Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

 

Klasa Laser oraz Wyniki Regat

"Puchar Polski Centralnej 2017 im. Wiesława Kopra - Zegrze 29.04-01-05.2017"

Klasalaser Klub Zegrze MosKlasa Laser, w ramach Pucharu Polski, zakończyła rywalizację w regatach o PPC im. trenera Wiesława Kopra, które odbywają się, w dniach 29-04-01.05.2017, w Zegrzu Południowym. Wyniki końcowe

w podziale na grupy:

Klasa Laser Radial  I Wyniki PPC 2017 - Kobiety   

M-ce Nr Imię i Nazwisko Grupa Grupa Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Razem
1 207574  Magda Kwaśna,  ---,  ---,  CHKŻ Chojnice  (4)  3 1 1 4 16
2 111  Wiktoria Gołębiowska,  ---,  U19,  MOS SSW Iława  (9) 3 2 3 24
3 182208  Katarzyna Harc,  ---,  U19,  TS Kuźnia Rybnik  (19) 2 8 1 33
4 198206  Monika Kłopotowska,  ---,  U19,  MKS "Dwójka" W-wa  (16)  10 4 4 6 38
5 208733  Wiktoria Lehmann,  U17,  U19,  ŻLKS POZNAŃ  8 8 5 3 (9) 44
6 207349  Magdalena Daniszewska,  ---,  ---,  MBSW/UKŻR Giżycko  (ufd)  10  9  1 7 5 8 55
7 201561  Anna Michalska,  ---,  U19,  PKM LOK POZNAŃ  (11)  8  2  7  2  11 6 11 11 58
8 207855  Natalia Stawiarska,  ---,  U19,  AZS UW  (18)  18 16 7 2 66
9 200522  Agata Kalinowska,  U17,  U19,  UKS Żeglarz Wrocław  14  (21)  6  8  4 10 6 12 67
10  202448  Weronika Folmer,  ---,  U19,  KST "Elektryk" Grudziądz  15  16  11  (17)  3  2 14 10 13 84
11  97719  Natalia Jabłońska,  U17,  U19,  MKŻ Arka Gdynia  10  9  16  13  13  (17) 11 12 7 91
12  209465  Jasińska Aleksandra,  U17,  U19,  UKS Barnim Goleniów  13  13  14  11  (22)  6 8 14 15 94
13  202449  Marcelina Korszon,  U17,  U19,  UKS FIR Warszawa  19  12  (dnf)  11  14 22 9 5 101
14  207579  Julia Sieczkowska,  ---,  U19,  ŻLKS POZNAŃ  16  11  (25)  16 13 16 18 103
15  19489  Oliwia Laskowska,  U17,  U19,  CHKŻ Chojnice  12  10  (ufd)  15  17  21 12 13 10 110
16  191813  Agata Dróżyńska,  U17,  U19,  TKŻ Toruń  (27)  19  13  4  10  7 26 21 25 125
17  3  Marysia Grabska,  U17,  U19,  Yacht Klub Zefir DRAKKAR  20  18  12  20  12  13 15 17 (22)  127
18  207586  Małgorzata Weber,  U17,  U19,  TKŻ Toruń  (23)  21  10  12  14  20 20 20 14 131
19  95304  Julia Tomaszewska,  ---,  U19,  AZS Poznań  17  17  23  18  (28)  12 17 15 19 138
20  211  Oliwia Chabowska,  U17,  U19,  UKS Zalew Kielce  (26)  22  17  21  20  5 24 19 26 154
21  197719  Asnastaziia Chechulina,  ---,  U19,  UKS Żeglarz Wrocław   (25)  24  24  19  21  25 9 18 16 156
22  17671  Natalia Szczepańska,  U17,  U19,  KS Spójnia Warszawa  (27)  19  27  15  24 18 dne 17 158
23  160402  Ksenia Kobelak,  ---,  U19,  SPÓJNIA WARSZAWA  14  20  20  23  19  (26) 26 23 UFD* 165
24  203096  Natalia Palikowska,  U17,  U19,  UKŻ WIKING Toruń   24  25 18  14  25  22 21  (ufd) 23 172
25  192769  Magdalena Smagowicz,  ---,  U19,  KS OMEGA Kraków   22  23  22  16  24  (dsq) 19 22 24 172
26  200987  Katarzyna Król,  ---,  U19,  KS Centrum Żeglarskie Szczecin   18  26  (ufd)  24  23  15 25 23 21 175
27  191836  Wiktoria Gubin,  ---,  U19,  MBSW/UKŻR Giżycko   21  15  15  26 26  23 (dns) dns dns 184
28  18561  Anna Trędowska,  U17,  U19,  KŻ Horn Kraków  28  28  25  22  27  27 27  (ufd) 27 211

