Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Wyniki Regat Klasy Laser Radial

"Mistrzostwa Polski Seniorów - Gdańsk 14-17.09.2017"

 

Klasalaser Logo Pzz MinZakończyły się, Mistrzostwa Polski Seniorów klasy laser radial. Regaty rozgrywane były, w Gdańsku (Górki Zachodnie). Oto końcowe wyniki:

Wyniki Mistrzostw Polski Seniorów Klasy Laser Radial 2017 - Kobiety

M-ce Kraj Nr Imię i Nazwisko Rok ur. Klub Grupa R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 M Punkty
1 POL 211108 Agata Barwińska 1995 MOS SSW Iława   1.0 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 (4.0) 3.0 8.0 18.0
2 POL 211313 Magdalena Kwaśna 1998 CHKŻ Chojnice Mł. (4.0) 2.0 2.0 3.0 1.0 2.0 1.0 1.0 12.0 24.0
3 POL 209432 Wiktoria Gołębiowska 2000 MOS SSW Iława Mł. 2.0 3.0 3.0 2.0 3.0 (32.0 UFD) 3.0 5.0 6.0 27.0
4 POL 209469 Anna Brzozowska 1993 KS CŻ Szczecin   6.0 6.0 5.0 (7.0) 6.0 3.0 2.0 4.0 2.0 34.0
5 POL 207855 Natalia Stawiarska 1999 AZS UW Warszawa Mł. 3.0 5.0 9.0 6.0 5.0 4.0 (14.0) 11.0 4.0 47.0
6 POL 204311 Julia Rogalska 2002 MBDW/UKŻR"Niegocin"Giżycko Mł. (9.0) 7.0 4.0 4.0 8.0 6.0 5.0 9.0 10.0 53.0
7 POL 205300 Katarzyna Harc 2000 TS"Kuźnia"Rybnik Mł. 5.0 4.0 8.0 5.0 4.0 5.0 (12.0) 7.0 16.0 54.0
8 CZE 208363 Martina Bezdekova 1995 Czech Republic   8.0 9.0 6.0 9.0 7.0 7.0 6.0 (10.0) 14.0 66.0
9 POL 205301 Oliwia Laskowska 2001 CHKŻ Chojnice Mł. 10.0 8.0 7.0 10.0 12.0 8.0 20.0 (25.0) 20.0 95.0
10 POL 198206 Monika Klopotowska 1999 MKS"Dwójka"Warszawa Mł. 11.0 (32.0 DNC) 12.0 14.0 11.0 10.0 7.0 18.0 18.0 101.0
11 POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MKŻ"Arka"Gdynia Mł. 14.0 11.0 13.0 12.0 15.0 16.0 (18.0) 6.0 1.0 88.0
12 POL 201832 Marcelina Korszon 2002 UKS"Fir"Warszawa Mł. 12.0 17.0 14.0 19.0 13.0 13.0 11.0 (23.0) 3.0 102.0
13 POL 207349 Magdalena Daniszewska 1999 MBDW/UKŻR"Niegocin"Giżycko Mł. 17.0 20.0 10.0 16.0 10.0 9.0 9.0 14.0 (32.0 UFD) 105.0
14 POL 192638 Izabela Satrjan 1999 UKŻ"Lamelka"Kartuzy Mł. 13.0 15.0 15.0 17.0 14.0 14.0 17.0 (20.0) 4.0 109.0
15 POL 195574 Anna Michalska 1999 PKM LOK Poznań Mł. 20.0 (32.0 DNC) 18.0 13.0 17.0 12.0 15.0 13.0 5.0 113.0
