Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

Wyniki Regat Klasy Laser Radial

"Mistrzostwa Świata Dun Laoghaire 23-30.07.2016"

LaserRadial Dunlaoghaire

  Zakończyły się regaty żeglarzy i żeglarek w klasie Laser Radial na Mistrzostwach Świata Klasy Laser w Dun Laoghaire. Marcin Rudawski Mistrzem Świata Klasy Laser Radial !!! GRATULACJE !!!. Z kobiet najlepsza Magdalena Kwaśna 18 miejsce, oto końcowe wyniki naszych zawodników:

Wyniki Mistrzostwa Świata Dun Laoghaire 2016 - Laser Radial Kobiet

M-ce Kraj Nr Imię i Nazwisko Grupa U17 R1 R2 R3 R5 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Razem
1 AUS 204568 Zoe Thomson - 3.0 4.0 2.0 1.0 (32.0) 9.0 (15.0) 3.0 11.0 9.0 42.0
2 NOR 203265 Caroline Rosmo - 1.0 1.0 1.0 6.0 6.0 (77.0 BFD) 17.0 14.0 10.0 (77.0 BFD) 56.0
3 FRA 203863 Louise Cervera - 5.0 (77.0 BFD) 19.0 12.0 14.0 6.0 (21.0) 2.0 1.0 5.0 64.0
4 USA 209313 Sophia Reineke - 8.0 9.0 4.0 19.0 (35.0) 20.0 (33.0) 5.0 6.0 3.0 74.0
5 ITA 210760 Carolina Albano - (35.0) 13.0 20.0 26.0 11.0 1.0 6.0 (48.0) 2.0 1.0 80.0
6 CRO 207268 Sandra Lulic - 11.0 11.0 (22.0) 18.0 2.0 21.0 3.0 (25.0) 14.0 2.0 82.0
7 IRL 210312 Nicole Hemeryck - 15.0 (31.0) 23.0 11.0 10.0 2.0 5.0 11.0 (77.0 DNC) 11.0 88.0
8 USA 188663 Anna Weis - (63.0) 3.0 5.0 52.0 16.0 7.0 4.0 1.0 (77.0 BFD) 8.0 96.0
9 AUS 208335 Elyse Ainsworth - (47.0) (21.0) 9.0 5.0 19.0 18.0 7.0 18.0 18.0 14.0 108.0
10 USA 180087 Christina Sakellaris - (46.0) 8.0 35.0 15.0 5.0 3.0 (77.0 BFD) 9.0 12.0 22.0 109.0
11 IRL 205770 Aoife Hopkins - 13.0 (53.0) 13.0 (33.0) 18.0 5.0 9.0 26.0 17.0 13.0 114.0
12 GBR 210001 Chloe Barr - 27.0 18.0 17.0 24.0 4.0 8.0 12.0 12.0 (31.0) (29.0) 122.0
13 FRA 202377 Th�a Khelif - 22.0 38.0 (47.0) (40.0) 15.0 10.0 10.0 4.0 22.0 23.0 144.0
14 NED 208425 Mirthe Akkerman - 9.0 29.0 29.0 22.0 (77.0 UFD) 23.0 1.0 27.0 (77.0 BFD) 6.0 146.0
15 NED 207501 Maud Van Olst - (73.0) 6.0 7.0 36.0 28.0 11.0 11.0 15.0 (61.0) 34.0 148.0
16 AUS 207825 Marlena Berzins - (52.0) 41.0 (54.0) 3.0 12.0 4.0 16.0 17.0 39.0 20.0 152.0
17 SUI 207608 Lucie Keller - 33.0 10.0 12.0 21.0 (54.0) (52.0) 47.0 13.0 13.0 10.0 159.0
18 POL 207574 Magdalena Kwasna - 42.0 16.0 (58.0) 44.0 8.0 12.0 2.0 37.0 9.0 (77.0 BFD) 170.0
19 ESP 209804 Carlota Sanchez Merino U17 45.0 19.0 16.0 13.0 27.0 15.0 (77.0 BFD) (58.0) 34.0 4.0 173.0
20 FRA 207656 Mathilde Lovadina - 7.0 5.0 6.0 20.0 (66.0) 49.0 (60.0) 36.0 30.0 24.0 177.0
21 ITA 203111 Camilla Bagni - 48.0 7.0 3.0 16.0 (55.0) (59.0) 52.0 19.0 27.0 7.0 179.0
22 ITA 207949 Marta Zattoni U17 16.0 (77.0 BFD) (50.0) 9.0 13.0 30.0 37.0 16.0 28.0 30.0 179.0
