Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank

OlimpicKlasa Laser 4.7 - Zawodniczki i Zawodnicy Z Kwalifikacją I el. do OOM 2015

I Eliminacja Ogólnoposkiej Olimpiady Młodzieży 2015 Klasa Laser 4.7 U16 dziewcząt

Zawodniczki, które zakwalifikowały się, w pierwszej kwalifikacji do OOM 2015, grupa

dziewcząt U16 DZIWNÓW 8-10.05.2015

M-ce Flota Imię i Nazwisko Rocznik club
1 U16 Wiktoria Gołębiowska 2000 MOS SSW Iława
2 U16 Wiktoria Lehmann 2001 AZS Poznań
3 U16 Natalia Bazylko 2000 MKŻ Arka Gdynia
4 U16 Kaja Hanys 2000 UKS Żeglarz Wrocław
5 U16 Karolina Mielnik 2002 ŻMKS-Poznań
6 U16 Weronika Szyda 2000 Centrum Żeglarskie

 

I Eliminacja Ogólnoposkiej Olimpiady Młodzieży 2015 Klasa Laser 4.7 U18 dziewcząt

Zawodniczki, które zakwalifikowały się, w pierwszej kwalifikacji do OOM 2015, grupa dziewcząt U18 DZIWNÓW 8-10.05.2015

M-ce Flota  Imię i Nazwisko Rocznik Klub
1 U18 Karolina Mikulec 1999 Klub Żeglarski Horn Kraków
2 U18 Barbara Mazurek 1999 UKS Zalew Kielce
3 U18 Puzyna Aleksandra 1999 ŻLKS Poznań

 

I Eliminacja Ogólnoposkiej Olimpiady Młodzieży 2015 Klasa Laser 4.7 U16 chłopców

Zawodnicy, którzy zakwalifikowały się, w pierwszej kwalifikacji do OOM 2015, grupa chłopców U16 DZIWNÓW 8-10.05.2015

M-ce Flota Imię i Nazwisko Rocznik club
1 U16 Wojciech Klimaszewski 2001 MBSW/UKZR Giżycko
2 U16 Kacper Stanisławski 2000 MKŻ Arka Gdynia
3 U16 Krzysztof Białaś 2000 MOS SSW Iława
4 U16 Michał Strupiński 2000 MBSW/UKZR Giżycko
5 U16 Jakub Kopeć 2000 CHKŻ CHOJNICE
6 U16 Jakub Domagała 2000 CHKŻ CHOJNICE
7 U16 Piotr Malinowski  2001 MOS SSW Iława 
8 U16 Mateusz Ksobich  2000  AZS Poznań
9 U16 Mikołaj Dreger  2000 AZS AWFiS Gdańsk 
10 U16 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS-Poznań 

 

I Eliminacja Ogólnoposkiej Olimpiady Młodzieży 2015 Klasa Laser 4.7 U18 chłopców

Zawodnicy, którzy zakwalifikowały się, w pierwszej kwalifikacji do OOM 2015, grupa chłopców U18 DZIWNÓW 8-10.05.2015

M-ce Flota Imię i Nazwisko Rocznik club
1 U18 Wojciech Kamiński 1998 JKW Poznań
2 U18 Damian Kosmalski 1998 CHKŻ CHOJNICE
3 U18 Marcel Marciniak 1998 AZS Poznań
4 U18 Szymon Kowalski 1998 TKŻ Toruń
5 U18 Michał Pilarczyk 1999 CHKŻ CHOJNICE
6 U18 Wojciech Kotowski 1999 ŻMKS-Poznań
7 U18 Jan Krasodomski   1999 SEJK Pogoń Szczecin 
8  U18  Mieszko Niewierowski  1999 CHKŻ CHOJNICE 

komplet wyników można znaleźć tutaj Hyperlink

Klasa Laser - Podstawowe Informacje O Laserze

Artykuły opisujące podstawowe elementy, konieczne do żeglowania laserem

Klasa Laser - Elementy Kontroli Żagla

Artykuły opisujące podstawowe elementy pozwalające sterować laserem

Klasa Laser - Podstawowe Manewry

Artykuły opisujące podstawowe manewry pozwalające żeglować laserem

Klasa Laser - Manewry Laserem W Regatach

Artykuły opisujące konieczne manewry, wykonywane laserem podczas regat