Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Spis treści

Klasa Laser - klasyfikacja końcowa Pucharu Polski 2015

Zakończyła się rywalizacja, w ramach tegorocznego Pucharu Polski, dla klasy Laser 4.7. Oto wyniki PSKL Small

końcowe roku 2015

 

Klasa Laser 4.7 Dziewczęta U16 - Puchar Polski 2015

M-ce NAZWISKO IMIĘ R.UR. KLUB
1 LEHMANN WIKTORIA 2001 AZS POZNAŃ
2 GOŁĘBIOWSKA WIKTORIA 2000 MOS SSW IŁAWA
3 HARC KATARZYNA 2000 TS KUZNIA RYBNIK
4 BAZYLKO NATALIA 2000 MKŻ ARKA GDYNIA
5 PLACZKE MAGDALENA 2001 UKS "FIR" WARSZAWA
6 ROGALSKA JULIA 2002 MBSW/UKŻR GIZYCKO
7 JABŁOŃSKA NATALIA 2001 MKŻ ARKA GDYNIA
8 ULĄŻKA KORNELIA 2002 UKS "FIR" WARSZAWA
9 HANYS KAJA 2000 SKŻ SŁAWA
10 PUŹNIAK ZUZANNA 2000 UKS "FIR" WARSZAWA
11 KOBELAK KSENIA 2000 KS SPÓJNIA WARSZAWA
12 LEWANDOWSKA ADA 2001 AZS AWFIS GDAŃSK
13 WEBER MAŁGORZATA 2001 TKŻ TORUŃ
14 HARTEL NATALIA 2000 KW LOK GARLAND GLIWICE
15 BŁASZAK KAROLINA 2000 MKŻ ARKA GDYNIA
16 WOŁKOWYSKA MONIKA 2000 YKP WARSZAWA
17 KOCHANOWSKA JULIA 2001 CHKŻ CHOJNICE
18 KĘSKA DOMINIKA 2002 UKŻ WIKING TORUŃ
19 SMAGOWICZ MAGDALENA 2000 KS "OMEGA"
20 GAWLIŃSKA KINGA 2001 MKŻ ARKA GDYNIA
21 MIELNIK KAROLINA 2002 ŻMKS POZNAŃ
22 SZYDA WERONIKA 2000 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
23 BESSER ALEKSANDRA 2001 JKW POZNAŃ
24 RECHLICZ PATRYCJA 2000 KS SPÓJNIA WARSZAWA
25 KORPUSIŃSKA AGNIESZKA 2000 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
26 LASKOWSKA OLIWIA 2001 CHKŻ CHOJNICE
27 KAPLITA ZUZANNA 2002 UKS "SILESIA" CHEŁM ŚL.
28 SZCZEPAŃSKA NATALIA 2002 YKP WARSZAWA
29 DOMEK PAULINA 2002 MUKŻ 'BAŁTYK" MIELNO
30 SZYMCZAK JULIA 2003 MKS-2 WARSZAWA
31 BORUSIŃSKA NATALIA 2002 UKS ZALEW KIELCE
32 KRAJEWSKA NATALIA 2002 UKS "SILESIA" CHEŁM ŚL.
33 CZARNECKA IZABELLA 2001 AZS AWFIS GDAŃSK
34 DARMOFAŁ NATALIA 2001 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.

 

