Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Mistrzostwa Świata I Mistrzostwa Europy Klasy Laser

Wyniki Kwalifikacji 31.05.2016

Po dotychczas rozegranych regatach, wyniki kwalifikacji na ME i MŚ klasy laser, przedstawiają się następująco:EurilcalogoIsaf Logo

 

 Eliminacje do Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy Kobiet 2016 - Klasa Laser 4.7 U16

        Rybnik 34 P. Arki 43 P. PZŻ 46  
m-ce Imię i nazwisko rocznik Klub Msc Pkt Msc Pkt Msc Pkt SUMA
1 Julia Rogalska 2002 MBSW/UKŻR Giżycko 0 0,00 1 23,00 7 14,00 37,00
2 Magda Placzke 2001 UKS "FIR" Warszawa 5 16,00 5 16,00 3 19,00 35,00
3 Wiktoria Lehmann 2001 ŻLKS Poznań 0 0,00 4 17,00 8 13,00 30,00
4 Karolina Żurek 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk 6 15,00 8 13,00 12 9,00 28,00
5 Wiktoria Gołębiowska 2000 MOS IŁAWA 0 0,00 0 0,00 43 23,00 23,00
6 Kinga Brzózka 2002 MKŻ Arka Gdynia 9 12,00 12 9,00 18 3,00 21,00
7 Marcelina Korszon 2002 UKS "FIR" Warszawa 13 8,00 20 1,00 13 8,00 16,00
8 Dominika Kęska 2002 UKŻ "Wiking" Toruń 7 14,00 22 0,00 29 0,00 14,00
9 Oliwia Chabowska 2001 UKS "Zalew" Kielce 19 2,00 11 10,00 34 0,00 12,00
10 Natalia Jabłońska 2001 MKŻ Arka Gdynia 11 10,00 29 0,00 29 0,00 10,00
11 Maria Grabska 2001 Zefir Drakkar Poraj 17 4,00 15 6,00 22 0,00 10,00
12 Karolina Błaszak 2000 MKŻ Arka Gdynia 0 0,00 0 0,00 11 10,00 10,00
13 Natalia Bazylko 2000 MKŻ Arka Gdynia 0 0,00 13 8,00 20 1,00 9,00
14 Maria Hartel 2000 LOK Garland Gliwice 12 9,00 0 0,00 21 0,00 9,00
15 Kaja Hanys 2000 UKŻ "Wiking" Toruń 14 7,00 21 0,00 0 0,00 7,00
16 Małgorzata Weber 2001 TKŻ Toruń 15 6,00 23 0,00 26 0,00 6,00
17 Natalia Borusińska 2002 UKS "Zalew" Kielce 16 5,00 25 0,00 28 0,00 5,00
18 Aleksandra Jasińska 2001 UKS Goleniów 0 0,00 0 0,00 16 5,00 5,00
19 Julia Kochanowska 2001 CHKŻ Chojnice 0 0,00 18 3,00 36 0,00 3,00
20 Monika Wołkowyska 2000 MKS Dwójka Warszawa 18 3,00 31 0,00 0 0,00 3,00
21 Karolina Siergiej 2002 TS "Kuźnia" Rybnik 20 1,00 33 0,00 0 0,00 1,00

 

 Eliminacje do Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy Mężczyzn 2016 - Klasa Laser 4.7 U16

