Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

Wyniki Regat Klasy Laser

"Puchar Polski Centralnej - Zegrze 10-12.06.2016"

Zegrzemos   Zakończyły się regaty klasy laser, które rozegrywane były na Zalewie Zegrzyńskim. W ostatnim dniu nie odbyły się żadne wyścigi, oto więc końcowy rezultat po 6-ciu wyścigach:

 Wyniki Regat Puchar Polski Centralnej - Zegrze 10-12.06.2016 Klasa Laser 4.7 Kobiety

M-ce
Nr
Imię i Nazwisko
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Razem
1
197728
Magda Placzke, 2001, UKS FIR Warszawa
2
9*
1
1
2
3
9
2
208733
Wiktoria Lehmann, 2001, ŻLKS Poznań
6*
1
3
3
3
1
11
3
180767
Katarzyna Pic, 1987, ŻMKS Poznań
1
5
4
2
1
6*
13

 

Wyniki Regat Puchar Polski Centralnej - Zegrze 10-12.06.2016 Klasa Laser 4.7 Mężczyźni

M-ce
Nr
Imię i Nazwisko
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Razem
1
180714
Piotr Malinowski, 2001, MOS SSW Iława
24*
1
1
2
1
2
7
2
198208
Łukasz Machowski, 2001, MKS Dwójka
2
3
6*
4
2
5
16
3
205651
Łukasz Bocheński, 1999, UKS Sailing Team Rzeszów
5
5
2
5
6*
1
18

 

Wyniki Regat Puchar Polski Centralnej - Zegrze 10-12.06.2016 Klasa Laser Radial

 