Klasa Laser Radial  I Wyniki PPC 2017 - Mężczyźni  

M-ce Nr Imię i Nazwiko Grupa Grupa Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Razem
1 202433  Mikołaj Silny,  U17, U19  Sejk Pogoń Szczecin  11 2 6 (12) 31
2 21  Łukasz Machowski,  U17, U19  MKS "Dwójka" W-wa  (19)  1  12  2  1 10 3 5 35
3 203117  Wojciech Klimaszewski,  U17, U19  MBSW/UKŻR Giżycko  (ufd)  3  8  2  6 3 1 10 38
4 207570  Piotr Malinowski,  U17, U19  MOS SSW Iława  13  3  (17)  4 4 2 16 52
5 186233  Tytus Butowski,  U17, U19  KS AZS AWFiS Gdańsk  10  (dns)  6  3 1 4 24 55
6 156889  Libenko Jarek,  ---, U19  AZS Poznań  13  9  (bfd)  4  2 9 5 22 69
7  207572  Jakub Błaszczyszyn,  U17, U19  KS Spójnia Warszawa  10  (33)  15  21  15 7 13 2 90
8  210244  Maksymilian Michalik,  U17, U19  SPÓJNIA WARSZAWA  15  (bfd)  15  21  8 21 16 4 103
9 210946  Mateusz Szymczak,  U17, U19  KS Centrum Żeglarskie Szczecin  20  2  5  16  9 21 (24) 15 17 105
10 192834  Piotr Jóźwiak,  U17, U19  ŻMKS-Poznań  27 12 6 4 11 (29) 11 17 19 107
11 205296  Mateusz Budzisz,  U17, U19  MKŻ Arka Gdynia  (42)  24  13 22 9 29 112
12  195308  Borys Surowiec,  ---, U19  UKS FIR Warszawa  (37)  5  16  13  1 2 25 16 26 1 115
13  200986  Jakub Marciniak,  U17, U19  JKW Poznań  14 30 27  5 19 8 (35) 120
14  9  Szymon Pasiut,  ---, ---  YC PTTK Beskid Nowy Sącz  13  17  14  (36)  8  17 17 (38) 3 125
15  61  Wojciech Chodakowski,  U17, U19  KŻ Horn Kraków  18  18  11  5  15  (21) (38) 29 7 125
16  204343  Hubert Polaczyk,  U17, U19  KŻ Mewa Poznań  30  7  20  (43)  7 18 20 39 145
17  191837  Piotr Dąbrowski,  ---, ---  MBSW/UKŻR Giżycko  12  (dsq)  17  23  26  12 33 10 18 151
18  162581  Danil Fenko,  U17, U19  MBSW/UKŻR Giżycko   33  (bfd)  19  6  20  26 28 11 11 155
19  197729  Karol Dobrowolski,  ---, U19  UKS FIR Warszawa  14  27  23  (dns)  7  16 31 30 9 157
20  180728  Krzysztof Racz,  ---, ---  RKS Lasery Zegrze  24  22  27  9  16  (39) 6 28 27 159
21  173475  Przemysław Pietruszewski,  ---, U19  KS AZS AWFiS Gdańsk  (29)  6  28  19  14  24 (30) 25 13 159
22  189349  Piotr Masztalerz,  U17, U19  TKŻ Toruń   8  (bfd)  26  27  38  dsq 5 7 6 166
23  174480  Michał Zieliński,  ---, ---  ŻMKS-Poznań   (38)  31  24  25  10  19 15 32 14 170
24  160406  Patryk Żeberski,  ---, ---  PKM LOK POZNAŃ  17  25  (ufd)  11  23  14 40 12 28 170
