Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

Wyniki Regat Klasy Laser Radial

"Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów - Górki Zachodnie 16-18.09.2016"

 

PzzimgW dniach 16-18.09.2016 rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów oraz Seniorów, w Klasie Radial. Oto wyniki końcowe, po trzydniowych zmaganiach

Wyniki Mistrzostw Polski Juniorów Klasy Laser Radial - Kobiety

M-ce
Numer
Imię
Nazwisko
Rok
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Razem
1
207574
Magdalena
Kwaśna
1998
CHKŻ Chojnice
*1
1
1
1
1
1
1
1
7
2
208652
Wiktoria
Gołebiowska
2000
MOS SSW Iława
2
2
2
2
2
*29 UFD
2
3
15
3
206822
Natalia
Stawiarska
1999
AZS UW Warszawa
*8
6
7
3
5
2
3
2
28
4
182208
Katarzyna
Harc
2000
TS"Kuźnia"Rybnik
3
5
5
*29 UFD
4
3
5
4
29
5
198204
Julia
Oleksiuk
1999
AZS UW Warszawa
4
4
3
4
3
*29 DNF
4
8
30
6
208733
Wiktoria
Lehmann
2001
ŻLKS Poznań
*10
7
4
6
7
6
6
6
42
7
205301
Julia
Rogalska
2002
MBSW/UKŻR Giżycko
5
8
8
5
6
4
8
*10
44
8
204763
Julia
Okońska
1998
UKS"Fir"Warszawa
6
3
6
10
*13
5
12
7
49
9
198206
Monika
Kłopotowska
1999
MKS"Dwójka"Warszawa
7
9
*12
8
8
10
9
5
56
10
194967
Natalia
Bazylko
2000
MKŻ"Arka"Gdynia
9
11
9
13
*14
8
7
9
66
11
201561
Anna
Michalska
1999
UKŻ"Wiking"Toruń
*16
12
11
12
9
12
11
11
78
12
97719
Natalia
Jabłońska
2001
MKŻ"Arka"Gdynia
14
10
13
15
12
13
10
*16
87
13
19489
Oliwia
Laskowska
2001
CHKŻ Chojnice
13
17
*18
9
17
11
17
13
97
14
180729
Karolina
Błaszak
2000
MKŻ"Arka"Gdynia
*18
15
14
11
16
15
14
15
100
15
194843
Kaja
Hanys
2000
UKŻ"Wiking"Toruń
*23
18
19
16
10
9
15
14
101
16
191941
Kornelia
Ulążka
2002
UKS"Fir"Warszawa
22
22
*25
7
15
7
20
12
105
17
204205
Marta
Weiss
1999
MBSW/UKŻR Giżycko
19
13
10
14
11
*29 DNF
13
29 DNC
109
18
173475
Karolina
Żurek
2001
AZS AWFiS Gdańsk
12
*21
21
17
18
14
16
17
115
19
202448
Weronika
Folmer
1999
KST"Elektryk"Grudziądz
15
14
16
18
*29 DNC
29 DNC
18
18
128
20
206489
Julia
Sieczkowska
1999
ŻLKS Poznań
11
19
15
21
*29 DNC
29 DNC
19
19
133
21
29
Ada
Lewandowska
2001
AZS AWFiS Gdańsk
21
25
*26
24
21
16
22
20
149
22
192769
Magdalena
Smagowicz
2000
KS"Omega"Kraków
*29 DNC
23
23
19
19
29 UFD
21
22
156
23
198209
Małgorzata
Weber
2001
TKŻ Toruń
20
20
22
20
20
*29 DNF
29 DNC
29 DNC
160
24
206488
Aleksandra
Puzyna
1999
ŻLKS Poznań
17
16
17
25
*29 DNC
29 DNC
29 DNC
29 DNC
162
25
160402
Natalia
Szczepańska
2002
KS"Spójnia"Warszawa
25
24
24
22
*29 DNC
29 DNC
29 DNC
29 DNC
182
26
189350
Katarzyna
Król
1999
CŻ Szczecin
*29 DNC
26
20
29 DNC
29 DNC
29 DNC
29 DNF
21
183
27
183119
Kinga
Gawlinska
2001
MKŻ"Arka"Gdynia
26
28
28
23
22
*29 DNF
29 DNC
29 DNC
185
28
180762
Dominika
Chrząszcz
1999
YK"Stal"Gdynia
24
27
27
26
*29 DNC
29 DNC
29 DNF
23
185

