Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Spis treści

Mistrzostwa Polski Juniorów 11-13.09.2015 Górki Zachodnie - Wyniki Klasa Laser Radial

Rank Nat SailNo Name Birth Club/Country gr R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 195310 Marcin Rudawski 1981 MKS"Dwójka"Warszawa   1.0 1.0 (2.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 7.0
2 POL 2 Tadeusz Kubiak 1994 SEJK"Pogoń"Szczecin   2.0 2.0 1.0 2.0 2.0 2.0 (5.0) 2.0 13.0
3 POL 206499 Jakub Rodziewicz 1998 SEJK"Pogoń"Szczecin Jr 4.0 3.0 5.0 4.0 3.0 3.0 3.0 (7.0) 25.0
4 POL 173475 Mateusz Hanke 1989 AZS AWFiS Gdańsk   3.0 (6.0) 4.0 5.0 5.0 4.0 2.0 4.0 27.0
5 POL 191842 Stanisław Klimaszewski 1992 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko   (6.0) 5.0 3.0 3.0 4.0 5.0 4.0 3.0 27.0
6 POL 197719 Jakub Rosłoń 1995 UKS"Fir"Warszawa   (13.0) 10.0 6.0 6.0 11.0 6.0 6.0 11.0 56.0
7 POL 202433 Wojciech Lipke 1997 SEJK"Pogoń"Szczecin Jr 7.0 4.0 11.0 8.0 9.0 7.0 12.0 (15.0) 58.0
8 POL 195317 Tomasz Lobert 1997 JKW Poznań Jr 5.0 7.0 8.0 (22.0) 6.0 8.0 21.0 13.0 68.0
9 POL 198204 Jerzy Bajko 1997 SEJK"Pogoń"Szczecin Jr 12.0 8.0 10.0 7.0 (25.0) 12.0 15.0 9.0 73.0
10 POL 207348 Paweł Nowicki 1997 KST"Elektryk"Grudziądz Jr 14.0 15.0 12.0 11.0 7.0 (19.0) 19.0 12.0 90.0
11 POL 207586 Szymon Kowalski 1998 TKŻ Toruń Jr 15.0 9.0 23.0 19.0 15.0 11.0 (76.0 BFD) 8.0 100.0
12 POL 201833 Piotr Ostrowski 2000 UKS"Fir"Warszawa Jr 18.0 17.0 (26.0) 18.0 16.0 10.0 9.0 14.0 102.0
13 POL 189549 Jakub Kaniszewski 1985 AZS AWFiS Gdańsk   16.0 30.0 13.0 12.0 13.0 9.0 (32.0) 10.0 103.0
14 POL 8 Wojciech Kamiński 1998 JKW Poznań Jr 10.0 22.0 14.0 28.0 17.0 13.0 10.0 (35.0) 114.0
15 POL 1953 Sebastian Mazurek 1999 AZS UW Warszawa Jr 24.0 19.0 20.0 16.0 12.0 16.0 (76.0 BFD) 21.0 128.0
16 POL 160735 Michal Wadek 1998 KW LOK"Garland"Gliwice Jr 20.0 16.0 17.0 34.0 14.0 22.0 16.0 (50.0) 139.0
17 POL 201121 Rafał Błażejczyk 1997 AZS UWM Olsztyn Jr 8.0 11.0 7.0 10.0 (76.0 DNC) 76.0 DNF 13.0 16.0 141.0
18 POL 173099 Konrad Berezowski 1977 RKS"Lasery"Zegrze   (76.0 DNC) 18.0 22.0 13.0 10.0 29.0 24.0 26.0 142.0
19 POL 91842 Wojciech Klimaszewski 2001 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko Jr 11.0 29.0 9.0 (76.0 DNC) 8.0 76.0 DNC 7.0 6.0 146.0
20 POL 192832 Kacper Mazurek 1999 AZS UW Warszawa Jr 23.0 24.0 (30.0) 20.0 26.0 15.0 25.0 17.0 150.0
21 POL 192682 Krzysztof Szot 2000 UKS"Silesia"Chełm Śląski Jr 27.0 27.0 18.0 (29.0) 22.0 23.0 14.0 23.0 154.0
22 POL 184168 Damian Kosmalski 1998 CHKŻ Chojnice Jr 29.0 14.0 27.0 32.0 (34.0) 14.0 23.0 18.0 157.0
23 POL 206818 Dawid Poznański 1998 KS"Turów"Zgorzelec Jr 22.0 38.0 16.0 21.0 (76.0 UFD) 17.0 30.0 19.0 163.0
24 POL 202449 Krzysztof Karsznia 1999 UKS"Fir"Warszawa Jr 19.0 28.0 (38.0) 17.0 23.0 36.0 11.0 34.0 168.0