Klasa Laser 4.7 Chłopcy U16 - Puchar Polski 2015

M-ce NAZWISKO IMIĘ R.UR KLUB
1 KLIMASZEWSKI WOJCIECH 2001 MBSW/UKŻR GIŻYCKO
2 SZOT KRZYSZTOF 2000 UKS "SILESIA" CHEŁ. SLĄSKI
3 DOMAGAŁA JAKUB 2000 CHKŻ CHOJNICE
4 KSOBICH MATEUSZ 2000 AZS POZNAŃ
5 KOPEĆ JAKUB 2000 CHKŻ CHOJNICE
6 STRUPIŃSKI MICHAŁ 2000 MBSW/UKŻR GIŻYCKO
7 STANISŁAWSKI KACPER 2000 MKŻ ARKA GDYNIA
8 OSTROWSKI PIOTR 2000 UKS "FIR" WARSZAWA
9 BŁASZCZYK KACPER 2000 TS KUŹNIA RYBNIK
10 BIAŁAŚ KRZYSZTOF 2000 MOS SSW IŁAWA
11 MALINOWSKI PIOTR 2001 MOS SSW IŁAWA
12 ADAMIAK OSKAR 2000 CHKŻ CHOJNICE
13 SAWICKI OSKAR 2000 CHKŻ CHOJNICE
14 JÓŹWIAK PIOTR 2001 ŻMKS POZNAŃ
15 MARCINIAK JAKUB 2001 JKW POZNAŃ
16 BUDZISZ MATEUSZ 2001 MKŻ ARKA GDYNIA
17 UNRUH ALEKSANDER 2000 AZS POZNAŃ
18 MICHALIK MAKSYMILIAN 2001 KS SPÓJNIA WARSZAWA
19 JACHYMSKI MACIEJ 2001 TS KUŹNIA RYBNIK
20 JASTRZĘBSKI ROBIN 2001 ŻMKS POZNAŃ
21 MIŁKOWSKI CEZARY 2000 TKŻ TORUŃ
22 DREGER MIKOŁAJ 2000 AZS AWFiS GDAŃSK
23 SOKOŁOWSKI HUBERT 2000 AZS POZNAŃ
25 BOREK STEFAN 2001 UKS "SILESIA" CHEŁ. SLĄSKI
24 SAWICKI KONSTANTY 2002 AZS UWM OLSZTYN
26 CHODAKOWSKI WOJCIECH 2001 KŻ HORN KRAKÓW
27 GROCHOLEWSKI WIKTOR 2002 AZS POZNAŃ
28 CHWALCZEWSKI KONRAD 2000 MKŻ ARKA GDYNIA
29 WISZNIOWSKI ALEKSANDER 2000 JKW POZNAŃ
30 BŁASZCZYSZYN JAKUB 2001 KS SPÓJNIA WARSZAWA
31 JAROSZ MACIEJ 2002 SYC "ZEFIR" DRAKKAR
32 MASZTALERZ PIOTR 2001 TKŻ TORUŃ
33 PIETRUSZEWSKI PRZEMYSŁAW 2000 AZS AWFiS GDAŃSK
34 FREUND BRUNO 2000 MKŻ ARKA GDYNIA
35 KOWALCZYK BARTOSZ 2000 ŻMKS POZNAŃ
36 MULLER BRUNO 2001 YKP WARSZAWA
37 KIERESNOWSKI GRZEGORZ 2001 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK
38 WICHE MATEUSZ 2000 KŻ HORN KRAKÓW
39 SIEDLICKI MATEUSZ 2002 MBSW/UKŻR GIŻYCKO
40 CZUDY IGOR 2000 KST-ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
41 RAJCHERT FILIP 2003 MKS-2 WARSZAWA
42 JEZIERSKI MAKSYMILIAN 2001 JKW POZNAŃ
43 SZYMCZAK MATEUSZ 2001 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
44 ZIENKIEWICZ KAROL 2000 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK
45 SUROWIEC BORYS 2000 UKS "FIR" WARSZAWA
46 POLACZYK HUBERT 2001 KŻ MEWA POZNAŃ
47 ROBAKOWSKI MAURYCY 2001 ŻMKS POZNAŃ
48 KRÓL KACPER 2000 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
49 DORYWAŁA PIOTR 2001 UKS "ŻEGLARZ" WROCŁAW
50 LATA MICHAŁ 2003 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
51 WOŹNICZKA JAKUB 2000 KW LOK "GARLAND" GLIWICE
52 LEWANDOWSKI SŁAWOMIR 2002 KS SPÓJNIA WARSZAWA
53 KRAWCZYK MICHAŁ 2001 AZS UWM OLSZTYN
54 LATA KRZYSZTOF 2001 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
55 WĄSIAK MARCIN 2001 SKŻ SŁAWA
56 KARCZEWSKI PATRYK 2003 AZS AWFiS GDAŃSK
57 BERING JĘDRZEJ 2001 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
58 LEWANDOWSKI DOMINIK 2000 JK "KOTWICA" TARNOBRZEG
59 WITECKI MATEUSZ 2001 UKS "ŻEGLARZ" WROCŁAW
60 WIECZORKOWSKI KLAUDIUSZ 2001 AZS AWFiS GDAŃSK
61 BARANOWSKI PRZEMYSŁAW 2001 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK
62 TOMANEK KRZYSZTOF 2000 UKŻ MORiS PSZCZYNA
63 MARSZAŁEK PIOTR 2000 JKW POZNAŃ
64 SKUDNIEWSKI STANISŁAW 2000 MKS-2 WARSZAWA
65 BORCZYŃSKI PIOTR 2002 KS SPÓJNIA WARSZAWA
66 PORĘBSKI JAN 2001 AZS AWFiS GDAŃSK
67 DZIEWIT MACIEJ 2001 AZS AWFiS GDAŃSK
68 JASIAK PIOTR 2000 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
69 PODLECKI KRZYSZTOF 2000 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
70 SMOLIŃSKI DANIEL 2001 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
71 DĄBROWSKI TOMASZ 2001 AZS AWFiS GDAŃSK
72 PODWOJSKI STANISŁAW 2002 KS ENERGETYK JAWORZNO
73 WRÓBLEWSKI MACIEJ 2000 MKS-2 WARSZAWA
74 SZULGO SAMUEL 2001 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
75 MAMCARZ KRZYSZTOF 2003 KS ENERGETYK JAWORZNO
76 SZYMANOWICZ JAKUB 2001 UKŻ BŁĘKITNI GRZYBOWO
77 CIESZYŃSKI DOMINIK 2000 UKŻ BŁĘKITNI GRZYBOWO
78 KOBIAŁKA BARTŁOMIEJ 2001 SYC "ZEFIR" DRAKKAR

