 290
43 POL 188234 Jakub Kazukiewicz UKZR NIEGOCIN GIŻYCKO 2002 U16   48 38 28 49 *53 23 22 49 49 306
44 POL 195782 Miłosz Małek MKS DWÓJKA WARSZAWA 2002 U16   55 30 *56 43 19 49 35 22 54 307
45 POL 210003 Natalia Burczyńska OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2005 U16 20 16 *ufd 16 30 36 45 57 59 56 315
46 POL 209024 Maksymilian Drobniewski KS AZS AWFIS GDAŃSK 2003 U16   41 37 *dnf 57 34 60 23 36 33 321
47 POL 161687 Zuzanna Widomska TS KUŹNIA RYBNIK 2003 U16 21 49 27 49 35 42 41 *53 51 27 321
48 POL 180742 Natalia Nadrzewia UKS 2005 U16 22 46 49 40 *dnf 45 26 42 50 46 344
49 POL 180733 Iga Marcisz TS KUŹNIA RYBNIK 2004 U16 23 36 47 *58 41 51 35 45 43 47 345
50 POL 186831 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 2003 U16   45 44 *59 44 33 55 30 44 52 347
51 POL 191813 Amelia Buska MKS DWÓJKA WARSZAWA 2003 U16 24 47 45 *54 46 30 43 39 48 50 348
52 POL 190828 Maksymilian Kalupa JKW POZNAŃ 2004 U16   38 56 44 34 43 *61 48 54 48 365
53 POL 194840 Karolina Skwarek AZS UWM OLSZTYN 2005 U16 25 *58 35 46 48 55 31 46 56 57 374
54 POL 184161 Maciej Giermala MKS DWÓJKA WARSZAWA 2004 U16   54 48 53 *59 49 50 43 31 55 383
55 POL 19184 Jerzy Sienkiewicz MKS DWÓJKA WARSZAWA 2003 U16   57 53 43 37 41 53 50 *58 53 387
56 POL 182212 Nikola Krzosek KS AZS AWFIS GDAŃSK 2003 U16 26 53 40 51 53 *58 57 52 52 42 400
57 POL 160405 Hugo Marciniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 U16   59 31 55 51 50 52 58 *dnf dnf 422
58 POL 150266 Natalia Garbaczewska UKŻ 7 BIAŁYSTOK 2002 U16 27 52 59 52 58 56 38 54 53 *60 422
59 POL 16806 Oskar Maguda OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2002 U16   *61 58 57 61 48 51 51 46 59 431
60 POL 195307 Kajetan Gliniecki UKS FIR WARSZAWA 2002 U16   51 61 50 60 54 *62 60 55 51 442
61 POL 195310 Dagmara Gil MKS DWÓJKA WARSZAWA 2004 U16 28 *62 42 62 55 57 56 56 57 58 443
62 POL 3 Franciszek Niesiobędzki OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2005 U16   56 39 61 62 60 58 55 60 *dnf 451
63 POL 193509 Alicja Kolman AZS UWM OLSZTYN 2003 U16 29 60 54 60 56 59 59 59 *dnf dnf 473
64 POL 16629 Mikołaj Warot JKW POZNAŃ 2005 U16   *63 62 63 63 61 63 61 61 61 495

