Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Spis treści

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  2016

Finał OOM 2016 - 18-21.08.2016

Olimpic   

   Już wkrótce, tj. 18 sierpnia, startuje Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży. W tym roku obowiązują inne zasady startu niż dotychczas, a najważniejsze zmiany to:

1. NIE MA KWALIFIKACJI, podstawą kwalifikacji ma być ranking Pucharu Polski

 

"1.Bieżący ranking Pucharu Polski który zostanie opublikowany w dn . 18.07.2016 r. stanowić będzie podstawę kwalifikacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (MPJMł) w konkurencji Laser 4.7 do lat 15."

2. NIE MA DOFINANSOWANIA STARTU W OOM

"2.Udział zawodników w OOM odbywa się na koszt własny.
3.Wpisowe do OOM obowiązuje wszystkich uczestników"
3. LICZBA STARTUJĄCYCH ZOSTANIE OGRANICZONA
"5.Maksymalna liczba zawodników dopuszczonych do startu w OOM w poszczególnych konkurencjach stanowić będzie 85% / zaokrąglenie do najbliższej wartości całkowitej / zawodników sklasyfikowanych w danej konkurencji w rankingu Pucharu Polski."

4. Można już zarejestrować swój udział w OOM tutaj Hyperlink wystarczy sprawdzić swoją pozycję w rankingu PP.

całość regulaminu dostępna jest tutaj Pdf Small. a szczegóły można odnaleźć tutaj Round Pin Icon 64


Ranking Pucharu Polski Klasa Laser 4.7 Mężczyźni U18

M-ce Imię i nazwisko rocznik Klub
1 Marek Rospond 2000 YC PTTK Beskid Nowy Sącz
2 Łukasz Bocheński 1999 UKS"Sailing Team"Rzeszów
3 Seweryn Łangowski 2000 CHKŻ Chojnice
4 Jakub Kopeć 2000 CHKŻ Chojnice
5 Oskar Sawicki 2000 CHKŻ Chojnice
6 Jakub Stremlau 1999 TKŻ Toruń
7 Filip Miłto 1999 JK"Kotwica"Tarnobrzeg
8 Dominik Lewandowski 2000 KŻ HORN Kraków
9 Kamil Chara 1999 KŻ HORN Kraków
10 Konrad Chwalczewski 2000 MKŻ Arka Gdynia
11 Jan Okularczyk 2000 LOK Garland Gliwice
12 Bartosz Kowalczyk 2000 ŻLKS Poznań
13 Mateusz Wiche 2000 KŻ HORN Kraków
14 Jakub Cymerman 2000 UKS "BARNIM" Goleniów
15 Jan Zabłocki 1999 ŻLKS Poznań
16 Cezary Miłkowski 2000 TKŻ Toruń
17 Borys Surowiec 2000 UKS "FIR" Warszawa
18 Maurycy Robakowski 2000 ŻLKS Poznań
19 Karol Dobrowolski 1999 UKS "FIR" Warszawa
20 Piotr Ostrowski 2000 UKS "FIR" Warszawa
21 Igor Czudy 2000 KST "Elektryk" Grudziądz
22 Radosław Jankowski 1999 KKS Warmia Olsztyn
23 Krzysztof Tomanek 2000 UKŻ Moris Pszczyna
24 Dariusz Kobylański 2000 UKŻ"Błękitni"Grzybowo
25 Franciszek Wilk 1999 UKS "BARNIM" Goleniów