 

Klasa Laser 4.7 Dziewczęta U18 - Puchar Polski 2015

LP NAZWISKO IMIĘ R.UR. KLUB
1 MIKULEC KAROLINA 1999 K.Ż. HORN KRAKÓW
2 WEISS MARTA 1999 MBSW/UKŻR GIŻYCKO
3 PUZYNA ALEKSANDRA 1999 ŻLKS POZNAŃ
4 MICHALSKA ANNA 1999 SKŻ SŁAWA
5 SIECZKOWSKA JULIA 1999 ŻLKS POZNAŃ
6 BOREK CECYLIA 1998 UKS "SILESIA" CHEŁM ŚLĄS.
7 PIC EMILIA 1999 ŻMKS POZNAŃ
8 FOLMER WERONIKA 1999 KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
9 KŁOPOTOWSKA MONIKA 1999 MKS-2 WARSZAWA
10 DANISZEWSKA MAGDA 1999 MBSW/UKŻR GIŻYCKO
11 LEWANDOWSKA KLAUDIA 1998 KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
12 OKOŃSKA JULIA 1998 KS SPÓJNIA WARSZAWA
13 GUBIN WIKTORIA 1999 MBSW/UKŻR GIŻYCKO
14 NOWARA AGATA 1999 TS KUŹNIA RYBNIK
15 MALICH MARTYNA 1999 TS KUŹNIA RYBNIK
16 KĘSKA AGATA 1998 UKŻ WUKING TOEUŃ
17 KAMIŃSKA PAULA 1998 MBSW/UKŻR GIŻYCKO
18 OLEKSIUK JULIA 1999 AZS UW WARSZAWA
19 MAZUREK BARBARA 1999 UKS ZALEW KIELCE
20 WAŁECKA ZUZANNA 1999 JKW POZNAŃ
21 HANSLIK ADIANNA 1998 KW LOK"GARLAND" GLIWICE
22 STAWIARSKA NATALIA 1999 MKS-2 WARSZAWA
23 MAREK MARZENA 1998 UKŻ MORiS PSZCZYNA
24 DOMAGAŁA KARINA 1998 WKŻ WOLSZTYN
25 JUREWICZ WIKTORIA 1999 SKŻ SŁAWA
26 KLIMOWICZ IZABELA 1999 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK
27 KRÓL KATARZYNA 1999 CENTRUM ŻEGLARSKIE
28 WASIKOWSKA ALEKSANDRA 1999 AZS UWM OLSZTYN
29 SKÓRA KAROLINA 1999 SYC ZEFIR DRAKKAR
30 PAWŁOWSKA KAROLINA 1999 TKŻ TORUŃ
31 SOŚNIARZ ANITA 1998 KS ENERGETYK JAWORZNO
32 BALCERZAK AGNIESZKA 1999 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK
33 WĄSIKOWSKA ALEKSANDRA 1999 AZS UWM OLSZTYN
34 PALIKOWSKA NATALIA 2003 KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ

 