Wyniki Regat Finał Pucharu Polski 2017 Klasa Laser Radial

M-ce Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Rok ur. Grupa Kobiety R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Punkty
1 POL 191842 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 1992 SENIOR   2 2 *9 3 1 4 1 4 8 25
2 POL 209035 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKZR NIEGOCIN GIZYCKO 2001 U17   4 *22 2 5 8 3 4 3 3 32
3 POL 10 Michał Krasodomski KS AZS AWFIS GDAŃSK 2003 U17   *15 3 6 8 2 5 10 2 2 38
4 POL 210947 Łukasz Machowski MKS DWÓJKA WARSZAWA 2001 U17   3 8 3 1 5 7 5 7 *13 39
5 POL 207570 Piotr Malinowski MOS SSW ILAWA 2001 U17   7 4 5 6 9 2 2 11 *19 46
6 POL 211313 Magda Kwaśna CHKŻ CHOJNICE 1998 U21 1 11 7 4 10 *12 1 8 12 1 54
7 POL 209432 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW IŁAWA 2000 U19 2 1 1 7 2 11 *ufd 16 13 4 55
8 POL 205300 Katarzyna Harc TS KUŹNIA RYBNIK 2000 U19 3 12 9 *ufd 4 7 10 9 10 7 68
9 POL 212632 Jakub Marciniak JKW POZNAN 2001 U17   13 17 13 *19 6 6 3 8 9 75
10 POL 207572 Jakub Błaszczyszyn KS SPÓJNIA 2001 U17   5 18 11 9 10 17 19 1 *27 90
11 POL 208653 Tytus Butowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 2001 U17   14 6 1 11 4 *ufd bfd 5 10 93
12 RUS 209107 Daniil Fenko MBSW/UKŹR GIŹYCKO 2001 U17   6 14 10 16 *18 9 11 15 14 95
13 POL 210244 Maksymilian Michalik SPÓJNIA WARSZAWA 2001 U17   16 20 *ufd 7 22 8 7 16 6 102
14 POL 191837 Piotr Dąbrowski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 1998 SENIOR   *24 13 19 13 21 11 6 9 12 104
15 POL 207655 Natalia Stawiarska AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI 1999 U19 4 17 *27 24 22 3 13 22 19 5 125
16 POL 207349 Magdalena Daniszewska UKZR/MBSW NIEGOCIN GIZYCKO 1999 U19 5 20 5 *ufd 15 27 18 12 18 22 137
17 POL 195317 Tomasz Misiak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2001 U17   22 11 *ufd 25 13 21 14 23 11 140
18 POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ MEWA POZNAŃ 2001 U18   28 15 8 17 19 15 *bfd 27 16 145
19 POL 198206 Monika Kłopotowska MKS 1999 U19 6 19 16 12 20 *37 22 20 14 23 146
20 POL 209834 Wojciech Chodakowski KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2001 U17   21 12 17 18 30 *31 18 6 28 150
21 POL 201832 Marcelina Korszon UKS FIR WARSZAWA 2002 U17 7 29 10 15 14 26 12 30 17 *32 153
22 POL 202449 Karol Dobrowolski UKS FIR WARSZAWA 1999 U19   23 28 14 *ufd 16 25 15 20 15 156
23 POL 205301 Oliwia Laskowska CHKŻ CHOJNICE 2001 U17 8 8 31 16 23 17 19 *33 28 25 167
24 POL 161696 Natalia Jabłońska MKŻ ARKA GDYNIA 2001 U17 9 18 19 23 21 24 *33 23 25 18 171
25 POL 203114 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 2002 U17   9 *dnf ufd 32 14 14 25 22 17 175
26 POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR WARSZAWA 2002 U17 10 27 29 29 12 *38 20 13 37 20 187
27 POL 205296 Mateusz Budzisz MKŻ ARKA GDYNIA 2001 U17   10 21 *ufd 26 23 35 26 26 26 193
28 POL 194842 Mateusz Leszko RKS LASERY ZEGRZE 1986 SENIOR   30 23 18 29 *36 23 17 32 24 196
29 POL 190984 Karol Zienkiewicz UKŻ 7 BIAŁYSTOK 2000 U19   32 26 25 33 15 28 27 *34 21 207
30 POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ 1998 U19   31 30 21 34 28 16 *bfd 31 36 227
31 POL 201940 Wiktor Kreft KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2001 U17   33 25 30 31 *39 32 28 21 33 233
32 POL 173379 Ksenia Kobelak KS SPÓJNIA WARSZAWA 2000 U19 11 *40 35 27 28 35 29 21 30 31 236
33 POL 206817 Borys Michniewicz UKŻ WIKING TORUŃ 2001 U17   25 *dnf dnc 27 20 27 24 33 dnc 240
34 POL 204342 Maciej Jachymski TS KŹNIA RYBNIK 2001 U17   26 24 *ufd 30 25 ufd 36 24 37 244
35 POL 197726 Przemysław Baranowski UKŻ 7 BIAŁYSTOK 2001 U17   35 36 31 24 29 24 35 *40 39 253
36 POL 203117 Bartosz Guz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 2001 U17   36 34 26 *39 32 26 37 36 29 256
37 POL 201561 Anna Trędowska KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2002 U17 12 34 37 22 37 34 34 31 29 *38 258
38 POL 166279 Jakub Ławicki MKŻ ARKA GDYNIA 2002 U17   38 33 20 36 40 30 29 *41 35 261
39 POL 205651 Magdalena Smagowicz KS OMEGA KRAKÓW 2000 U19 13 *37 32 28 35 33 37 32 35 34 266
40 POL 174566 Mateusz Słowik KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2002 U17   39 38 32 *40 31 38 38 39 30 285
41 POL 195305 Stanisław Elmer RKS LASERY ZEGRZE 1967 MASTERS   *dnc dnc dnc 38 41 36 34 38 40 311

