Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star

Spis treści

Klasa Laser 4.7 U16 Chłopcy

Kwalifikacje OOM 2015 - Klasa Laser 4.7 U16 Chłopców

 

Eliminacje Imię Nazwisko Ur. Klub Finansowanie PZŻ
I Wojciech Klimaszewski 2001 MBSW/UKZR Giżycko TAK
I Kacper Stanisławski 2000 MKŻ Arka Gdynia TAK
I Krzysztof Białaœś 2000 MOS SSW Iława TAK
I Michał Strupiński 2000 MBSW/UKZR Giżycko TAK
I Jakub Kopeć 2000 CHKŻ CHOJNICE TAK
I Jakub Domagała 2000 CHKŻ CHOJNICE TAK
I Piotr Malinowski 2001 MOS SSW Iława TAK
I Mateusz Ksobich 2000 AZS Poznań TAK
I Mikołaj Dreger 2000 AZS AWFiS Gdańsk TAK
I Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS-Poznań TAK
II Krzysztof Szot 2000 UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI TAK
II Piotr Ostrowski 2000 UKS FIR WARSZAWA TAK
II Konstanty Sawicki 2002 AZS OLSZTYN TAK
II Kacper Błaszczyk 2000 TS KUŹNIA RYBNIK TAK
II Maciej Jachymski 2001 TS KUŹNIA RYBNIK TAK
II Mateusz Budzisz 2001 MKŻ ARKA GDYNIA TAK
II Cezary Miłkowski 2000 TKŻ TORUŃ TAK
II Grzegorz Kiersnowski 2001 UKŻ 7 TAK
II Oskar Adamiak 2000 CHKŻ CHOJNICE TAK
II Bruno Muller 2001 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA TAK
II Jakub Marciniak 2001 JKW POZNAŃ TAK
II Jakub Błaszczyszyn 2001 KS SPÓJNIA WARSZAWA TAK
II Aleksander Unruh 2000 AZS POZNAŃ TAK
II Maksymilian Michalik 2001 KS SPÓJNIA WARSZAWA TAK
III Hubert Sokołowski 2000 AZS POZNAŃ TAK
III Robin Jastrzębski 2001 ŻMKS POZNAŃ TAK
III Wiktor Grocholewski 2002 AZS POZNAŃ NIE
III Piotr Masztalerz 2001 TKŻ TORUŃ NIE
III Igor Czudy 2000 KST"ELEKTRYK"GRUDZIĄDZ NIE
III Maciej Jarosz 2002 SYC"ZEFIR"DRAKKAR NIE
III Oskar Sawicki 2000 CHKŻ CHOJNICE NIE
III Borys Surowiec 2000 UKS"FIR"WARSZAWA NIE
III Hubert Polaczyk 2001 KŻ"MEWA"POZNAŃ NIE
III Dominik Lewandowski 2000 JK"KOTWICA"TARNOBRZEG NIE
III Bruno Freund 2000 MKŻ"ARKA"GDYNIA NIE
III Aleksander Wiszniowski 2000 JKW POZNAŃ NIE
III Stefan Borek 2001 UKS"SILESIA"CHEŁM ŚLĄSKI NIE
III Konrad Chwalczewski 2000 MKŻ"ARKA"GDYNIA NIE
III Przemysław Pietruszewski 2000 AZS AWFIS GDAŃSK NIE
III Bartosz Kowalczyk 2000 ŻLKS POZNAŃ NIE
III Karol Zienkiewicz 2000 UKŻ 7 BIAŁYSTOK NIE
III Kacper Król 2000 KS CŻ SZCZECIN NIE

Klasa Laser - Podstawowe Informacje O Laserze

Artykuły opisujące podstawowe elementy, konieczne do żeglowania laserem

Klasa Laser - Elementy Kontroli Żagla

Artykuły opisujące podstawowe elementy pozwalające sterować laserem

Klasa Laser - Podstawowe Manewry

Artykuły opisujące podstawowe manewry pozwalające żeglować laserem

Klasa Laser - Manewry Laserem W Regatach

Artykuły opisujące konieczne manewry, wykonywane laserem podczas regat