        Rybnik 34 P. Arki 48 P. PZŻ 61  
M-ce Imię i nazwisko rocznik Klub Msc Pkt Msc Pkt Msc Pkt SUMA
1 Michał Krasodomski 2003 KS AZS AWFIS Gdańsk 0 0,00 3 19,00 1 23,00 42,00
2 Maksymilian Michalik 2001 KS Spójnia Warszawa 10 11,00 2 21,00 3 19,00 40,00
3 Konstanty Sawicki 2002 UWM AZS Olsztyn 7 14,00 4 17,00 6 15,00 32,00
4 Mateusz Budzisz 2001 MKŻ Arka Gdynia 2 21,00 13 8,00 14 7,00 29,00
5 Wojciech Chodakowski 2001 KŻ HORN Kraków 3 19,00 11 10,00 24 0,00 29,00
6 Piotr Malinowski 2001 MOS SSW Iława 0 0,00 5 16,00 9 12,00 28,00
7 Łukasz Machnowski 2001 MKS Dwójka Warszawa 0 0,00 7 14,00 7 14,00 28,00
8 Jakub Błaszczyszyn 2001 KS Spójnia Warszawa 6 15,00 9 12,00 11 10,00 27,00
9 Piotr Jóźwiak 2001 ŻMKS Poznań 0 0,00 8 13,00 10 11,00 24,00
10 Maciej Jachymski 2001 TS "Kuźnia" Rybnik 9 12,00 10 11,00 29 0,00 23,00
11 Tytus Butowski 2001 KS AZS AWFIS Gdańsk 0 0,00 1 23,00 22 0,00 23,00
12 Mikołaj Silny 2002 SEJK "Pogoń" Szczecin 0 0,00 6 15,00 16 5,00 20,00
13 Piotr Masztalerz 2001 TKŻ Toruń 8 13,00 16 5,00 19 2,00 18,00
14 Stefan Borek 2001 UKS "SILESIA - OPTY" 4 17,00 22 0,00 37 0,00 17,00
15 Maciej Jarosz 2002 Zefir Drakkar Poraj 11 10,00 14 7,00 26 0,00 17,00
16 Igor Labocha 2002 TS "Kuźnia" Rybnik 20 1,00 12 9,00 34 0,00 10,00
17 Michał Krawczyk 2001 UWM AZS Olsztyn 12 9,00 31 0,00 41 0,00 9,00
18 Hubert Polaczyk 2001 KŻ "Mewa" Poznań 13 8,00 49 0,00 28 0,00 8,00
19 Danil Fenko 2001 MBSW/UKŻR Giżycko 0 0,00 0 0,00 13 8,00 8,00
20 Robin Jastrzębski 2001 ŻMKS Poznań 0 0,00 15 6,00 30 0,00 6,00
21 Jędrzej Marciniak 2004 JKW Poznań 15 6,00 44 0,00 44 0,00 6,00
22 Filip Rajchert 2003 MKS Dwójka Warszawa 17 4,00 24 0,00 38 0,00 4,00
23 Bartłomiej Mierzwa 2003 TS "Kuźnia" Rybnik 19 2,00 20 1,00 0 0,00 3,00
24 Tomasz Trajnowicz 2003 MBSW/UKŻR Giżycko 0 0,00 18 3,00 46 0,00 3,00
25 Maksymilian Jezierski 2001 JKW Poznań 18 3,00 0 0,00 0 0,00 3,00
26 Piotr Śledziński 2001 KST"Elektryk"Grudziądz 0 0,00 19 2,00 0 0,00 2,00
27 Wiktor Grocholewski 2001 AZS Poznań 24 0,00 25 0,00 18 2,00 2,00

 

 Eliminacje do Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy Kobiet 2016 - Klasa Laser Radial U19

 