23 USA 197044 Carly Broussard - (55.0) 35.0 (41.0) 17.0 39.0 17.0 29.0 6.0 21.0 16.0 180.0
24 USA 208574 Hallie Schiffman U17 4.0 42.0 14.0 (51.0) 34.0 22.0 40.0 (46.0) 4.0 21.0 181.0
25 JPN 208605 Haruna Araki - 24.0 26.0 42.0 2.0 (56.0) 47.0 (53.0) 21.0 19.0 12.0 193.0
26 AUS 208546 Mara Stransky - (61.0) 37.0 11.0 14.0 20.0 24.0 48.0 8.0 33.0 (54.0) 195.0
27 GBR 209189 Anna Sturrock U17 26.0 (56.0) 15.0 (45.0) 29.0 16.0 38.0 42.0 5.0 31.0 202.0
28 FIN 208944 Suvi-Tuuli Wikstr�m - 28.0 22.0 45.0 (59.0) 1.0 35.0 28.0 32.0 (49.0) 17.0 208.0
29 FIN 200903 Alexandra Dahlberg - 2.0 34.0 (59.0) (60.0) 49.0 25.0 50.0 10.0 23.0 18.0 211.0
30 GBR 208701 Iona Dixon - 51.0 12.0 (62.0) (61.0) 23.0 13.0 22.0 44.0 24.0 27.0 216.0
31 BEL 204266 Isaura Maenhaut - 50.0 (52.0) 34.0 7.0 (52.0) 44.0 14.0 28.0 15.0 25.0 217.0
32 NED 200860 Hannah Van Goor - 12.0 (77.0 BFD) 10.0 8.0 61.0 41.0 25.0 (63.0) 43.0 19.0 219.0
33 ISR 205212 Raz Rozenblat - 41.0 20.0 30.0 (71.0) 17.0 31.0 (49.0) 23.0 16.0 41.0 219.0
34 NZL 209279 Olivia Christie - 10.0 (46.0) 44.0 (62.0) 37.0 14.0 13.0 35.0 32.0 36.0 221.0
35 BEL 207498 Lieze Ravelingien - 30.0 23.0 38.0 10.0 (63.0) 50.0 24.0 20.0 (66.0) 26.0 221.0
36 POL 195305 Julia Oleksiuk - 20.0 17.0 48.0 30.0 38.0 (77.0 BFD) (77.0 BFD) 29.0 7.0 43.0 232.0
37 JPN 196492 Juri Ikeda - 6.0 30.0 36.0 32.0 31.0 29.0 (58.0) 34.0 36.0 (52.0) 234.0
38 GBR 204914 Stephanie Wingeatt - 43.0 2.0 33.0 34.0 (46.0) 36.0 45.0 7.0 44.0 (77.0 BFD) 244.0
39 POL 206822 Natalia Stawiarska - 36.0 40.0 8.0 23.0 (59.0) 37.0 30.0 31.0 (50.0) 39.0 244.0
40 GBR 203310 Anya Haji-Michael - 14.0 (66.0) 24.0 25.0 50.0 (77.0 BFD) 31.0 49.0 8.0 47.0 248.0
41 POL 182208 Katarzyna Harc U17 29.0 32.0 (49.0) 27.0 30.0 19.0 26.0 (54.0) 47.0 44.0 254.0
42 GRE 181562 Amalia Provelengiou - 54.0 15.0 32.0 4.0 44.0 (77.0 BFD) (77.0 DNC) 38.0 3.0 77.0 DNC 267.0
43 NED 199885 Cornelia Everwijn - 19.0 36.0 52.0 55.0 48.0 (58.0) 8.0 (65.0) 37.0 15.0 270.0
44 ITA 201467 Carlotta Cestari - 25.0 33.0 31.0 37.0 42.0 (55.0) 46.0 22.0 (77.0 BFD) 35.0 271.0
45 AUT 161322 Barbara Matz - 23.0 25.0 27.5 (72.0) 43.0 43.0 43.0 53.0 25.0 (57.0) 282.5
46 IRL 209832 Sally Bell - (69.0) 59.0 39.0 49.0 9.0 46.0 19.0 39.0 (63.0) 33.0 293.0
47 GBR 202436 Mila Monaghan U17 44.0 43.0 21.0 28.0 58.0 (60.0) 32.0 30.0 (77.0 BFD) 38.0 294.0
48 IRL 196551 Nell Staunton U17 38.0 27.0 26.0 (69.0) 33.0 39.0 35.0 55.0 (77.0 DNC) 50.0 303.0
49 GBR 207986 Eleanor Craig - 31.0 54.0 40.0 (67.0) 25.0 40.0 44.0 51.0 20.0 (77.0 BFD) 305.0
50 IRL 196740 Sorcha Donnelly - (71.0) 60.0 63.0 (68.0) 21.0 27.0 23.0 24.0 46.0 46.0 310.0