 

 Wyniki Mistrzostw Polski Juniorów I Seniorów Klasy Laser Radial - Mężczyźni Grupa "Złota"

M-ce
Sen
Jun
Numer
Imię
Nazwisko
Rok
Klub
Q1
Q2
Q3
Q4
Q5
Q6
F1
F2
razem
1
1
  POL 195310
Marcin
Rudawski
1981
MKS"Dwójka"Warszawa
*2
1
1
1
1
1
1
1
7
2
  1 POL 209466
Jakub
Rodziewicz
1998
SEJK"Pogoń"Szczecin
1
1
1
*46 DNF
1
1
2
4
11
3
2
  POL 173475
Mateusz
Hanke
1989
AZS AWFiS Gdańsk
*3
2
2
1
2
3
3
2
15
4
  2 POL 207586
Szymon
Kowalski
1998
TKŻ Toruń
3
4
2
5
6
5
4
*12
29
5
3
  POL 191842
Stanisław
Klimaszewski
1992
MBSW/UKŻR Giżycko
*9
8
6
2
3
4
5
3
31
6
  3 POL 203117
Wojciech
Klimaszewski
2001
MBSW/UKŻR Giżycko
4
*46 UFD
5
3
4
2
7
6
31
7
  4 POL 186233
Tytus
Butowski
2001
AZS AWFiS Gdańsk
1
3
4
3
12
4
*24
8
35
8
4
  POL 194967
Mateusz
Skrabaszewski
1993
MKŻ"Arka"Gdynia
8
4
9
2
3
3
10
*46 DNC
39
9
5
  POL 206497
Adrian
Raczkowski
1996
UKŻ"Wiking"Toruń
*19
3
14
4
5
6
6
7
45
10
  5 POL 209024
Jan
Krasodomski
1999
SEJK"Pogoń"Szczecin
13
5
6
5
8
2
12
*23
51
11
  6 POL 205301
Kacper
Stanisławski
2000
MKŻ"Arka"Gdynia
9
*13
5
7
8
8
9
5
51
12
6
  POL 201121
Rafał
Błażejczyk
1997
AZS UWM Olsztyn
*15
5
8
6
9
11
8
10
57
13
  7 POL 206499
Sebastian
Mazurek
1999
AZS UW Warszawa
5
8
11
7
10
8
*18
11
60
14
  8 POL 186875
Michał
Krasodomski
2003
AZS AWFiS Gdańsk
2
6
7
4
13
14
15
*26
61
15
  9 POL 1
Krzysztof
Białaś
2000
MOS SSW Iława
11
6
9
14
5
9
*16
13
67
16
  10 POL 207570
Piotr
Malinowski
2001
MOS SSW Iława
6
2
3
6
11
*25
23
20
71
17
  11 POL 194841
Kacper
Mazurek
1999
AZS UW Warszawa
*21
20
17
8
2
7
13
9
76
18
7
  POL 195782
Karol
Wojda
1996
MKS"Dwójka"Warszawa
8
12
12
11
4
13
*17
17
77
19
  12 POL 205334
Krzysztof
Szot
2000
UKS"Silesia-Opty"
6
12
10
13
10
14
*19
14
79
20
  13 POL 200986
Jakub
Marciniak
2001
JKW Poznań
12
*19
19
11
7
7
11
15
82
21
  14 POL 184168
Damian
Kosmalski
1998
CHKŻ Chojnice
14
10
7
15
6
11
20
*46 DNC
83
22
  15 POL 192682
Kacper
Błaszczyk
2000
TS"Kuźnia"Rybnik
11
14
12
13
*20
5
14
16
85
23
  16 POL 207099
Piotr
Ostrowski
2000
UKS"Fir"Warszawa
15
11
3
16
7
6
32
*46 DNC
90
24
