Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

Spis treści

Klasa Laser 4.7 U18 Dziewczęta

Puchar Polski Centralnej 12-14.06.2015 Zegrze - Wyniki Klasa Laser 4.7 U18 dziewcząt

Lp. nr Żagla Nazwisko i imię Klub Rok ur. R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Punkty
1 POL-207350 DANISZEWSKA MAGDA MBSW UKŻ GIŻYCKO 1999 2 2 1 *7 5 *OCS 5 5 2 22
2 POL-11998206 KŁAPOTOWSKA MONIKA "MKS DWÓJKA" WARSZAWA 1999 6 10 *11 2 10 2 1 *18 3 34
3 POL-193787 PUZYNA ALEKSANDRA ŻLKS POZNAŃ 1999 10 5 10 *13 2 4 2 *17 1 34
4 POL-192833 OLEKSIUK JULIA AZS UW 1999 *23 13 2 3 *15 3 3 2 9 35
5 POL-195782 STAWIARSKA NATALIA "MKS DWÓJKA" WARSZAWA 1999 *DSQ 9 3 1 4 *OCS 8 7 6 38
6 POL-204205 WEISS MARTA MBSW UKŻR GIŻYCKO 1999 3 6 5 8 8 *17 7 3 *13 40
7 POL-208738 MICHALSKA ANNA SKŻ SŁAWA 1999 1 *15 *17 15 1 1 15 4 7 44
8 POL-204763 OKOŃSKA JULIA KS SPÓJNIA WARSZAWA 1998 9 3 6 6 11 *OCS *18 1 8 44
9 POL-191839 MIKULEC KAROLINA KŻ HORN KRAKÓW 1999 8 1 9 10 7 9 4 *12 *17 48
10 POL-180767 PIC EMILIA ŻMKS POZNAŃ 1999 4 *20 4 12 3 6 *14 8 12 49
11 POL-197949 SIECZKOWSKA JULIA ŻLKS POZNAŃ 1999 14 7 12 9 *16 5 6 11 *20 64
12 POL-207348 FOLMER WERONIKA KST ELEKTRYK GRUDZI¥DZ 1999 5 *21 8 11 12 7 12 *19 15 70
13 POL-186213 BOREK CECYLIA UKS SILESIA CHEŁM ŚLĄSKI 1998 16 4 *22 16 9 13 *24 10 10 78
14 POL-6 DOMAGAŁA KARINA WKŻ WOLSZTYN 1998 12 *19 *23 5 18 10 16 6 18 85
15 POL-134457 MALICH MARTYNA TS KUNIA RYBNIK 1999 20 14 20 *25 6 *23 10 16 4 90
16 POL-166705 NOWARA AGATA TS KUNIA RYBNIK 1999 19 11 16 *24 *21 12 19 9 5 91
17 POL-203096 KÊSKA AGATA UKŻ WIKING TORUŃ 1998 7 18 7 4 20 16 *21 20 *DNF 92
18 POL-191845 LEWANDOWSKA KLAUDIA KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ 1998 17 *22 13 14 *19 15 9 13 11 92
19 POL-186832 GUBIN WIKTORIA MBSW UKŻ GIŻYCKO 1999 15 8 *19 *19 14 19 13 14 14 97
20 POL-11998208 JUREIWCZ WIKTORIA SKŻ SŁAWA 1999 11 17 24 *26 17 8 11 *25 19 107
21 POL-186831 KAMIŃSKA PAULA MBSW UKŻ GIŻYCKO 1998 18 16 15 *22 13 14 *22 15 16 107
22 POL-193511 WASIKOWSKA ALEKSANDRA AZS OLSZTYN 1999 21 24 14 17 *OCS 11 17 24 *26 128
23 POL-182193 PAWŁOWSKA KAROLINA TKŻ TORUŃ 1999 13 12 21 21 *DNF 20 20 22 *24 129
24 POL-18252 KLIMOWICZ IZABELA UKŻ 7 1999 22 25 *26 20 *DNF 18 23 21 23 152
25 POL-158473 HANSLIK ADRIANNA KW LOK GARLAND GLIWICE 1998 *25 23 25 23 22 21 *27 23 22 159
26 POL-2 BALCERZAK AGNIESZKA UKŻ 7 1999 24 26 *27 18 *DSQ 22 26 27 25 168
27 POL-15043 KRÓL KATARZYNA KSC CENTRUM ŻEGLARSKIE 1999 26 27 18 *OCS *OCS OCS 25 26 21 171