Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Spis treści

 Klasa Laser Radial Mężczyźni - Puchar Polski 2015

LP NAZWISKO IMIĘ R.UR. KLUB JUNIOR SENIOR
1 RODZIEWICZ JAKUB 1998 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 1  
2 LIPKE WOJCIECH 1997 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 2  
3 BAJKO JERZY 1997 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 3  
4 BŁAŻEJCZYK RAFAŁ 1997 KS AZS UWM OLSZTYN 4  
5 NOWICKI PAWEŁ 1997 KST "ELEKTRYK" GRUDZIĄC 5  
6 LOBERT TOMASZ 1997 JKW POZNAŃ 6  
7 RUDAWSKI MARCIN 1981 MKS-2 WARSZAWA   1
8 MAZUREK SEBASTIAN 1999 AZS UW WARSZAWA 7  
9 WĄDEK MICHAŁ 1998 KW LOK GARLAND GLIWICE 8  
10 MAZUREK KACPER 1999 AZS UW WARSZAWA 9  
11 HANKE MATEUSZ 1989 AWFiS GDAŃSK   2
12 KOBUSIŃSKI MIŁOSZ 1997 MKŻ ARKA GDYNIA 10  
13 BEREZOWSKI KONRAD 1977 RKS "LASERY" ZEGRZE    
14 POZNAŃSKI DAWID 1998 KS "TURÓW" ZGORZELEC 11  
15 KARSZNIA KRZYSZTOF 1999 UKS "FIR" WARSZAWA 12  
16 KANISZEWSKI JAKUB 1989 AZS AWFiS GDAŃSK   3
17 PIKOR TOBIASZ 1999 KS "TURÓW" ZGORZELEC 13  
18 KAMIŃSKI WOJCIECH 1998 JKW POZNAŃ 14  
19 KRASODOMSKI JAN 1999   15  
20 PIERZCHAŁA TOMASZ 1998 TS KUŹNIA RYBNIK 16  
21 CHUDZIK JAN 1993 SKŻ "ERGO HESTIA"SOPOT   4
22 MACIASZCZYK MICHAŁ 1997 CŻ SZCZECIN 17  
23 KUBIAK TADEUSZ 1994 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN   5
24 KLIMASZEWSKI STANISŁAW 1992 MBSW/UKŻR NEGOCIN GIŻYCKO   6
25 ŻUBER ADAM 1981 KS AZS UWM OLSZTYN   7
26 NIEKOWAL JAKUB 1998 MKS-2 WARSZAWA 18  
27 ROSŁOŃ JAKUB 1995 UKS "FIR" WARSZAWA    
28 ZIELIŃSKI MICHAŁ 1998 ŻMKS POZNAŃ 19  
29 KOWALSKI SZYMON 1998 TKŻ TORUŃ 20  
30 MARCINIAK JAKUB 2001 JKW POZNAŃ 21  
31 OSTROWSKI PIOTR 2000 UKS "FIR" WARSZAWA 22  
32 PIETRZAK MICHAŁ 1995 SKŻ "ERGO HESTIA"SOPOT   8
33 GŁUCHOWSKI MARCEL 1999 UKS "FIR" WARSZAWA 23  
34 BRYMORA MACIEJ 1997 SYC ZEFIR-DRAKKAR 24  
35 KOTOWSKI WOJCIECH 1999 ŻMKS POZNAŃ 25  
36 KLIMASZEWSKI WOJCIECH 2001 MBSW/UKŻR NEGOCIN GIŻYCKO 26  
37 WODYŃSKI BARTŁOMIEJ 1998 MKŻ ARKA GDYNIA 27  
38 SZOT KRZYSZTOF 2000 UKS "SILESIA" CHEŁM ŚLĄSKI 28  
39 KOSMALSKI DAMIAN 1998 CHKŻ CHOJNICE 29  
40 MAILICH KRZYSZTOF 1997 TS KUŹNIA RYBNIK 30  
41 URBANOWICZ ŁUKASZ 1998 UKŻ "WIKING" TORUŃ 31  
42 STREMLAU JAN 1997 TKŻ TORUŃ 32  
43 STANISŁAWSKI KACPER 2000 MKŻ ARKA GDYNIA 33  
44 BIAŁAŚ KRZYSZTOF 2000 MOS SSW IŁAWA 34  
45 PILARCZYK MICHAŁ 1999 CHKŻ CHOJNICE 35  
46 PIKUŁA ALEKSANDER 1999 KS CŻ SZCZECIN 36  
47 ZĘBIK JAKUB 1998 SYC ZEFIR-DRAKKAR 37  
48 ZEMKE MIROSŁAW 1959 MKŻ ARKA GDYNIA   9