Klasa Laser 4.7 Dziewczęta Powyżej 17 - Puchar Polski 2015

LP NAZWISKO IMIĘ R.UR. KLUB
1 ROMANOWSKA HANNA 1997 CHKŻ CHOJNICE
2 STANICZEK MAGDA 1996 KS ENERGETYK JAWORZNO
3 GUTOWSKA IGA 1996 AZS UWM OLSZTYN
4 PIC KATARZYNA 1987 ŻMKS POZNAŃ
5 CZERNIEWSKA MAGDALENA 1996 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK
6 GRZESIAK AGNIESZKA 1996 AZS POZNAŃ
7 JASIEWICZ KARINA 1996 AZS UWM OLSZTYN
8 CZERNIEWSKA JUSTYNA 1992 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK

 

Klasa Laser 4.7 Chłopcy U18 - Puchar Polski 2015

LP NAZWISKO IMIĘ ROK KLUB
1 KOSMALSKI DAMIAN 1998 CHKŻ CHOJNICE
2 PILARCZYK MICHAŁ 1999 CHKŻ CHOJNICE
3 MARCINIAK MARCEL 1998 AZS POZNAŃ
4 BOCHEŃSKI ŁUKASZ 1999 UKS "SAILING" TEAM RZESZÓW
5 NIEWIEROWSKI MIESZKO 1999 CHKŻ CHOJNICE
6 KAMIŃSKI WOJCIECH 1998 JKW POZNAŃ
7 PAWLIK SZYMON 1998 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
8 KOWALSKI SZYMON 1998 TKŻ TORUŃ
9 PASIUT SZYMON 1998 YC PTTK"BESKID" NOWY SĄCZ
10 JEDLIŃSKI MACIEJ 1998 YC PTTK"BESKID" NOWY SĄCZ
11 NOWAK KACPER 1998 TS KUŹNIA RYBNIK
12 OLSZAK HUBERT 1998 JKW POZNAŃ
13 STREMLAU JAKUB 1999 TKŻ TORUŃ
14 ORIOL ŁUKASZ 1999 MKŻ ARKA GDYNIA
15 SOSNOWSKI DAMIAN 1999 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
16 GRZĘDZIELA PRZEMYSŁAW 1999 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
17 MARCZAK PRZEMYSŁAW 1999 KS SPÓJNIA WARSZAWA
18 SMOLARCZYK PAWEŁ 1999 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
19 MIŁTO FILIP 1999 JK "KOTWICA" TARNOBRZEG
20 DABROWSKI PIOTR 1998 MBSW/UKŻR GIZYCKO
21 KRASODOMSKI JAN 1999 SEJK POGOŃ SZCZECIN
22 DOBROWOLSKI KAROL 1999 UKS "FIR" WARSZAWA
23 ZĘBIK JAKUB 1998 SYC "ZEFIR" DRAKKAR
34 MAZUREK SEBASTIAN 1999 AZS UW WARSZAWA
25 KOTFICA MATEUSZ 1999 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
26 PIKUŁA ALEKSANDER 1999 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
27 TOWARZYŃSKI ADAM 1998 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
28 SMAJDOR KAROL 1998 YC PTTK"BESKID" NOWY SĄCZ
29 WOJTONIAK DOMINIK 1999 MKŻ ARKA GDYNIA
30 SELWA OLAF 1999 YC PTTK"BESKID" NOWY SĄCZ
31 URBANOWICZ ŁUKASZ 1998 UKŻ WIKING TORUŃ
32 SIBILSKI JAN 1999 ŻLKS POZNAN
33 DERĘDA BŁAŻEJ 1998 UKŻ WIKING TORUŃ
34 ZIELIŃSKI MICHAŁ 1998 ŻMKS POZNAŃ
35 NIEKOWAL JAKUB 1998 MKS-2 WARSZAWA
36 PIKOR TOBIASZ 1999 KS TORUŃ ZGORZELEC
37 SKŁADANIEC MAREK 1998 TS KUŹNIA RYBNIK
38 GŁUCHOWSKI MARCEL 1999 UKS "FIR" WARSZAWA
39 POZNAŃSKI DAWID 1998 KS TORUŃ ZGORZELEC
40 KOTOWSKI WOJCIECH 1999 ŻMKS POZNAŃ
41 WOŻNIEWSKI FILIP 1999 SKŻ SŁAWA
42 WĄDEK MICHAŁ 1998 KW LOK GARLAND GLIWICE
43 JANKOWSKI RADOSŁAW 1999 KKS WARMIA OLSZTYN
44 RODZIEWICZ-BOROWSKI SZYMON 1998 AZS UW WARSZAWA
45 MUSZYŃSKI EMANUEL 1998 MKŻ ARKA GDYNIA
46 SIUDY RAFAŁ 1999 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
47 MAZUREK KACPER 1999 AZS UW WARSZAWA
48 GINTER MIKOŁAJ 1999 MKŻ ARKA GDYNIA
49 HALICKI DANIEL 1998 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK
50 KURZĘPA JĘDRZEJ 1999 JK "KOTWICA" TARNOBRZEG
51 KALIŃSKI MAREK 1999 MKS-2 WARSZAWA
52 GUMISIEWICZ MICHAŁ 1999 UKŻ BŁĘKITNI BRZYBOWO

