Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Spis treści

Klasa Laser 4.7 U18 Chłopcy

Puchar Miasta Gdyni 03-05.07.2015 Gdynia - Wyniki Klasa Laser 4.7 U18 chłopców

M-ce Nr Imię i Nazwisko Ur. Klub R1 R2 R3 Wynik
1 POL 159432 Kamiński Wojciech 1998 JKW POZNAŃ 3 1 6 10
2 POL 192860 Kowalski Szymon 1998 TKŻ TORUŃ 5 8 1 14
3 POL 184168 Kosmalski Damian 1998 CHKŻ CHOJNICE 14 6 2 22
4 POL 173379 Marczak Przemysław 1999 KS"SPÓJNIA"WARSZAWA 17 4 3 24
5 POL 166237 Olszak Hubert 1998 JKW POZNAŃ 18 5 4 27
6 POL 166751 Urbanowicz Łukasz 1998 UKŻ"WIKING"TORUŃ 4 16 8 28
7 POL 196964 Pilarczyk Michał 1999 CHKŻ CHOJNICE 12 10 10 32
8 POL 147869 Sosnowski Damian 1999 KS CŻ SZCZECIN 8 1 7 33
9 POL 210103 Wojtoniak Dominik 1999 MKŻ"ARKA"GDYNIA 20 9 11 40
10 POL 186235 Marciniak Marcel 1998 AZS POZNAŃ 1 2 BFD 45
11 BLR 207797 Dziahel Maksim 1999 BELARUS 2 7 BFD 51
12 POL 205651 Bocheński Łukasz 1999 UKS"SAILING TEAM"RZESZÓW 11 20 20 51
13 POL 17674 Derenda Błażej 1998 UKŻ"WIKING"TORUŃ 13 21 17 51
14 POL 205180 Miłto Filip 1999 JK"KOTWICA"TARNOBRZEG 16 19 16 51
15 POL 195114 Pasiut Szymon 1998 YC PTTK"BESKID"NOWY SĄCZ 29 14 9 52
16 POL 198287 Dobrowolski Karol 1999 UKS"FIR"WARSZAWA 31 17 5 53
17 POL 190829 Mazurek Sebastian 1999 AZS UW WARSZAWA 10 3 BFD 55
18 POL 167671 Niewierowski Mieszko 1999 CHKŻ CHOJNICE 6 30 23 59
19 POL 191813 Stremlau Jakub 1999 TKŻ TORUŃ 7 BFD 15 64
20 BLR 207796 Ivanou Vasili 1999 BELARUS 9 13 BFD 64
21 POL 180338 Smajdor Karol 1998 YC PTTK"BESKID"NOWY SĄCZ 23 22 19 64
22 POL 182208 Nowak Kacper 1998 TS"KUŹNIA"RYBNIK 15 11 BFD 68
23 POL 197815 Jedliński Maciej 1998 YC PTTK"BESKID"NOWY SĄCZ 26 15 32 73
24 POL 191837 Dąbrowski Piotr 1998 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 22 BFD 12 76
25 POL 185708 Poznański Dawid 1998 KS"TURÓW"ZGORZELEC 21 DNF 13 76
26 POL 192769 Selwa Olaf 1999 YC PTTK"BESKID"NOWY SĄCZ 19 33 25 77
27 POL 194968 Ginter Mikołaj 1999 MKŻ"ARKA"GDYNIA 34 32 14 80
28 POL 13 Tow arzyński Adam 1998 KS CŻ SZCZECIN 36 25 21 82
29 POL 182527 Smolarczyk Paweł 1999 KS CŻ SZCZECIN 37 24 24 85
30 POL 20 Pik uła Aleksander 1999 KS CŻ SZCZECIN 32 26 27 85
31 POL 21 Kot fica Mateusz 1999 KS CŻ SZCZECIN 27 28 30 85
32 POL 180729 Muszyński Emanuel 1999 MKŻ"ARKA"GDYNIA 28 31 29 88
33 POL 161651 Jankowski Radosław 1999 KKS"WARMIA"OLSZTYN 35 36 18 89
34 POL 179375 Zębik Jakub 1998 SYC"ZEFIR"DRAKKAR 25 BFD 22 89
35 POL 74143 Rodziewicz-Borowski Szymon 1998 AZS UW WARSZAWA 24 23 BFD 89
36 POL 205650 Kurzępa Jędrzej 1999 JK"KOTWICA"TARNOBRZEG 38 27 28 93
37 POL 711 Pa wlik Szymon 1998 KS CŻ SZCZECIN DNE 12 BFD 96
38 POL 208733 Woźniewski Filip 1999 SKŻ SŁAWA 39 34 26 99
39 POL 150266 Halicki Daniel 1998 UKŻ 7 BIAŁYSTOK 33 29 BFD 104
40 POL 193512 Siudy Rafał 1999 KS CŻ SZCZECIN 40 35 31 106
41 POL 194967 Oriol Łukasz 1999 MKŻ"ARKA"GDYNIA 30 DNC DNC 114

 

komplet wyników można znaleźć tutaj Hyperlink