  17 POL 19531
Łukasz
Machowski
2001
MKS"Dwójka"Warszawa
5
7
10
15
25
24
*28
21
107
25
  18 POL 210943
Szymon
Pawlik
1998
CŻ Szczecin
4
18
4
17
21
22
*36
22
108
26
  19 POL 207572
Jakub
Błaszczyszyn
2001
KS"Spójnia"Warszawa
24
27
8
12
13
15
*29
19
118
27
  20 POL 199074
Mikołaj
Silny
2002
SEJK"Pogoń"Szczecin
7
7
13
21
25
31
25
*36
129
28
  21 POL 191832
Wojciech
Kotowski
1999
ŻMKS Poznań
28
9
24
9
16
18
*40
25
129
29
  22 POL 174480
Michał
Zieliński
1998
ŻMKS Poznań
29
11
23
9
19
12
26
*30
129
30
  23 POL 169707
Robin
Jastrzębski
2001
ŻMKS Poznań
26
23
21
12
9
10
31
*34
132
31
8
  POL 200987
Michał
Maciaszczyk
1997
CŻ Szczecin
33
16
24
10
*46 DSQ
9
21
24
137
32
  24 POL 11
Oskar
Adamiak
2000
CHKŻ Chojnice
31
9
27
18
11
10
*35
33
139
33
  25 POL 95786 Dominik Wojtoniak
1999
MKŻ"Arka"Gdynia
*33
29
32
10
15
15
22
18
141
34
  26 POL 210244
Maksymilian
Michalik
2001
KS"Spójnia"Warszawa
14
21
18
26
16
21
*38
27
143
35
  27 POL 204311
Michał
Strupinski
2000
MBSW/UKŻR Giżycko
13
15
*46 UFD
8
18
12
33
46 DNC
145
36
9
  POL 185316
Krzysztof
Racz
1980
RKS"Lasery"Zegrze
*30
18
20
14
15
21
30
29
147
37
  28 POL 191837
Piotr
Dąbrowski
1998
MBSW/UKŻR Giżycko
23
23
18
22
14
19
*39
28
147
38
  29 POL 166705
Kacper
Nowak
1998
TS"Kuźnia"Rybnik
18
14
14
21
27
25
*41
32
151
39
  30 POL 194897
Jakub
Domagała
2000
CHKŻ Chojnice
31
17
19
20
18
19
27
*38
151
40
  31 POL 17
Mieszko
Niewiarowski
1999
CHKŻ Chojnice
19
19
15
24
23
18
34
*35
152
41
  32 POL 8
Damian
Sosnowski
1999
CŻ Szczecin
12
16
13
25
29
23
*42
37
155
42
10
  POL 191813
Jan
Stremlau
1997
TKŻ Toruń
23
17
15
17
17
30
37
*46 DNC
156
43
  33 POL 2
Mateusz
Ksobich
2000
AZS Poznań
16
26
22
16
23
27
*43
31
161
44
  34 LTU 162581
Danil
Fenko
2001
MBSW/UKŻR Giżycko
10
10
16
30
26
30
*46 DNC
46 DNC
168
45
  35 POL 9
Szymon
Pasiut
1998
YC PTTK"Beskid"N.Sącz
10
21
11
28
32
*46 DNF
44
46 DNC
192

Komplet wyników pozostałych klas Hyperlink szczegóły o regatach można odnaleźć, w kalendarzu regat klasy laser na rok 2016, juniorzyRound Pin Icon 64, seniorzy Round Pin Icon 64