Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

Spis treści

Klasa Laser Puchar PZŻ  Puck 28-31.05.2015 Wyniki

 

Klasa Laser 4.7 Puck 28-31.05.2015 Dziewczęta U16

Rank Nat SailNo Name Age Club/Country R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 80714 Wiktoria Gołebiowska 2000 MOS SSW Iława 5.0 1.0 24.0 (25.0) 16.0 8.0 3.0 2.0 59.0
2 POL 150260 Katarzyna Harc 2000 TS"Kuźnia"Rybnik 11.0 25.0 (64.0 UFD) 8.0 7.0 4.0 7.0 5.0 67.0
3 POL 195304 Wiktoria Lehmann 2001 AZS Poznań 17.0 33.0 (39.0) 3.0 8.0 15.0 2.0 3.0 81.0
4 POL 184592 Natalia Bazylko 2000 MKŻ"Arka"Gdynia 37.0 6.0 8.0 9.0 10.0 (64.0 DSQ) 9.0 4.0 83.0
5 POL 191841 Magdalena Placzke 2001 UKS"Fir"Warszawa 8.0 18.0 (21.0) 10.0 12.0 16.0 21.0 19.0 104.0
6 POL 160402 Ksenia Kobelak 2000 KS"Spójnia"Warszawa 16.0 31.0 12.0 (64.0 DNC) 33.0 13.0 12.0 28.0 145.0
7 POL 183364 Patrycja Rechlicz 2000 KS"Spójnia"Warszawa 19.0 24.0 (42.0) 33.0 17.0 26.0 36.0 30.0 185.0
8 POL 191840 Julia Rogalska 2002 MBSW/UKŻR Giżycko 36.0 34.0 14.0 (64.0 DNC) 36.0 25.0 30.0 12.0 187.0
9 POL 189351 Natalia Jabłońska 2001 MKŻ"Arka"Gdynia 38.0 37.0 51.0 21.0 (64.0 DNC) 23.0 27.0 8.0 205.0
10 POL 97728 Kornelia Ulążka 2002 UKS"Fir"Warszawa 26.0 30.0 38.0 34.0 27.0 42.0 22.0 (44.0) 219.0
11 POL 195307 Zuzanna Puźniak 2000 UKS"Fir"Warszawa 18.0 41.0 50.0 (64.0 DNC) 32.0 37.0 18.0 43.0 239.0
12 POL 150261 Kinga Gawlińska 2001 MKŻ"Arka"Gdynia 49.0 48.0 16.0 (64.0 DNC) 64.0 DNC 21.0 41.0 49.0 288.0
13 POL 79025 Kaja Hanys 2000 UKS"Żeglarz"Wrocław 23.0 14.0 6.0 (64.0 DNC) 64.0 DNC 64.0 DNC 64.0 DNC 64.0 DNC 299.0
14 POL 183368 Ada Lewandowska 2001 AZS AWFiS Gdańsk 48.0 38.0 7.0 (64.0 DNC) 64.0 DNC 64.0 DNC 50.0 39.0 310.0
15 POL 196898 Julia Kochanowska 2001 ChKŻ Chojnice 43.0 53.0 52.0 (64.0 DNC) 64.0 DNC 64.0 DNC 46.0 46.0 368.0
16 POL 18342 Oliwia Laskowska 2001 ChKŻ Chojnice 59.0 61.0 59.0 (64.0 DNC) 64.0 DNC 46.0 48.0 48.0 385.0
17 POL 19181 Małgorzata Weber 2001 TKŻ Toruń 53.0 49.0 35.0 (64.0 DNC) 64.0 DNC 64.0 DNC 64.0 DNC 64.0 DNC 393.0

Klasa Laser 4.7 Puck 28-31.05.2015 Chłopcy U16

Rank Nat SailNo Name Age Club/Country R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Score
1 POL 205299 Kacper Stanisławski 2000 MKŻ"Arka"Gdynia 7.0 (20.0) 10.0 1.0 1.0 1.0 4.0 11.0 35.0
2 POL 191836 Michał Strupiński 2000 MBSW/UKŻR Giżycko 6.0 9.0 1.0 7.0 4.0 2.0 8.0 (32.0) 37.0
3 POL 183484 Piotr Ostrowski 2000 UKS"Fir"Warszawa 4.0 12.0 (64.0 UFD) 2.0 2.0 10.0 5.0 7.0 42.0
4 POL 205334 Krzysztof Szot 2000 UKS"Silesia"Chełm Śląski 9.0 10.0 2.0 5.0 5.0 7.0 11.0 (15.0) 49.0
5 POL 205645 Jakub Domagała 2000 ChKŻ Chojnice 20.0 21.0 4.0 6.0 6.0 6.0 6.0 (34.0) 69.0
6 POL 188234 Wojciech Klimaszewski 2001 MBSW/UKŻR Giżycko 3.0 3.0 22.0 (64.0 DNC) 3.0 12.0 1.0 29.0 73.0
7 POL 180714 Krzysztof Białaś 2000 MOS SSW Iława 10.0 13.0 31.0 13.0 11.0 5.0 (47.0) 1.0 84.0
8 POL 150258 Kacper Błaszczyk 2000 TS"Kuźnia"Rybnik 14.0 4.0 (36.0) 4.0 24.0 9.0 23.0 14.0 92.0
9 POL 159482 Jakub Marciniak 2001 JKW Poznań 12.0 27.0 (43.0) 15.0 14.0 11.0 13.0 6.0 98.0
10 POL 199074 Jakub Kopeć 2000 ChKŻ Chojnice 1.0 (26.0) 26.0 14.0 23.0 3.0 15.0 22.0 104.0