Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Wyniki Regat Klas Laser Radial I Standard

"Mistrzostwa Polski Klas AOC  - Gdańsk (Górki Zachodnie) 24-25.09.2016"

 

PzzimgZakończyły się Mistrzostwa Polski Seniorów, w Klasie laser Radial i Standard. Oto wyniki, w poszczególnych grupach:

Wyniki Mistrzostw Polski Seniorów Klasy Laser Radial - Gdańsk 2016

M-ce Grupa Numer Imię I Nazwisko Rok Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 F1 Razem
1   BLR 203778 Tatiana Drozdovskaya 1978 Belarus 1 2 1 1 1 1 1 *4 2 6 16
2   POL 209432 Agata Barwińska 1995 MOS SSW Iława 2 *4 2 2 2 2 3 2 1 2 18
3   POL 207574 Magdalena Kwaśna 1998 CHKŻ Chojnice 3 1 4 4 4 *25 UFD 4 3 3 16 42
4 MP_AZS POL 205301 Anna Weinzieher 1990 AZS UW Warszawa 4 *9 3 3 3 4 2 1 4 20 44
5   POL 208652 Wiktoria Gołebiowska 2000 MOS SSW Iława 5 *11 6 5 5 3 5 5 9 10 53
6   POL 209469 Anna Brzozowska 1993  KS CŻ Szczecin 6 *12 7 6 6 6 6 6 5 8 56
7   POL 206825 Paulina Czubachowska 1993 UKS"Fir"Warszawa 9 7 *11 11 7 9 8 7 8 4 70
8 MP_AZS POL 198204 Julia Oleksiuk 1999 AZS UW Warszawa *12 3 5 8 11 7 11 10 11 12 78
9 MP_AZS POL 206822 Natalia Stawiarska 1999 AZS UW Warszawa 7 *15 8 7 9 11 7 9 10 14 82
10 MP_AZS POL 194841  Zofia Urbaś 1995 AZS UW Warszawa 8 *21 10 10 8 5 10 8 7 18 84
11   POL 182208 Katarzyna Harc 2000 TS"Kuźnia"Rybnik 10 *19 9 9 10 13 9 13 6 - 79
12 MP_AZS POL 195782 Julia Stefaniak 1995 AZS UW Warszawa 11 10 12 12 12 8 13 12 *15 - 90
13   BLR 193765 Diana Tselegnikova 1990 Belarus 13 8 13 13 13 10 12 11 *14 - 93
14   POL 203178  Anna Aleksandra Bak 1997 SEJK"Pogoń"Szczecin 15 14 14 14 14 *16 14 15 12 - 112
15   POL 198206 Monika Kłopotowska 1999 MKS"Dwójka"Warszawa 14 16 15 16 *17 15 15 17 13 - 121
16 MP_AZS POL 186226  Kinga Łoboda 1996 AZS AWFiS Gdańsk 17 6 *25 DNF 17 15 14 17 18 18 - 122
17   POL 189516 Justyna Czerniewska 1992 UKŻ"Siódemka"Białystok 16 20 16 15 16 12 18 16 *25 DNC - 129
18   POL 188235  Zofia Kotowska 1997 ŻMKS Poznań *19 17 17 18 18 17 16 14 17 - 134
19   POL 201561 Anna Michalska 1999 UKŻ"Wiking"Toruń 18 5 18 19 19 18 *20 19 19 - 135
20 MP_AZS POL 183128 Karina Jasiewicz 1996 AZS UWM Olsztyn *25 DNF 13 21 21 21 21 19 21 16 - 153
21 MP_AZS POL 82208 Iga Gutkowska 1996 AZS UWM Olsztyn *25 DNF 24 19 22 20 20 21 20 20 - 166
22 MP_AZS POL 29 Ada Lewandowska 2001 AZS AWFiS Gdańsk 20 18 *25 DNF 24 22 22 23 22 22 - 173
23   POL 198202  Antonina Zagrzejewska 1977 RKS"Lasery"Zegrze *25 DNF 22 20 20 23 19 22 25 DNC 25 DNC - 176
24   POL 186834 Katarzyna Król 1999 KS CŻ Szczecin *25 DNC 23 25 DNF 23 24 23 24 25 UFD 21 - 188