Ranking Pucharu Polski Klasa Laser 4.7 Mężczyźni U16

M-ce Imię i nazwisko rocznik Klub
1 Michał Krasodomski 2003 KS AZS AWFIS Gdańsk
2 Konstanty Sawicki 2002 UWM AZS Olsztyn
3 Tytus Butowski 2001 KS AZS AWFIS Gdańsk
4 Maksymilian Michalik 2001 KS Spójnia Warszawa
5 Mateusz Budzisz 2001 MKŻ Arka Gdynia
6 Piotr Masztalerz 2001 TKŻ Toruń
7 Łukasz Machnowski 2001 MKS Dwójka Warszawa
8 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS Poznań
9 Hubert Polaczyk 2001 KŻ "Mewa" Poznań
10 Jakub Błaszczyszyn 2001 KS Spójnia Warszawa
11 Piotr Malinowski 2001 MOS SSW Iława
12 Stefan Borek 2001 UKS "SILESIA - OPTY"
13 Maciej Jachymski 2001 TS "Kuźnia" Rybnik
14 Maciej Jarosz 2002 Zefir Drakkar Poraj
15 Wojciech Chodakowski 2001 KŻ HORN Kraków
16 Bartłomiej Mierzwa 2003 TS "Kuźnia" Rybnik
17 Filip Rajchert 2003 MKS Dwójka Warszawa
18 Robin Jastrzębski 2001 ŻMKS Poznań
19 Wiktor Grocholewski 2002 AZS Poznań
20 Igor Labocha 2002 TS "Kuźnia" Rybnik
21 Michał Krawczyk 2001 AZS UWM Olsztyn
22 Mateusz Szymczak 2001 CŻ Szczecin
23 Piotr Śledziński 2001 KST"Elektryk"Grudziądz
24 Mikołaj Silny 2002 SEJK "Pogoń" Szczecin
25 Przemysław Baranowski 2001 UKŻ 7 Białystok
26 Tomasz Trajnowicz 2003 MBSW/UKŻR Giżycko
27 Klaudiusz Wieczorkowski 2001 KS AZS AWFIS Gdańsk
28 Daniel Smoliński 2001 CŻ Szczecin
29 Maurycy Robakowski 2001 ŻLKS Poznań
30 Jędrzej Marciniak 2004 JKW Poznań
31 Roch Osiński 2002 MKŻ Arka Gdynia
32 Sebastian Wałaszek 2001 CŻ Szczecin
33 Piotr Dorywała 2001 UKS"Żeglarz"Wrocław
34 Paweł Ortmann 2002 KS AZS AWFIS Gdańsk
35 Piotr Borczyński 2002 KS Spójnia Warszawa
36 Jędrzej Bering 2001 CŻ Szczecin
37 Stanisław Podwojski 2002 KS Energetyk Jaworzno
38 Patryk Karczewski 2003 KS AZS AWFIS Gdańsk
39 Mateusz Słowik 2002 KŻ HORN Kraków
40 Mateusz Bartuś 2002 MKS Dwójka Warszawa
41 Wojciech Antoniak 2002 TS "Kuźnia" Rybnik
42 Mateusz Siedlecki 2002 MBSW/UKŻR Giżycko
43 Hubert Maczyszyn 2003 MBSW/UKŻR Giżycko
44 Jakub Macoch 2001 Zefir Drakkar Poraj
45 Dominik Wałaszek 2002 CŻ Szczecin
46 Kajetan Gliniecki 2002 UKS "FIR" Warszawa
47 Bartek Guz 2001 MBSW/UKŻR Giżycko
48 Maksymilian Jezierski 2001 JKW Poznań
49 Michał Dobrowolski 2001 CŻ Szczecin
50 Maciej Wróblewski 2002 MKS Dwójka Warszawa
51 Michał Lata 2003 SEJK "Pogoń" Szczecin
52 Łukasz Kozerski 2001 TKŻ Toruń
53 Jędrzej Kąsinowski 2002 JKW Poznań
54 Jan Porębski 2001 KS AZS AWFIS Gdańsk
55 Grzegorz Rusecki 2002 KS Energetyk Jaworzno
56 Maciej Dziewit 2001 KS AZS AWFIS Gdańsk
57 Filip Janicki 2003 JKW Poznań
58 Wiktor Kreft 2001 KŻ HORN Kraków
59 Grzegorz Kiersnowski 2001 UKŻ 7 Białystok
60 Kacper Radzikowski 2001 MKS Dwójka Warszawa
61 Jakub Szymanowicz 2001 UKŻ"Błękitni"Grzybowo
62 Krzysztof Mancarz 2003 KS Energetyk Jaworzno
63 Samuel Szulgo 2001 CŻ Szczecin
64 Andrzej Jachnowski 2001 AZS Poznań
65 Jakub Szuchniewicz 2002 MKS Dwójka Warszawa
66 Mikołaj Pieczaba 2003 UKS"Żeglarz"Wrocław
67 Maksymilian Siemierz 2002 CŻ Szczecin