 

Wyniki Regat Finał Pucharu Polski 2017 Klasa Laser Standard 

M-ce Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Rok ur. Grupa   R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Punkty
1 POL 166705 Kacper Błaszczyk TS KUŹNIA RYBNIK 2000 U19   *9 7 2 1 1 2 1 2 3 19
2 POL 207855 Sebastian Mazurek AZS UW 1999 U19   2 3 1 4 8 5 3 5 *11 31
3 POL 194948 Piotr Ostrowski AZS UW 2000 U19   1 1 3 2 13 *dsq 2 1 9 32
4 POL 188953 Kacper Stanisławski MKŻ ARKA GDYNIA 2000 U19   6 4 4 5 *ufd 4 4 4 1 32
5 POL 192583 Damian Kosmalski CHKŻ CHOJNICE 1998 U21   5 2 8 3 *ufd 1 5 7 2 33
6 POL 11 Krzysztof Białaś MOS SSW IŁAWA 2000 U19   8 5 *ufd 9 9 6 6 3 4 50
7 POL 89550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR WARSZAWA 1970 MASTERS   7 6 5 12 3 12 *13 6 6 57
8 POL 180701 Marcin Kozubowicz TS KUŹNIA RYBNIK 1997 U21   3 *14 7 10 5 8 8 8 8 57
9 POL 202671 Kacper Mazurek AZS UW 1999 U19   4 12 *ufd 8 2 3 7 ufd 10 62
10 POL 18 Jakub Domagała CHKŻ CHOJNICE 2000 U19   *11 8 6 11 10 9 9 10 5 68
11 POL 79375 Dominik Wojtoniak MKŻ ARKA GDYNIA 1999 U19   10 9 9 7 7 7 12 *13 13 74
12 POL 144752 Wojciech Wionczek FALA BRZEG 1973 MASTERS   13 11 11 6 4 13 10 9 *dnc 77
13 POL 164398 Grzegorz Wionczek FALA BRZEG 1971 MASTERS   12 10 13 14 11 11 *dnc 11 7 89
14 POL 197004 Maciej Wilk REGATOWY KLUB SPORTOWY LASERY ZEGRZE 1972 MASTERS   *15 15 12 13 6 10 11 12 14 93
15 POL 189550 Andrzej Czokajło RKS LASERY ZEGRZE 1969 MASTERS   14 13 10 *15 12 14 14 14 12 103

Założenia, w rozgrywkach Puchar Polski Klasy Laser 2017:

Mistrzowska kategoria – MP, OOM, Finał PP (150pkt). Liczy się impreza mistrzostwa w kategorii plus Finał Pucharu Polski Klasy Laser.
1 kategoria punktowa - impreza centralna (100pkt) (2 najlepsze z 3)
2 kategoria punktowa – impreza regionalna (50pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)
3 kategoria punktowa –impreza lokalna (25pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)

Przyjęto następujące założenia  dla zaliczania regat w rozgrywkach Klasa Laser Puchar Polski 2017:

Min 10 zawodników we flocie w klasie .