Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

Wyniki Regat Klasy Laser Radial i Standard U21 

Młodzieżowe MŚ Niuewpoort 26.07 – 02.08.2017

Klasalaserkai MS Laser Radial 2017

   Zakończyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Klasy Laser Radial i Standard, organizowane w Belgii. Regaty klasy radial i standard rozegrywane były u wybrzeży Niuewpoort. Oto wyniki

 Młodzieżowe MŚ Niuewport 2017 Klasa Laser Radial

M-ce Kraj Nr Imię i Nazwisko R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Punkty
1 HUN  211551 Mária Érdi 1 *10 1 2 1 *31 1 1 1 8 16
2 GER  210151 Hannah Anderssohn, U19 *10 6 *18 1 2 1 7 3 8 4 32
3 POL  211313 Magdalena Kwasna 3 1 *19 *bfd 5 11 2 2 9 2 35
4 FRA  211343 Louise Cervera 2 7 5 *11 7 *22 9 5 3 1 39
5 URU  204452 Dolores Moreira Fraschini, U19 9 3 7 5 *13 2 3 8 *12 10 47
6 NED  208425 Mirthe Akkerman 6 5 *36 3 3 6 5 21 11 *31 60
7 IRL  210406 Aisling Keller 20 13 9 *32 *34 4 11 6 5 5 73
8 DEN  207195 Anna Munch 12 *16 *13 12 9 13 10 10 10 3 79
9 IRL  211115 Aoife Hopkins 17 8 15 6 *20 5 6 12 15 *29 84
10 ITA  210760 Carolina Albano 4 *27 *30 26 10 16 4 14 2 9 85
11 NOR  212551 Caroline Sofia Rosmo *22 2 *29 15 11 21 14 20 4 6 93
12 GBR  212662 Clementine Thompson 13 *60 4 4 6 23 31 11 *43 13 105
13 AUS  208546 Mara Stransky, U19 5 20 22 19 14 17 *25 4 *30 14 115
14 USA  180087 Christina Sakellaris 8 18 17 7 *30 20 *27 19 18 21 128
15 NZL  209279 Olivia Christie, U19 16 24 *53 16 8 *42 19 9 32 12 136
16 USA  197044 Carly Broussard 26 *37 6 22 22 24 20 *30 6 11 137
17 AUS  211549 Marlena Berzins, U19 14 19 14 *33 *33 8 18 15 29 20 137
18 AUS  211550 Elyse Ainsworth, U19 7 17 26 8 *29 18 23 17 *28 22 138
19 AUS  204568 Zoe Thomson 15 *46 *45 13 31 19 13 26 20 7 144
20 USA  209313 Sophia Reineke 23 4 11 18 26 *37 12 24 *39 27 145
21 USA  188663 Anna Weis 33 *41 2 17 18 14 21 23 *44 19 147
22 GBR  210001 Chloe Barr 19 31 *49 14 4 28 15 13 24 *36 148
23 BRA  204587 Gabriella Kidd 18 *43 3 36 *dns 10 17 22 22 30 158
24 ESP  206340 Laura Oliva Vidal *52 38 16 25 12 9 *46 16 19 37 172
25 NED  207500 Hannah Van Goor 35 *45 21 24 21 15 22 7 *41 35 180
26 POR  209226 Carolina Joao 34 15 10 31 *44 26 *42 18 25 23 182
27 GER  211203 Lena Marie Weißkichel, U19 27 25 24 9 25 *57 16 28 31 *48 185
28 CAN  203632 Coralie Vittecoq 25 12 25 34 35 3 26 27 *ret *45 187
29 NED  212640 Sarah Bos, U19 11 28 37 10 17 *54 *ufd 32 16 39 190
30 GER  211431 Laura Bo Voss *43 11 20 27 38 30 32 *48 7 34 199