Klasa Laser Radial Kobiety - Puchar Polski 2015 

L.P. NAZWISKO IMIĘ R.UR. KLUB Junior Senior
1 KWASNA MAGDALENA 1998 CHKAŻ CHOJNICE 1  
2 CZUBACHOWSKA PAULINA 1993 UKS "FIR" WARSZAWA   1
3 WEINZIEHER ANNA 1990 AZS UW WARSZAWA   2
4 BARWIŃSKA AGATA 1995 MOS SSW IŁAWA   3
5 STAWIARSKA NATALIA 1999 MKS-2 WARSZAWA 2  
6 OLEKSIUK JULIA 1999 AZS UW WARSZAWA 3  
7 BAK ANNA 1997 KS AZS UWM OLSZTYN 4  
8 STEFANIAK JULIA 1995 AZS UW WARSZAWA   4
9 URBAŚ ZOFIA 1995 AZS UW WARSZAWA   5
10 DUBIEL AGNIESZKA 1997 TS KUŹNIA RYBNIK 5  
11 KOTOWSKA ZOFIA 1997 ŻMKS POZNAŃ 6  
12 CZERNIEWSKA JUSTYNA 1992 UKŻ "SIÓDEMKA" BIAŁYSTOK   6
13 BRZOZOWSKA ANNA 1993 KS CŻ SZCZECIN   7
14 DANISZEWSKA PAULINA 1997 MBSE/UKŻR GIZYCKO 7  
15 GOŁĘBIOWSKA WIKTORIA 2000 MOS SSW IŁAWA 8  
16 OKOŃSKA JULIA 1998 KS "SPÓJNIA" WARSZAWA 9  
17 WALTER WIKTORIA 1996 UKŻ "WIKING" TORUŃ   8
18 GUTOWSKA IGA 1996 KS AZS UWM OLSZTYN   9
19 ROMANOWSKA HANNA 1997 CHKAŻ CHOJNICE 10  
20 ŁOBODA KINGA 1996 AZS AWFiS GDAŃSK   10
21 JASIEWICZ KARINA 1996 KS AZS UWM OLSZTYN   11
22 WŁODARCZYK JULIA 1999   11  
23 KŁOPOTOWSKA MONIKA 1999   12  
24 KOZIŃSKA ANNA 1986 LASERY ZEGRZE   12
25 ZAGRZEJEWSKA ANTONINA 1977 LASERY ZEGRZE   13
26 CZERNIEWSKA MAGDALENA 1996 UKŻ "SIÓDEMKA" BIAŁYSTOK   14
27 FOLMER WERONIKA 1999   13  
28 LEWANDOWSKA ADA 2001 AZS AWFiS GDAŃSK 14  
29 KLIMOWICZ IZABELA   UKŻ "SIÓDEMKA" BIAŁYSTOK   15

