Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

Spis treści

 

Wyniki Mistrzostw Polski Juniorów Klasa Laser Standard 

M-ce
Kraj Numer Imię i Nazwisko Rok Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Wynik
1 POL 209038 Dawid Kania 1997 ŻLKS Poznań 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (50.0 BFD) 1.0 1.0 7.0
2 POL 0 Jakub Rodziewicz 1998 SEJK"Pogoń" 3.0 3.0 2.0 4.0 2.0 (50.0 BFD) 2.0 2.0 18.0
3 POL 209039 Wojciech Lipke 1997 SEJK"Pogoń"Szczecin 6.0 4.0 4.0 5.0 (11.0) 1.0 3.0 11.0 34.0
4 POL 207348 Paweł Nowicki 1997 TKŻ Toruń 7.0 9.0 7.0 17.0 20.0 (50.0 BFD) 4.0 3.0 67.0
5 POL 160735 Michal Wadek 1998 KW LOK"Garland"Gliwice 9.0 6.0 11.0 9.0 (22.0) 21.0 7.0 4.0 67.0
6 POL 206497 Kacper Mazurek 1999 AZS UW Warszawa 18.0 8.0 5.0 (28.0) 17.0 13.0 8.0 6.0 75.0
7 POL 194897 Damian Kosmalski 1998 CHKŻ Chojnice (26.0) 5.0 25.0 3.0 10.0 7.0 14.0 12.0 76.0
8 POL 192832 Sebastian Mazurek 1999 AZS UW Warszawa 17.0 11.0 (20.0) 8.0 13.0 9.0 10.0 8.0 76.0
9 POL 168771 Michał Maciaszczyk 1997 KS CŻ Szczecin 14.0 (24.0) 18.0 7.0 3.0 17.0 13.0 9.0 81.0
10 POL 5615 Kacper Błaszczyk 2000 TS"Kuźnia"Rybnik 13.0 20.0 (33.0) 11.0 12.0 2.0 12.0 14.0 84.0
11 POL 204911 Łukasz Urbanowicz 1998 UKŻ"Wiking"Toruń 8.0 23.0 16.0 15.0 5.0 (50.0 BFD) 15.0 16.0 98.0
12 POL 208710 Jan Krasodomski 1999 SEJK"Pogoń"Szczecin 5.0 10.0 15.0 (36.0) 8.0 32.0 23.0 7.0 100.0
13 POL 163626 Mieszko Niewiarowski 1999 CHKŻ Chojnice 21.0 25.0 10.0 (38.0) 18.0 3.0 19.0 21.0 117.0
14 POL 18579 Marcel Głuchowski 1999 UKS"Fir"Warszawa 12.0 13.0 12.0 (31.0) 27.0 29.0 11.0 13.0 117.0
15 POL 205334 Krzysztof Szot 2000 UKS"Silesia-Opty"Chełm Śl. 30.0 16.0 8.0 23.0 (34.0) 30.0 9.0 5.0 121.0
16 POL 205643 Tomasz Lobert 1997 AZS UW Warszawa 4.0 2.0 6.0 10.0 (50.0 RET) 50.0 BFD 5.0 50.0 DNC 127.0
17 POL 198203 Jan Stremlau 1997 TKŻ Toruń 10.0 19.0 14.0 19.0 (25.0) 24.0 22.0 19.0 127.0
18 POL 194966 Maciej Brymora 1997 YC"Zefir"Drakkar (32.0) 26.0 28.0 12.0 4.0 4.0 29.0 26.0 129.0
19 POL 79375 Dominik Wojtoniak 1999 MKŻ"Arka"Gdynia 23.0 14.0 24.0 (37.0) 19.0 11.0 18.0 23.0 132.0
20 POL 194939 Piotr Ostrowski 2000 UKS"Fir"Warszawa 11.0 28.0 22.0 (30.0) 16.0 18.0 30.0 10.0 135.0
21 POL 200986 Jakub Marciniak 2001 JKW Poznań 15.0 27.0 9.0 (35.0) 30.0 19.0 16.0 22.0 138.0
22 POL 167931 Wojciech Kotowski 1999 ŻMKS Poznań 20.0 15.0 13.0 24.0 (33.0) 26.0 25.0 15.0 138.0
23 POL 201121 Rafał Błażejczyk 1997 AZS UWM Olsztyn 2.0 12.0 26.0 34.0 14.0 (50.0 BFD) 6.0 50.0 DNC 144.0
24 POL 129986 Jakub Zębik 1998 YC"Zefir"Drakkar 27.0 17.0 27.0 25.0 15.0 28.0 (31.0) 24.0 163.0
