Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Spis treści

Ranking Pucharu Polski Klasa Laser 4.7 Mężczyźni U16

M-ce Imię i nazwisko rocznik Klub
1 Michał Krasodomski 2003 KS AZS AWFIS Gdańsk
2 Konstanty Sawicki 2002 UWM AZS Olsztyn
3 Tytus Butowski 2001 KS AZS AWFIS Gdańsk
4 Maksymilian Michalik 2001 KS Spójnia Warszawa
5 Mateusz Budzisz 2001 MKŻ Arka Gdynia
6 Piotr Masztalerz 2001 TKŻ Toruń
7 Łukasz Machnowski 2001 MKS Dwójka Warszawa
8 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS Poznań
9 Hubert Polaczyk 2001 KŻ "Mewa" Poznań
10 Jakub Błaszczyszyn 2001 KS Spójnia Warszawa
11 Piotr Malinowski 2001 MOS SSW Iława
12 Stefan Borek 2001 UKS "SILESIA - OPTY"
13 Maciej Jachymski 2001 TS "Kuźnia" Rybnik
14 Maciej Jarosz 2002 Zefir Drakkar Poraj
15 Wojciech Chodakowski 2001 KŻ HORN Kraków
16 Bartłomiej Mierzwa 2003 TS "Kuźnia" Rybnik
17 Filip Rajchert 2003 MKS Dwójka Warszawa
18 Robin Jastrzębski 2001 ŻMKS Poznań
19 Wiktor Grocholewski 2002 AZS Poznań
20 Igor Labocha 2002 TS "Kuźnia" Rybnik
21 Michał Krawczyk 2001 AZS UWM Olsztyn
22 Mateusz Szymczak 2001 CŻ Szczecin
23 Piotr Śledziński 2001 KST"Elektryk"Grudziądz
24 Mikołaj Silny 2002 SEJK "Pogoń" Szczecin
25 Przemysław Baranowski 2001 UKŻ 7 Białystok
26 Tomasz Trajnowicz 2003 MBSW/UKŻR Giżycko
27 Klaudiusz Wieczorkowski 2001 KS AZS AWFIS Gdańsk
28 Daniel Smoliński 2001 CŻ Szczecin
29 Maurycy Robakowski 2001 ŻLKS Poznań
30 Jędrzej Marciniak 2004 JKW Poznań
31 Roch Osiński 2002 MKŻ Arka Gdynia
32 Sebastian Wałaszek 2001 CŻ Szczecin
33 Piotr Dorywała 2001 UKS"Żeglarz"Wrocław
34 Paweł Ortmann 2002 KS AZS AWFIS Gdańsk
35 Piotr Borczyński 2002 KS Spójnia Warszawa
36 Jędrzej Bering 2001 CŻ Szczecin
37 Stanisław Podwojski 2002 KS Energetyk Jaworzno
38 Patryk Karczewski 2003 KS AZS AWFIS Gdańsk
39 Mateusz Słowik 2002 KŻ HORN Kraków
40 Mateusz Bartuś 2002 MKS Dwójka Warszawa
41 Wojciech Antoniak 2002 TS "Kuźnia" Rybnik
42 Mateusz Siedlecki 2002 MBSW/UKŻR Giżycko
43 Hubert Maczyszyn 2003 MBSW/UKŻR Giżycko
44 Jakub Macoch 2001 Zefir Drakkar Poraj
45 Dominik Wałaszek 2002 CŻ Szczecin
46 Kajetan Gliniecki 2002 UKS "FIR" Warszawa
47 Bartek Guz 2001 MBSW/UKŻR Giżycko
48 Maksymilian Jezierski 2001 JKW Poznań
49 Michał Dobrowolski 2001 CŻ Szczecin
50 Maciej Wróblewski 2002 MKS Dwójka Warszawa
51 Michał Lata 2003 SEJK "Pogoń" Szczecin
52 Łukasz Kozerski 2001 TKŻ Toruń
53 Jędrzej Kąsinowski 2002 JKW Poznań
54 Jan Porębski 2001 KS AZS AWFIS Gdańsk
55 Grzegorz Rusecki 2002 KS Energetyk Jaworzno
56 Maciej Dziewit 2001 KS AZS AWFIS Gdańsk
57 Filip Janicki 2003 JKW Poznań
58 Wiktor Kreft 2001 KŻ HORN Kraków
59 Grzegorz Kiersnowski 2001 UKŻ 7 Białystok
60 Kacper Radzikowski 2001 MKS Dwójka Warszawa
61 Jakub Szymanowicz 2001 UKŻ"Błękitni"Grzybowo
62 Krzysztof Mancarz 2003 KS Energetyk Jaworzno
63 Samuel Szulgo 2001 CŻ Szczecin
64 Andrzej Jachnowski 2001 AZS Poznań
65 Jakub Szuchniewicz 2002 MKS Dwójka Warszawa
66 Mikołaj Pieczaba 2003 UKS"Żeglarz"Wrocław
67 Maksymilian Siemierz 2002 CŻ Szczecin

Klasa Laser - Podstawowe Informacje O Laserze

Artykuły opisujące podstawowe elementy, konieczne do żeglowania laserem

Klasa Laser - Elementy Kontroli Żagla

Artykuły opisujące podstawowe elementy pozwalające sterować laserem

Klasa Laser - Podstawowe Manewry

Artykuły opisujące podstawowe manewry pozwalające żeglować laserem

Klasa Laser - Manewry Laserem W Regatach

Artykuły opisujące konieczne manewry, wykonywane laserem podczas regat