Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Wyniki Regat Klasy Laser - NordCup 2015 Gdańsk- Górki Zachodnie 27-29.06.2015

 

Klasa Laser 4.7 - OPEN Kobiety

Nord Cup - Górki Zachodnie 27-29.06.2015 Mistrzostwa Polski Kobiet klasa laser 4.7

Mce Nr_żagl Imię i Nazwisko Ur. Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Punkty
1 POL 174480 Katarzyna Pic 1997 ŻMKS-Poznań 3 2 1 1 *4 3 3 13
2 POL 207350 Magdalena Daniszewska 1999 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 7 5 *20 2 1 4 4 23
3 HKG 181818 Marian Williams 1999 Jasia Hong Kong *12 3 6 4 2 1 8 24
4 POL 195304 Wiktoria Lehmann 2001 AZS Poznań 16 6 2 *17 3 2 5 34
5 POL 190905 Agnieszka Grzesiak 1996 AZS Poznań 11 1 *16 3 9 6 6 36
6 POL 1111 Wiktoria Gołębiowska 2000 MOS SSW Iława 6 10 10 *15 5 7 1 39
7 POL 201122 Iga Gutkowska 1996 AZS UWM Olsztyn 1 8 7 11 6 *16 11 44
8 POL 168024 Hanna Romanowska 1997 CHKŻ Chojnice 4 7 9 *21 14 5 7 46
9 POL 193787 Aleksandra Puzyna 1999 ŻLKS Poznań 13 9 3 *19 7 10 9 51
10 POL 204205 Marta Weiss 1999 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 2 4 *26 12 17 8 12 55
11 POL 204763 Julia Okońska 1998 KS Spójnia Warszawa 17 *20 11 5 10 15 2 60
12 POL 182524 Magdalena Czerniewska 1996 UKŻ 7 Białystok 8 14 14 7 8 13 *17 64
13 POL 197949 Julia Sieczkowska 1999 ŻLKS Poznań 10 11 4 *18 18 12 13 68
14 POL 198206 Monika Kłopotowska 1999 MKS 2 Warszawa 5 12 13 13 15 *18 18 76
15 POL 184592 Natalia Bazylko 2000 MKŻ Arka Gdynia *26 18 12 20 13 9 10 82
16 POL 180767 Emilia Pic 1999 ŻMKS*Poznań 14 13 17 14 *19 14 15 87
17 POL 191841 Magda Placzke 1999 UKS FIR Warszawa 22 (ufd) 5 29 12 11 14 93
18 POL 150260 Katarzyna Harc 2000 TS Kuźnia Rybnik 20 22 15 10 16 *23 16 99
19 POL 193509 Karina Jasiewicz 1996 AZS UWM Olsztyn 15 15 (ufd) 28 11 17 21 107
20 POL 191845 Klaudia Lewandowska 1998 KST Elektryk Grudziądz 18 *29 18 16 27 27 19 125
21 POL 183368 Ada Lewandowska 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk 9 30 8 *36 25 25 32 129
22 POL 207348 Weronika Folmer 1999 KST Elektryk Grudziądz 23 27 23 8 28 *34 30 139
23 POL 203096 Agata Kęska 1998 UKŻ Wiking Toruń 30 *37 22 6 30 30 23 141
24 POL 191840 Julia Rogalska 2002 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 31 19 27 22 22 22 *39 143
25 POL 97728 Kornelia Ulążka 2001 UKS FIR Warszawa 32 21 21 *41 32 19 22 147
26 POL 3 Weronika Szyda 2000 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 19 24 25 30 20 32 *34 150
27 POL 189351 Natalia Jabłońska 2001 MKŻ Arka Gdynia *34 17 32 24 26 24 28 151
28 POL 186832 Wiktoria Gubin 1999 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 29 23 31 *33 21 20 27 151
29 POL 189551 Monika Wołkowyska 2000 Yacht Klub Polski Warszawa 21 28 24 32 29 21 *36 155
30 POL 190984 Izabela Klimowicz 1999 UKŻ 7 Białystok 33 32 19 25 24 *35 24 157
31 POL 150266 Justyna Czerniewska 1992 UKŻ 7 Białystok 38 25 ufd* 26 23 26 20 158
32 POL 160402 Ksenia Kobelak 2000 KS Spójnia Warszawa 27 34 dns* 9 dsq 28 26 167
33 POL 186831 Paula Kamińska 1998 MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 25 16 34 *38 37 31 35 178
34 POL 180730 Karolina Mielnik 2002 ŻMKS-Poznań *39 33 29 27 39 33 25 186
35 POL 196898 Julka Kochanowska 2001 CHKŻ Chojnice 36 *38 28 34 33 29 29 189
36 POL 193511 Aleksandra Wąsikowska 1999 AZS UWM Olsztyn 24 35 30 39 35 *40 31 194
37 POL 200984 Dominika Kęska 2002 UKŻ Wiking Toruń 35 31 33 23 *40 38 37 197
38 POL 190828 Aleksandra Besser 2001 JKW Poznań 37 26 36 31 34 *39 38 202
39 POL 184086 Natalia Szczepańska 2002 Yacht Klub Polski Warszawa 40 39 ufd* 35 31 37 33 215
40 POL 15043 Katarzyna Król 1999 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 28 36 ufd* 40 36 41 41 222
41 POL 19511 Oliwia Laskowska 2001 CHKŻ Chojnice 41 ufd* 35 37 38 36 40 227
42 POL 60735 Izabella Czarnecka 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk 42 40 37 dns* dns dns dns 248

 

 

komplet wyników można znaleźć tutaj Hyperlink