Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Spis treści

 

Klasa Laser 4.7 Chłopcy U18 - Puchar Polski 2015

LP NAZWISKO IMIĘ ROK KLUB
1 KOSMALSKI DAMIAN 1998 CHKŻ CHOJNICE
2 PILARCZYK MICHAŁ 1999 CHKŻ CHOJNICE
3 MARCINIAK MARCEL 1998 AZS POZNAŃ
4 BOCHEŃSKI ŁUKASZ 1999 UKS "SAILING" TEAM RZESZÓW
5 NIEWIEROWSKI MIESZKO 1999 CHKŻ CHOJNICE
6 KAMIŃSKI WOJCIECH 1998 JKW POZNAŃ
7 PAWLIK SZYMON 1998 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
8 KOWALSKI SZYMON 1998 TKŻ TORUŃ
9 PASIUT SZYMON 1998 YC PTTK"BESKID" NOWY SĄCZ
10 JEDLIŃSKI MACIEJ 1998 YC PTTK"BESKID" NOWY SĄCZ
11 NOWAK KACPER 1998 TS KUŹNIA RYBNIK
12 OLSZAK HUBERT 1998 JKW POZNAŃ
13 STREMLAU JAKUB 1999 TKŻ TORUŃ
14 ORIOL ŁUKASZ 1999 MKŻ ARKA GDYNIA
15 SOSNOWSKI DAMIAN 1999 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
16 GRZĘDZIELA PRZEMYSŁAW 1999 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
17 MARCZAK PRZEMYSŁAW 1999 KS SPÓJNIA WARSZAWA
18 SMOLARCZYK PAWEŁ 1999 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
19 MIŁTO FILIP 1999 JK "KOTWICA" TARNOBRZEG
20 DABROWSKI PIOTR 1998 MBSW/UKŻR GIZYCKO
21 KRASODOMSKI JAN 1999 SEJK POGOŃ SZCZECIN
22 DOBROWOLSKI KAROL 1999 UKS "FIR" WARSZAWA
23 ZĘBIK JAKUB 1998 SYC "ZEFIR" DRAKKAR
34 MAZUREK SEBASTIAN 1999 AZS UW WARSZAWA
25 KOTFICA MATEUSZ 1999 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
26 PIKUŁA ALEKSANDER 1999 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
27 TOWARZYŃSKI ADAM 1998 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
28 SMAJDOR KAROL 1998 YC PTTK"BESKID" NOWY SĄCZ
29 WOJTONIAK DOMINIK 1999 MKŻ ARKA GDYNIA
30 SELWA OLAF 1999 YC PTTK"BESKID" NOWY SĄCZ
31 URBANOWICZ ŁUKASZ 1998 UKŻ WIKING TORUŃ
32 SIBILSKI JAN 1999 ŻLKS POZNAN
33 DERĘDA BŁAŻEJ 1998 UKŻ WIKING TORUŃ
34 ZIELIŃSKI MICHAŁ 1998 ŻMKS POZNAŃ
35 NIEKOWAL JAKUB 1998 MKS-2 WARSZAWA
36 PIKOR TOBIASZ 1999 KS TORUŃ ZGORZELEC
37 SKŁADANIEC MAREK 1998 TS KUŹNIA RYBNIK
38 GŁUCHOWSKI MARCEL 1999 UKS "FIR" WARSZAWA
39 POZNAŃSKI DAWID 1998 KS TORUŃ ZGORZELEC
40 KOTOWSKI WOJCIECH 1999 ŻMKS POZNAŃ
41 WOŻNIEWSKI FILIP 1999 SKŻ SŁAWA
42 WĄDEK MICHAŁ 1998 KW LOK GARLAND GLIWICE
43 JANKOWSKI RADOSŁAW 1999 KKS WARMIA OLSZTYN
44 RODZIEWICZ-BOROWSKI SZYMON 1998 AZS UW WARSZAWA
45 MUSZYŃSKI EMANUEL 1998 MKŻ ARKA GDYNIA
46 SIUDY RAFAŁ 1999 CENTRUM ŻEGLARSKIE SZCZ.
47 MAZUREK KACPER 1999 AZS UW WARSZAWA
48 GINTER MIKOŁAJ 1999 MKŻ ARKA GDYNIA
49 HALICKI DANIEL 1998 UKŻ SIÓDEMKA BIAŁYSTOK
50 KURZĘPA JĘDRZEJ 1999 JK "KOTWICA" TARNOBRZEG
51 KALIŃSKI MAREK 1999 MKS-2 WARSZAWA
52 GUMISIEWICZ MICHAŁ 1999 UKŻ BŁĘKITNI BRZYBOWO

Klasa Laser - Podstawowe Informacje O Laserze

Artykuły opisujące podstawowe elementy, konieczne do żeglowania laserem

Klasa Laser - Elementy Kontroli Żagla

Artykuły opisujące podstawowe elementy pozwalające sterować laserem

Klasa Laser - Podstawowe Manewry

Artykuły opisujące podstawowe manewry pozwalające żeglować laserem

Klasa Laser - Manewry Laserem W Regatach

Artykuły opisujące konieczne manewry, wykonywane laserem podczas regat