16 POL 194967 Natalia Kuczys 2002 MKŻ"Arka"Gdynia Mł. 18.0 18.0 19.0 21.0 (32.0 DNC) 15.0 10.0 8.0 10.0 119.0
17 POL 211227 Kornelia Ulążka 2002 UKS"Fir"Warszawa Mł. 7.0 13.0 17.0 8.0 9.0 11.0 27.0 28.0 (32.0 UFD) 120.0
18 POL 206817 Dominika Keska 2002 UKŻ"Wiking"Torun Mł. (32.0 DNC) 12.0 16.0 18.0 16.0 17.0 16.0 12.0 32.0 UFD 139.0
19 POL 206499 Julia Stefaniak 1995 AZS UW Warszawa   (32.0 UFD) 21.0 32.0 DNC 11.0 32.0 DNC 32.0 DNC 8.0 2.0 2.0 140.0
20 POL 204763 Julia Okońska 1998 UKS"Fir"Warszawa Mł. 15.0 16.0 20.0 15.0 18.0 (32.0 DNC) 23.0 16.0 32.0 UFD 155.0
21 POL 205651 Magdalena Smagowicz 2000 KS"Omega"Kraków Mł. 19.0 14.0 22.0 22.0 20.0 18.0 25.0 26.0 (32.0 DNC) 166.0
22 POL 191831 Julia Szymczak 2003 MKS"Dwójka"Warszawa Mł. (32.0 DNC) 19.0 21.0 26.0 19.0 32.0 DNC 29.0 19.0 6.0 171.0
23 POL 183128 Karina Jasiewicz 1996 AZS UWM Olsztyn Mł. (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 27.0 21.0 32.0 DNC 13.0 21.0 7.0 185.0
24 POL 191836 Wiktoria Gubin 1999 MBDW/UKŻR"Niegocin"Giżycko Mł. (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 25.0 32.0 DNC 32.0 DNC 19.0 15.0 8.0 195.0
25 POL 20530 Agata Kalinowska 2001 UKS"Żeglarz"Wrocław Mł. 16.0 10.0 11.0 (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 197.0
26 GBR 206943 Maria Grabska 2001 SYC"Zefir-Drakkar"Poraj Mł. (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 23.0 32.0 DNC 32.0 DNC 21.0 17.0 11.0 200.0
27 POL 209465 Aleksandra Jasińska 2001 UKS"Barnim"Goleniów Mł. (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 24.0 32.0 DNC 32.0 DNC 24.0 24.0 9.0 209.0
28 POL 195307 Joanna Siewko 2000 UKS"Fir"Warszawa Mł. (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 22.0 27.0 12.0 221.0
29 POL 200987 Katarzyna Król 1999 KS CŻ Szczecin Mł. (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 28.0 22.0 13.0 223.0
30 POL 201561 Anna Trędowska 2002 KŻ"Horn"Kraków Mł. (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 20.0 32.0 DNC 32.0 DNC 26.0 29.0 32.0 UFD 235.0
31 POL 166479 Jagoda Kania 2000 KŻ"Horn"Kraków Mł. (32.0 DNC) 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 32.0 DNC 256.0