25  201122  Jakub Cymerman,  ---, U19  UKS Barnim Goleniów   26  26  21  (30)  29  9 20 22 21 174
26  191832  Wojciech Kotowski,  ---, U19  ŻMKS-Poznań   28  20  12  26  (32)  23 29 19 25 183
27  193442  Konrad Berezowski,  ---, ---  RKS Lasery Zegrze   (39)  15  25  32  30  18 14 18 33 185
28  206817  Piotr Śledziński,  U17, U19  UKŻ WIKING Toruń  32  29  10  18 35 25 (39) 34 191
29  199074  Kacper Ludwiński,  ---, U19  Sejk Pogoń Szczecin   31  16  22 33 19  30 12 (35) 30 194
30  198209  Cezary Miłkowski,  ---, U19  TKŻ Toruń   (ufd)  11  ufd  34  10 45 27 23 206
31  194842  Mateusz Leszko,  ---, ---  RKS Lasery Zegrze   25  21  32  29  28  (43) 32 31 8 206
32  20434  Maciej Jachymski,  U17, U19  TS Kuźnia Rybnik   36  24  (39)  18  35  32 26 23 15 210
33  210943  Daniel Smoliński,  U17, U19  KS Centrum Żeglarskie Szczecin   21  35  20  35  25  27 23 (40) 26 213
34  2  Unruh Aleksander,  ---, U19  AZS Poznań   16  28  18  24  (42)  38 34 21 38 218
35  20098  Maksymilian Jezierski,  U17, U19  JKW Poznań   34  33  (dns)  31  44  22 8 37 32 242
36  203114  Mateusz Siedlecki,  U17, U19  MBSW/UKŻR Giżycko   23  38  36  22 40 36 37 14 (41) 247
37  207348  Igor Czudy,  ---, U19  KST "Elektryk" Grudziądz   11  30  29  40  31  (dsq) 43 33 37 254
38  186834  Sebastian Wałaszek,  U17, U19  KS Centrum Żeglarskie Szczecin   19  23  (ufd)  dne  22  dns 27 46 20 255
39  17829  Piotr Borczyński,  U17, U19  KS Spójnia Warszawa   (dnc)  39  37  43  33  20 13 24 dne 258
40  190984  Zienkiewicz Karol,  ---, U19  UKŻ Siódemka Białystok   10  32  38  38  (dsq)  29 36 36 45 265
41  197726  Baranowski Przemysław,  U17, U19  UKŻ Siódemka Białystok   (ufd)  42  41  17  13  34 35 43 43 269
42  168060  Wiktor Kozerski,  U17, U19  TKŻ Toruń  44  34  35  14  37  31 (48) 42 31 269
43  160731  Piotr Dorywała,  U17, U19  UKS Żeglarz Wrocław  43  36  34  28  36  33 (47) dne 46 306
44  191842  Bartosz Guz,  U17, U19  MBSW/UKŻR Giżycko   40  41  31  39  (47)  37 42 34 44 309
45  40  Wiktor Kreft,  U17, U19  KŻ Horn Kraków   22  (bfd)  42  34  41  41 44 47 42 314
46  204311  Maciej Berkau,  U17, U19  PKM LOK POZNAŃ   35  40  (43)  37  39  40 41 41 40 314
47  171303  Mateusz Słowik,  U17, U19  KŻ Horn Kraków   42  37  44  44 45 44 (46) 44 36 342
48  198207  Stanisław Elmer,  ---, ---  RKS Lasery Zegrze   41  (bfd)  40  41  46  42 39 45 47 337

.

