Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Klasa Laser I Wyniki Regat

"Puchar PZŻ cz. 1 - Krynica Morska 19-21.05.2017"

PzzimgKolejna edycja Pucharu PZŻ dla klasy laser, dobiegła końca. Regaty były zaliczane do Pucharu Polski Klasy Laser Radial oraz Standard . Oto wyniki regat:

Wyniki Regat Puchar PZŻ 2017 Część 1 - Klasa Laser Radial - Kobiety

M-ce Kraj N-r Imię Nazwisko Rok G19 G21 Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Razem
1

POL

211108

Agata

Barwińska

1995

   

SSW MOS IŁAWA

1.0

(2.0)

1.0

1.0

1.0

1.0

1.0

1.0

7.0

2

POL

207574

Magda

Kwaśna

1998

  U21

CHKŻ CHOJNICE

2.0

1.0

2.0

(6.0)

2.0

2.0

2.0

2.0

13.0

3

POL

111

Wiktoria

Gołębiowska

2000

U19  

SSW MOS IŁAWA

3.0

3.0

(4.0)

2.0

3.0

3.0

3.0

4.0

21.0

4

BLR

13

Diana

Tselegnikova

1990

   

BELARUS

4.0

5.0

6.0

5.0

5.0

(39.0 DNC)

5.0

5.0

35.0

5

BLR

203778

Ekaterina

Sanko

1999

U19  

BELARUS

6.0

4.0

3.0

(8.0)

7.0

5.0

6.0

7.0

38.0

6

POL

182208

Katarzyna

Harc

2000

U19  

TS"KUŹNIA"RYBNIK

5.0

8.0

(39.0 UFD)

3.0

6.0

13.0

4.0

3.0

42.0

7

POL

208733

Wiktoria

Lehmann

2001

U19  

ŻLKS POZNAŃ

7.0

7.0

(39.0 UFD)

10.0

9.0

6.0

11.0

8.0

58.0

8

POL

207855

Natalia

Stawiarska

1999

U19  

AZS UW WARSZAWA

(39.0 DNC)

17.0

18.0

4.0

4.0

4.0

7.0

6.0

60.0

9

POL

198206

Monika

Klopotowska

1999

U19  

MKS"DWÓJKA"WARSZAWA

13.0

16.0

7.0

(21.0)

13.0

9.0

15.0

14.0

87.0

10

POL

211227

Kornelia

Ulążka

2002

U19  

UKS"FIR"WARSZAWA

24.0

19.0

10.0

(27.0)

8.0

12.0

8.0

10.0

91.0

11

POL

186221

Natalia

Bazylko

2000

U19  

MKŻ"ARKA"GDYNIA

11.0

9.0

23.0

19.0

11.0

8.0

(26.0)

12.0

93.0

12

POL

207349

Magdalena

Daniszewska

1999

U19  

MBSW/UKŻR GIŻYCKO

15.0

20.0

(30.0)

7.0

14.0

10.0

14.0

16.0

96.0

13

POL

200522

Agata

Kalinowska

2001

U19  

UKS"ŻEGLARZ"WROCŁAW

29.0

15.0

19.0

(34.0)

10.0

7.0

10.0

9.0

99.0

14

POL

200985

Kinga

Brzóska

2002

U19  

MKŻ"ARKA"GDYNIA

9.0

13.0

5.0

17.0

(39.0 DNC)

11.0

13.0

39.0 DNC

107.0

15

POL

189516

Justyna

Czerniewska

1992

   

UKŻ 7 BIAŁYSTOK

21.0

22.0

(26.0)

25.0

12.0

17.0

12.0

11.0

120.0

16

POL

195782

Oliwia

Laskowska

2001

U19  

CHKŻ CHOJNICE

14.0

10.0

25.0

35.0

15.0

14.0

9.0

(39.0 UFD)

122.0

17

POL

97719

Natalia

Jablońska

2001

U19  

MKŻ"ARKA"GDYNIA

17.0

21.0

12.0

15.0

(39.0 DNC)