 

Wyniki Mistrzostw Polski Seniorów Klasy Laser Radial 2017 - Mężczyźni

M-ce Kraj Nr Imię i Nazwisko Rok ur. Klub Grupa R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Punkty
1 POL 206822 Aleksander Arian 1992 "SAILING Team Rzeszów"   1.0 3.0 (6.0) 3.0 3.0 3.0 4.0 1.0 3.0 21.0
2 POL 208733 Dawid Kania 1997 ŻLKS Poznań   3.0 4.0 5.0 1.0 1.0 2.0 7.0 (85.0 BFD) 1.0 24.0
3 POL 195310 Marcin Rudawski 1981 MKS"Dwójka"Warszawa   4.0 2.0 1.0 2.0 4.0 5.0 9.0 3.0 (85.0 BFD) 30.0
4 POL 167671 Kuba Rodziewicz 1998 SEJK"Pogoń"Szczecin   5.0 1.0 4.0 6.0 2.0 1.0 10.0 (26.0) 2.0 31.0
5 POL 209035 Wojciech Klimaszewski 2001 MBDW/UKŻR"Niegocin"Giżycko Jr 2.0 5.0 3.0 5.0 5.0 6.0 17.0 5.0 (85.0 BFD) 48.0
6 POL 173475 Mateusz Hanke 1989 AZS AWFiS Gdańsk   12.0 9.0 2.0 8.0 8.0 4.0 5.0 6.0 (14.0) 54.0
7 POL 0 Michał Krasodomski 2003 AZS AWFiS Gdańsk Jr 10.0 8.0 (25.0) 10.0 9.0 9.0 16.0 4.0 13.0 79.0
8 POL 212632 Jakub Marciniak 2001 JKW Poznań Jr 9.0 7.0 9.0 9.0 13.0 12.0 (85.0 DNC) 20.0 4.0 83.0
9 POL 191842 Stanisław Klimaszewski 1992 MBDW/UKŻR"Niegocin"Giżycko   6.0 6.0 7.0 4.0 12.0 8.0 37.0 (85.0 DSQ) 8.0 88.0
10 POL 208653 Tytus Butowski 2001 AZS AWFiS Gdańsk Jr 8.0 11.0 10.0 7.0 26.0 7.0 2.0 (85.0 BFD) 20.0 91.0
11 POL 19283 Sebastian Mazurek 1999 AZS UW Warszawa Jr 19.0 (24.0) 8.0 11.0 6.0 18.0 23.0 7.0 6.0 98.0
12 POL 207099 Piotr Ostrowski 2000 AZS UW Warszawa Jr 16.0 (21.0) 16.0 12.0 15.0 14.0 3.0 17.0 10.0 103.0
13 POL 200985 Kacper Stanisławski 2000 MKŻ"Arka"Gdynia Jr 7.0 10.0 26.0 14.0 18.0 (85.0 DNC) 11.0 12.0 7.0 105.0
14 POL 198208 Karol Wojda 1996 MKS"Dwójka"Warszawa   15.0 14.0 11.0 18.0 (28.0) 20.0 8.0 11.0 12.0 109.0
15 POL 190826 Artur Keller 1994 UKŻ Michałowo   18.0 15.0 12.0 (22.0) 19.0 22.0 12.0 10.0 5.0 113.0
16 POL 8 Kacper Błaszczyk 2000 TS"Kuźnia"Rybnik Jr 11.0 28.0 15.0 13.0 7.0 11.0 (30.0) 13.0 15.0 113.0
17 POL 204557 Konstanty Sawicki 2002 MBDW/UKŻR"Niegocin"Giżycko Jr 14.0 12.0 13.0 16.0 14.0 17.0 (31.0) 16.0 16.0 118.0
18 POL 207570 Piotr Malinowski 2001 MOS SSW Iława Jr 22.0 18.0 23.0 23.0 20.0 16.0 6.0 14.0 (85.0 BFD) 142.0
19 POL 210943 Michał Maciaszczyk 1997 KS CŻ Szczecin   17.0 13.0 18.0 19.0 17.0 10.0 (85.0 DSQ) 37.0 17.0 148.0
20 POL 8 Filip Rajchert 2003 MKS"Dwójka"Warszawa Jr 30.0 20.0 17.0 21.0 27.0 27.0 14.0 9.0 (85.0 BFD) 165.0
21 POL 210947 Łukasz Machowski 2001 MKS"Dwójka"Warszawa Jr 23.0 16.0 14.0 17.0 10.0 13.0 71.0 (85.0 BFD) 9.0 173.0
22 POL 207572 Jakub Błaszczyszyn 2001 KS"Spójnia"Warszawa Jr 24.0 23.0 (41.0) 15.0 16.0 24.0 24.0 35.0 18.0 179.0
23 POL 203114 Mateusz Siedlecki 2002 MBDW/UKŻR"Niegocin"Giżycko Jr 20.0 17.0 22.0 24.0 23.0 29.0 58.0 (62.0) 22.0 215.0
24 POL 211258 Maciej Jarosz 2002 SYC"Zefir-Drakkar"Poraj Jr 27.0 33.0 31.0 37.0 30.0 28.0 18.0 (58.0) 19.0 223.0