 Klasa Laser Radial Mężczyźni - Puchar Polski 2015

LP NAZWISKO IMIĘ R.UR. KLUB JUNIOR SENIOR
1 RODZIEWICZ JAKUB 1998 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 1  
2 LIPKE WOJCIECH 1997 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 2  
3 BAJKO JERZY 1997 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 3  
4 BŁAŻEJCZYK RAFAŁ 1997 KS AZS UWM OLSZTYN 4  
5 NOWICKI PAWEŁ 1997 KST "ELEKTRYK" GRUDZIĄC 5  
6 LOBERT TOMASZ 1997 JKW POZNAŃ 6  
7 RUDAWSKI MARCIN 1981 MKS-2 WARSZAWA   1
8 MAZUREK SEBASTIAN 1999 AZS UW WARSZAWA 7  
9 WĄDEK MICHAŁ 1998 KW LOK GARLAND GLIWICE 8  
10 MAZUREK KACPER 1999 AZS UW WARSZAWA 9  
11 HANKE MATEUSZ 1989 AWFiS GDAŃSK   2
12 KOBUSIŃSKI MIŁOSZ 1997 MKŻ ARKA GDYNIA 10  
13 BEREZOWSKI KONRAD 1977 RKS "LASERY" ZEGRZE    
14 POZNAŃSKI DAWID 1998 KS "TURÓW" ZGORZELEC 11  
15 KARSZNIA KRZYSZTOF 1999 UKS "FIR" WARSZAWA 12  
16 KANISZEWSKI JAKUB 1989 AZS AWFiS GDAŃSK   3
17 PIKOR TOBIASZ 1999 KS "TURÓW" ZGORZELEC 13  
18 KAMIŃSKI WOJCIECH 1998 JKW POZNAŃ 14  
19 KRASODOMSKI JAN 1999   15  
20 PIERZCHAŁA TOMASZ 1998 TS KUŹNIA RYBNIK 16  
21 CHUDZIK JAN 1993 SKŻ "ERGO HESTIA"SOPOT   4
22 MACIASZCZYK MICHAŁ 1997 CŻ SZCZECIN 17  
23 KUBIAK TADEUSZ 1994 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN   5
24 KLIMASZEWSKI STANISŁAW 1992 MBSW/UKŻR NEGOCIN GIŻYCKO   6
25 ŻUBER ADAM 1981 KS AZS UWM OLSZTYN   7
26 NIEKOWAL JAKUB 1998 MKS-2 WARSZAWA 18  
27 ROSŁOŃ JAKUB 1995 UKS "FIR" WARSZAWA    
28 ZIELIŃSKI MICHAŁ 1998 ŻMKS POZNAŃ 19  
29 KOWALSKI SZYMON 1998 TKŻ TORUŃ 20  
30 MARCINIAK JAKUB 2001 JKW POZNAŃ 21  
31 OSTROWSKI PIOTR 2000 UKS "FIR" WARSZAWA 22  
32 PIETRZAK MICHAŁ 1995 SKŻ "ERGO HESTIA"SOPOT   8
33 GŁUCHOWSKI MARCEL 1999 UKS "FIR" WARSZAWA 23  
34 BRYMORA MACIEJ 1997 SYC ZEFIR-DRAKKAR 24  
35 KOTOWSKI WOJCIECH 1999 ŻMKS POZNAŃ 25  
36 KLIMASZEWSKI WOJCIECH 2001 MBSW/UKŻR NEGOCIN GIŻYCKO 26  
37 WODYŃSKI BARTŁOMIEJ 1998 MKŻ ARKA GDYNIA 27  
38 SZOT KRZYSZTOF 2000 UKS "SILESIA" CHEŁM ŚLĄSKI 28  
39 KOSMALSKI DAMIAN 1998 CHKŻ CHOJNICE 29  
40 MAILICH KRZYSZTOF 1997 TS KUŹNIA RYBNIK 30  
41 URBANOWICZ ŁUKASZ 1998 UKŻ "WIKING" TORUŃ 31  
42 STREMLAU JAN 1997 TKŻ TORUŃ 32  
43 STANISŁAWSKI KACPER 2000 MKŻ ARKA GDYNIA 33  
44 BIAŁAŚ KRZYSZTOF 2000 MOS SSW IŁAWA 34  