19.0

20.0

18.0

122.0

18

POL

203178

Anna Aleksandra

Bąk

1997

  U21

SEJK"POGOŃ"SZCZECIN

20.0

11.0

9.0

20.0

17.0

16.0

(39.0 DSQ)

39.0 DNC

132.0

19

POL

184592

Karolina

Błaszak

2000

U19  

MKŻ"ARKA"GDYNIA

19.0

25.0

13.0

14.0

(39.0 DNC)

24.0

19.0

20.0

134.0

20

POL

207579

Julia

Sieczkowska

1999

U19  

ŻLKS POZNAŃ

(25.0)

18.0

24.0

13.0

16.0

25.0

23.0

17.0

136.0

21

POL

194967

Natalia

Kuczys

2002

U19  

MKŻ"ARKA"GDYNIA

22.0

12.0

16.0

12.0

(39.0 DNC)

20.0

17.0

39.0 DNC

138.0

22

POL

204763

Julia

Okońska

1998

  U21

UKS"FIR"WARSZAWA

10.0

6.0

8.0

22.0

(39.0 DNC)

39.0 UFD

16.0

39.0 UFD

140.0

23

POL

201561

Anna

Michalska

1999

U19  

PKM LOK POZNAŃ

8.0

28.0

29.0

18.0

(39.0 DNC)

21.0

22.0

19.0

145.0

24

POL

204205

Marta

Weiss

1999

U19  

MBSW/UKŻR GIŻYCKO

16.0

30.0

32.0

23.0

(39.0 DNC)

18.0

21.0

13.0

153.0

25

BLR

199288

Yana

Obuhova

2003

U19  

BELARUS

12.0

27.0

11.0

30.0

(39.0 DNC)

39.0 UFD

18.0

22.0

159.0

26

POL

202449

Marcelina

Korszon

2002

U19  

UKS"FIR"WARSZAWA

23.0

14.0

22.0

29.0

(39.0 DNC)

23.0

39.0 DNC

15.0

165.0

27

BLR

188269

Aliaksandra

Harunovich

2000

U19  

BELARUS

18.0

31.0

27.0

31.0

(39.0 DNC)

22.0

27.0

23.0

179.0

28

POL

202448

Weronika

Folmer

1999

U19  

KST"ELEKTRYK"GRUDZĄDZ

26.0

33.0

14.0

28.0

(39.0 DNF)

29.0

29.0

21.0

180.0

29

POL

205651

Magdalena

Smagowicz

2000

U19  

KS"OMEGA"KRAKÓW

32.0

26.0

21.0

36.0

(39.0 DNC)

28.0

25.0

24.0

192.0

30

POL

160402

Ksenia

Kobelak

2000

U19  

KS"SPÓJNIA"WARSZAWA

30.0

24.0

28.0

16.0

(39.0 DNC)

26.0

30.0

39.0 DNC

193.0

31

POL

194897

Hanna

Romanowska

1997

  U21

CHKŻ CHOJNICE

(39.0 DNC)

32.0

17.0

32.0

39.0 DNC

15.0

24.0

39.0 UFD

198.0

32

POL

194843

Kaja

Hanys

2000

U19  

UKŻ"WIKING"TORUŃ

(39.0 DNC)

23.0

20.0

9.0

39.0 DNC

39.0 DNC

39.0 DNC

39.0 DNC

208.0

33

POL

209465

Aleksandra

Jasińska

2001

U19  

UKS"BARNIM"GOLENIÓW

(39.0 DNC)

29.0

15.0

11.0

39.0 DNC

39.0 DNC

39.0 DNC

39.0 DNC

211.0

34

POL

183096

Iza

Satrjan

1999

U19  

UKŻ"LAMELKA"KARTUZY

27.0

34.0

35.0

37.0

(39.0 DNC)