Klasa Laser 4.7  I Wyniki PPC 2017 - Kobiety 

M-ce Nr Imię i Nazwisko Rok Grupa Grupa Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Razem
1 20734 Julia Rogalska 2002 U16 U18 MBSW/UKŻR Giżycko 1 3 1 *7 2 1 1 1 2 12
2 210221 Kinga Brzóska 2002 U16 U18 MKŻ Arka Gdynia 2 1 3 *14 1 3 2 3 1 16
3 200984 Dominika Kęska 2002 U16 U18 UKŻ WIKING Toruń 3 2 *12 3 4 7 5 8 4 36
4 182524 Czerniewska Magdalena 1996 --- --- UKŻ Siódemka Białystok *bfd 5 5 9 3 2 7 2 6 39
5 201013 Nawojka Ślusarska 2003 U16 U18 KŻ Mewa Poznań *18 10 2 4 7 5 6 7 7 48
6 205297 Natalia Kuczys 2002 U16 U18 MKŻ Arka Gdynia 6 4 4 *16 16 6 11 5 5 57
7 164430 Maria Hartel 2000 --- U18 KW LOK GARLAND GLIWICE 9 7 8 1 17 *ufd 9 9 8 68
8 180742 Natalia Borusińska 2002 U16 U18 UKS Zalew Kielce 10 11 *13 6 11 12 3 12 3 68
9 197728 Paulina Placzke 2002 U16 U18 UKS FIR Warszawa 4 9 11 *24 23 8 8 6 12 81
10 1 Julia Szymczak 2003 U16 U18 MKS "Dwójka" W-wa 5 15 9 2 8 13 *17 14 16 82
11 198206 Maja Korwin-Mikke 2002 U16 U18 MKS "Dwójka" W-wa 12 6 *17 17 14 9 4 11 9 82
12 160735 Maja Tokarczyk 2000 --- U18 KW LOK GARLAND GLIWICE 13 *22 10 8 6 20 13 18 13 101
13 186279 Paulina Rakowska 2002 U16 U18 MKŻ Arka Gdynia 7 12 7 20 5 17 *24 24 10 102
14 201561 Ida Stachura 2002 U16 U18 KŻ Horn Kraków 14 13 6 10 15 10 12 *dns dns 108
15 194967 Hanna Dmochowska 2004 U16 U18 MKŻ Arka Gdynia *bfd 18 15 22 18 4 10 10 14 111
16 1825 Perkowska Paulina 2000 --- U18 UKŻ Siódemka Białystok 8 14 16 18 *20 16 16 19 18 125
17 19531 Natalia Ciszek 2002 U16 U18 MKS "Dwójka" W-wa 16 24 21 13 *26 19 21 4 11 129
18 1953 Dagmara Gil 2004 U16 U18 MKS "Dwójka" W-wa 20 17 18 5 13 21 18 17 *22 129
19 166705 Iga Marcisz 2004 U16 U18 TS Kuźnia Rybnik 19 20 *23 21 9 15 14 15 19 132
20 191813 Amelia Buska 2003 U16 U18 MKS "Dwójka" W-wa 15 *26 19 15 10 14 25 21 15 134
21 208738 Zuzanna Kaplita 2002 U16 U18 UKS Silesia Chełm Śląski *bfd 21 14 25 19 11 19 13 17 139
22 134457 Zuzanna Widomska 2003 U16 U18 TS Kuźnia Rybnik 11 19 20 11 21 *dns 22 20 20 144
23 210287 Natalia Krajewska 2002 U16 U18 KW LOK GARLAND Gliwice 17 8 *24 12 22 23 20 23 24 149

.

