Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Klasa Laser I Wyniki Regat

"Nordcup 2017 - Górki Zachodnie 24-26.06.2017"

Klasalaser Regaty NordcupW ostatnią sobotę, został rozegrany kolejny Nordcup, regaty podczas których  klasa Laser rozegrała regaty zaliczane do Pucharu Polski dla Klasy Laser Radial, Laser Standard oraz Laser 4.7 . Wyniki

regat, w poszczególnych klasach:

Wyniki Nordcup 2017 Klasa Laser Standard

M-ce Nr Imię i Nazwisko Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Punkty
1  POL 201481
Michał KUGACKI
MKZ Arka 1.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 1.0 (4.0)DNF (4.0)DNF 8.0
2  POL 7667
Tomasz DĄBROWSKI
AZS AWFiSG (4.0) DNF (4.0) DNF 4.0 DNF 1.0 2.0 2.0 2.0 1.0 1.0 13.0
3  POL 18071
Jakub PAWLIKOWSKI
portmechelinki 2.0 2.0 2.0 (3.0) (3.0) 3.0 3.0 2.0 2.0 16.0

Wyniki Nordcup 2017 Klasa Laser Radial

M-ce Nr Imię i Nazwisko Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Punkty
1  POL 191842

Stanisław KLIMASZEWSKI

MBSW/UKŻR Giżycko 1.0 (2.0) (2.0) 1.0 2.0 1.0 1.0 2.0 1.0 9.0
2  POL 1

Wojciech KLIMASZEWSKI

MBSW/UKŻR Giżycko (22.0) 1.0 1.0 2.0 1.0 (3.0) 2.0 1.0 2.0 10.0
3  POL 0

Tytus BUTOWSKI

Laser Team Poland 3.0 (5.0) (5.0) 5.0 3.0 2.0 3.0 3.0 3.0 22.0
4  POL 191834

Piotr JÓŹWIAK

ŻMKS P 2.0 6.0 4.0 4.0 6.0 5.0 (7.0) 5.0 (11.0) 32.0
5  POL 203114

Mateusz SIEDLECKI

UKŻR NG 4.0 4.0 3.0 3.0 (10.0) (12.0) 4.0 10.0 5.0 33.0
6  POL 191832

Wojciech KOTOWSKI

ŻMKS P (12.0) 7.0 7.0 6.0 5.0 8.0 (10.0) 4.0 4.0 41.0
7  POL 9

Magdalena DANISZEWSKA

UKŻR NG 8.0 3.0 9.0 9.0 4.0 (10.0) 6.0 6.0 (10.0) 45.0
8  17

Przemysław PIETRUSZEWSKI

AZS AWFiSG (13.0) (11.0) 6.0 7.0 11.0 6.0 5.0 7.0 7.0 49.0
9  POL 88571

Michał KRAWCZYK

  5.0 (13.0) (15.0) 8.0 8.0 11.0 9.0 8.0 6.0 55.0
10  POL 186221

Natalia BAZYLKO

Port Mechelinki 7.0 10.0 10.0 (14.0) 7.0 7.0 (14.0) 11.0 8.0 60.0
11  POL 199296

Krystian NAWRAT

KWG LOK 11.0 8.0 8.0 11.0 (13.0) (13.0) 11.0 9.0 9.0 67.0
12  162581

Daniil FENKO

UKŻR NG 9.0 (16.0) 12.0 15.0 9.0 4.0 8.0 12.0 (22.0) DNF 69.0
13  POL 183096

Iza SATRIAN

Port Mechelinki 6.0 9.0 11.0 10.0 12.0 9.0 (16.0) (13.0) 12.0 69.0
14  POL 192834

Stanisław CWOJDZIŃSKI

ŻMKS P 14.0 (18.0) 13.0 12.0 14.0 14.0 12.0 (17.0) 13.0 92.0
15  29

Jan PORĘBSKI

KS AZS AWFiS Gdańsk 17.0 15.0 (19.0) (22.0) DSQ 15.0 16.0 17.0 15.0 15.0 110.0
16  189534

Maciej DZIEWIT

AZS AWFiSG (19.0) 14.0 (18.0) 17.0 17.0 15.0 18.0 16.0 14.0 111.0
17  POL 186219

Wojciech WILSKI

AZS AWFiSG 16.0 20.0 16.0 13.0 19.0 19.0 15.0 (22.0) DNF (22.0) DNF 118.0
18  20 4205

Marta WEISS

UKŻR NG 10.0 12.0 14.0 (22.0) DNF (22.0) DNF 22.0 DNF 22.0 DNF 22.0 DNF 22.0 DNF 124.0
19  36

Klaudiusz WIECZORKOWSKI

AZS AWFiSG 20.0 17.0 17.0 18.0 16.0 17.0 19.0 (22.0) DNF (22.0) DNF 124.0
20  POL 185617

Natan HAPANOWICZ

  18.0 21.0 (22.0) DNF 16.0 18.0 18.0 13.0 (22.0) DNF 22.0 DNF 126.0
21  POL 203096

Natalia PALIKOWSKA

UKŻ Wiking 15.0 19.0 (22.0) DNF (22.0) DNF 22.0 DNF 22.0 DNF 22.0 DNF 14.0 22.0 DNF 136.0

Wyniki Nordcup 2017 Klasa Laser 4.7

 

M-ce Nr Imię i Nazwisko Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Punkty
1  POL 20734