51 NOR 207543 Victoria Espeseth - 32.0 44.0 43.0 29.0 3.0 45.0 77.0 DNE (52.0) 38.0 (53.0) 311.0
52 GBR 207615 Daisy Collingridge - (64.0) 55.0 46.0 38.0 22.0 57.0 18.0 (61.0) 29.0 55.0 320.0
53 ITA 184864 Virginia Mazza U17 17.0 39.0 56.0 (58.0) 51.0 51.0 34.0 33.0 51.0 (77.0 DNC) 332.0
54 NOR 207540 Karoline Brudevoll Rognlien - (74.0) 14.0 18.0 48.0 (68.0) 56.0 55.0 43.0 55.0 48.0 337.0
55 HUN 204922 Bianka Roka - 37.0 28.0 27.5 31.0 (69.0) (77.0 BFD) 63.0 68.0 57.0 28.0 339.5
56 AHO 192643 Kristie Van Der Woude - 56.0 50.0 64.0 (70.0) 40.0 (77.0 BFD) 20.0 41.0 26.0 58.0 355.0
57 GBR 210000 Emma Crane U17 39.0 64.0 25.0 46.0 (77.0 UFD) 48.0 39.0 50.0 54.0 (77.0 BFD) 365.0
58 HKG 210298 Jacqueline Truhol - (76.0) (73.0) 57.0 63.0 24.0 34.0 36.0 62.0 58.0 32.0 366.0
59 BER 204780 Adriana Penruddocke U17 58.0 (72.0) 68.0 41.0 47.0 38.0 51.0 (74.0) 35.0 45.0 383.0
60 USA 195889 Elizabeth Shanahan U17 62.0 58.0 (67.0) 43.0 57.0 33.0 41.0 (70.0) 42.0 51.0 387.0
61 GBR 209140 Eloise Tanguy U17 (66.0) 47.0 51.0 39.0 41.0 53.0 61.0 60.0 (77.0 BFD) 37.0 389.0
62 GBR 195242 Imogen Kemp - 49.0 51.0 70.0 54.0 26.0 26.0 57.0 57.0 (77.0 DNC) (77.0 DNC) 390.0
63 FRA 207583 Dina Victorri - 65.0 63.0 (71.0) 65.0 45.0 28.0 42.0 47.0 40.0 (77.0 BFD) 395.0
64 CHI 161151 Kelly Gonzalez - 21.0 69.0 (72.0) 47.0 53.0 63.0 (77.0 DNC) 71.0 41.0 40.0 405.0
65 FRA 204323 Margot Devineau - 40.0 45.0 66.0 57.0 (77.0 UFD) 54.0 27.0 56.0 62.0 (77.0 BFD) 407.0
66 IRL 209016 Lucy Donworth - 18.0 48.0 60.0 56.0 64.0 (65.0) (65.0) 59.0 48.0 60.0 413.0
67 FRA 203568 Alix Devineau U17 (75.0) 57.0 (77.0 DNF) 53.0 62.0 42.0 54.0 40.0 56.0 49.0 413.0
68 IRL 208321 Tara Coveney U17 68.0 49.0 73.0 (77.0 DNC) 7.0 32.0 62.0 73.0 64.0 (77.0 BFD) 428.0
69 GBR 205768 Deborah Hughes U17 57.0 (70.0) (77.0 DNF) 42.0 60.0 61.0 59.0 67.0 45.0 42.0 433.0
70 IRL 208677 Olivia Mooney - 34.0 (68.0) 55.0 64.0 (67.0) 62.0 66.0 45.0 60.0 62.0 448.0
71 IRL 194645 Aoife De Faoite U17 70.0 71.0 37.0 (75.0) 65.0 64.0 56.0 (72.0) 52.0 56.0 471.0
72 DEN 210467 Laura Kragh Frederiksen - 59.0 24.0 53.0 35.0 (77.0 DNC) (77.0 DNC) 77.0 DNC 77.0 DNC 77.0 DNC 77.0 DNC 479.0
73 IRL 186297 Emma Greer U17 60.0 67.0 69.0 (73.0) (71.0) 66.0 64.0 64.0 53.0 59.0 502.0
74 IRL 204761 Jenny Fekkes - 67.0 62.0 61.0 50.0 36.0 (77.0 DNC) (77.0 DNC) 77.0 DNC 77.0 DNC 77.0 DNC 507.0
75 HUN 204257 Alexandra Bodn�r - 72.0 65.0 65.0 66.0 70.0 (77.0 DNC) (77.0 DNC) 66.0 59.0 61.0 524.0
76 HKG 134721 Juliana Choi - 53.0 61.0 (77.0 DNF) 74.0 72.0 (77.0 DNC) 77.0 DNC 69.0 65.0 63.0 534.0

