Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Spis treści

Klasa Laser Standard Mężczyźni - Puchar Polski 2015

LP NAZWISKO IMIĘ R.UR. KLUB JUNIOR SENIOR
1 KANIA DAWID 1997 ŻMKS POZNAŃ 1  
2 RODZIEWICZ JAKUB 1998 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 2  
3 WOJDA KAROL 1996 MKS-2 WARSZAWA 3  
4 BAJKO JERZY 1997 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 4  
5 JABŁECKI MAKSYMILIAN 1996 UKS "FIR" WARSZAWA 5  
6 KUBIAK TADEUSZ 1994 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN   1
7 GRABOWSKI MACIEJ 1978 YK "STAL" GDYNIA   2
8 LIPKE WOJCIECH 1997 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 6  
9 RACZKOWSKI ADRIAN 1996 UKŻ "WIKING" TORUŃ 7  
10 KALAFARSKI SEBASTIAN 1996 UKŻ "WIKING" TORUŃ 8  
11 CISZKIEWICZ FILIP 1995 MKŻ ARKA GDYNIA   3
12 KULICKI MAKSYM 1996 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 9  
13 MARCINIAK JAKUB 1992 AZS PG GDAŃSK   4
14 ARIAN ALEKSANDER 1992 "SAILING TEAM" RZESZÓW   5
15 ZIEMIŃSKI KACPER 1990 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN   6
16 MAZUREK KACPER 1999 AZS UW WARSZAWA 10  
17 ROSŁOŃ JAKUB 1995 UKS "FIR" WARSZAWA   7
18 LOBERT TOMASZ 1997 JKW POZNAŃ 11  
19 ŚNIADKOWSKI WIKTOR 1996 TKŻ TORUŃ 12  
20 STRZESZYŃSKI ANDRZEJ 1992 ŻMKS POZNAŃ   8
21 MICHALSKI ALEKSANDER 1996 UKS YACHT CLUB SŁAWA 13  
22 KARSZNIA KRZYSZTOF 1999 UKS FIR WARSZAWA 14  
23 MAZUREK SEBASTIAN 1999 AZS WARSZAWA 15  
24 KOWALSKI SZYMON 1998 TKŻ TORUŃ 16  
25 STREMLAU JAN 1998 TKŻ TORUŃ 17  
26 GOŁDA LEW 1994 MKS-2 WARSZAWA   9
27 URBANOWICZ ŁUKASZ 1998 UKŻ "WIKING" TORUŃ 18  
28 NIEKOWAL JAKUB 1998 MKS-2 WARSZAWA 19  
29 KLIMASZEWSKI STANISŁAW 1992 MBSW/UKŻR GIZYCKO   10
30 NOWICKI PAWEŁ 1997 KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ 20  
31 KOBUSIŃSKI MIŁOSZ 1997 MKŻ ARKA GDYNIA 21  
32 KRASODOMSKI JAN 1999 SEJK "POGOŃ" SZCZECIN 22  
33 SOSNOWSKI DAMIAN 1999 KS CŻ SZCZECIN 23  
34 BŁAŻEJCZYK RAFAŁ 1997 AZS UWM OLSZTYN 24  
35 KOTOWSKI WOJCIECH 1999 ŻMKS POZNAŃ 25  
36 MACIASZCZYK MICHAŁ 1997 KS CŻ SZCZECIN 26  
37 WILLIAMS GERALD 1996 UKS "FIR" WARSZAWA 27  
38 BEREZOWSKI KONRAD 1977 RKS LASERY ZEGRZE   11
39 ZIELIŃSKI MICHAŁ 1998 ŻMKS POZNAŃ 28  
40 KANISZEWSKI JAKUB 1989 AZS AWFiS GDAŃSK   12
41 GŁUCHOWSKI MARCEL   UKS FIR WARSZAWA 29  
42 STELMASZYK JONASZ 1985 KS CŻ SZCZECIN   13
43 SMOLARCZYK PAWEŁ 1999 KS CŻ SZCZECIN 30  
44 PETRYLA PIOTR 1995 KŻ HORN KRAKÓW   14
45 PIKUŁA ALEKSANDER 1999 KS CŻ SZCZECIN 31  
46 BARDAN MACIEJ 1963 KS SPÓJNIA WARSZAWA   15
47 WĄDEK MICHAŁ 1998 KW LOK "GARLAND" GLIWICE 32  
48 TOWARZYŃSKI ADAM 1998 KS CŻ SZCZECIN 33  
49 WIONCZEK WOJCIECH 1973 KŻ "FALA" BRZEG   16
50 SIUDY RAFAŁ 1999 KS CŻ SZCZECIN 34  
51 CZEKAJŁO ANDRZEJ 1969     17
52 KOTWICA MATEUSZ 1999 KS CŻ SZCZECIN 35  
53 WIONCZEK GRZEGORZ 1971 KŻ "FALA" BRZEG   18

pozostałe wyniki grup wiekowych i klas Laser można odnaleźć tutaj Hyperlink

 

Klasa Laser - Podstawowe Informacje O Laserze

Artykuły opisujące podstawowe elementy, konieczne do żeglowania laserem

Klasa Laser - Elementy Kontroli Żagla

Artykuły opisujące podstawowe elementy pozwalające sterować laserem

Klasa Laser - Podstawowe Manewry

Artykuły opisujące podstawowe manewry pozwalające żeglować laserem

Klasa Laser - Manewry Laserem W Regatach

Artykuły opisujące konieczne manewry, wykonywane laserem podczas regat