Klasa Laser 4.7  I Wyniki PPC 2017 - Mężczyźni

M-ce Nr Imię i Nazwisko Rok Grupa Grupa Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Razem
1 204557 Konstanty Sawicki 2002 U16 U18 MBSW/UKŻR Giżycko *bfd 8 5 3 4 1 10 2 2 35
2 191831 Filip Rajchert 2003 U16 U18 MKS "Dwójka" W-wa 2 1 *21 6 5 10 8 6 16 54
3 204911 Marek Rospond 2000 --- U18 YC PTTK Beskid Nowy Sącz *bfd 3 4 10 1 19 5 3 10 55
4 205645 Mateusz Grzempa 2002 U16 U18 CHKŻ Chojnice 10 4 8 2 7 *13 13 1 11 56
5 211258 Maciej Jarosz 2002 U16 U18 Yacht Klub Zefir Drakkar *bfd 7 15 23 2 5 1 5 1 59
6 210947 Przemysław Machowski 2003 U16 U18 MKS "Dwójka" W-wa *bfd 2 1 4 29 7 2 7 20 72
7 209471 Gerard Polaczyk 2003 U16 U18 KŻ Mewa Poznań 5 5 *46 12 24 4 15 8 3 76
8 208652 Dominik Śliwiński 2003 U16 U18 KS AZS AWFiS Gdańsk 15 6 3 9 11 *23 4 15 13 76
9 168053 Maksymilian Burdziej 2003 U16 U18 UKS Barnim Goleniów 4 10 *37 26 10 3 3 9 17 82
10 180767 Rafał Szubert 2002 U16 U18 ŻMKS-Poznań 1 14 7 *24 9 15 17 17 5 85
11 1111 Kacper Fabian 2002 U16 U18 Sejk Pogoń Szczecin *bfd 34 2 1 12 25 7 4 4 89
12 208421 Wojciech Antoniak 2002 U16 U18 UKS Barnim Goleniów 17 17 6 13 18 2 11 14 *23 98
13 186832 Tomasz Trajnowicz 2003 U16 U18 MBSW/UKŻR Giżycko *bfd 12 17 29 13 17 14 11 7 120
14 161696 Roch Osiński 2002 --- --- MKŻ Arka Gdynia 6 27 16 27 8 8 9 21 *30 122
15 188824 Goetz Dawid 2003 U16 U18 AZS Poznań 12 11 *28 11 28 6 27 24 19 138
16 197722 David Gdaniec 2002 U16 U18 KS AZS AWFiS Gdańsk 3 *bfd 12 7 27 22 30 23 18 142
17 18072 Filip Kapała 2004 U16 U18 MKŻ Arka Gdynia *bfd 28 9 8 16 18 16 25 29 149
18 167931 Grocholewski Wiktor 2002 U16 U18 AZS Poznań 9 *bfd 32 34 23 14 21 12 8 153
19 183484 Mikołaj Grzybowski 2003 U16 U18 UKS FIR Warszawa *bfd 40 39 5 17 9 24 13 32 179
20 196964 Hubert Lipiński 2002 U16 U18 TKŻ Toruń 23 13 *34 28 19 26 19 29 26 183
21 204763 Przemysław Okoński 2003 U16 U18 UKS FIR Warszawa 7 35 27 *44 3 24 23 33 35 187
22 166279 Iwo Filipowicz 2003 U16 U18 MKŻ Arka Gdynia *bfd 9 22 21 32 16 44 36 12 192
23 159482 Jedrzej Marciniak 2004 U16 U18 JKW Poznań *bfd bfd 13 41 25 12 18 27 9 199
24 193512 Dominik Wałaszek 2002 U16 U18 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 13 21 25 14 26 21 46 37 *dns 203
25 186229 Patryk Karczewski 2003 U16 U18 KS AZS AWFiS Gdańsk *bfd 15 33 18 34 37 35 20 14 206
26 169707 Stanisław Cwojdziński 2003 U16 U18 ŻMKS-Poznań 18 23 31 *43 43 20 20 30 21 206