M-ce
Numer
Imię i Nazwisko
Rok Klub Kobiety
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Razem
1
161696
Kacper Stanisławski, 2000 MKŻ ARKA Gdynia  
5
3
2
1
1
*6
12
2
203117
Wojciech Klimaszewski, 2001 MBSW/UKŻR Giżycko  
*6
6
1
3
2
2
14
3
208662
Wiktoria Gołębiowska, 2000 MOS SSW Iława 1
8
7
*18
2
18
1
36
4
192832
Sebastian Mazurek, 1999 AZS UW  
*36
12
3
7
3
13
38
5
192682
Kacper Błaszczyk, 2000 TS Kuźnia Rybnik  
3
8
10
15
4
*21
40
6
184168
Damian Kosmalski, 1998 CHKŻ Chojnice  
*20
1
9
11
16
5
42
7
207586
Szymon Kowalski, 1998 TKŻ Toruń  
*18
9
11
8
7
8
43
8
194841
Natalia Stawiarska, 1999 AZS UW 2
9
10
*21
4
14
7
44
9
1
Katarzyna Harc, 2000 TS Kuźnia Rybnik 3
*ocs
17
5
9
6
14
51
10
202445
Tobiasz Pikor, 1999 KS Turow Zgorzelec  
16
18
6
5
*31
11
56
11
205152
Wojciech Kamiński, 1998 JKW Poznań  
17
16
7
13
*20
4
57
12
195307
Piotr Ostrowski, 2000 UKS FIR Warszawa  
10
2
*ocs
25
13
9
59
13
195786
Dominik Wostoniak, 1999 MKŻ ARKA Gdynia  
7
14
8
*ret
33
3
65
14
198777
Julia Oleksiuk, 1999 AZS UW 4
37
15
4
6
10
*42
72
15
205334
Krzysztof Szot, 2000 UKS Silesia*Opty  
4
26
12
*dsq
23
12
77
16
194897
Jakub Domagała, 2000 CHKŻ Chojnice  
15
*dsq
14
20
19
10
78
17
193442
Konrad Berezowski, 1977 RKS Lasery Zegrze  
11
*34
13
27
12
17
80
18
188235
Zofia Kotowska, 1997 ŻMKS Poznań 5
19
11
*26
14
22
18
84
19
190828
Hubert Olszak, 1998 JKW Poznań  
28
5
25
12
15
*dns
85
20
200986
Jakub Marciniak, 2001 JKW Poznań  
*34
20
15
10
27
15
87
21
198206
Monika Kłopotowska, 1999 MKS Dwójka 6
23
4
29
16
*30
22
94
22
192834
Michał Zieliński, 1998 ŻMKS Poznań  
25
13
*ocs
30
11
23
102
23
205296
Mateusz Budzisz, 2001 MKŻ ARKA Gdynia  
13
23
22
*40
25
20
103
24
202449
Krzysztof Białas, 2000 MOS SSW Iława  
*dns
24
16
24
17
25
106
25
183009
Mieszko Niewiarowski, 1999 CHKŻ Chojnice  
*ocs
30
20
21
9
28
108
26
195304
Mateusz Ksobich, 2000 AZS Poznań  
1
*dns
32
17
45
19
114
27
186213
Cecylia Borek, 1998 UKS Silesia*Opty 7
12
27
33
23
*35
24
119
28
191834
Wojciech Kotowski, 1999 ŻMKS Poznań  
21
25
24
*38
24
27
121
29
204311
Michał Strupiński, 2000 MBSW/UKŻR Giżycko  
27
21
*ret
18
5
ret
122
30
16
Mateusz Siedlecki, 2002 MBSW/UKŻR Giżycko  
14
28
*dns
22
36
32
132
31
194967
Natalia Bazylko, 2000 MKŻ ARKA Gdynia 8
26
22
19
31
38
*40
136
32
18561
Marcin Kozubowicz, 1997 TS Kuźnia Rybnik  
29
29
23
29
*37
26
136
33
185611
Piotr Dąbrowski, 1998 MBSW/UKŻR Giżycko  
2
dne
17
19
*21
dne
140
34
196964
Oskar Adamiak, 2000 CHKŻ Chojnice  
32
*42
34
34
8
38
146
35
190826
Justyna Czerniewska, 1992 UKŻ Siódemka Białystok 9
*dns
41
28
32
32
16
149
36
210004
Borys Michniewicz, 2001 Olsztyński Klub Żeglarski  
22
33
27
39
29
*ret
150
37
19
Szymon Psiut, 1998 YC Beskid Nowy Sącz  
33
19
*43
36
28
39
155
38
97719
Natalia Jabłońska, 2001 MKŻ ARKA Gdynia 10
31
32
31
*41
39
33
166
39
197729
Karol Dobrowolski, 1999 UKS FIR Warszawa  
39
36
38
33
*ufd
30
176
40
9530
Aleksander Unruh, 2000 AZS Poznań  
30
*dns
30
43
41
35
179
41
180716
Konrad Chwalczewski, 2000 MKŻ ARKA Gdynia  
35
37
*42
37
34
37
180
42
20681
Kaja Hanys, 2000 UKŻ Wiking Toruń 11
24
35
44
*45
43
36
182
43
185316
Krzysztof Racz, 1980 RKS Lasery Zegrze  
*dns
dsq
dns
26
26
29
183
44
8
Anna Kozińska, 1986 RKS Lasery Zegrze 12
*dns
40
39
35
42
31
187
45
197815
Maciej Jedliński, 1998 YC Beskid Nowy Sącz  
dne
39
37
28
*40
34
189
46
19484
Antonina Zagrzejewska, 1977 RKS Lasery Zegrze 13
38
31
35
46
46
*dns
196
47
190905
Andrzej Jachowski, 2001 AZS Poznań  
40
43
36
*47
44
41
204
48
178298
Ksenia Kobelak, 2000 KS Spójnia Warszawa 14
41
38
41
42
*48
43
205
49
198202
Stanisław Elmer, 1967 RKS Lasery Zegrze  
*dns
44
40
44
47
44
219
50
173099
Katarzyna Boratyn, 1982 RKS Lasery Zegrze 15
*dns
45
dns
dns
dns
dns
249

regaty "Pucharu Polski Centralnej" można znaleźć, w kalendarzu regat klasy laser Round Pin Icon 64 oto pozostałe wyniki Hyperlink