Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

Wyniki Regat Klasy Laser

"Mistrzostwa Polski W Sprincie Gdynia 15-17.07.2016"

Gdyniavolvo   Zakończyły się wyścigi regatowe z cyklu VSGD dla klasy laser, czyli sprint . Regaty rozgrywane były w dwóch formułach, Klasa laser standard i laser radial, a oto końcowe wyniki, rywalizacji:

Wyniki Mistrzostw Polski W Sprincie Klasa Laser Radial

M-ce Nr Imię i Nazwisko Klub
1
207194
Anne-Marie Rindom
Denmark
2
206825
Paulina Czubachowska
UKS"Fir"Warszawa
3
195782
Julia Stefaniak
AZS UW Warszawa
4
205301
Natalia Stawiarska
AZS UW Warszawa
5
97719
Natalia Jablonska
MKŻ"Arka"Gdynia
6
204763
Julia Okonska
UKS"Fir"Warszawa
7
201561
Anna Michalska
UKŻ"Wiking"Toruń
8
20530
Julia Oleksiuk
AZS UW Warszawa
9
194897
Małgorzata Weber
TKŻ Toruń
10
188235
Zofia Kotowska
ŻMKS Poznań
11
208662
Wiktoria Gołebiowska
MOS SSW Iława
12
20681
Kaja Hanys
UKŻ"Wiking"Toruń
13
195307
Kornelia Ulążka
UKS"Fir"Warszawa
14
203096
Dominika Kęska
UKŻ"Wiking"Toruń

 

Wyniki Mistrzostw Polski W Sprincie Klasa Laser Standard

M-ce Nr Imię I Nazwisko Klub
1
208710
Filip Ciszkiewicz
MKŻ"Arka"Gdynia
2
209038
Dawid Kania
ŻLKS Poznań
3
206497
Adrian Raczkowski
UKŻ"Wiking"Toruń
4
194939
Piotr Ostrowski
UKS"Fir"Warszawa
5
207099
Jakub Rosłoń
UKS"Fir"Warszawa
6
208718
Jakub Rodziewicz
SEJK"Pogoń"Szczecin
7
180521
Marek Zaleski
USA
8
209039
Wojciech Lipke
SEJK"Pogoń"Szczecin
9
194897
Damian Kosmalski
CHKŻ Chojnice
10
204911
Łukasz Urbanowicz
UKŻ"Wiking"Toruń
11
20871
Jan Krasodomski
SEJK"Pogoń"Szczecin
12
207586
Szymon Kowalski
TKŻ Toruń
13
201121
Rafał Błażejczyk
AZS UWM Olsztyn
14
205643
Tomasz Lobert
AZS UW Warszawa
15
19689
Maksym Kulicki
SEJK"Pogoń"Szczecin
16
163626
Mieszko Niewiarowski
CHKŻ Chojnice
17
197541
Oskar Adamiak
CHKŻ Chojnice
18
207348
Paweł Nowicki
TKŻ Toruń
19
183487
Jakub Domagala
CHKŻ Chojnice
20
192832
Karol Dobrowolski
UKS"Fir"Warszawa
21
79375
Dominik Wojtoniak
MKŻ"Arka"Gdynia
22
194843
Karol Dobrowolski
UKS"Fir"Warszawa
23
168771
Michał Maciaszczyk
KS CŻ Szczecin
24
198203
Jan Stremlau
TKŻ Toruń
25
176639
Wiktor Sniadkowski
TKŻ Toruń
26
206497
Kacper Mazurek
AZS UW Warszawa
27
178
Patryk Żeberski
PKM LOK Poznań
28
177553
Aleksander Pikuła
KS CŻ Szczecin
29
185443
Szymon Pawlik
MKŻ"Arka"Gdynia

szczegóły dotyczące regat można znaleźć w kalendarzu regat klasy Laser 2016 Round Pin Icon 64