27 189084 Hubert Roszyk 2005 U16 U18 ŻLKS Poznań 14 25 *45 30 36 31 12 22 42 212
28 201940 Jan Lipowski 2002 U16 U18 KŻ Horn Kraków 19 20 14 20 35 *40 28 39 38 213
29 201105 Bartłomiej Mierzwa 2003 U16 U18 TS Kuźnia Rybnik *bfd 33 19 32 dns ufd 6 10 6 214
30 205180 Wiktor Ciołkowski 2002 U16 U18 JK Kotwica Tarnobrzeg *bfd 44 11 16 20 30 37 28 28 214
31 194968 Alan Kocięda 2004 U16 U18 MKŻ Arka Gdynia 25 29 10 *49 6 42 41 26 36 215
32 18416 Andrzej Nowakowski 2004 U16 U18 MKS "Dwójka" W-wa 8 30 42 15 15 32 *45 44 43 229
33 155036 Miłosz Gabryszewski 2003 U16 U18 UKS Żeglarz Wrocław *bfd 24 23 19 21 35 25 31 dns 232
34 136727 Miłosz Małek 2002 U16 U18 MKS "Dwójka" W-wa 11 26 *38 25 30 dne 36 34 22 238
35 197723 Paweł Ortmann 2002 U16 U18 KS AZS AWFiS Gdańsk 20 43 36 35 39 *ufd 32 18 15 238
36 180733 Igor Labocha 2002 U16 U18 TS Kuźnia Rybnik *bfd 22 43 31 33 28 40 16 25 238
37 186831 Hubert Maczyszyn 2003 U16 U18 MBSW/UKŻR Giżycko *bfd 18 30 50 22 27 29 35 33 244
38 207586 Tomasz Kowalski 2002 U16 U18 TKŻ Toruń *bfd 41 24 33 31 29 33 19 34 244
39 19184 Jerzy Sienkiewicz 2003 U16 U18 MKS "Dwójka" W-wa 21 39 20 22 37 39 34 *46 39 251
40 160733 Jan Okularczyk 2000 --- U18 KW LOK GARLAND GLIWICE *bfd 16 47 42 14 33 42 45 24 263
41 184166 Jakub Szuchniewicz 2002 U16 U18 MKS "Dwójka" W-wa 22 42 44 17 38 *45 26 41 44 274
42 182208 Robert Szymański 2003 U16 U18 TS Kuźnia Rybnik 26 19 35 40 42 34 *48 40 40 276
43 142567 Maksymilian Pasich 2002 U16 U18 UKS Barnim Goleniów 29 37 40 37 44 43 *47 47 27 304
44 150262 Stanisław Podwojski 2002 U16 U18 KW LOK GARLAND GLIWICE *bfd 31 52 45 45 41 22 32 37 305
45 197949 Igor Haufa 2003 U16 U18 ŻLKS Poznań 24 32 *49 48 46 36 38 42 46 312
46 183127 Kacper Radzikowski 2001 --- U18 MKS "Dwójka" W-wa 27 36 *50 38 47 46 31 49 45 319
47 195307 Kajetan Gliniecki 2002 U16 U18 UKS FIR Warszawa *bfd bfd 18 46 49 38 49 38 31 323
48 191834 Dominik Konieczny 2005 U16 U18 ŻMKS-Poznań 28 38 48 36 50 47 43 48 *dns 338
49 160405 Bartłomiej Nowak 2003 U16 U18 JKW Poznań 16 *dns 29 39 41 dns dns dns dns 341
50 159432 Maksymilian Kalupa 2004 U16 U18 JKW Poznań *bfd 45 41 51 48 11 39 dns dns 343
51 190905 Borkowski Antek 2003 U16 U18 AZS Poznań *bfd bfd 26 47 40 44 ufd 43 41 349
52 11 Jan Pilarski 2002 U16 U18 ŻLKS Poznań 30 *dns 51 52 51 48 50 50 47 379
53 16 Adam Urbaniak 2005 U16 U18 ŻLKS Poznań *dns dns 53 53 dns dns dns dns dns 430

.

