Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 3 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating Star BlankRating Star Blank
 

Wyniki Regat Klasy Laser

"Puchar PZŻ cz. 1- Krynica Morska 20-22.05.2016"

Pzzimg    Zakończyła się pierwsza część rywalizacji, w ramach Pucharu PZŻ dla klasy laser. Regaty, w kategorii seniorskiej zostały rozstrzygnięta wynikami:

 

Wyniki Puchar PZŻ cz. 1- Krynica Morska 20-22.05.2016 Klasa Laser Radial

M-ce Numer
Nazwisko i Imię
Rok ur.
M
K
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Wynik
1
POL 195310
Rudawski Marcin
1981
1
 
MKS 2 WARSZAWA
1.0
1.0
(5.0)
1.0
1.0
1.0
5.0
2
POL 208652
Barwińska Agata
1995
  1
MOS SSW IŁAWA
2.0
3.0
(18.0)
2.0
2.0
4.0
13.0
3
POL 192832
Stefaniak Julia
1995
  2
AZS UW WARSZAWA
(7.0)
6.0
3.0
5.0
6.0
3.0
23.0
4
POL 205301
Weinzieher Anna
1990
  3
AZS UW WARSZAWA
3.0
(12.0)
12.0
4.0
5.0
2.0
26.0
5
LTU 204848
Eidukevicius Marius
1998
2
 
LITHUANIA
10.0
8.0
1.0
6.0
4.0
(17.0)
29.0
6
POL 194841
Stawiarska Natalia
1999
  4
AZS UW WARSZAWA
8.0
(17.0)
13.0
3.0
8.0
8.0
40.0
7
LTU 202081
Janulionis Radvilas
2000
3
 
LITHUANIA
11.0
2.0
(36.0 UFD)
12.0
10.0
7.0
42.0
8
LTU 202989
Vilkauskaite Adrija
1998
  5
LITHUANIA
(19.0)
5.0
2.0
7.0
16.0
16.0
46.0
9
LTU 198564
Juskevicius Domantas
1998
4
 
LITHUANIA
6.0
4.0
(23.0)
16.0
11.0
10.0
47.0
10
POL 161696
Stanisławski Kacper
2000
5
 
MKŻ"ARKA"GDYNIA
(16.0)
14.0
6.0
8.0
7.0
12.0
47.0
11
POL 192860
Kowalski Szymon
1998
6
 
TKŻ TORUŃ
14.0
7.0
(27.0)
13.0
3.0
11.0
48.0
12
POL 1
Kwaśna Magdalena
1998
  6
CHKŻ CHOJNICE
5.0
(25.0)
14.0
10.0
15.0
5.0
49.0
13
LTU 202781
Rutkauskas Airidas
1999
7
 
LITHUANIA
17.0
9.0
(36.0 UFD)
9.0
9.0
9.0
53.0
14
POL 205334
Szot Krzysztof
2000
8
 
UKS SILESIA-OPTY
13.0
16.0
11.0
11.0
(23.0)
6.0
57.0
15
BLR 13
Tselegnikova Diana
1990
  7
BELARUS
(20.0)
10.0
10.0
14.0
14.0
13.0
61.0
16
POL 208662
Gołebiowska Wiktoria
2000
  8
MOS SSW IŁAWA
(36.0 UFD)
11.0
9.0
19.0
21.0
14.0
74.0
17
POL 186226
Łoboda Kinga
1996
  9
AZS AWFiS GDAŃSK
21.0
(22.0)
7.0
20.0
12.0
15.0
75.0
18
POL 203178
Bak Anna Aleksandra
1997
  10
SEJK"POGOŃ"SZCZECIN
18.0
19.0
4.0
17.0
(28.0)
20.0
78.0
19
POL 198777
Oleksiuk Julia
1999
  11
AZS UW WARSZAWA
12.0
20.0
16.0
18.0
(32.0)
19.0
85.0
20
POL 206817
Michalska Anna
1999
  12
UKŻ"WIKING"TORUŃ
4.0
15.0
28.0
(33.0)
18.0
31.0
96.0
21
POL 18951
Zienkiewicz Karol
2000
9
 
UKŻ 7 BIAŁYSTOK
24.0
(30.0)
8.0
25.0
22.0
23.0
102.0
22
POL 194967
Skrabaszewski Mateusz
1993
10
 
MKŻ"ARKA"GDYNIA
9.0
18.0
25.0
15.0
(36.0 RET)
36.0 DNC
103.0
23
POL 90905
Malinowski Piotr
2001
11
 
MOS SSW IŁAWA
23.0
(31.0)
17.0
23.0
13.0
27.0
103.0
24
POL 206497
Walter Wiktoria
1996
  13
UKŻ"WIKING"TORUŃ
26.0
13.0
22.0
24.0
26.0
(36.0 DNC)
111.0
25
POL 202449
Białaś Krzysztof
2000
12
 
MOS SSW IŁAWA
15.0
23.0
21.0
27.0
25.0
(28.0)
111.0
26
POL 185316
Racz Krzysztof
1980
12
 
RKS"LASERY"ZEGRZE
25.0
24.0
24.0
(26.0)
20.0
21.0
114.0
27
POL 194937
Keska Agata
1998
  14
UKŻ"WIKING"TORUŃ
(33.0)
28.0
19.0
30.0
17.0
22.0
116.0
28
POL 20681
Hanys Kaja
2000
  15
UKŻ"WIKING"TORUŃ
(30.0)
27.0
20.0
21.0
24.0
29.0
121.0
29
POL 19268
Wojtoniak Dominik
1999
14
 