25 POL 195307 Marcel Głuchowski 1999 UKS"Fir"Warszawa Jr 21.0 12.0 15.0 9.0 76.0 DNE (32.0) 8.0 30.0 171.0
26 RUS 165296 Grigorii Mikhalev 1976 Russia   33.0 20.0 21.0 14.0 30.0 30.0 (76.0 BFD) 27.0 175.0
27 POL 191833 Jan Krasodomski 1999 SEJK"Pogoń"Szczecin Jr (36.0) 23.0 32.0 23.0 18.0 20.0 34.0 25.0 175.0
28 POL 176641 Michał Maciaszczyk 1997 KS CŻ Szczecin Jr 32.0 (36.0) 25.0 27.0 29.0 33.0 17.0 24.0 187.0
29 POL 191834 Michał Zieliński 1998 ŻMKS Poznań Jr 34.0 (37.0) 28.0 25.0 21.0 28.0 27.0 29.0 192.0
30 POL 200985 Miłosz Kobusiński 1997 MKŻ"Arka"Gdynia Jr 26.0 26.0 35.0 24.0 24.0 37.0 22.0 (45.0) 194.0
31 POL 206817 Łukasz Urbanowicz 1998 UKŻ"Wiking"Toruń Jr 31.0 (46.0) 19.0 35.0 27.0 26.0 37.0 31.0 206.0
32 POL 204343 Tomek Pierzchala 1998 TS"Kuźnia"Rybnik Jr 25.0 25.0 33.0 26.0 36.0 25.0 46.0 (49.0) 216.0
33 POL 183119 Kacper Stanisławski 2000 MKŻ"Arka"Gdynia Jr 39.0 (76.0 DNC) 55.0 31.0 19.0 18.0 18.0 47.0 227.0
34 POL 190905 Krzysztof Białaś 2000 MOS SSW Iława Jr 28.0 (45.0) 29.0 33.0 37.0 42.0 42.0 20.0 231.0
35 POL 202445 Tobiasz Pikor 1999 KS"Turów"Zgorzelec Jr 17.0 31.0 40.0 15.0 28.0 27.0 (76.0 DNF) 76.0 DNC 234.0
36 POL 200986 Jakub Marciniak 2001 JKW Poznań Jr (76.0 UFD) 41.0 41.0 47.0 33.0 24.0 26.0 22.0 234.0
37 POL 196964 Michał Pilarczyk 1999 CHKŻ Chojnice Jr 35.0 48.0 24.0 (49.0) 44.0 31.0 33.0 36.0 251.0
38 POL 189350 Aleksander Pikuła 1999 KS CŻ Szczecin Jr 47.0 33.0 49.0 36.0 32.0 40.0 28.0 (62.0) 265.0
39 POL 192834 Wojciech Kotowski 1999 ŻMKS Poznań Jr 37.0 32.0 (47.0) 37.0 40.0 34.0 45.0 44.0 269.0
40 POL 180738 Mirosław Zemke 1959 MKŻ"Arka"Gdynia   40.0 42.0 44.0 39.0 31.0 38.0 38.0 (48.0) 272.0
41 POL 166532 Jakub Domagała 2000 CHKŻ Chojnice Jr 30.0 47.0 34.0 40.0 39.0 48.0 35.0 (52.0) 273.0
42 POL 91838 Piotr Ogrodnik 1991 KŻ"Horn"Kraków   9.0 13.0 (76.0 DNC) 76.0 DNC 76.0 DNC 76.0 DNC 20.0 5.0 275.0
43 POL 18076 Jan Chudzik 1993 SKŻ"Ergo Hestia"Sopot   (76.0 UFD) 21.0 31.0 45.0 38.0 21.0 47.0 76.0 DNC 279.0
44 POL 90905 Piotr Malinowski 2001 MOS SSW Iława Jr 46.0 (53.0) 39.0 41.0 49.0 43.0 36.0 28.0 282.0
45 POL 179375 Jakub Zebik 1998 YC"Zefir-Drakkar"Poraj Jr (48.0) 43.0 42.0 44.0 43.0 45.0 39.0 40.0 296.0
46 POL 16970 Piotr Dąbrowski 1998 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko Jr 43.0 44.0 50.0 43.0 51.0 41.0 31.0 (56.0) 303.0
47 POL 9530 Marcel Marciniak 1998 AZS Poznań Jr 45.0 35.0 37.0 38.0 41.0 (76.0 BFD) 76.0 BFD 37.0 309.0
48 POL 193511 Michał Pietrzak 1995 SKŻ"Ergo Hestia"Sopot   38.0 49.0 43.0 50.0 (54.0) 52.0 48.0 38.0 318.0
49 POL 205651 Łukasz Bocheński 1999 UKS"Sailing Team"Rzeszów Jr 41.0 52.0 45.0 51.0 46.0 47.0 41.0 (55.0) 323.0
50 POL 19820 Jakub Niekowal 1998 MKS"Dwójka"Warszawa Jr 57.0 50.0 51.0 46.0 53.0 35.0 (76.0 DNC) 32.0 324.0