Julia ROGALSKA

UKŻR NG 1.0 1.0 1.0 1.0 1.0 (3.0) (7.0) 1.0 3.0 9.0
2  POL 160707

Zofia KOTOWSKA

ŻMKS P (6.0) 3.0 3.0 (7.0) 5.0 2.0 2.0 5.0 1.0 21.0
3  POL 208652

Dominik ŚLIWIŃSKI

AZS AWFiSG 2.0 (10.0) (10.0) 2.0 7.0 1.0 1.0 4.0 5.0 22.0
4  POL 186832

Tomasz TRAJNOWICZ

UKŻR NG 3.0 2.0 (8.0) 4.0 3.0 4.0 (13.0) 6.0 6.0 28.0
5  POL 189351

Natalia JABŁOŃSKA

MKZ Arka 4.0 4.0 2.0 6.0 6.0 (10.0) 5.0 (7.0) 2.0 29.0
6  POL 200984

Dominika KESKA

UKŻ Wiking 9.0 5.0 6.0 5.0 2.0 (12.0) (25.0) UFD 2.0 8.0 37.0
7  POL 197722

David GDANIEC

AZS AWFiSG 7.0 8.0 (11.0) 3.0 (13.0) 5.0 4.0 3.0 10.0 40.0
8  POL 193509

Karina JASIEWICZ

AZS UWM Olsztyn (11.0) (15.0) 4.0 11.0 4.0 8.0 3.0 9.0 7.0 46.0
9  173542

Kacper FABIAN

  8.0 9.0 7.0 10.0 9.0 (13.0) 11.0 (25.0) UFD 4.0 58.0
10  POL 197723

Paweł ORTMANN

AZS AWFiSG 10.0 (11.0) 5.0 9.0 (15.0) 11.0 10.0 11.0 11.0 67.0
11  POL 180767

Rafał SZUBERT

ŻMKS P 12.0 13.0 9.0 (25.0) UFD 8.0 (15.0) 6.0 10.0 9.0 67.0
12  POL 188234

Jakub KAZUKIEWICZ

UKŻR NG 15.0 6.0 12.0 13.0 (20.0) 7.0 9.0 16.0 (22.0) 78.0
13  POL 190544

Alan KOCIEDA

MKZ Arka 14.0 18.0 14.0 12.0 12.0 (22.0) (25.0) UFD 8.0 13.0 91.0
14  POL 182212

Stanisław KONARZEWSKI

AZS AWFiSG (20.0) (19.0) 16.0 8.0 19.0 9.0 8.0 18.0 15.0 93.0
15  POL I

Filip KAPAŁA

MKZ Arka 19.0 14.0 15.0 14.0 (21.0) 6.0 (25.0) UFD 12.0 14.0 94.0
16  POL 184592

Jakub LAWICKI

MKZ Arka 17.0 12.0 13.0 (25.0) UFD (18.0) 16.0 15.0 15.0 12.0 100.0
17  POL 169707

Kacper JASKUŁA

ŻMKS P 5.0 7.0 17.0 15.0 16.0 (25.0) UFD (25.0) UFD 25.0 UFD 20.0 105.0
18  POL 197719

Zuzanna TARNAWSKA

MKZ Arka 16.0 17.0 18.0 17.0 (23.0) (20.0) 12.0 13.0 16.0 109.0
19  POL 166279

Iwo FILIPOWICZ

MKZ Arka (23.0) 20.0 21.0 (25.0) UFD 10.0 14.0 14.0 14.0 17.0 110.0
20  POL B/N

Natalia MAJEWSKA

  13.0 16.0 (19.0) 16.0 14.0 18.0 16.0 (25.0) UFD 19.0 112.0
21  POL 186831

Hubert MACZYSZYN

UKŻR NG 18.0 (21.0) 20.0 18.0 17.0 17.0 19.0 17.0 (21.0) 126.0
22  01

Jakub BENTKOWSKI

klub PortMechelinki 21.0 (22.0) 22.0 20.0 (24.0) 21.0 18.0 19.0 18.0 139.0
23  POL 196898

Maciej LICKENDORF

SEJK Pogoń Szczecin 22.0 23.0 (25.0) DNF (25.0) DSQ 11.0 19.0 17.0 25.0 DNF 25.0 DNF 142.0
24  POL 180730

Dominik KONIECZNY

ŻMKS P 24.0 24.0 23.0 19.0 22.0 23.0 (25.0) DNF (25.0) DNF 25.0 DNF 160.0

Pozostałe regaty można odnaleźć, w Kalendarzu Regat 2017. Szczegóły dotyczące Regat planowanych przez Polskie Stowarzyszenie Klasy Laser, w podziale na odmiany klasy laser, czyli laser Standard, Laser Radial oraz Laser 4.7, odnajdziecie w kalendarzu na 2017, w podziale na grupy: "Kalendarz Regat W Grupach".

W kalendarzu klasy laser oznaczone zostały m.in. Współczynniki regat zaliczanych do Pucharu Polski Lasera 2017. Warto wiedzieć, że w tym roku zostały zmienione współczynniki, do rywalizacji klasy laser, w ramach PP, dodatkowo obowiązują zasady definiujące wlicznie regat to rankingu.

Przyjęto następujące założenia, w rozgrywkach Klasa Laser Puchar Polski 2017:

Mistrzowska kategoria – MP, OOM, Finał PP (150pkt). Liczy się impreza mistrzostwa w kategorii plus Finał Pucharu Polski Klasy Laser.
1 kategoria punktowa - impreza centralna (100pkt) (2 najlepsze z 3)
2 kategoria punktowa – impreza regionalna (50pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)
3 kategoria punktowa –impreza lokalna (25pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)

Przyjęto następujące założenia  dla zaliczania regat w rozgrywkach Klasa Laser Puchar Polski 2017:

Min 10 zawodników we flocie w klasie .