Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

Spis treści

Klasa Laser 4.7 U16 Chłopcy

Puchar Polski Centralnej 12-14.06.2015 Zegrze - Wyniki Klasa Laser 4.7 U16 chłopców

Lp. nr żagla Nazwisko i imię Klub Rok ur. R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Punkty
1 POL-205645 DOMAGAŁA JAKUB CHKŻ CHOJNICE 2000 2 *26 4 4 2 4 4 6 *17 26
2 POL-188234 KLIMASZEWSKI WOJCIECH MBSW UKŻ GIŻYCKO 2001 7 *25 *26 2 6 3 2 1 16 37
3 POL-146587 KSOBICH MATEUSZ AZS POZNAŃ 2000 *16 9 11 6 1 1 1 11 *12 40
4 POL-205334 SZOT KRZYSZTOF UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 2000 1 20 3 3 *21 5 12 *DSQ 1 45
5 POL-198207 OSTROWSKI PIOTR UKS FIR WARSZAWA 2000 3 1 *OCS 5 13 15 7 2 *27 46
6 POL-17448 JÓŹWIAK PIOTR ŻMKS POZNAŃ 2001 13 10 5 1 *30 7 10 8 *14 54
7 POL-201121 SAWICKI KONSTANTY AZS OLSZTYN 2002 4 *35 6 *17 10 2 14 16 3 55
8 POL-191836 STRUPIŃSKI MICHAŁ MBSW UKŻ GIŻYCKO 2000 *31 2 12 22 11 6 3 3 *25 59
9 POL-150258 BŁASZCZYK KACPER TS KUŹNIA RYBNIK 2000 10 11 *22 7 3 *34 9 13 9 62
10 POL-180701 JACHYMSKI MACIEJ TS KUŹNIA RYBNIK 2001 18 7 1 *39 8 *35 17 24 18 93
11 POL-205296 BUDZISZ MATEUSZ MKŻ ARKA GDYNIA 2001 25 3 *47 *OCS 7 17 18 15 8 93
12 POL-188824 DREGER MIKOŁAJ AZS AWFiS GDAŃSK 2000 *34 29 *44 14 20 11 11 5 7 97
13 POL-198209 MIŁKOWSKI CEZARY TKŻ TORUŃ 2000 8 *OCS *OCS 12 4 23 6 21 26 100
14 POL-1825 KIERSNOWSKI GRZEGORZ UKŻ 7 2001 17 12 8 10 *27 12 22 *DNF 20 101
15 POL-197541 ADAMIAK OSKAR CHKŻ CHOJNICE 2000 14 *40 2 13 34 39 *44 9 2 113
16 POL-168771 MULLER BRUNO YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 2001 11 24 32 9 9 24 8 *35 *48 117
17 POL-159482 MARCINIAK JAKUB JKW POZNAŃ 2001 *DNF 37 10 8 19 29 *45 4 11 118
18 POL-207572 BŁASZCZYSZYN JAKUB KS SPÓJNIA WARSZAWA 2001 29 *41 17 20 16 14 28 *38 5 129
19 POL-170199 UNRUH ALEKSANDER AZS POZNAŃ 2000 *26 21 20 11 17 18 24 20 *33 131
20 POL-178293 MICHALIK MAKSYMILIAN KS SPÓJNIA WARSZAWA 2001 32 15 *36 25 18 *37 21 14 10 135
21 POL-199074 KOPEĆ JAKUB CHKŻ CHOJNICE 2000 6 31 14 *37 15 22 35 *DSQ 13 136
22 POL-66 SZYMCZAK MATEUSZ KSC CENTRUM ŻEGLARSKIE 2001 5 32 *45 15 24 21 5 *36 36 138
23 POL-160707 JASTRZĘBSKI ROBIN ŻMKS POZNAŃ 2001 *38 28 9 24 *41 30 20 7 22 140
24 POL-189349 MASZTALERZ PIOTR TKŻ TORUŃ 2001 12 4 19 *OCS *37 19 32 33 24 143
25 POL-1680 SAWICKI OSKAR CHKŻ CHOJNICE 2000 23 22 25 *33 *29 26 25 18 4 143