51 POL 194966 Maciej Brymora 1997 YC"Zefir-Drakkar"Poraj Jr 44.0 40.0 76.0 DNE (56.0) 50.0 39.0 44.0 33.0 326.0
52 POL 197724 Krzysztof Malich 1997 TS"Kuźnia"Rybnik Jr 51.0 39.0 48.0 48.0 35.0 54.0 (76.0 BFD) 60.0 335.0
53 POL 207576 Adam Żuber 1981 AZS UWM Olsztyn   (76.0 DNC) 76.0 DSQ 36.0 30.0 20.0 76.0 BFD 29.0 76.0 DNF 343.0
54 POL 17664 Damian Sosnowski 1999 KS CŻ Szczecin Jr 49.0 51.0 52.0 (57.0) 48.0 51.0 49.0 43.0 343.0
55 POL 199074 Mateusz Pikor 1996 KS"Turów"Zgorzelec   42.0 34.0 56.0 60.0 64.0 (76.0 DNF) 54.0 42.0 352.0
56 POL 15233 Szymon Rodziewicz-Borowski 1998 AZS UW Warszawa Jr (76.0 UFD) 58.0 46.0 42.0 47.0 53.0 56.0 61.0 363.0
57 POL 166279 Freund Bruno 2000 MKŻ"Arka"Gdynia Jr 53.0 (62.0) 54.0 58.0 56.0 50.0 43.0 53.0 367.0
58 POL 167671 Mieszko Niewiarowski 1999 CHKŻ Chojnice Jr 58.0 (69.0) 68.0 55.0 52.0 44.0 40.0 51.0 368.0
59 POL 186834 Szymon Pawlik 1998 KS CŻ Szczecin Jr 56.0 55.0 62.0 (63.0) 57.0 46.0 52.0 41.0 369.0
60 POL 16 Mateusz Siedlecki 2002 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko Jr 55.0 54.0 (67.0) 52.0 42.0 58.0 58.0 57.0 376.0
61 POL 168024 Jakub Kopec 2000 CHKŻ Chojnice Jr 61.0 (64.0) 63.0 53.0 60.0 56.0 50.0 39.0 382.0
62 POL 166584 Hubert Sokołowski 2000 AZS Poznań Jr 54.0 60.0 53.0 59.0 55.0 55.0 (61.0) 59.0 395.0
63 POL 11 Marcin Kozubowicz 1997 TS"Kuźnia"Rybnik Jr 52.0 57.0 57.0 62.0 58.0 59.0 (76.0 BFD) 54.0 399.0
64 POL 166479 Kornel Szypulski 2001 KŻ"Horn"Kraków Jr 50.0 56.0 60.0 (67.0) 65.0 61.0 53.0 65.0 410.0
65 POL 150226 Łukasz Oriol 1999 MKŻ"Arka"Gdynia Jr (76.0 DNC) 76.0 DNC 76.0 DNC 61.0 45.0 49.0 59.0 46.0 412.0
66 POL 170199 Aleksander Unruh 2000 AZS Poznań Jr 60.0 66.0 58.0 54.0 62.0 62.0 60.0 (67.0) 422.0
67 POL 171303 Mateusz Wiche 2000 KŻ"Horn"Kraków Jr 64.0 59.0 59.0 (66.0) 59.0 63.0 57.0 63.0 424.0
68 POL 184591 Bartosz Chrabkowski 2001 MKŻ"Arka"Gdynia Jr 62.0 63.0 61.0 64.0 61.0 (65.0) 63.0 58.0 432.0
69 POL 168053 Emanuel Muszyński 1999 MKŻ"Arka"Gdynia Jr 65.0 65.0 65.0 (68.0) 66.0 64.0 51.0 66.0 442.0
70 POL 170885 Aleksander Wiszniowski 2000 JKW Poznań Jr 63.0 (70.0) 70.0 65.0 67.0 60.0 55.0 64.0 444.0
71 POL 166297 Maksymilian Jezierski 2001 JKW Poznań Jr 59.0 61.0 64.0 69.0 63.0 57.0 (76.0 DNC) 76.0 DNC 449.0
72 POL 189534 Patryk Karczewski 2003 AZS AWFiS Gdańsk Jr 66.0 67.0 66.0 (76.0 DNF) 76.0 DNC 76.0 DNC 62.0 69.0 482.0
73 POL 174566 Wojciech Chodakowski 2001 KŻ"Horn"Kraków Jr 67.0 68.0 69.0 (76.0 DNF) 76.0 DNF 76.0 DNC 65.0 68.0 489.0
74 POL 19484 Jan Porębski 2001 AZS AWFiS Gdańsk Jr (76.0 DNC) 71.0 71.0 76.0 DNC 76.0 DNC 76.0 DNC 64.0 70.0 504.0
75 POL 1 Przemysław Pietruszewski 2000 AZS AWFiS Gdańsk Jr (76.0 DNC) 76.0 DNC 76.0 DNC 76.0 DNC 76.0 DNC 76.0 DNC 76.0 DNC 76.0 DNC 532.0