45 PILARCZYK MICHAŁ 1999 CHKŻ CHOJNICE 35  
46 PIKUŁA ALEKSANDER 1999 KS CŻ SZCZECIN 36  
47 ZĘBIK JAKUB 1998 SYC ZEFIR-DRAKKAR 37  
48 ZEMKE MIROSŁAW 1959 MKŻ ARKA GDYNIA   9
49 DOMAGAŁA JAKUB 2000 CHKŻ CHOJNICE 38  
50 MICHALSKI ALEKSANDER 1996 UKS YC SŁAWA   10
51 OGRODNIK PIOTR 1991 KŻ "HORN" KRAKÓW   11
52 MALINOWSKI PIOTR 2001 MOS SSW IŁAWA 39  
53 BAJKO ALEKSANDER 1997 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 40  
54 MARCZAK PRZEMYSŁAW 1999 KS SPÓJNIA WARSZAWA 41  
55 DĄBROWSKI PIOTR 1998 MBSW/UKŻR NEGOCIN GIŻYCKO 42  
56 MUSZYŃSKI EMANUEL 1999 MKŻ ARKA GDYNIA 43  
57 MARCINIAK MARCEL 1998 AZS POZNAŃ 44  
58 RODZIEWICZ-BORKOWSKI SZYMON 1998 AZS UW WARSZAWA 45  
59 PIKOR MATEUSZ 1996 KS "TURÓW" ZGORZELEC   12
60 BOCHEŃSKI ŁUKASZ 1999 UKS "SAILING TEAM" RZESZÓW 46  
61 HALICKI DANIEL 1998 UKŻ "SIÓDEMKA" BIAŁYSTOK 47  
62 SOSNOWSKI DAMIAN 1999 KS CŻ SZCZECIN 48  
63 GINTER MIKOŁAJ 1999 MKŻ ARKA GDYNIA 49  
64 KOZUBOWICZ MARCIN 1997 TS KUŹNIA RYBNIK 50  
65 FREUND BRUNO 2000 MKŻ ARKA GDYNIA 51  
66 PLSZAK HUBERT 1998 JKW POZNAŃ 52  
67 NIEWIAROWSKI MIESZKO 1999 CHKŻ CHOJNICE 53  
68 ORIOL ŁUKASZ 1999   54  
69 PAWLIK SZYMON 1998 KS CŻ SZCZECIN 55  
70 PIOTROWSKI BARTOSZ 1998 AZS UW WARSZAWA 56  
71 SOKOŁOWSKI HUBERT 2000 AZS POZNAŃ 57  
72 SIEDLECKI MATEUSZ 2002 MBSW/UKŻR NEGOCIN GIŻYCKO 58  
73 NAWRAT KRYSTIAN 1961 KW LOK GARLAND GLIWICE   13
74 KOPEĆ JAKUB 2000 CHKŻ CHOJNICE 59  
75 LESZKO MATEUSZ 1986 KS BAZA MRAGOWO 60  
76 CHRABKOWSKI BARTOSZ 2001 MKŻ ARKA GDYNIA 61  
77 SZYPULSKI KORNEL 2001 KŻ "HORN" KRAKÓW 62  
78 UNRUH ALEKSANDER 2000 AZS POZNAŃ 63  
79 WICHE MATEUSZ 2000 KŻ "HORN" KRAKÓW 64  
80 WISZNIOWSKI ALEKSANDER 2000 JKW POZNAŃ 65  
81 JEZIERSKI MAKSYMILIAN 2001 JKW POZNAŃ 67  
82 NOWAK KACPER 1998 TS KUŹNIA RYBNIK 68  
83 KUGACKI MICHAŁ 1997 SKŻ "ERGO HESTIA"SOPOT 69  
84 DERENDA BŁAŻEJ 1998 UKŻ "WIKING" TORUŃ 70  
85 PERKOWSKI MACIEJ 1995 UKŻ "SIÓDEMKA" BIAŁYSTOK   14
86 KARCZEWSKI PATRYK 2003 AZS AWFiS GDAŃSK 71  
87 GEMBORYS PIOTR 1997 UKS ŻEGLARZ 72  
88 ORWALDI KRZYSZTOF 1997 KS "SPÓJNIA" WARSZAWA 73  
89 CHODAKOWSKI WOJCIECH 2001 KŻ "HORN" KRAKÓW 74  
90 PIETRUSZEWSKI PRZEMYSŁAW 1999 AZS AWFiS GDAŃSK 75  
91 PORĘBSKI JAN 2001 AZS AWFiS GDAŃSK 76  
92 KABACIŃSKI MICHAŁ     77  