Ranking Pucharu Polski Klasa Laser 4.7 Kobiety U18

M-ce Imię i nazwisko kat rocznik Klub
1 Aleksandra Puzyna U18 1999 ŻLKS Poznań
2 Julia Sieczkowska U18 1999 ŻLKS Poznań
3 Marta Weiss U18 1999 MBSW/UKŻR Giżycko
4 Weronika Folmer U18 1999 KST"Elektryk"Grudziądz
5 Karolina Mikulec U18 1999 KŻ HORN Kraków
6 Karolina Błaszak U18 2000 MKŻ Arka Gdynia
7 Maria Hartel U18 2000 LOK Garland Gliwice
8 Wiktoria Gołębiowska U18 2000 MOS SSW Iława
9 Wiktoria Gubin U18 1999 MBSW/UKŻR Giżycko
10 Anna Michalska U18 1999 UKŻ "Wiking" Toruń
11 Magdalena Smagowicz U18 2000 KS "Omega" Kraków
12 Aleksandra Wąsikowska U18 1999 AZS UWM Olsztyn
13 Emilia Pic U18 1999 ŻMKS Poznań
14 Kaja Hanys U18 2000 UKŻ "Wiking" Toruń
15 Maja Tokarczyk U18 2000 LOK Garland Gliwice
16 Julia Tomaszewska U18 2000 AZS Poznań
17 Paulina Perkowska U18 2000 UKŻ 7 Białystok
18 Monika Wołkowyska U18 2000 MKS Dwójka Warszawa
19 Natalia Majewska U18 2000 Elite Sails Academy
20 Ksenia Kobelak U18 2000 KS Spójnia Warszawa
21 Natalia Skóra U18 1999 Zefir Drakkar Poraj

Ranking Pucharu Polski Klasa Laser 4.7 Kobiety U16

Lp Imię i nazwisko kat rocznik Klub
1 Magda Placzke U16 2001 UKS "FIR" Warszawa
2 Wiktoria Lehmann U16 2001 ŻLKS Poznań
3 Julia Rogalska U16 2002 MBSW/UKŻR Giżycko
4 Karolina Żurek U16 2001 AZS AWFiS Gdańsk
5 Marcelina Korszon U16 2002 UKS "FIR" Warszawa
6 Kinga Brzózka U16 2002 MKŻ Arka Gdynia
7 Maria Grabska U16 2001 Zefir Drakkar Poraj
8 Małgorzata Weber U16 2001 TKŻ Toruń
9 Natalia Jabłońska U16 2001 MKŻ Arka Gdynia
10 Ada Lewandowska U16 2001 KS AZS AWFIS Gdańsk
11 Dominika Kęska U16 2002 UKŻ "Wiking" Toruń
12 Kornelia Ulążka U16 2002 UKS "FIR" Warszawa
13 Oliwia Laskowska U16 2001 CHKŻ Chojnice
14 Julia Kochanowska U16 2001 CHKŻ Chojnice
15 Zuzanna Kaplita U16 2002 UKS "SILESIA - OPTY"
16 Oliwia Chabowska U16 2001 UKS "Zalew" Kielce
17 Natalia Borusińska U16 2002 UKS "Zalew" Kielce
18 Natalia Bazylko U16 2000 MKŻ Arka Gdynia
19 Julia Szymczak U16 2003 MKS Dwójka Warszawa
20 Karolina Siergiej U16 2002 TS "Kuźnia" Rybnik
21 Kinga Gawlińska U16 2001 MKŻ Arka Gdynia
22 Paulina Placzke U16 2002 UKS "FIR" Warszawa
23 Aleksandra Jasińska U16 2001 KS"BARNIM"Goleniów
24 Natalia Szczepańska U16 2002 KS Spójnia Warszawa
25 Maja Korwin-Mikke U16 2002 MKS Dwójka Warszawa
26 Natalia Krajewska U16 2002 UKS "SILESIA - OPTY"
27 Amelia Buska U16 2003 MKS Dwójka Warszawa
28 Elżbieta Smyczek U16 2002 TS "Kuźnia" Rybnik
29 Dominika Krukowska U16 2002 UKS "FIR" Warszawa
30 Natalia Palikowska U16 2003 KST"Elektryk"Grudziądz

Klasa Laser - Podstawowe Informacje O Laserze

Artykuły opisujące podstawowe elementy, konieczne do żeglowania laserem

Klasa Laser - Elementy Kontroli Żagla

Artykuły opisujące podstawowe elementy pozwalające sterować laserem

Klasa Laser - Podstawowe Manewry

Artykuły opisujące podstawowe manewry pozwalające żeglować laserem

Klasa Laser - Manewry Laserem W Regatach

Artykuły opisujące konieczne manewry, wykonywane laserem podczas regat