Klasa Laser Standard  I Wyniki PPC 2017

M-ce Nr Imię i Nazwisko Rok grupa Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Razem
1 205643 Jakub Rodziewicz 1998 U21 Sejk Pogoń Szczecin *1 1 1 1 1 1 1 1 1 8
2 198206 Kacper Błaszczyk 2000 U21 TS Kuźnia Rybnik 8 11 8 3 2 4 2 *12 3 41
3 188953 Kacper Stanisławski 2000 U21 MKŻ Arka Gdynia 5 6 2 7 10 2 *13 7 4 43
4 210953 Paweł Nowicki 1997 U21 TKŻ Toruń 4 7 4 5 7 3 10 *11 8 48
5 19263 Piotr Ostrowski 2000 U21 AZS UW 11 10 3 *13 5 6 6 9 2 52
6 7 Damian Kosmalski 1998 U21 CHKŻ Chojnice 6 3 6 *ufd 14 13 5 2 9 58
7 2090350 Kacper Mazurek 1999 U21 AZS UW 2 9 *16 4 16 5 9 6 10 61
8 210944 Szymon Pawlik 1998 U21 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 14 2 5 12 3 7 *20 17 5 65
9 192638 Sebastian Mazurek 1999 U21 AZS UW *ufd 4 10 14 4 9 7 3 20 71
10 196898 Dominik Wojtoniak 1999 U21 MKŻ Arka Gdynia 12 14 *15 8 8 10 3 8 15 78
11 209035 Mieszko Niewiarowski 1999 U21 CHKŻ Chojnice 9 8 12 6 12 *20 11 15 7 80
12 208710 Jan Krasodomski 1999 U21 Sejk Pogoń Szczecin *dsq 5 7 20 11 8 4 13 17 85
13 198205 Jakub Domagała 2000 U21 CHKŻ Chojnice 7 15 *19 11 17 11 12 14 6 93
14 203776 Wądek Michał 1998 U21 KW LOK GARLAND GLIWICE 10 *bfd 9 10 21 19 16 5 13 103
15 170889 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 18 *19 11 17 6 12 8 18 18 108
16 180701 Marcin Kozubowicz 1997 U21 TS Kuźnia Rybnik 15 16 17 2 15 *22 17 21 11 114
17 170881 Marcel Głuchowski 1999 U21 UKS FIR Warszawa 3 12 13 9 22 24 23 10 *ufd 116
18 197541 Oskar Adamiak 2000 U21 CHKŻ Chojnice 13 *21 14 21 13 16 15 16 12 120
19 194896 Konrad Chwalczewski 2000 U21 MKŻ Arka Gdynia *21 17 20 16 9 15 14 19 19 129
20 177553 Aleksander Pikuła 1999 U21 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 16 22 21 19 *24 17 18 4 21 138
21 210004 Borys Michniewicz 2001 U21 OKŻ Olsztyn 19 20 *22 15 19 21 19 20 14 147
22 197004 Maciej Wilk 1972 --- RKS Lasery Zegrze 17 18 *25 22 18 14 22 22 16 149
23 1680 Artur Jarząbek 1972 --- RKS Lasery Zegrze *23 13 18 18 20 18 21 23 22 153
24 186222 Paweł Brzozowski 1979 --- Niezrzeszony 22 23 24 23 23 23 24 24 *dns 186
25 189550 Andrzej Czokajło 1969 --- RKS Lasery Zegrze 20 *bfd 23 dnc dnc dnc dnc dnc dns 199