Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Wyniki Końcowe Regat Klasy Laser "Rybnickie Regaty Żeglarskie

- Rybnik 08-10.04.2016"

TskuzniaLogoKlasa Laser, rywalizowała w pierwszych regatach zaliczanych do Pucharu Polski Klasy Laser 2016. Oto wyniki końcowe

 Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik 08-10.04.2016 - Wyniki Klasa Laser 4.7 Dziewczęta

M-ce NR Imię i Nazwisko Rok Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 PKT PP
1 POL 195312 Magda STANICZEK 1996 KS Energetyk Jaworzno 2 1 1 2 2 5* 2 2 12 100
2 POL 193787 Aleksandra PUZYNA 1999 ŻLKS Poznań 4* 2 3 1 4 3 3 1 17 97
3 POL 197949 Julia SIECZKOWSKA 1999 ŻLKS Poznań 3 4 2 5 8* 2 1 4 21 94
4 POL 191839 Karolina MIKULEC 1999 KŻ Horn Kraków 1 6 5 4 1 1 5 10* 23 91
5 POL 197728 Magda PLACZKE 2001 UKS Fir Warzawa 5 3 4 10* 6 4 7 5 34 88
6 POL 182212 Karolina ŻUREK 2001 AZS AWFiS Gdańsk 8 7 6 3 5 11 18* 11 51 85
7 POL 200984 Dominika KĘSKA 2002 UKŻ Wiking Toruń 13 25* 12 7 15 7 4 3 61 82
8 POL 207348 Weronika FOLMER 1999 KST Elektryk Grudziądz 16* 5 7 11 14 9 8 8 62 79
9 POL 198202 Kinga BRZÓSKA 2002 MKŻ Arka Gdynia 6 8 17* 14 10 6 6 15 65 76
10 POL 195574 Anna MICHALSKA 1999 UKŻ Wiking Toruń 12 12 10 9 11 8 14 20* 76 74
11 POL 189351 Natalia JABŁOŃSKA 2001 MKŻ Arka Gdynia 15 10 15 8 3 13 19* 14 78 71
12 POL 164430 Maria HARTEL 2000 LOK Garland Gliwice 7 24* 14 13 7 12 10 17 80 68
13 POL 197723 Marcelina KORSZON 2002 UKS Fir Warzawa 20* 11 13 17 17 10 12 7 87 65
14 POL 155036 Kaja HANYS 2000 UKŻ Wiking Toruń 17 9 8 19 9 21 9 23* 92 62
15 POL 178466 Małgorzata WEBER 2001 TKŻ Toruń 25* 16 9 18 13 15 15 12 98 59
16 POL 180742 Natalia BORUSIŃSKA 2002 UKS Zalew Kielce 9 18 18 6 22* 14 13 21 99 56
17 POL 195310 Monika WOŁKOWYSKA 2000 MKS Dwójka Warszawa 27* 15 19 12 23 17 11 19 116 53
18 POL 182529 Oliwia CHABOWSKA 2001 UKS Zalew Kielce 23 20 16 16 18 25* 17 13 123 50
19 POL 179375 Maria GRABSKA 2001 Zefir Drakkar Poraj DNF* 19 25 22 12 16 22 9 125 47
20 POL 180701 Karolina SIERGIEJ 2002 TS Kuźnia Rybnik 24* 13 11 20 16 27 24 16 127 44
21 POL 208738 Zuzanna KAPLITA 2002 UKS Silesia Opty 11 23 26 25 31* 20 26 6 137 41
22 POL 1927691 Magalena SMAGOWICZ 2000 KS Omega 22 14 23 21 20 18 29 30* 147 38
23 POL 160735 Maja TOKARCZYK 2000 LOK Garland Gliwice 18 29* 24 15 24 19 25 22 147 35
24 POL 196207 Kornelia ULĄŻKA 2002 UKS Fir Warzawa 15 22 22 29 21 33* 21 26 156 32
25 POL 194896 Kinga GAWLIŃSKA 2001 MKŻ Arka Gdynia 19 27* 27 24 27 24 23 18 162 29
26 134457 Elżbieta SMYCZEK 2002 TS Kuźnia Rybnik 22 28* 20 26 19 23 28 25 163 26
27 POL 19531 Julia SZYMCZAK 2003 MKS Dwójka Warszawa 26 21 29 28 26 22 30* 24 176 24
28 POL 166302 Natalia SZCZEPAŃSKA 2002 Spójnia Warszawa 28 26 21 32* 32 28 27 31 193 21
29 POL 193442 Dominika KRUKOWSKA 2002 UKS Fir Warzawa 30* 30 28 27 30 29 20 29 193 18
30 POL 100 Natalia KRAJEWSKA 2002 UKS Silesia Opty 29 33* 30 31 29 31 16 27 193 15
31 POL 203096 Agata KĘSKA 1998 UKŻ Wiking Toruń 10 17 DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 202 12
32 POL 185701 Maja KORWIN-MIKKE 0 MKS Dwójka Warszawa 31* 31 31 23 25 30 32 32 204 9
33 POL 1953121 Anita SOŚNIERZ 1998 KS Energetyk Jaworzno DNF* DNF DNF DNF 28 26 31 28 218 6
34 POL 19820 Amelia BUSKA 0 MKS Dwójka Warszawa 32* 32 32 30 33 32 33 33 225 3

 Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik 08-10.04.2016 - Wyniki Klasa Laser 4.7 Chłopcy

M-ce
Nr
Imię i Nazwisko
Rok Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
PKT
PP
1
192769
Marek Rospond
2000 YC PTTK Beskid Nowy Sącz
1
2
*6
3
1
5
4
3
19
100
2
205296
Mateusz Budzisz
2001 MKŻ Arka Gdynia
4
*ret
4
1
2
9
14
9
43
97
3
174566
Wojciech Chodakowski
2001 KŻ HORN Kraków
2
*ocs
2
6
11
1
3
19
44
94
4
190544
Stefan Borek
2001 UKS "SILESIA * OPTY"
*25
7
1
4
8
10
5
12
47
91
5
191813
Jakub Stremlau
1999 TKŻ Toruń
14
5
5
*16
9
3
7
4
47
88
6
207572
Jakub Błaszczyszyn
2001 Spójnia Warszawa
6
1
*21
9
13
6
13
2
50
85
7
201121
Kostek Sawicki
2002 UWM AZS Olsztyn
22
4
12
8
10
7
*ocs
1
64
82
8
189349
Piotr Masztalerz
2001 TKŻ Toruń
*24
9
7
2
24
4
12
7
65
79
9
182208
Maciej Jachymski
2001 TS "Kuźnia" Rybnik
3
3
11
5
15
16
*ocs
15
68
76
10
178293
Maksymilian Michalik
2001 Spójnia Warszawa
16
8
*29
13
4
15
6
8
70
74
11
162915
Maciej Jarosz
2002 Zefir Drakkar Poraj
17
18
16
10
5
2
*20
6
74
71
12
180716
Krawczyk Michał
2001 UWM AZS Olsztyn
5
13
14
20
*21
12
2
11
77
68
13
204343
Hubert Polaczyk
2001 KŻ "Mewa" Poznań
11
10
9
7
18
*bfd
10
26
91
65
14
155035
Kamil Chara
1999 KŻ HORN Kraków
13
15
13
17
12
8
*ocs
16
94
62
15
159482
Jędrzej Marciniak
2004 JKW Poznań
8
17
10
*24
23
17
11
14
100
59
16
16
Jan Zabłocki
1999 ŻLKS Poznań
29
6
17
11
3
*bfd
17
20
103
56
17
195782
Filip Rajchert
2003 MKS DWÓJKA Warszawa
18
11
3
15
16
*23
23
22
108
53
18
201105
Bartłomiej Mierzwa
2003 TS "Kuźnia" Rybnik
9
24
22
*ocs
14
bfd
1
5
110
50
19
166297
Maksymilian Jezierski
2001 JKW Poznań
26
12
8
18
6
14
26
*28
110
47
20
160419
Igor Labocha
2002 TS "Kuźnia" Rybnik
7
*26
23
26
19
11
18
13
117
44
21
183364
Piotr Borczyński
2002 Spójnia Warszawa
15
*25
18
14
17
19
16
18
117
41
22
171303
Mateusz Wiche
2000 KŻ HORN Kraków
10
*ocs
ocs
19
20
13
21
21
139
38
23
180729
Roch Osiński
2002 MKŻ Arka Gdynia
21
23
15
12
25
24
*30
24
144
35
24
165720
Przemysław Baranowski
2001 UKŻ "Siódemka" Białystok
20
14
19
21
*ocs
22
22
29
147
32
25
166749
Maurycy Robakowski
2001 ŻLKS Poznań
*ocs
16
20
23
ocs
bfd
9
10
148
29
26
166479
Mateusz Słowik
2002 KŻ HORN Kraków
12
19
28
27
22
21
24
*30
153
26
27
182531
Jakub Macoch
2001 Zefir Drakkar Poraj
19
*28
25
28
26
25
25
17
165
24
28
150262
Stanisław Podwojski
2002 KS ENERGETYK Jaworzno
*28
21
26
22
27
18
27
27
168
21
29
66297
Jędrzej Kąsinowski
2002 JKW Poznań
27
22
24
25
28
20
29
*31
175
18
30
162878
Krzysztof Tomanek
2000 UKŻ Moris Pszczyna
30
20
27
29
*dnf
dnf
19
25
185
15
31
160733
Jan Okularczyk
2000 LOK Garland Gliwice
*dnf
dnf
dnf
dnf
7
bfd
8
ocs
190
12
32
160918
Wiktor Kreft
2001 KŻ HORN Kraków
23
27
30
30
30
26
28
*32
194
9
33
191838
Grzegorz Rusecki
2002 KS ENERGETYK Jaworzno
*dnf
dnf
dnf
dnf
29
bfd
15
23
207
6
34
1982011
Krzysztof Mancarz
2003 KS ENERGETYK Jaworzno
31
29
*dnf
dnf
dnf
dnf
dnf
dnf
235
3

"Rybnickie Regaty Żeglarskie" można znaleźć, na mapie regat klasy laser Round Pin Icon 64 , a komplet wyników odnajdziecie tutaj Hyperlink