49 DOMAGAŁA JAKUB 2000 CHKŻ CHOJNICE 38  
50 MICHALSKI ALEKSANDER 1996 UKS YC SŁAWA   10
51 OGRODNIK PIOTR 1991 KŻ "HORN" KRAKÓW   11
52 MALINOWSKI PIOTR 2001 MOS SSW IŁAWA 39  
53 BAJKO ALEKSANDER 1997 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 40  
54 MARCZAK PRZEMYSŁAW 1999 KS SPÓJNIA WARSZAWA 41  
55 DĄBROWSKI PIOTR 1998 MBSW/UKŻR NEGOCIN GIŻYCKO 42  
56 MUSZYŃSKI EMANUEL 1999 MKŻ ARKA GDYNIA 43  
57 MARCINIAK MARCEL 1998 AZS POZNAŃ 44  
58 RODZIEWICZ-BORKOWSKI SZYMON 1998 AZS UW WARSZAWA 45  
59 PIKOR MATEUSZ 1996 KS "TURÓW" ZGORZELEC   12
60 BOCHEŃSKI ŁUKASZ 1999 UKS "SAILING TEAM" RZESZÓW 46  
61 HALICKI DANIEL 1998 UKŻ "SIÓDEMKA" BIAŁYSTOK 47  
62 SOSNOWSKI DAMIAN 1999 KS CŻ SZCZECIN 48  
63 GINTER MIKOŁAJ 1999 MKŻ ARKA GDYNIA 49  
64 KOZUBOWICZ MARCIN 1997 TS KUŹNIA RYBNIK 50  
65 FREUND BRUNO 2000 MKŻ ARKA GDYNIA 51  
66 PLSZAK HUBERT 1998 JKW POZNAŃ 52  
67 NIEWIAROWSKI MIESZKO 1999 CHKŻ CHOJNICE 53  
68 ORIOL ŁUKASZ 1999   54  
69 PAWLIK SZYMON 1998 KS CŻ SZCZECIN 55  
70 PIOTROWSKI BARTOSZ 1998 AZS UW WARSZAWA 56  
71 SOKOŁOWSKI HUBERT 2000 AZS POZNAŃ 57  
72 SIEDLECKI MATEUSZ 2002 MBSW/UKŻR NEGOCIN GIŻYCKO 58  
73 NAWRAT KRYSTIAN 1961 KW LOK GARLAND GLIWICE   13
74 KOPEĆ JAKUB 2000 CHKŻ CHOJNICE 59  
75 LESZKO MATEUSZ 1986 KS BAZA MRAGOWO 60  
76 CHRABKOWSKI BARTOSZ 2001 MKŻ ARKA GDYNIA 61  
77 SZYPULSKI KORNEL 2001 KŻ "HORN" KRAKÓW 62  
78 UNRUH ALEKSANDER 2000 AZS POZNAŃ 63  
79 WICHE MATEUSZ 2000 KŻ "HORN" KRAKÓW 64  
80 WISZNIOWSKI ALEKSANDER 2000 JKW POZNAŃ 65  
81 JEZIERSKI MAKSYMILIAN 2001 JKW POZNAŃ 67  
82 NOWAK KACPER 1998 TS KUŹNIA RYBNIK 68  
83 KUGACKI MICHAŁ 1997 SKŻ "ERGO HESTIA"SOPOT 69  
84 DERENDA BŁAŻEJ 1998 UKŻ "WIKING" TORUŃ 70  
85 PERKOWSKI MACIEJ 1995 UKŻ "SIÓDEMKA" BIAŁYSTOK   14
86 KARCZEWSKI PATRYK 2003 AZS AWFiS GDAŃSK 71  
87 GEMBORYS PIOTR 1997 UKS ŻEGLARZ 72  
88 ORWALDI KRZYSZTOF 1997 KS "SPÓJNIA" WARSZAWA 73  
89 CHODAKOWSKI WOJCIECH 2001 KŻ "HORN" KRAKÓW 74  
90 PIETRUSZEWSKI PRZEMYSŁAW 1999 AZS AWFiS GDAŃSK 75  
91 PORĘBSKI JAN 2001 AZS AWFiS GDAŃSK 76  
92 KABACIŃSKI MICHAŁ     77  

Klasa Laser - Podstawowe Informacje O Laserze

Artykuły opisujące podstawowe elementy, konieczne do żeglowania laserem

Klasa Laser - Elementy Kontroli Żagla

Artykuły opisujące podstawowe elementy pozwalające sterować laserem

Klasa Laser - Podstawowe Manewry

Artykuły opisujące podstawowe manewry pozwalające żeglować laserem

Klasa Laser - Manewry Laserem W Regatach

Artykuły opisujące konieczne manewry, wykonywane laserem podczas regat