25 POL 111 Jakub Domagała 2000 CHKŻ Chojnice Jr 21.0 19.0 20.0 30.0 22.0 19.0 46.0 46.0 (85.0 BFD) 223.0
26 POL 180728 Krzysztof Racz 1980 RKS"Lasery"Zegrze   28.0 22.0 28.0 36.0 31.0 (85.0 DNC) 25.0 33.0 23.0 226.0
27 POL 191832 Wojciech Kotowski 1999 ŻMKS Poznań Jr 31.0 (85.0 DNF) 34.0 31.0 41.0 25.0 27.0 47.0 27.0 263.0
28 POL 190984 Karol Zienkiewicz 2000 UKŻ 7 Białystok Jr 25.0 27.0 29.0 45.0 32.0 30.0 (72.0) 42.0 38.0 268.0
29 POL 160406 Patryk Żeberski 1998 PKM LOK Poznań   46.0 (85.0 DNF) 32.0 33.0 34.0 26.0 29.0 52.0 25.0 277.0
30 POL 201122 Jakub Cymerman 2000 UKS"Barnim"Goleniów Jr (85.0 DNC) 85.0 DNF 21.0 32.0 33.0 23.0 41.0 15.0 28.0 278.0
31 POL 186235 Aleksander Unruh 2000 AZS Poznań Jr 45.0 32.0 27.0 26.0 29.0 (85.0 DNC) 40.0 48.0 31.0 278.0
32 POL 192682 Marcin Kozubowicz 1997 TS"Kuźnia"Rybnik   41.0 (85.0 DNF) 38.0 38.0 25.0 36.0 34.0 27.0 40.0 279.0
33 POL 1 Mieszko Niewiarowski 1999 CHKŻ Chojnice Jr 29.0 31.0 (85.0 DNC) 29.0 24.0 31.0 51.0 22.0 85.0 BFD 302.0
34 POL 210946 Mateusz Szymczak 2001 KS CŻ Szczecin Jr 34.0 (85.0 DNF) 24.0 41.0 36.0 33.0 19.0 85.0 BFD 32.0 304.0
35 POL 186834 Jędrzej Bering 2001 KS CŻ Szczecin Jr 37.0 29.0 30.0 25.0 39.0 (85.0 BFD) 62.0 43.0 50.0 315.0
36 POL 202449 Karol Dobrowolski 1999 UKS"Fir"Warszawa Jr 38.0 (85.0 DNF) 42.0 27.0 44.0 41.0 15.0 25.0 85.0 BFD 317.0
37 POL 192638 Szymon Rodziewicz-Borowski 1998 AZS UW Warszawa   39.0 (85.0 DNF) 33.0 47.0 42.0 35.0 26.0 57.0 41.0 320.0
38 POL 2 Kacper Fabian 2002 SEJK"Pogoń"Szczecin Jr 40.0 (85.0 DNF) 44.0 42.0 49.0 43.0 49.0 8.0 46.0 321.0
39 POL 194937 Mikołaj Silny 2002 SEJK"Pogoń"Szczecin Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 34.0 21.0 85.0 BFD 1.0 2.0 11.0 324.0
40 POL 195304 Wiktor Grocholewski 2002 AZS Poznań Jr 47.0 (85.0 DNF) 40.0 46.0 43.0 38.0 55.0 19.0 36.0 324.0
41 POL 194842 Mateusz Leszko 1986 RKS"Lasery"Zegrze   49.0 (85.0 DNF) 39.0 49.0 46.0 34.0 57.0 40.0 33.0 347.0
42 POL 209834 Wojciech Chodakowski 2001 KŻ"Horn"Kraków Jr (85.0 DNC) 85.0 DNF 45.0 58.0 53.0 37.0 28.0 28.0 21.0 355.0
43 POL 186233 Jan Krasodomski 1999 SEJK"Pogoń"Szczecin Jr 13.0 (85.0 DNC) 85.0 DNC 20.0 11.0 15.0 48.0 85.0 BFD 85.0 BFD 362.0
44 POL 170891 Daniel Halicki 1998 UKŻ 7 Białystok   33.0 26.0 36.0 39.0 48.0 (85.0 BFD) 77.0 54.0 56.0 369.0
45 POL 204343 Hubert Polaczyk 2001 KŻ"Mewa"Poznań Jr (85.0 DNC) 85.0 DNF 54.0 48.0 45.0 39.0 32.0 41.0 30.0 374.0
46 POL 191837 Piotr Dąbrowski 1998 MBDW/UKŻR"Niegocin"Giżycko   42.0 (85.0 DNF) 35.0 35.0 51.0 40.0 42.0 50.0 85.0 BFD 380.0
47 POL 17 Przemysław Pietruszewski 2000 AZS AWFiS Gdańsk Jr 35.0 30.0 46.0 28.0 47.0 32.0 (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 388.0
48 POL 212511 Piotr Borczyński 2002 KS"Spójnia"Warszawa Jr 36.0 (85.0 DNF) 43.0 85.0 DNC 40.0 85.0 BFD 50.0 24.0 42.0 405.0
