Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Spis treści

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2015

Klasa Laser 4.7 - Wyniki

 OlimpicWyniki końcowe regat klasy laser 4.7, na OOM 2015 - Puck

 

Klasa Laser 4.7 U16 Dziewczęta

Finał OOM 2015 - Klasa Laser 4.7 U16 dziewcząt

M-ce Nr żagla Imię i nazwisko Ur. Klub Woj. W1 W2 W3 W4 W5 W6 W7 W8 W9 W10 W11 Punkty
1 195304 Wiktoria Lehman 2001 AZS Poznań WLP 5.0 2.0 2.0 3.0 1.0 3.0 (27.0 UFD) 1.0 1.0 9.0 2.0 29.0
2 197719 Wiktoria Gołębiewska 2000 MOS SSW Iława WM 2.0 1.0 3.0 1.0 8.0 1.0 2.0 6.0 7.0 (25.0) 3.0 34.0
3 160387 Karolina Błaszak 2000 MKŻ"Arka"Gdynia POM 6.0 4.0 6.0 5.0 6.0 4.0 1.0 (7.0) 4.0 2.0 1.0 39.0
4 180701 Katarzyna Harc 2000 TS"Kuźnia"Rybnik ŚL (12.0) 7.0 4.0 2.0 5.0 6.0 3.0 8.0 5.0 4.0 7.0 51.0
5 197728 Magda Placzke 2001 UKS"Fir"Warszawa MAZ 3.0 3.0 1.0 10.0 (27.0 OCS) 2.0 4.0 11.0 11.0 8.0 6.0 59.0
6 184592 Natalia Bazylko 2000 MKŻ"Arka"Gdynia POM 1.0 5.0 5.0 4.0 2.0 11.0 (27.0 UFD) 27.0 UFD 2.0 5.0 12.0 74.0
7 208733 Kaja Hanys 2000 SKŻ Sława LUB 7.0 8.0 7.0 8.0 4.0 5.0 10.0 15.0 (16.0) 16.0 13.0 93.0
8 191840 Julia Rogalska 2002 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko WM 15.0 (16.0) 12.0 9.0 9.0 15.0 6.0 5.0 13.0 7.0 15.0 106.0
9 183368 Ada Lewandowska 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk POM 4.0 18.0 17.0 6.0 7.0 17.0 12.0 18.0 8.0 6.0 (27.0 DSQ) 113.0
10 46 Małgorzata Weber 2001 TKŻ Toruń KPM (21.0) 12.0 9.0 17.0 16.0 12.0 15.0 3.0 10.0 17.0 9.0 120.0
11 189351 Natalia Jabłońska 2001 MKŻ"Arka"Gdynia POM 17.0 6.0 8.0 7.0 19.0 9.0 11.0 14.0 17.0 (20.0) 14.0 122.0
12 200984 Dominika Kęska 2002 UKŻ"Wiking"Toruń KPM (24.0) 20.0 16.0 18.0 22.0 18.0 8.0 2.0 3.0 12.0 10.0 129.0
13 195307 Zuzanna Puźniak 2000 UKS"Fir"Warszawa MAZ 19.0 14.0 10.0 21.0 3.0 (27.0 UFD) 9.0 4.0 14.0 18.0 17.0 129.0
14 198207 Kornelia Ulążka 2002 UKS"Fir"Warszawa MAZ 11.0 9.0 14.0 12.0 14.0 7.0 (27.0 UFD) 12.0 18.0 13.0 23.0 133.0
15 180730 Karolina Mielnik 2002 ŻMKS Poznań WLP 20.0 11.0 18.0 16.0 12.0 13.0 17.0 (27.0 RET) 20.0 3.0 11.0 141.0
16 164430 Maria Hartel 2000 KW LOK"Garland"Gliwice ŚL 16.0 17.0 15.0 24.0 20.0 (27.0 UFD) 5.0 16.0 15.0 11.0 4.0 143.0
17 190828 Aleksandra Besser 2001 JKW Poznań WLP 10.0 13.0 21.0 23.0 10.0 16.0 18.0 (27.0 UFD) 12.0 1.0 27.0 DSQ 151.0
18 198202 Kinga Gawlińska 2001 MKŻ"Arka"Gdynia POM 8.0 19.0 (20.0) 19.0 18.0 19.0 14.0 13.0 6.0 19.0 16.0 151.0
19 196898 Julia Kochanowska 2001 CHKŻ Chojnice POM 14.0 22.0 (24.0) 15.0 13.0 14.0 19.0 21.0 24.0 10.0 5.0 157.0
20 160407 Magdalena Smagowicz 2000 KS"Omega"Kraków MŁP 26.0 24.0 22.0 14.0 (27.0 RET) 20.0 7.0 9.0 9.0 14.0 18.0 163.0
21 185443 Weronika Szyda 2000 KS CŻ Szczecin ZPM 9.0 10.0 11.0 20.0 11.0 8.0 (27.0 UFD) 27.0 UFD 27.0 UFD 15.0 27.0 DSQ 165.0
22 33 Zuzanna Kaplita 2002 UKS"Silesia"Chełm Śl. ŚL 13.0 21.0 19.0 11.0 21.0 21.0 13.0 17.0 (22.0) 21.0 8.0 165.0
23 189551 Monika Wołkowyska 2000 YKP Warszawa MAZ 18.0 15.0 13.0 22.0 (24.0) 10.0 21.0 10.0 23.0 24.0 20.0 176.0
24 20564 Oliwia Laskowska 2001 CHKŻ Chojnice POM 22.0 (25.0) 25.0 25.0 23.0 22.0 16.0 20.0 19.0 22.0 21.0 215.0
25 160410 Paulina Domek 2002 MUKŻ"Bałtyk"Mielno ZPM 25.0 23.0 23.0 (26.0) 15.0 23.0 22.0 19.0 21.0 23.0 22.0 216.0
26 195310 Julia Szymczak 2003 MKS"Dwójka"Warszawa MAZ 23.0 26.0 26.0 13.0 17.0 24.0 20.0 (27.0 UFD) 25.0 26.0 19.0 219.0