Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

 Klasa Laser Oraz Wyniki Regat

"Puchar Nysy 2017 - Głębinów 20-21-05.2017"


Klasalaser Klub KznysaKlasa Laser 4.7 i Radial , rywalizowała, w kolejnej edycji Regat o Puchar Nysy, na Jez. Nyskim. Regaty zaplanowane były, dla klasy laser 4.7 i Radial. Oto wyniki:

 Klasa Laser Radial I Wyniki Regat Puchar Nysy 2017

M-ce Kraj Nr Nazwisko i Imię Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Razem

1

POL

20434

JACHYMSKI Maciej

TS Kuźnia Rybnik

2.0

2.0

2.0

1.0 (3.0)

1.0

8.0

2

POL

188233

WIONCZEK Grzegorz

KŻ FALA Brzeg

(3.0)

1.0

1.0

2.0 2.0 3.0

9.0

3

POL

9

PASIUT Szymon

YC PTTK Beskid Nowy Sącz

1.0

3.0

(4.0)

3.0 1.0 2.0

10.0

4

POL

3

ROSPOND Marek

YC PTTK Beskid Nowy Sącz

(7.0 DNC)

4.0

3.0

4.0 4.0 5.0

20.0

5

CZE

198739

INDELKA Jakub

MORAWSKY YACHT KLUB ZS

4.0

5.0

6.0

(7.0 DNC) 5.0 4.0

24.0

6

POL

160731

DORYWAŁA Piotr

UKS Żeglarz Wrocław

5.0

(7.0 DNC)

5.0

5.0

6.0

6.0 27.0

Wyniki nie są zaliczane do Pucharu Polski, ze względu na zbyt małą liczbę zawodników we flocie  

Klasa Laser 4.7 I Wyniki Regat Puchar Nysy 2017

M-ce Kraj Nr Nazwisko i Imię Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Razem

1st

POL

211258

JAROSZ Maciej

SYC Zefir Drakkar Poraj

(1.0)

1.0

1.0

1.0

1.0

1.0

5.0

2nd

POL

211879

GRABSKA Maria

SYC Zefir Drakkar Poraj

(2.0)

2.0

2.0

2.0

2.0

2.0

10.0

3rd

POL

180733

LABOCHA Igor

TS Kunia Rybnik

4.0

3.0

4.0

5.0

(7.0)

3.0

19.0

4th

POL

160735

TOKARCZYK Maja

KW LOK Garland Gliwice

6.0

5.0

(8.0)

3.0

4.0

7.0

25.0

5th

POL

160733

OKULARCZYK Jan

KW LOK Garland Gliwice

8.0

4.0

(9.0)

6.0

3.0

5.0

26.0

6th

POL

182208

SZYMAŃSKI Robert

TS Kunia Rybnik

3.0

8.0

6.0

4.0

5.0

(10.0)

26.0

7th

POL

162915

MACOCH Jakub

SYC Zefir Drakkar Poraj

5.0

6.0

3.0

(9.0)

8.0

6.0

28.0

8th

POL

134457

WIDOMSKA Zuzanna

TS Kuźnia Rybnik

(10.0)

10.0

7.0

7.0

6.0

4.0

34.0

9th

POL

166705

MARCISZ Iga

TS Kunia Rybnik

7.0

7.0

5.0

8.0

(9.0)

8.0

35.0

10th

POL

129986

WĘGRZYŃSKI Piotr

SYC Zefir Drakkar Poraj

9.0

(11.0)

11.0

10.0

10.0

9.0

49.0

11th

POL

155036

SABRYSZEWSKI Miłosz

UKS Żeglarz Wrocław

(12.0)

9.0

10.0

11.0

11.0

11.0

52.0

12th

POL

210287

KRAJEWSKA Natalia

KW LOK Garland Gliwice

11.0

12.0

(15.0 DNC)

15.0 DNC

12.0

12.0

62.0

13th

POL

185708

PIECZABA Mikołaj

UKS Żeglarz Wrocław

(15.0 DNC)

15.0 DNC

15.0 DNC

15.0 DNC

13.0

13.0

71.0

14th

POL

179375

SOBOTA Damian

SYC Zefir Drakkar Poraj

(15.0 DNC)

15.0 DNC

15.0 DNC

15.0 DNC

15.0 DNC

15.0 DNC

75.0

Szczegóły dotyczące Regaty planowanych przez Polskie Stowarzyszenie Klasy Laser,

w podziale na odmiany klasy laser, czyli laser Standard, Laser Radial oraz Laser 4.7, odnajdziecie w kalendarzu na 2017, w podziale na grupy: "Kalendarz Regat W Grupach".

W kalendarzu klasy laser oznaczone zostały m.in. Współczynniki regat zaliczanych do Pucharu Polski Lasera 2017. Warto wiedzieć, że w tym roku zostały zmienione współczynniki, do rywalizacji klasy laser, w ramach PP, dodatkowo obowiązują zasady definiujące wlicznie regat to rankingu.

Przyjęto następujące założenia, w rozgrywkach Klasa Laser Puchar Polski 2017:

Mistrzowska kategoria – MP, OOM, Finał PP (150pkt). Liczy się impreza mistrzostwa w kategorii plus Finał Pucharu Polski Klasy Laser.
1 kategoria punktowa - impreza centralna (100pkt) (2 najlepsze z 3)
2 kategoria punktowa – impreza regionalna (50pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)
3 kategoria punktowa –impreza lokalna (25pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)

Przyjęto następujące założenia  dla zaliczania regat w rozgrywkach Klasa Laser Puchar Polski 2017:

Min 10 zawodników we flocie w klasie .