L.p. Imię Nazwisko U17 U19 Klub Puchar Arki star. 58 Puchar PZŻ cz.2   Puchar Polski Centralnej   Suma
            Msc. Pkt. Msc. Pkt Msc. Pkt  
1 Natalia Stawiarska   1999 AZS UW Warszawa *6 23 *9 21 *8 *21 44
2 Wiktoria Gołębiewska 2000   MOS SSW Iława *11 19     *3 23 42
3 Monika Kłopotowska   1999 MKS-2 Warszawa *9 21 *22 16 *21 *15 37
4 Katarzyna Harc 2000   TS Kuźnia Rybnik *22 *16 *14 17 *9 19 36
5 Julia Oleksiuk   1999 AZS UW Warszawa *28 *15 *13 19 *14 17 36
6 Cecylia Borek   1998 UKS "Silesia- Opty" *30 *14 *28 14 *27 14 28
7 Dominika Chrząszcz   1999 YK "Stal" Gdynia *53 12 *46 13     25
8 Magdalena Kwaśna   1998 CHKŻ Chojnice     *2 23     23
9 Kaja Hanys 2000   UKŻ "WIKING" Toruń     *48 12 *42 10 22
10 Anna Michalska   1999 UKŻ "WIKING" Toruń     *25 15     15
11 Natalia Bazylko 2000   MKŻ ARKA Gdynia         *31 13 13
12 Natalia Jabłońska 2001   MKŻ ARKA Gdynia         *38 11 11
13 Ksenia Kobelak 2000   KS Spójnia Warszawa         *48 7 7

Eliminacje do Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy Mężczyzn 2016 - Klasa Laser Radial U19

L.p. Imię Nazwisko U17 U19 Klub Puchar Arki star.58 Puchar PZŻ cz.2   Puchar Polski Centralnej   Suma
            Msc. Pkt. Msc. Pkt. Msc. Pkt.  
1 Wojciech Klimaszewski 2001   MBSW/UKŻR Gożycko *3 *19 *1 23 *2 21 44
2 Kacper Stanisławski 2000   MKŻ "Arka" Gdynia *10 *13 *5 17 *1 23 40
3 Damian Kosmalski   1998 CHKŻ Chojnice *1 23 *10 *13 *6 16 39
4 Szymon Kowalski   1998 TKŻ Toruń *19 *6 *3 21 *7 15 36
5 Sebastian Mazurek   1999 AZS UW Warszawa *8 *14 *6 16 *4 19 35
6 Przemysław Marczak   1999 KS Spójnia Warszawa *4 17 *8 14     31
7 Jan Krasodomski   1999 SEJK "Pogoń" Szczecin *14 11 *4 19     30
8 Piotr Ostrowski 2000   UKS FIR Warszawa *7 15 *12 *11 *12 12 27
9 Kacper Błaszczyk 2000   TS Kuźnia Rybnik     *15 10 *5 17 27
10 Tobiasz Pikor   1999 KS "TURÓW" Zgorzelec     *11 12 *10 14 26
11 Krzysztof Szot 2000   UKS "Silesia-Opty" *16 9 *7 15     24
12 Wojciech Kamiński   1998 JKW Poznań *15 10 *17 *8 *11 13 23
13 Michał Strupiński 2000   MBSW/UKŻR Gożycko *5 16         16
14 Maciej Jedliński   1998 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz *18 7 *15 9     16
15 Jakub Domagała 2000   CHKŻ Chojnice *20 5 *21 *4 *16 9 14
16 Szymon Pasiut   1998 YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz *12 12         12
17 Hubert Olszak   1998 JKW Poznań *21 4     *19 7 11
18 Krzysztof Białaś 2000   SSW MOS Iława     *18 7 *24 3 10
19 Dominik Wostoniak   1999 MKŻ "Arka" Gdynia         *15 10 10
20 Mateusz Ksobich 2000   AZS Poznań *17 8     *26 1 9
21 Mieszko Niewiarowski   1999 CHKŻ Chojnice     *20 5 *25 2 7
22 Jakub Marciniak 2001   JKW Poznań *25 1     *20 6 7
23 Oskar Adamiak 2000   CHKŻ Chojnice *23 3 *23 3     6
24 Dawid Poznański   1998 KS "TURÓW" Zgorzelec     *19 6     6
25 Michał Zieliński   1998 ŻMKS Poznań         *22 5 5
26 Mateusz Budzisz 2001   MKŻ "Arka" Gdynia         *23 4 4
27 Jakub Zębik   1998 YC"ZEFIR DAKAR" Poraj     *24 2     2
28 Wojciech Kotowski   1999 ŻMKS Poznań     *26 1     1

 