49 RUS 209107 Daniil Fenko 2001 MBDW/UKŻR"Niegocin"Giżycko Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 54.0 35.0 21.0 60.0 45.0 24.0 409.0
50 POL 178115 Wojciech Antoniak 2002 UKS"Barnim"Goleniów Jr (85.0 DNC) 85.0 DNF 52.0 57.0 58.0 45.0 54.0 21.0 44.0 416.0
51 POL 201940 Wiktor Kreft 2001 KŻ"Horn"Kraków Jr 50.0 (85.0 DNF) 37.0 44.0 38.0 44.0 52.0 85.0 BFD 85.0 DNC 435.0
52 POL 212649 Filip Miłoszewski 2003 UKS"Barnim"Goleniów Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 55.0 85.0 DNF 85.0 DNC 49.0 33.0 18.0 51.0 461.0
53 POL 204342 Maciej Jachymski 2001 TS"Kuźnia"Rybnik Jr (85.0 DNF) 85.0 DNF 47.0 40.0 85.0 DNC 85.0 DNC 59.0 34.0 29.0 464.0
54 POL 195317 Tomasz Misiak 2001 JKW Poznań Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 59.0 50.0 46.0 64.0 60.0 34.0 483.0
55 POL 19484 Patryk Karczewski 2003 AZS AWFiS Gdańsk Jr 32.0 (85.0 DNC) 85.0 DNC 65.0 85.0 DNC 85.0 DNC 47.0 36.0 53.0 488.0
56 POL 193512 Aleksander Pikuła 1999 KS CŻ Szczecin Jr 44.0 (85.0 DNF) 85.0 DNC 43.0 37.0 85.0 BFD 67.0 44.0 85.0 BFD 490.0
57 POL 212510 Piotr Masztalerz 2001 TKŻ Toruń Jr 26.0 25.0 19.0 (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 495.0
58 POL 88571 Michał Krawczyk 2001 AZS UWM Olsztyn Jr (85.0 DNF) 85.0 DNF 49.0 85.0 DNF 54.0 85.0 BFD 65.0 51.0 26.0 500.0
59 POL 197815 Maciej Jedliński 1998 YC PTTK"Beskid"N.Sącz   (85.0 DNF) 85.0 DNC 85.0 DNC 51.0 55.0 85.0 DNC 21.0 39.0 85.0 DNC 506.0
60 POL 1667 Daniel Smoliński 2001 KS CŻ Szczecin Jr 51.0 (85.0 DNF) 48.0 56.0 57.0 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 49.0 516.0
61 POL 199296 Krystian Nawrat 1961 KW LOK"Garland"Gliwice   (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 55.0 52.0 42.0 63.0 63.0 85.0 DNC 530.0
62 POL 198209 Cezary Miłkowski 2000 TKŻ Toruń Jr 43.0 (85.0 DNC) 85.0 DNC 50.0 85.0 DNC 85.0 DNC 22.0 85.0 BFD 85.0 DNC 540.0
63 POL 7 Dominik Śliwiński 2003 AZS AWFiS Gdańsk Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 67.0 85.0 DNC 85.0 DNC 38.0 49.0 47.0 541.0
64 POL 205296 Mateusz Budzisz 2001 MKŻ"Arka"Gdynia Jr 48.0 (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 UFD 85.0 DNC 85.0 DNC 39.0 32.0 85.0 DNC 544.0
65 POL 200843 Maurycy Robakowski 2001 ŻLKS Poznań Jr (85.0 DNF) 85.0 DNF 51.0 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 45.0 55.0 55.0 546.0
66 POL 180729 Roch Osiński 2002 MKŻ"Arka"Gdynia Jr (85.0 DNF) 85.0 DNC 50.0 52.0 85.0 DNF 85.0 DNC 56.0 53.0 85.0 BFD 551.0
67 POL 201105 Mierzwa Bartłomiej 2003 TS"Kuźnia"Rybnik Jr (85.0 DNF) 85.0 DNF 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 61.0 30.0 39.0 555.0
68 POL 189534 Maciej Dziewit 2001 AZS AWFiS Gdańsk Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 60.0 56.0 48.0 74.0 64.0 85.0 DNC 557.0
69 POL 198203 Jakub Stremlau 1999 TKŻ Toruń Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 62.0 85.0 DNC 85.0 DNC 53.0 23.0 85.0 DNC 563.0
