Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

Wyniki Regat Klasy Laser

"XXXVI Puchar Arki - Gdynia 20.04-02.05.2016"

Arka GdyniaZakończyły się regaty klasy laser w Gdyni. Przez 3 dni toczyła się walka o XXXVI Puchar Arki Gdynia, oto wyniki rywalizacji zaliczanej do Pucharu Polski Klasy Laser.

XXXVI Puchar Arki Gdynia 2016 - Klasa Laser 4.7 Kobiety

M-e
Grupa
Nr
Imię I Nazwiko
Rok
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Razem
1
U16
POL 191840
Julia Rogalska
2002
MBSW/UKŻR Giżycko
3.0
1.0
1.0
1.0
4.0
1.0
(6.0)
6.0
17.0
2
U18
BLR 207793
Ekaterina Sanko
1999
SDUSHOR MINSK
(9.0)
2.0
6.0
6.0
2.0
9.0
1.0
1.0
27.0
3
U18
POL 193787
Aleksandra Puzyna
1999
ŻLKS Poznań
(44.0 BFD)
5.0
4.0
12.0
3.0
4.0
5.0
4.0
37.0
4
U16
POL 208733
Wiktoria Lehmann
2001
ŻLKS Poznań
6.0
4.0
(44.0 BFD)
2.0
9.0
3.0
4.0
15.0
43.0
5
U16
POL 197728
Magda Placzke
2001
„FIR”Warszawa
(44.0 BFD)
3.0
5.0
9.0
6.0
14.0
10.0
5.0
52.0
6
U18
POL 201940
Karolina Mikulec
1999
KŻ"Horn"Kraków
12.0
7.0
9.0
3.0
8.0
(20.0)
12.0
2.0
53.0
7
U18
POL 204205
Marta Weiss
1999
MBSW/UKŻR Giżycko
5.0
(22.0)
8.0
7.0
13.0
6.0
9.0
7.0
55.0
8
U16
POL 182212
Karolina Żurek
2001
KS AZS AWFIS Gdańsk
1.0
6.0
21.0
(29.0)
5.0
15.0
2.0
10.0
60.0
9
U18
POL 197949
Julia Sieczkowska
1999
ŻLKS Poznań
8.0
9.0
(44.0 BFD)
13.0
14.0
2.0
11.0
3.0
60.0
10
  POL 150266
Magdalena Czerniewska
1996
UKŻ 7 Białystok
4.0
13.0
2.0
14.0
7.0
(44.0 UFD)
13.0
16.0
69.0

 

pełna lista Hyperlink

XXXVI Puchar Arki - Gdynia 20.04-02.05.2016 - Klasa Laser 4.7 Mężczyźni U16

M-ce Nr
Imię I Nazwisko
Rok
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
Razem
1
POL 183119
Tytus Butowski
2001
KS AZS AWFIS Gdańsk
1.0
2.0
2.0
1.0
(6.0)
4.0
3.0
13.0
2
POL 178293
Maksymilian Michalik
2001
KS„Spójnia"Warszawa
(49.0 BFD)
1.0
11.0
3.0
4.0
1.0
2.0
22.0
3
POL 0
Michał Krasodomski
2003
KS AZS AWFIS Gdańsk
2.0
(49.0 BFD)
1.0
4.0
10.0
13.0
1.0
31.0
4
POL 204557
Konstanty Sawicki
2002
AZS UWM Olsztyn
5.0
7.0
5.0
8.0
9.0
3.0
(14.0)
37.0
5
POL 182534
Piotr Malinowski
2001
MOS SSW Iława
3.0
3.0
3.0
11.0
(18.0)
9.0
9.0
38.0
6
POL 202433
Mikołaj Silny
2002
SEJK"Pogoń"Szczecin
13.0
(49.0 BFD)
17.0
2.0
1.0
5.0
6.0
44.0
7
POL 198206
Łukasz Machowski
2001
MKS 2 Warszawa
7.0
4.0
12.0
9.0
(23.0)
8.0
4.0
44.0
8
POL 174480
Piotr Jóźwiak
2001
ŻMKS Poznań
8.0
5.0
(15.0)
10.0
5.0
11.0
8.0
47.0
9
POL 207572
Jakub Błaszczyszyn
2001
KS„Spójnia"Warszawa
4.0
6.0
8.0
12.0
7.0
(49.0 RET)
11.0
48.0
10
POL 182208
Maciej Jachymski
2001
TS"Kuźnia"Rybnik
10.0
8.0
7.0
(49.0 UFD)
2.0
10.0
20.0
57.0