27.0

28.0

25.0

213.0

35

POL

61

Anna

Trędowska

2002

U19  

KŻ"HORN"KRAKÓW

33.0

35.0

34.0

24.0

(39.0 DNC)

30.0

39.0 DNC

39.0 DNC

234.0

36

POL

189349

Agata

Dróżyńska

2001

U19  

TKŻ TORUŃ

31.0

37.0

31.0

26.0

(39.0 DNC)

32.0

39.0 DNC

39.0 DNC

235.0

37

POL

200987

Katarzyna

Król

1999

U19  

CŻ SZCZECIN

28.0

36.0

33.0

33.0

(39.0 DNC)

31.0

39.0 DNC

39.0 DNC

239.0

38

POL

157415

Natalia

Majewska

2000

U19  

PORT MECHELINKI

(39.0 DNC)

38.0

36.0

38.0

39.0 DNC

33.0

39.0 DNC

39.0 DNC

262.0

 Wyniki Regat Puchar PZŻ 2017 Część 1 - Klasa Laser Standard

M-ce Kraj Nr Imię Nazwisko Rok G19 G21 Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Razem
1

POL

210788

Filip

Ciszkiewicz

1995

   

MKŻ"ARKA"GDYNIA

1.0

(49.0 UFD)

1.0

1.0

1.0

3.0

1.0

1.0

9.0

2

USA

180521

Marek

Zaleski

1994

   

USA

3.0

2.0

3.0

2.0

2.0

(5.0)

2.0

2.0

16.0

3

BLR

171937

Pavel

Babich

1994

   

BELARUS

2.0

(4.0)

2.0

3.0

3.0

1.0

3.0

3.0

17.0

4

POL

211314

Jakub

Rodziewicz

1998

  U21

SEJK"POGOŃ"SZCZECIN

4.0

(49.0 UFD)

9.0

4.0

5.0

2.0

4.0

5.0

33.0

5

POL

192583

Damian

Kosmalski

1998

  U21

CHKŻ CHOJNICE

7.0

8.0

12.0

5.0

12.0

16.0

9.0

(17.0)

69.0

6

BLR

207347

Ivan

Sventukhouski

1994

   

BELARUS

9.0

(49.0 UFD)

17.0

16.0

7.0

9.0

5.0

10.0

73.0

7

POL

212506

Dawid

Kania

1997

  U21

ŻLKS POZNAŃ

5.0

1.0

4.0

7.0

(49.0 DNC)

4.0

49.0 BFD

4.0

74.0

8

POL

198206

Kacper

Błaszczyk

2000

U19  

TS"KUŹNIA"RYBNIK

20.0

11.0

10.0

6.0

(49.0 DNC)

10.0

8.0

11.0

76.0

9

POL

188953

Kacper

Stanisławski

2000

U19  

MKŻ"ARKA"GDYNIA

8.0

9.0

(19.0)

11.0

14.0

12.0

12.0

13.0

79.0

10

BN

0

Paweł

Nowicki

1997

  U21

TKŻ TORUŃ

15.0

12.0

(23.0)

17.0

8.0

14.0

6.0

9.0

81.0

11

POL

208654

Tomasz

Lobert

1997

  U21

AZS UW WARSZAWA

32.0

5.0

14.0

18.0

6.0

6.0

(49.0 BFD)

6.0

87.0

12

POL

210944

Michał

Maciaszczyk

1997

  U21

CŻ SZCZECIN

14.0

10.0

5.0

14.0

10.0

21.0

19.0

(24.0)

93.0

13

POL

206497

Adrian

Raczkowski

1996

   

UKŻ"WIKING"TORUŃ

6.0

3.0

(49.0 UFD)

9.0

13.0

7.0

49.0 BFD

7.0

94.0

14

POL

205300

Sebastian

Mazurek

1999

U19  

AZS UW WARSZAWA

16.0

15.0

18.0

8.0

(23.0)