Klasa Laser Standard Mężczyźni - Puchar Polski 2015

LP NAZWISKO IMIĘ R.UR. KLUB JUNIOR SENIOR
1 KANIA DAWID 1997 ŻMKS POZNAŃ 1  
2 RODZIEWICZ JAKUB 1998 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 2  
3 WOJDA KAROL 1996 MKS-2 WARSZAWA 3  
4 BAJKO JERZY 1997 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 4  
5 JABŁECKI MAKSYMILIAN 1996 UKS "FIR" WARSZAWA 5  
6 KUBIAK TADEUSZ 1994 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN   1
7 GRABOWSKI MACIEJ 1978 YK "STAL" GDYNIA   2
8 LIPKE WOJCIECH 1997 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 6  
9 RACZKOWSKI ADRIAN 1996 UKŻ "WIKING" TORUŃ 7  
10 KALAFARSKI SEBASTIAN 1996 UKŻ "WIKING" TORUŃ 8  
11 CISZKIEWICZ FILIP 1995 MKŻ ARKA GDYNIA   3
12 KULICKI MAKSYM 1996 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 9  
13 MARCINIAK JAKUB 1992 AZS PG GDAŃSK   4
14 ARIAN ALEKSANDER 1992 "SAILING TEAM" RZESZÓW   5
15 ZIEMIŃSKI KACPER 1990 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN   6
16 MAZUREK KACPER 1999 AZS UW WARSZAWA 10  
17 ROSŁOŃ JAKUB 1995 UKS "FIR" WARSZAWA   7
18 LOBERT TOMASZ 1997 JKW POZNAŃ 11  
19 ŚNIADKOWSKI WIKTOR 1996 TKŻ TORUŃ 12  
20 STRZESZYŃSKI ANDRZEJ 1992 ŻMKS POZNAŃ   8
21 MICHALSKI ALEKSANDER 1996 UKS YACHT CLUB SŁAWA 13  
22 KARSZNIA KRZYSZTOF 1999 UKS FIR WARSZAWA 14  
23 MAZUREK SEBASTIAN 1999 AZS WARSZAWA 15  
24 KOWALSKI SZYMON 1998 TKŻ TORUŃ 16  
25 STREMLAU JAN 1998 TKŻ TORUŃ 17  
26 GOŁDA LEW 1994 MKS-2 WARSZAWA   9
27 URBANOWICZ ŁUKASZ 1998 UKŻ "WIKING" TORUŃ 18  
28 NIEKOWAL JAKUB 1998 MKS-2 WARSZAWA 19  
29 KLIMASZEWSKI STANISŁAW 1992 MBSW/UKŻR GIZYCKO   10
30 NOWICKI PAWEŁ 1997 KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ 20  
31 KOBUSIŃSKI MIŁOSZ 1997 MKŻ ARKA GDYNIA 21  
32 KRASODOMSKI JAN 1999 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 22  
33 SOSNOWSKI DAMIAN 1999 KS CŻ SZCZECIN 23  
34 BŁAŻEJCZYK RAFAŁ 1997 AZS UWM OLSZTYN 24  
35 KOTOWSKI WOJCIECH 1999 ŻMKS POZNAŃ 25  
36 MACIASZCZYK MICHAŁ 1997 KS CŻ SZCZECIN 26  
37 WILLIAMS GERALD 1996 UKS "FIR" WARSZAWA 27  
38 BEREZOWSKI KONRAD 1977 RKS LASERY ZEGRZE   11
39 ZIELIŃSKI MICHAŁ 1998 ŻMKS POZNAŃ 28  
40 KANISZEWSKI JAKUB 1989 AZS AWFiS GDAŃSK   12
41 GŁUCHOWSKI MARCEL   UKS FIR WARSZAWA 29  
42 STELMASZYK JONASZ 1985 KS CŻ SZCZECIN   13
43 SMOLARCZYK PAWEŁ 1999 KS CŻ SZCZECIN 30  
44 PETRYLA PIOTR 1995 KŻ HORN KRAKÓW   14
45 PIKUŁA ALEKSANDER 1999 KS CŻ SZCZECIN 31  
46 BARDAN MACIEJ 1963 KS SPÓJNIA WARSZAWA   15
47 WĄDEK MICHAŁ 1998 KW LOK "GARLAND" GLIWICE 32  
48 TOWARZYŃSKI ADAM 1998 KS CŻ SZCZECIN 33  
49 WIONCZEK WOJCIECH 1973 KŻ "FALA" BRZEG   16
50 SIUDY RAFAŁ 1999 KS CŻ SZCZECIN 34  
51 CZEKAJŁO ANDRZEJ 1969     17
52 KOTWICA MATEUSZ 1999 KS CŻ SZCZECIN 35  
53 WIONCZEK GRZEGORZ 1971 KŻ "FALA" BRZEG   18

pozostałe wyniki grup wiekowych i klas Laser można odnaleźć tutaj Hyperlink

 

Klasa Laser - Podstawowe Informacje O Laserze

Artykuły opisujące podstawowe elementy, konieczne do żeglowania laserem

Klasa Laser - Elementy Kontroli Żagla

Artykuły opisujące podstawowe elementy pozwalające sterować laserem

Klasa Laser - Podstawowe Manewry

Artykuły opisujące podstawowe manewry pozwalające żeglować laserem

Klasa Laser - Manewry Laserem W Regatach

Artykuły opisujące konieczne manewry, wykonywane laserem podczas regat