26 POL-11 CHWALCZEWSKI KONRAD MKŻ ARKA GDYNIA 2000 20 5 *48 28 14 *41 29 31 23 150
27 POL-17354 KRAWCZYK MICHAŁ AZS OLSZTYN 2001 *DNF 8 42 32 5 9 16 *43 40 152
28 POL-19820 RAJCHERT FILIP "MKS DWÓJKA" WARSZAWA 2003 28 6 7 *48 *38 36 13 30 32 152
29 POL-167931 GROCHOLEWSKI WIKTOR AZS POZNAŃ 2002 15 27 *49 27 *47 16 23 26 28 162
30 POL-171303 WICHE MATEUSZ KŻ HORN KRAKÓW 2000 22 16 21 34 25 10 *48 *39 35 163
31 POL-160405 WISZNIOWSKI ALEKSANDER JKW POZNAŃ 2000 27 14 *37 36 12 13 *37 28 34 164
32 POL-174566 CHODAKOWSKI WOJCIECH KŻ HORN KRAKÓW 2001 24 *DSQ 15 19 23 8 38 *41 41 168
33 POL-190544 BOREK STEFAN UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 2001 21 36 24 *43 22 28 27 12 *39 170
34 POL-166279 FRENDUND BRUNO MKŻ ARKA GDYNIA 2000 19 30 *43 38 28 *48 33 17 6 171
35 POL-184165 SKUDNIEWSKI STANISŁAW "MKS DWÓJKA" WARSZAWA 2000 *42 18 33 30 *OCS 20 19 22 37 179
36 POL-166297 JEZIERSKI MAKSYMILIAN JKW POZNAŃ 2001 40 *DNF 13 23 36 *44 26 29 21 188
37 POL-16 JAROSZ MACIEJ SYC ZEFIR-DRAKKAR 2002 33 *DNF 27 21 32 *45 39 19 19 190
38 POL-17829 LEWANDOWSKI SŁAWOMIR KS SPÓJNIA WARSZAWA 2002 39 17 16 40 *OCS 31 *41 23 30 196
39 POL-190984 ZIENKIEIWCZ KAROL UKŻ 7 2000 36 *38 34 18 33 32 *BFD 10 38 201
40 POL-168060 SIEDLECKI MATEUSZ MBSW UKŻ GIŻYCKO 2002 37 13 *39 26 35 38 34 27 *42 210
41 POL-195574 WASIAK MARCIN SKŻ SŁAWA 2001 35 23 30 29 31 *46 30 44 *47 222
42 POL-170891 BARANOWSKI PRZEMYSŁAW UKŻ 7 2001 44 39 18 *46 26 42 15 40 *46 224
43 POL-204343 POLACZYK HUBERT KŻ MEWA POZNAŃ 2001 30 34 46 16 42 25 31 *47 *49 224
44 POL-186837 BERINGE JĘDRZEJ KSC CENTRUM ŻEGLARSKIE 2001 41 33 23 42 *OCS 33 *47 25 31 228
45 POL-189550 SUROWIEC BORYS UKS FIR WARSZAWA 2000 9 44 31 31 43 43 *46 *46 45 246
46 POL-178292 KOWALCZYK BARTOSZ ŻLKS POZNAŃ 2000 *47 45 35 35 44 *47 43 32 15 249
47 POL-7248 LATA MICHAŁ KSC CENTRUM ŻEGLARSKIE 2003 *45 42 41 44 39 27 *BFD 42 29 264
48 POL-17 ROBAKOWSKI MAURYCY ŻLKS POZNAŃ 2001 43 *47 29 41 *OCS 40 36 37 44 270
49 POL-184166 WRÓBLEWSKI MACIEJ "MKS DWÓJKA" WARSZAWA 2000 48 19 28 45 *OCS *49 49 DNF DNF 291
50 POL-84168 KRÓL KACPER KSC CENTRUM ŻEGLARSKIE 2000 *49 46 38 49 45 *UFD 40 34 43 295
51 POL-173544 LATA KRZYSZTOF KSC CENTRUM ŻEGLARSKIE 2001 46 48 50 47 40 *51 42 45 *DSQ 318
52 POL-16169 SMOLIŃSKI DANIEL KSC CENTRUM ŻEGLARSKIE 2001 *50 43 40 50 46 50 50 *DNF DNF 329