 pełna lista Hyperlink

XXXVI Puchar Arki - Gdynia 20.04-02.05.2016 - Klasa Laser 4.7 Mężczyźni U18

M-ce Nr
Imię I Nazwisko
Rok
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
Razem
1
POL 204911
Marek Rospond
2000
YC PTTK"Beskid"Nowy Sącz
4.0
3.0
2.0
2.0
1.0
(6.0)
1.0
13.0
2
POL 205180
Filip Miłto
1999
JK"Kotwica"Tarnobrzeg
2.0
1.0
3.0
1.0
(6.0)
5.0
4.0
16.0
3
POL 199074
Jakub Kopeć
2000
CHKŻ Chojnice
1.0
4.0
1.0
3.0
8.0
(11.0)
5.0
22.0
4
BLR 207346
Maksim Bahlai
1999
RCOP Minsk
5.0
6.0
4.0
5.0
(11.0)
3.0
3.0
26.0
5
BLR 186390
Aleksey Levchuk
2000
SDUSHOR MINSK
3.0
5.0
(8.0)
8.0
2.0
1.0
8.0
27.0
6
POL 205651
Łukasz Bocheński
1999
UKS"Sailing Team"Rzeszów
(10.0)
8.0
5.0
6.0
5.0
4.0
2.0
30.0
7
POL 167671
Seweryn Łengowski
2000
CHKŻ Chojnice
(11.0)
7.0
11.0
4.0
3.0
2.0
6.0
33.0
8
POL 191813
Jakub Stremlau
1999
TKŻ Toruń
8.0
9.0
6.0
9.0
7.0
10.0
(12.0)
49.0
9
POL 1680
Oskar Sawicki
2000
CHKŻ Chojnice
7.0
2.0
10.0
10.0
(14.0)
12.0
11.0
52.0
10
POL 177097
Konrad Chwalczewski
2000
MKŻ"Arka"Gdynia
9.0
11.0
(12.0)
7.0
9.0
9.0
9.0
54.0

 

pełna lista Hyperlink

XXXVI Puchar Arki - Gdynia 20.04-02.05.2016 - Klasa Laser Radial

M-ce
grupa
Nr  Imię i Nazwisko
Rok
Klub
Płe
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Razem
1
U 19
POL184168 Damian Kosmalski
1998
CHKŻ Chojnice
M
2.0
1.0
1.0
3.0
7.0
3.0
(13.0)
3.0
20.0
2
  POL194967 Mateusz Skrabaszewski
1993
MKŻ"Arka"Gdynia
M
9.0
3.0
11.0
(25.0)
2.0
4.0
9.0
1.0
39.0
3
  POL203117 Wojciech Klimaszewski
2001
MBSW/UKŻR Giżycko
M
(59.0 BFD)
7.0
2.0
7.0
3.0
1.0
21.0
2.0
43.0
4
  POL173379 Przemysław Marczak
1999
KS„Spójnia"Warszawa
M
(59.0 BFD)
10.0
4.0
1.0
14.0
5.0
3.0
7.0
44.0
5
  POL204311 Michał Strupiński
2000
MBSW/UKŻR Giżycko
M
11.0
2.0
(59.0 BFD)
4.0
4.0
14.0
4.0
14.0
53.0
6
  POL194841 Natalia Stawiarska
1999
AZS UW Warszawa
F
7.0
6.0
8.0
2.0
12.0
9.0
(16.0)
10.0
54.0
7
  POL195307 Piotr Ostrowski
2000
„FIR"Warszawa
M
5.0
13.0
9.0
5.0
(18.0)
8.0
6.0
11.0
57.0
8
  POL192832 Sebastian Mazurek
1999
AZS UW Warszawa
M
(17.0)
8.0
13.0
16.0
6.0
11.0
2.0
4.0
60.0
9
  POL198206 Monika Kłopotowska
1999
MKS 2 Warszawa
F
15.0
11.0
5.0
13.0
(27.0)
13.0
1.0
12.0
70.0
10
  POL195786 Kacper Stanisławski
2000
MKŻ"Arka"Gdynia
M
6.0
23.0
3.0
6.0
13.0
7.0
19.0
(34.0)
77.0

pełna lista Hyperlink

XXXVI Puchar Arki - Gdynia 20.04-02.05.2016 - Klasa Laser Standard

M-ce Nr
Imię i Nazwisko
Rok
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
R9
Razem
1
POL 195786
Wojciech Zemke
1989
MKŻ"Arka"Gdynia
2.0
3.0
1.0
(10.0 UFD)
4.0
2.0
1.0
2.0
1.0
16.0
2
POL 0
Jakub Rodziewicz
1998
SEJK"Pogoń"Szczecin
3.0
2.0
2.0
(10.0 UFD)
2.0
1.0
4.0
1.0
2.0
17.0
3
POL 209035
Filip Ciszkiewicz
1995
MKŻ"Arka"Gdynia
1.0
1.0
(10.0 DNF)
10.0 UFD
1.0
3.0
2.0
3.0
3.0
24.0
4
POL 20584
Wojciech Lipke
1997
SEJK"Pogoń"Szczecin
6.0
4.0
3.0
1.0
3.0
4.0
3.0
4.0
(8.0)
28.0
5
BLR 3
Ivan Sventukhouski
1994
RCOP Minsk
5.0
(7.0)
5.0
3.0
5.0
6.0
5.0
5.0
5.0
39.0
6
POL 192832
Kacper Mazurek
1999
AZS UW Warszawa
4.0
6.0
4.0
2.0
6.0
7.0
6.0
(9.0)
7.0
42.0
7
POL 201121
Rafał Błażejczyk
1997
AZS UWM Olsztyn
(9.0)
5.0
6.0
6.0
8.0
5.0
9.0
6.0
6.0
51.0
8
POL 203776
Michał Wądek
1998
KW"Garland"Gliwice
8.0
(9.0)
8.0
4.0
9.0
8.0
8.0
8.0
4.0
57.0
9
POL 188818
Konrad Berezowski
1977
RKS"Lasery"Zegrze
7.0
8.0
7.0
5.0
7.0
(9.0)
7.0
7.0
9.0
57.0

pełna lista Hyperlink

"Puchar Arki", w kalendarzu regat klasy laser Round Pin Icon 64 a, komplet wyników tutaj Hyperlink