MKŻ"ARKA"GDYNIA
22.0
26.0
(36.0 UFD)
29.0
27.0
18.0
122.0
30
POL 192638
Rodziewicz-Borowski Szymon
1998
15
 
AZS UW WARSZAWA
27.0
(36.0 DSQ)
15.0
31.0
36.0 RET
24.0
133.0
31
POL 202448
Folmer Weronika
1999
  16
KST"ELEKTRYK"GRUDZIĄDZ
29.0
29.0
29.0
28.0
19.0
(32.0)
134.0
32
POL 190826
Czerniewska Justyna
1992
  17
UKŻ 7 BIAŁYSTOK
32.0
(36.0 UFD)
36.0 RET
22.0
29.0
25.0
144.0
33
POL 192880
Leszko Mateusz
1986
16
 
RKS"LASERY"ZEGRZE
28.0
(32.0)
26.0
32.0
30.0
30.0
146.0
34
POL 19484
Zagrzejewska Antonina
1977
  18
RKS"LASERY"ZEGRZE
31.0
21.0
(36.0 UFD)
36.0 DNF
36.0 DNC
26.0
150.0
35
POL 195786
Smagowicz Magdalena
2000
  19
KS"OMEGA"KRAKÓW
(36.0 DNC)
36.0 DNC
30.0
34.0
31.0
33.0
164.0

 

Wyniki Puchar PZŻ cz. 1- Krynica Morska 20-22.05.2016 Klasa Laser Standard

M-ce Numer
Nazwisko i Imię
Rok ur.
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Wynik
1
POL 209039
Kubiak Tadeusz
1994
SEJK"POGOŃ"SZCZECIN
(21.0 RET)
1.0
3.0
3.0
2.0
3.0
12.0
2
POL 195786
Zemke Wojciech
1989
MKŻ"ARKA"GDYNIA
(6.0)
2.0
2.0
2.0
4.0
5.0
15.0
3
BLR 171937
Babich Pavel
1994
BELARUS
1.0
(7.0)
5.0
4.0
3.0
4.0
17.0
4
POL 208710
Ciszkiewicz Filip
1995
MKŻ"ARKA"GDYNIA
2.0
6.0
1.0
8.0
(21.0 RET)
1.0
18.0
5
POL 0
Rodziewicz Jakub
1998
SEJK"POGOŃ"SZCZECIN
7.0
3.0
(9.0)
5.0
1.0
2.0
18.0
6
POL 207099
Rosłoń Jakub
1995
UKS"FIR"WARSZAWA
8.0
5.0
4.0
(10.0)
6.0
6.0
29.0
7
POL 194897
Kosmalski Damian
1998
CHKŻ CHOJNICE
9.0
8.0
6.0
1.0
(11.0)
11.0
35.0
8
POL 20584
Lipke Wojciech
1997
SEJK"POGOŃ"SZCZECIN
3.0
4.0
(21.0 RET)
7.0
21.0 RET
8.0
43.0
9
POL 206497
Raczkowski Adrian
1996
UKŻ"WIKING"TORUŃ
4.0
12.0
10.0
(13.0)
5.0
12.0
43.0
10
POL 201121
Błażejczyk Rafał
1997
AZS UWM OLSZTYN
5.0
10.0
(16.0)
9.0
14.0
13.0
51.0
11
POL 198203
Stremlau Jan
1997
TKŻ TORUŃ
(18.0)
16.0
8.0
12.0
9.0
9.0
54.0
12
POL 192583
Krasodomski Jan
1999
SEJK"POGOŃ"SZCZECIN
(16.0)
11.0
14.0
6.0
10.0
15.0
56.0
13
BLR 3
Sventukhouski Ivan
2015
BELARUS
11.0
9.0
13.0
15.0
13.0
(17.0)
61.0
14
POL 183487
Domagała Jakub
2000
CHKŻ CHOJNICE
14.0
15.0
11.0
11.0
12.0
(19.0)
63.0
15
POL 192832
Mazurek Kacper
1999
AZS UW WARSZAWA
15.0
18.0
(21.0 UFD)
14.0
7.0
10.0
64.0
16
POL 190839
Mazurek Sebastian
1999
AZS UW WARSZAWA
12.0
13.0
15.0
17.0
(21.0 UFD)
7.0
64.0
17
POL 197541
Adamiak Oskar
2000
CHKŻ CHOJNICE
10.0
(19.0)
7.0
16.0
17.0
18.0
68.0
18
POL 188818
Berezowski Konrad
1977
RKS"LASY"ZEGRZE
13.0
17.0
12.0
(20.0)
15.0
16.0
73.0
19
POL 207348
Nowicki Paweł
1997
TKŻ TORUŃ
(21.0 DNS)
14.0
21.0 UFD
19.0
8.0
14.0
76.0
20
POL 19
Urbanowicz Łukasz
1998
UKŻ"WIKING"TORUŃ
17.0
20.0
(21.0 UFD)
18.0
16.0
20.0
91.0

Regaty Pucharu PZŻ (Laser Radial,Laser Standard)można znaleźć tutaj Round Pin Icon 64, a komplet wyników na stronie PZŻ.