70 POL 212961 Bartłomiej Krajewski 2001 MKŻ"Arka"Gdynia Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 53.0 85.0 DNF 85.0 DNC 85.0 DNC 66.0 59.0 48.0 566.0
71 POL 29 Jan Porębski 2001 AZS AWFiS Gdańsk Jr (85.0 DNF) 85.0 DNC 85.0 DNC 53.0 85.0 DNF 85.0 BFD 70.0 56.0 52.0 571.0
72 POL 36 Klaudiusz Wieczorkowski 2001 AZS AWFiS Gdańsk Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 66.0 85.0 DNC 85.0 DNC 20.0 61.0 85.0 DNC 572.0
73 POL 186222 Maksymilian Drobniewski 2003 YKP Gdynia Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 76.0 38.0 35.0 574.0
74 POL 186228 David Gdaniec 2002 AZS AWFiS Gdańsk Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 44.0 29.0 85.0 DNC 583.0
75 POL 192834 Kacper Jaskuła 2003 ŻMKS Poznań Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNS 36.0 85.0 BFD 37.0 583.0
76 POL 166279 Jakub Ławicki 2002 MKŻ"Arka"Gdynia Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 43.0 31.0 85.0 DNC 584.0
77 POL 19184 Bartek Guz 2001 MBDW/UKŻR"Niegocin"Giżycko Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 63.0 85.0 DNC 85.0 DNC 73.0 65.0 45.0 586.0
78 POL 182211 Bartosz Miziewicz 2002 SKŻ Sława Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 35.0 85.0 BFD 43.0 588.0
79 POL 192980 Jakub Szymanowicz 2001 UKŻ"Błękitni"Grzybowo Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 50.0 68.0 85.0 DNC 54.0 597.0
80 POL 174566 Mateusz Słowik 2002 KŻ"Horn"Kraków Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 64.0 85.0 DNF 47.0 69.0 85.0 BFD 85.0 DNC 605.0
81 POL 9 Szymon Pasiut 1998 YC PTTK"Beskid"N.Sącz   (85.0 DNF) 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 13.0 85.0 BFD 85.0 DNC 608.0
82 POL 167681 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice Jr (85.0 DNF) 85.0 DNF 85.0 DNC 61.0 85.0 DNF 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 656.0
83 POL 186219 Wojciech Wilski 2002 AZS AWFiS Gdańsk Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 75.0 85.0 DNC 85.0 DNC 670.0
84 POL 206817 Piotr Śledziński 2001 UKŻ"Wiking"Torun Jr (85.0 DNC) 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 85.0 DNC 680.0

 

Przyjęto następujące założenia, w rozgrywkach Klasa Laser Puchar Polski 2017:

Mistrzowska kategoria – MP, OOM, Finał PP (150pkt). Liczy się impreza mistrzostwa w kategorii plus Finał Pucharu Polski Klasy Laser.
1 kategoria punktowa - impreza centralna (100pkt) (2 najlepsze z 3)
2 kategoria punktowa – impreza regionalna (50pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)
3 kategoria punktowa –impreza lokalna (25pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)

Przyjęto następujące założenia  dla zaliczania regat w rozgrywkach Klasa Laser Puchar Polski 2017:

Min 10 zawodników we flocie w klasie .