Wyniki Mistrzostw Polski Seniorów Klasy Laser Standard - Gdańsk 2016

M-ce Grupa Kraj Numer Imię i Nazwisko Rok Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 F1 Razem
1   POL 210088 Kacper Ziemiński 1990 SEJK"Pogoń"Szczecin *4 1 1 1 1 4 1 1 1 4 15
2 MP_AZS POL 189191 Filip Ciszkiewicz 1995 MKŻ"Arka"Gdynia 2 6 2 4 5 3 3 *47 DNF 2 6 33
3   POL 1 Tadeusz Kubiak 1994 SEJK"Pogoń"Szczecin 3 4 6 6 2 *12 5 2 5 18 51
4 MP_AZS POL 207103 Aleksander Arian 1992 UKS"Sailing Team"Rzeszów 5 10 4 7 6 *15 2 7 10 2 53
5   POL 2 Jakub Rodziewicz 1998 SEJK"Pogoń"Szczecin 6 *16 5 5 12 1 4 9 3 8 53
6   BLR 171937 Pavel Babich 1994 Belarus 1 5 9 3 3 9 *11 8 6 12 56
7   POL 209431 Dawid Kania 1997 ŻLKS Poznań 12 *13 3 2 4 8 6 3 4 16 58
8   USA 180521 Marek Zaleski 1994 USA 10 2 *12 9 10 10 8 6 8 14 77
9   POL 195786 Wojciech Zemke 1989 MKŻ"Arka"Gdynia *47 DNC 3 10 10 8 13 10 5 12 10 81
10 MP_AZS POL 209038 Jakub Marciniak 1992 AZS PG Gdańsk 8 12 8 12 7 *17 7 4 7 20 85
11   POL 205300 Jonasz Stelmaszyk 1985 KS CŻ Szczecin 9 *15 7 8 9 11 12 10 9 - 75
12   POL 188235 Andrzej Strzeszynski 1992 ŻMKS Poznań *15 11 11 13 13 2 13 11 11 - 85
13   ISR 206846 Sagi Glantz 1997 Israel 18 *30 14 11 11 14 9 12 13 - 102
14 MP_AZS POL 201121 Rafał Błażejczyk 1997 AZS UWM Olsztyn 13 19 13 *21 16 5 17 15 15 - 113
15   POL 61 Piotr Ogrodnik 1991 KŻ"Horn"Kraków 11 7 17 22 22 21 *24 20 14 - 134
16   POL 207348 Paweł Nowicki 1997 TKŻ Toruń 22 18 *47 DNC 15 15 16 23 13 16 - 138
17   POL 5615 Kacper Błaszczyk 2000 TS"Kuźnia"Rybnik 19 8 21 *23 21 20 19 18 23 - 149
18   POL 206835 Szymon Kowalski 1998 TKŻ Toruń 14 21 23 14 14 41 18 14 *47 BFD - 159
19   POL 198206 Karol Wojda 1996 MKS"Dwójka"Warszawa 28 *36 18 17 24 19 14 21 18 - 159
20   POL 160735 Michal Wadek 1998 KW Lok"Garland"Gliwice *31 24 19 19 17 31 16 16 22 - 164
21   POL 207099 Piotr Ostrowski 2000 UKS"Fir"Warszawa 21 35 31 *37 23 7 15 17 21 - 170
22   POL 168771 Michał Maciaszczyk 1997 KS CŻ Szczecin 26 *39 15 20 20 29 26 19 20 - 175
23   POL 194897 Damian Kosmalski 1998 CHKŻ Chojnice 30 23 22 18 18 *35 22 22 27 - 182
24   POL 208710 Jan Krasodomski 1999 SEJK"Pogoń"Szczecin 34 29 *47 UFD 26 19 18 20 24 19 - 189