31 GBR  210220 Daisy Collingridge, U19 *53 53 8 21 16 46 24 25 *57 24 217
32 DEN  210467 Laura Kragh Frederiksen 30 21 31 29 19 32 *34 *34 23 33 218
33 USA  203630 Sophia Sole *47 26 23 38 15 36 *49 38 26 18 220
34 ESP  209804 Carlota Sanchez, U19 *44 9 32 30 27 44 28 29 *63 38 237
35 AUS  210500 Casey Imeneo 38 39 33 23 32 34 *43 *46 17 25 241
36 AUS  211581 Annie Eastgate 21 34 35 *45 39 27 35 36 *48 15 242
37 ITA  207949 Marta Zattoni, U19 24 30 *43 35 28 29 36 33 27 *40 242
38 TUR  190381 Aysenur Orhan 32 32 27 40 *43 7 29 43 *47 42 252
39 IND  195372 Nethra Kumanan 36 35 *47 28 *ret 41 8 44 34 28 254
40 TUN  172861 Ines Gmati 42 50 *57 20 40 12 *ufd 42 13 41 260
41 USA  208574 Hallie Schiffman, U19 37 *47 34 37 24 *45 30 31 35 44 272
42 NOR  211215 Anna Skaar 28 *42 40 *49 36 35 37 41 37 32 286
43 GBR  210236 Anya Haji*Michael, U19 39 23 *55 39 52 38 45 45 *55 16 297
44 SWE  160591 Lotta Handmark 29 61 42 *bfd 23 *64 38 40 42 26 301
45 ITA  211395 Chiara Avanzi *56 33 48 51 49 *62 44 37 14 43 319
46 ITA  209116 Isabella Filippo 51 14 12 *dns 54 33 57 53 *58 52 326
47 GBR  210000 Emma Crane, U19 *58 *62 44 44 45 40 51 51 49 17 341
48 BEL  207498 Lieze Ravelingien 31 44 46 41 51 *52 33 *57 45 51 342
49 ESP  212297 Sheila Martínez Arjona 40 *57 50 48 37 *60 39 39 38 54 345
50 ESP  200246 Ángela Andúgar Gisbert 41 22 *58 54 55 25 50 52 53 *58 352
51 GBR  211875 Mila Monaghan, U19 50 52 54 42 48 49 47 *55 21 *55 363
52 ESP  211290 Virginia Guillermo 60 29 38 53 60 43 40 *64 54 *63 377
53 ITA  208847 Marta Garrone 54 *59 28 50 42 58 *62 50 46 53 381
54 HKG  210298 Jacqueline Truhol, U19 46 55 *62 *bfd 50 39 55 35 50 56 386
55 POR  207751 Federica Franchi 49 56 *61 46 47 56 *58 56 33 47 390
56 USA  200557 Christine Klingler *57 54 *59 52 46 50 56 47 40 46 391
57 USA  199355 Hannah Steadman 48 36 39 58 56 51 53 *62 *62 61 402
58 BUL  210903 Mariela Rosenova Nikolova 59 51 60 47 41 55 *61 *61 36 59 408
59 ESP  208197 María José Marichal Villalba, U19 45 49 *63 55 58 47 41 59 *60 57 411
60 USA  211533 Elizabeth Shanahan, U19 *63 40 52 56 61 *ret 59 54 51 50 423
61 NOR  211308 Victoria Espeseth *62 58 *64 43 53 53 52 60 52 60 431
62 BEL  210363 Kirsten Bultynck, U19 61 *64 *65 57 59 48 54 49 56 49 433
63 NED  206988 Marijn Wolters 55 48 56 *dns *dns 59 48 58 59 62 445
64 ECU  188775 Romina De Iulio 64 63 41 *bfd 57 63 60 63 64 *65 475
65 ITA  197464 Martina Bascucci *ufd 65 51 *dns dns 61 63 65 61 64 496