25 POL 207586 Szymon Kowalski 1998 TKŻ Toruń 24.0 7.0 3.0 (50.0 RET) 23.0 12.0 50.0 DNC 50.0 DNC 169.0
26 POL 164434 Marcin Kozubowicz 1997 TS"Kuźnia"Rybnik 22.0 (31.0) 30.0 20.0 29.0 25.0 27.0 20.0 173.0
27 POL 9 Wojciech Kamiński 1998 JKW Poznań 29.0 22.0 21.0 21.0 9.0 22.0 (50.0 DNC) 50.0 DNC 174.0
28 POL 146751 Damian Sosnowski 1999 KS CŻ Szczecin 39.0 29.0 43.0 2.0 7.0 10.0 (50.0 DNC) 50.0 DNC 180.0
29 POL 205300 Michał Zieliński 1998 ŻMKS Poznań 34.0 (42.0) 23.0 26.0 32.0 20.0 21.0 25.0 181.0
30 POL 160405 Hubert Olszak 1998 JKW Poznań 16.0 32.0 17.0 13.0 24.0 (50.0 RET) 34.0 50.0 DNC 186.0
31 POL 52709 Szymon Pawlik 1998 KS CŻ Szczecin (43.0) 18.0 29.0 32.0 35.0 14.0 32.0 27.0 187.0
32 POL 183487 Jakub Domagala 2000 CHKŻ Chojnice 31.0 30.0 (38.0) 22.0 37.0 27.0 24.0 18.0 189.0
33 POL 166584 Hubert Sokołowski 2000 AZS Poznań 28.0 40.0 34.0 16.0 31.0 8.0 33.0 (50.0 DNC) 190.0
34 POL 160404 Maciej Jedliński 1998 YC PTTK"Beskid"Nowy Sącz 36.0 41.0 39.0 14.0 6.0 6.0 (50.0 DNC) 50.0 DNC 192.0
35 POL 164430 Szymon Pasiut 1998 YC PTTK"Beskid"Nowy Sącz 42.0 43.0 41.0 6.0 28.0 5.0 (50.0 DNC) 50.0 DNC 215.0
36 POL 177553 Aleksander Pikuła 1999 KS CŻ Szczecin 19.0 35.0 32.0 18.0 41.0 23.0 (50.0 DNC) 50.0 DNC 218.0
37 POL 194843 Karol Dobrowolski 1999 UKS"Fir"Warszawa 33.0 38.0 19.0 27.0 26.0 34.0 (50.0 DNC) 50.0 DNC 227.0
38 POL 170199 Aleksanader Unruh 2000 AZS Poznań 35.0 36.0 37.0 29.0 (42.0) 35.0 28.0 28.0 228.0
39 POL 197541 Oskar Adamiak 2000 CHKŻ Chojnice 44.0 21.0 36.0 40.0 21.0 (50.0 BFD) 17.0 50.0 DNC 229.0
40 POL 178 Patryk Żeberski 1998 PKM LOK Poznań 38.0 39.0 31.0 33.0 36.0 15.0 (50.0 DNC) 50.0 DNC 242.0
41 POL 166297 Maksymilian Jezierski 2001 JKW Poznań 25.0 34.0 40.0 39.0 39.0 16.0 (50.0 DNC) 50.0 DNC 243.0
42 POL 160419 Tomek Pierzchała 1998 TS"Kuźnia"Rybnik 41.0 (50.0 DNC) 50.0 DNC 44.0 46.0 38.0 20.0 17.0 256.0
43 POL 19493 Michał Kugacki 1999 SKŻ"Ergo Hestia"Sopot 46.0 33.0 (50.0 DNC) 41.0 38.0 37.0 26.0 50.0 DNC 271.0
44 POL 188569 Andrzej Jachowski 2001 AZS Poznań 37.0 45.0 35.0 43.0 40.0 36.0 (50.0 DNC) 50.0 DNC 286.0
45 POL 185443 Rafał Siudy 1999 KS CŻ Szczecin (50.0 DNC) 37.0 42.0 42.0 45.0 31.0 50.0 DNC 50.0 DNC 297.0
46 POL 158564 Michał Górnisiewicz 1999 UKŻ"Błękitni" 40.0 44.0 47.0 DPI 46.0 44.0 33.0 (50.0 DNC) 50.0 DNC 304.0
47 POL 68570 Krzysztof Podlecki 2000 KS CŻ Szczecin 45.0 46.0 44.0 45.0 43.0 39.0 (50.0 DNF) 50.0 DNC 312.0
48 POL 161543 Dominik Cieszyński 2000 UKŻ"Błękitni" (50.0 DNC) 50.0 DNC 50.0 DNC 50.0 DNC 47.0 40.0 50.0 DNC 50.0 DNC 337.0
49 POL 176639 Wiktor Sniadkowski 1996 TKŻ Toruń (50.0 DNC) 50.0 DNC 50.0 DNC 50.0 DNC 50.0 DNC 50.0 DNC 50.0 DNC 50.0 DNC 350.0