25   POL 79375 Dominik Wojtonik 1999 MKŻ"Arka"Gdynia *36 25 30 25 28 6 27 25 25 - 191
26 MP_AZS POL 209035 Kacper Mazurek 1999 AZS UW Warszawa 7 37 20 24 33 28 21 23 *47 BFD - 193
27   POL 20491 Krzysztof Białaś 2000 MOS SSW Iława 27 9 29 28 *47 DNC 47 DNC 28 26 17 - 211
28   POL 205307 Michał Zieliński 1998 ŻMKS Poznań 16 *33 25 27 34 27 25 27 *47 DNF - 214
29 MP_AZS POL 192832 Sebastian Mazurek 1999 AZS UW Warszawa 17 26 27 33 25 32 *47 DNC 29 28 - 217
30   POL 167931 Wojciech Kotowski 1999 ŻMKS Poznań 24 22 *33 32 27 25 31 30 26 - 217
31   POL 198203 Jan Stremlau 1997 TKŻ Toruń 32 20 28 35 30 24 30 33 *47 BFD - 232
32   POL 10 Borys Michniewicz 2001 OKŻ Olsztyn 33 31 24 29 29 30 29 31 *47 DNC - 236
33   POL 185392 Jędrzej Bering 2001 KS CŻ Szczecin 20 32 26 34 31 *36 32 32 21 - 238
34   POL 204911 Łukasz Urbanowicz 1998 UKŻ"Wiking"Toruń *47 DNC 17 47 DNC 30 26 40 34 28 24 - 246
35   POL 177553 Aleksander Pikuła 1999 KS CŻ Szczecin 38 28 32 31 32 23 33 34 *47 BFD - 251
36   POL 11 Jakub Rosłoń 1995 UKS"Fir"Warszawa 23 14 16 16 *47 DNC 47 DNC 47 DNC 47 DNC 47 DNC - 257
37   POL 146751 Mateusz Szymczak 2001 KS CŻ Szczecin 35 *38 34 38 35 22 35 37 32 - 268
38   POL 3 Damian Sosnowski 1999 KS CŻ Szczecin 29 27 *47 DNF 36 36 26 37 35 47 BFD - 273
39   POL 198200 Jakub Grabowski 1990 JK Krynica Morska *47 DNF 40 35 39 39 33 36 38 29 - 289
40   POL 166479 Dominik Lewandowski 2000 KŻ"Horn"Kraków 39 43 *47 DNF 41 37 34 39 36 30 - 299
41   POL 185443 Daniel Smoliński 2001 KS CŻ Szczecin 37 41 *47 DNF 40 40 38 38 40 33 - 307
42 MP_AZS POL 201103 Tomasz Lobert 1997 AZS UW Warszawa 25 34 *47 DNC 47 DNC 47 DNC 47 DNC 47 DNC 47 DNC 47 DNC - 342
43   POL 171303 Wiktor Kreft 2001 KŻ"Horn"Kraków *47 DNF 42 *47 DNF 47 DNF 38 42 41 41 47 BFD - 345
44   POL 191839 Kamil Chara 1999 KŻ"Horn"Kraków *47 DNF 44 *47 DNC 47 DNF 47 DNF 37 40 39 47 BFD - 348
45   POL 52709 Sebastian Wałaszek 2001 KS CŻ Szczecin *47 DNF 45 *47 DNF 47 DNF 41 39 42 47 DNC 47 BFD - 355
46   POL 206497 Adrian Raczkowski 1996 UKŻ"Wiking"Toruń *47 DNC *47 DNC *47 DNC 47 DNC 47 DNC 47 DNC 47 DNC 47 DNC 47 DNC - 376

Komplet wyników pozostałych klas można odnaleźć tutaj Hyperlink