 

Wyniki Mistrzostwa Świata Dun Laoghaire 2016 - Laser Radial Mężczyźni Seniorzy

M-ce Kraj Nr Imię i Nazwisko R1 R2 R3 R5 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 Razem
1 POL 195310 Marcin Rudawski 13.0 3.0 (18.0) 6.0 (18.0) 1.0 4.0 2.0 1.0 2.0 4.0 7.0 43.0
2 SLO 198483 Nik Pletikos 7.0 9.0 3.0 2.0 (43.0 DSQ) 16.0 1.0 3.0 3.0 11.0 12.0 (17.0) 67.0
3 BRA 203249 Martin Manzoli Lowy 1.0 10.0 4.0 13.0 9.0 8.0 7.0 8.0 5.0 3.0 (24.0) (15.0) 68.0
4 IRL 200745 Darragh O'Sullivan 9.0 (29.0) 1.0 16.0 16.0 4.0 3.0 6.0 2.0 10.0 (34.0) 12.0 79.0
5 USA 195876 Jack Marshall 8.0 2.0 21.0 (30.0) 8.0 14.0 18.0 5.0 4.0 1.0 5.0 (23.0) 86.0
6 IRL 211147 Ronan Wallace 10.0 1.0 25.0 5.0 13.0 7.0 8.0 4.0 8.0 (40.0) (27.0) 24.0 105.0
7 NED 206721 Maarten Bastiaan Smit 5.0 4.0 12.0 12.0 (25.0) 3.0 11.0 18.0 (19.0) 19.0 7.0 14.0 105.0
8 BRA 177117 Ricardo Luz 2.0 15.0 2.0 23.0 (32.0) 20.0 6.0 10.0 10.0 14.0 (30.0) 8.0 110.0
9 CRO 201668 Dino Sindik 15.0 (33.0) 11.0 9.0 26.0 13.0 2.0 1.0 (43.0 BFD) 17.0 9.0 13.0 116.0
10 GUA 185314 Gabriel Sanz - Agero 11.0 6.0 8.0 11.0 6.0 (29.0) 22.0 12.0 (43.0 BFD) 4.0 16.0 20.0 116.0
11 ITA 204308 Emil Toblini 6.0 13.0 24.0 18.0 1.0 9.0 (25.0) 21.0 24.0 7.0 1.0 (35.0) 124.0
12 GBR 208663 Ben Elvin 19.0 12.0 (31.0) 17.0 31.0 19.0 (43.0 UFD) 7.0 11.0 6.0 10.0 5.0 137.0
13 SLO 200231 Maks Vr�caj 22.0 7.0 (30.0) 14.0 4.0 6.0 17.0 (38.0) 7.0 18.0 19.0 25.0 139.0
14 IRL 209111 Alan Ruigrok 17.0 27.0 7.0 8.0 15.0 (33.0) 19.0 26.0 (43.0 BFD) 5.0 23.0 9.0 156.0
15 AUS 207840 Richard Maher 23.0 (38.0) 23.0 1.0 19.0 17.0 20.0 13.0 9.0 20.0 18.0 (26.0) 163.0
16 ESP 212212 Alejandro Perez 4.0 8.0 15.0 25.0 20.0 5.0 14.0 15.0 (43.0 DNC) 15.0 (43.0 DNC) 43.0 DNC 164.0
17 BRN 207272 Abdulla Janahi (37.0) 5.0 9.0 34.0 33.0 (43.0 DNC) 5.0 9.0 6.0 33.0 2.0 31.0 167.0
18 ESP 198733 Jesus Florez Estrada 3.0 23.0 (34.0) 10.0 12.0 10.0 21.0 20.0 22.0 29.0 22.0 (30.0) 172.0
19 CRO 997338 Mario Novak 28.0 17.0 6.0 4.0 21.0 15.0 16.0 30.0 12.0 (34.0) (43.0 UFD) 34.0 183.0
20 AUS 211091 Zac Skulander 29.0 34.0 13.0 26.0 11.0 18.0 (36.0) 14.0 14.0 (36.0) 21.0 10.0 190.0
21 IRL 197518 Dan O'Beirne (33.0) 25.0 10.0 24.0 (28.0) 24.0 15.0 11.0 16.0 21.0 26.0 19.0 191.0
22 CRO 208705 Marin Desabota 20.0 20.0 5.0 3.0 (35.0) 27.0 26.0 24.0 20.0 (43.0 UFD) 29.0 18.0 192.0