 Młodzieżowe MŚ Niuewport 2017 Klasa Laser Standard - grupa Gold

M-ce Kraj Nr Imię i Nazwisko R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Punkty
1 ESP  200226 Joel Rodriguez Perez 1 3 2 1 1 1 *bfd 1 *16 4 14
2 HUN  209452 Jonatan Vadnai 1 2 4 1 2 1 *20 2 *13 1 14
3 GBR  210427 Daniel Whiteley 6 1 6 3 1 *24 3 3 6 *44 29
4 GBR  211110 Jack Cookson 5 *ret 9 6 3 *28 1 3 12 9 48
5 GBR  212224 Sam Whaley 3 3 18 2 15 *bfd *24 1 3 17 62
6 GER  208347 Philipp Loewe 9 5 9 3 9 6 3 *27 *44 21 65
7 FRA  211218 Gaston Morvan 7 16 1 4 6 15 *19 6 *27 12 67
8 GER  211430 Max Wilken 8 *16 8 7 6 4 9 12 14 *27 68
9 ECU  188778 Matias Dyck 27 1 5 5 8 5 *bfd 14 *32 5 70
10 USA  209071 Henry Marshall, U19 2 12 *13 8 4 8 12 6 *54 24 76
11 URU  204446 Ignacio Rodriguez *22 13 3 18 9 22 2 5 8 *54 80
12 DEN  212514 Patrick Doepping 4 11 12 *bfd 2 3 *48 10 33 7 82
13 POL  211314 Jakub Rodziewicz 10 4 2 *bfd 10 *28 16 14 4 22 82
14 TUR  191719 Berkay Abay 2 *24 3 12 10 8 6 11 *53 34 86
15 CAN  208069 Fillah Karim 5 *bfd 1 11 3 20 14 4 31 *40 89
16 ARG  210795 Francisco Guaragna Rigonat 6 4 *48 9 5 13 21 9 25 *dns 92
17 NED  207175 Freddie Verburgt 10 *42 11 7 11 5 25 17 7 *38 93
18 SWE  211567 Wilhelm Kark 4 19 *40 *23 17 10 4 16 5 19 94
19 FRA  212318 Arthur Barrue *27 5 16 2 7 18 16 22 *50 11 97
20 FRA  212542 Frank Lavenant 3 34 10 9 8 *47 4 *ufd 30 3 101
21 CHI  204529 Clemente Seguel, U19 25 6 7 6 39 7 *bfd 15 *55 2 107
22 GBR  209409 Joseph Mullan 19 22 17 11 4 3 *37 12 24 *46 112
23 IRL  210978 Liam Glynn 31 14 *16 5 13 9 17 13 *41 14 116
24 ESP  213111 Ramiro Foguet Rojas *dnf 17 19 *bfd 18 13 5 8 15 25 120
25 USA  199339 Ford McCann, U19 16 9 8 19 29 *35 22 5 *36 20 128
26 THA  211027 Chusitt Punjamala 36 29 6 25 *dns 2 2 28 2 *57 130
27 ITA  202261 Gianmarco Planchestainer 14 25 25 *36 *28 16 18 9 1 23 131
28 ESP  208196 Ismael Iess Falcón 22 12 7 37 *45 30 1 20 10 *48 139
29 ITA  205238 Giacomo Musone 13 20 *45 16 19 19 *30 27 9 16 139
30 ISR  202121 Omer Golani, U19 *37 21 15 14 18 2 26 15 *51 32 143
31 POL  212506 Dawid Kania *33 26 26 21 5 *31 5 8 21 31 143
32 BRA  158155 Ricardo Luz 35 13 13 12 15 14 *ret 18 *57 26 146
33 AUS  211543 Daniel Self 28 7 43 8 7 *ret 7 *bfd 18 30 148
34 USA  199338 Marshall McCann, U19 8 18 21 10 12 31 13 *bfd 38 *45 151
35 USA  210459 Scott Rasmussen 26 2 23 24 20 4 *28 4 *ret 50 153
36 FRA  210584 Nicolas Kroll 18 20 19 14 24 *bfd 23 26 11 *43 155
37 ITA  209862 Paolo Giargia 21 11 20 *32 *ufd 21 27 13 17 28 158
38 NED  210782 Eric*Jan Westerhof *50 17 10 29 33 16 20 *35 29 6 160
39 USA  211533 Patrick Shanahan 11 *dns 22 16 34 12 29 21 *43 15 160
40 ARG  210833 Matias Dietrich, U19 *34 19 30 22 16 17 14 16 *49 33 167
41 ITA  209437 Umberto Jose Varbaro 25 10 24 *33 26 22 25 23 *47 13 168
42 ARG  209401 Matias Kyburg *32 9 32 21 26 30 10 7 *48 35 170
43 CAN  206719 Noah Collinson, U19 *36 29 5 17 35 15 31 31 *42 10 173
44 GER  210902 Alexander Ebert 21 7 20 19 *ufd 19 12 29 *56 49 176
45 GBR  209087 Hamish Eckstein 19 *42 14 18 31 25 7 17 *52 47 178
46 SWE  204949 Hugo Svensson, U19 9 21 34 15 25 7 46 *bfd 22 *52 179
47 BRA  181734 Stephan Kunath, U19 14 *47 17 26 27 27 24 21 23 *37 179
48 GBR  208375 Jacob Farren*Price 33 25 28 17 12 *39 13 33 19 *51 180
49 AUS  206040 Lachy Gilham, U19 30 *48 14 *bfd 17 23 40 10 45 8 187
50 GBR  212904 Joe Woodley *39 8 23 26 23 33 37 11 26 *53 187
51 ISR  206846 Sagie Glantz 23 *38 25 *bfd 16 26 15 19 35 29 188
52 FIN  194810 Victor Mesterton 15 33 32 20 21 11 *39 19 *46 39 190
53 USA  195876 William Marshall 13 51 *57 4 20 25 36 7 40 *58 196
54 ITA  209448 Giovanni Saccomani 38 *41 4 15 22 *42 32 30 37 18 196
55 GRE  210400 Marios Karadimas, U19 35 27 15 22 33 *41 15 32 20 *36 199
56 RUS  197488 Kirill Evfimevskii 29 30 29 *bfd 14 21 *bfd 2 34 41 200
57 IND  208191 Vishnu Saravanan, U19 44 22 *dsq 34 46 14 8 18 28 *56 214
58 SWE  210197 Erik Lindén 12 15 37 28 14 *50 39 20 *58 55 220
59 GRE  189291 Konstantinos Stamatiou*Merakli 31 39 11 20 *ufd 18 33 30 39 *42 221
60 CZE  211236 Jakub Halouzka 28 10 27 43 *44 36 11 25 *dns dns 242
61 USA  208411 Paul Didham 20 23 27 38 43 12 23 *ret *dns dns 248