Eliminacje do Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy Kobiet 2016 - Klasa Laser Radial U21

M-ce Imię Nazwisko Rok urodz. Klub Puchar Arki star. 58 Puchar PZŻ cz.1 star. 35 Puchar Europy Dziwnów star. Suma
          Msc. Pkt. Msc. Pkt Msc. Pkt.  
1 Natalia Stawiarska 1999 AZS UW Warszawa *6 23 *6 17     40
2 Wiktoria Gołębiewska 2000 MOS SSW Iława *11 19 *16 14     33
3 Anna Bak 1997 SEJK Pogoń Szczecin *13 17 *18 12     29
4 Julia Oleksiuk 1999 AZS UW Warszawa *28 15 *19 11     26
5 Monika Kłopotowska 1999 MKS-2 Warszawa *9 21         21
6 Katarzyna Harc 2000 TS Kuźnia Rybnik *22 16         16
7 Magdalena Kwaśna 1998 CHKŻ Chojnice     *11 16     16
8 Cecylia Borek 1998 UKS "Silesia- Opty" *30 14         14
9 Kinga Łoboda 1996 AZS AWFiS Gdańsk     *17 13     13
10 Dominika Chrząszcz 1999 YK "Stal" Gdynia *53 12         12
11 Anna Michalska 1999 UKŻ "WIKING" Toruń     *20 10     10
12 Wiktoria Walter 1996 UKŻ "WIKING" Toruń     *25 9     9
13 Agata Kęska 1998 UKŻ "WIKING" Toruń     *27 8     8
14 Kaja Hanys 2000 UKŻ "WIKING" Toruń     *28 7     7
15 Weronika Folmer 1999 KS 'ELEKTRYK" Grudziądz     *31 6     6
16 Magdalena Smagowicz 2000 KS "OMEGA" Kraków     *35 3     3

 

Eliminacje do Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy Mężczyzn 2016 - Klasa Laser Standard U21

M-ce Imię Nazwisko Rok urodz. Klub Puchar Arki star.9 Puchar PZŻ star.20 P.E. Dziwnów   Suma
          Msc Pkt Msc Pkt Msc Pkt  
1 Jakub Rodziewicz 1998 SEJK Pogoń Szczecin *2 21 *5 16     37
2 Wojciech Lipke 1997 SEJK Pogoń Szczecin *4 17 *8 13     30
3 Rafał Błażejczyk 1997 AZS UWM Olsztyn *7 14 *10 11     25
4 Kacper Mazurek 1999 AZS UW Warszawa *6 15 *15 6     21
5 Damian Kosmalski 1998 CHKŻ Chojnice     *7 14     14
6 Michał Wądek 1998 KW Garland Gliwice *8 13         13
7 Adrian Raczkowski 1996 UKŻ WIKING Toruń     *9 12     12
8 Jan Stremlau 1997 TKŻ Toruń     *11 10     10
9 Jan Krasodomski 1999 SEJK Pogoń Szczecin     *12 9     9
10 Jakub Domagała 2000 CHKŻ Chojnice     *14 7     7
11 Sebastian Mazurek 1999 AZS UW Warszawa     *16 5     5
12 Oskar Adamiak 2000 CHKŻ Chojnice     *17 4     4
13 Paweł Nowicki 1997 TKŻ Toruń     *19 2     2
14 Łukasz Urbanowicz 1998 UKŻ WIKING Toruń     *20 1     1

Klasa Laser - Podstawowe Informacje O Laserze

Artykuły opisujące podstawowe elementy, konieczne do żeglowania laserem

Klasa Laser - Elementy Kontroli Żagla

Artykuły opisujące podstawowe elementy pozwalające sterować laserem

Klasa Laser - Podstawowe Manewry

Artykuły opisujące podstawowe manewry pozwalające żeglować laserem

Klasa Laser - Manewry Laserem W Regatach

Artykuły opisujące konieczne manewry, wykonywane laserem podczas regat