23 NOR 206866 Alexander Dahl H�gheim 21.0 21.0 28.0 28.0 24.0 (43.0 DNC) (30.0) 19.0 21.0 13.0 13.0 4.0 192.0
24 SIN 197850 Jevyn Ong 16.0 26.0 (43.0 DNC) 35.0 (43.0 DNC) 11.0 23.0 23.0 17.0 12.0 31.0 1.0 195.0
25 ITA 210764 Nicol� Elena 27.0 24.0 29.0 15.0 7.0 (39.0) 32.0 29.0 18.0 8.0 (36.0) 11.0 200.0
26 GER 197317 Christian Demleitner 18.0 14.0 (37.0) 7.0 30.0 23.0 (33.0) 33.0 26.0 28.0 6.0 16.0 201.0
27 IND 197425 Upamanyu Dutta 14.0 40.0 19.0 27.0 10.0 12.0 10.0 16.0 (43.0 DNC) 22.0 37.0 (43.0 DNC) 207.0
28 ITA 208734 Alessandro Marolli (36.0) 16.0 16.0 21.0 2.0 32.0 (39.0) 35.0 31.0 9.0 17.0 32.0 211.0
29 ITA 210573 Matteo Tulli 24.0 (36.0) 22.0 29.0 14.0 31.0 29.0 (39.0) 33.0 31.0 3.0 3.0 219.0
30 AUS 207357 Jeff Loosemore (42.0) (35.0) 32.0 33.0 17.0 25.0 12.0 22.0 13.0 24.0 35.0 6.0 219.0
31 IRL 185988 Peter McCann 12.0 22.0 17.0 22.0 29.0 2.0 (40.0) (36.0) 29.0 35.0 28.0 29.0 225.0
32 CRO 210018 Alec Cvinar (32.0) 18.0 14.0 20.0 22.0 28.0 24.0 25.0 30.0 16.0 (33.0) 28.0 225.0
33 GBR 201940 Edward Higson (40.0) 39.0 (41.0) 36.0 23.0 22.0 9.0 17.0 15.0 27.0 20.0 38.0 246.0
34 ITA 174327 Michele Bonetti 34.0 30.0 (36.0) 19.0 (39.0) 36.0 28.0 34.0 25.0 25.0 32.0 2.0 265.0
35 GBR 208125 Joe Scurrah (38.0) 31.0 26.0 (41.0) 34.0 35.0 13.0 31.0 28.0 32.0 14.0 36.0 280.0
36 NED 206980 Koen Kooren 25.0 11.0 27.0 38.0 (43.0 DNC) 21.0 37.0 40.0 (43.0 BFD) 30.0 25.0 27.0 281.0
37 GBR 208659 Daniel Wigmore 35.0 (41.0) 33.0 31.0 (37.0) 37.0 34.0 28.0 23.0 26.0 15.0 21.0 283.0
38 GRE 197377 Loukianos Zamit 30.0 32.0 20.0 (43.0 DNF) 5.0 26.0 35.0 27.0 (43.0 BFD) 23.0 43.0 DNE 43.0 DNC 284.0
39 AUS 210493 Alexander Jurovic (41.0) (37.0) 35.0 37.0 27.0 34.0 27.0 32.0 27.0 37.0 8.0 22.0 286.0
40 GRE 192476 Dimosthenis Logothetis 31.0 19.0 38.0 32.0 38.0 (43.0 DNC) 41.0 37.0 (43.0 BFD) 38.0 11.0 33.0 318.0
41 ITA 205261 Matteo Sammarco 26.0 28.0 39.0 40.0 3.0 30.0 31.0 (43.0 DNC) (43.0 DNC) 43.0 DNC 43.0 DNC 43.0 DNC 326.0
42 GBR 209996 William Birchall 39.0 (42.0) 40.0 39.0 36.0 38.0 38.0 (41.0) 32.0 39.0 38.0 37.0 376.0

Szczegółowe informacje dotyczące regat można znaleźć w kalendarzu regat klasy Laser 2016, MŚ Klasy Laser Radial Mężczyzn Round Pin Icon 64i MŚ Klasy Laser Radial Kobiet U19Round Pin Icon 64.  strona wydarzenia Hyperlink