13.0

11.0

16.0

97.0

15

POL

198205

Kacper

Mazurek

1999

U19  

AZS UW WARSZAWA

28.0

(49.0 UFD)

11.0

32.0

4.0

8.0

7.0

8.0

98.0

16

POL

211107

Jan

Krasodomski

1999

U19  

SEJK"POGOŃ"SZCZECIN

12.0

20.0

34.0

(35.0)

9.0

11.0

10.0

12.0

108.0

17

POL

20491

Krzysztof

Białaś

2000

U19  

SSW MOS IŁAWA

11.0

18.0

15.0

(42.0)

20.0

29.0

17.0

21.0

131.0

18

POL

192638

Konrad

Berezowski

1977

   

RKS"LASERY"ZEGRZE

10.0

16.0

7.0

33.0

21.0

25.0

(49.0 BFD)

20.0

132.0

19

POL

197541

Oskar

Adamiak

2000

U19  

CHKŻ CHOJNICE

26.0

7.0

36.0

(38.0)

18.0

17.0

13.0

15.0

132.0

20

POL

196898

Dominik

Wojtoniak

1999

U19  

MKŻ"ARKA"GDYNIA

13.0

17.0

20.0

(49.0 RET)

22.0

22.0

20.0

19.0

133.0

21

POL

203776

Michal

Wadek

1998

  U21

KW"GARLAND"LOK GLIWICE

(49.0 DNC)

6.0

8.0

20.0

49.0   DNC

15.0

16.0

25.0

139.0

22

POL

207099

Marcel

Głuchowski

1999

U19  

UKS"FIR"WARSZAWA

17.0

19.0

16.0

41.0

17.0

19.0

(49.0 BFD)

14.0

143.0

23

POL

8

Jakub

Domagała

2000

U19  

CHKŻ CHOJNICE

25.0

23.0

21.0

12.0

19.0

(33.0)

25.0

28.0

153.0

24

POL

190826

Artur

Keller

1994

   

UKŻ MICHAŁOWO

26.3 RDG

13.0

(49.0 UFD)

15.0

49.0 DNC

18.0

18.0

22.0

161.3

25

POL

168771

Szymon

Pawlik

1998

  U21

CŻ SZCZECIN

(49.0 DNC)

29.0

6.0

22.0

28.0

37.0

27.0

35.0

184.0

26

POL

160406

Patryk

Żeberski

1998

  U21

PKM LOK POZNAŃ

18.0

31.0

28.0

25.0

(49.0 DNC)

31.0

31.0

23.0

187.0

27

POL

19263

Piotr

Ostrowski

2000

U19  

AZS UW WARSZAWA

27.0

14.0

22.0

37.0

16.0

24.0

(49.0 BFD)

49.0 DNC

189.0

28

POL

210004

Borys

Michniewicz

2001

U19  

OKŻ OLSZTYN

(49.0 DNC)

21.0

29.0

30.0

11.0

20.0

49.0 BFD

30.0

190.0

29

POL

177553

Aleksander

Pikuła

1999

U19  

CŻ SZCZECIN

22.0

27.0

38.0

28.0

27.0

28.0

21.0

(49.0 DNC)

191.0

30

POL

209035

Mieszko

Niewiarowski

1999

U19  

CHKŻ CHOJNICE

21.0

32.0

33.0

26.0

24.0

(38.0)

23.0

32.0

191.0

31

POL

180701

Marcin

Kozubowicz

1997

  U21

TS"KU?NIA"RYBNIK

31.0

28.0

27.0

(36.0)

25.0

36.0

24.0

34.0

205.0

32

NED

185392

Mateusz

Szymczak

2001

U19  

CŻ SZCZECIN

19.0

36.0

24.0

24.0

(49.0 DNC)

45.0

30.0

36.0

214.0

33

POL

207586

Szymon

Kowalski

1998

  U21

TKŻ TORUŃ

(49.0 DNC)

49.0 DNC

49.0 DNC

13.0

15.0

26.0

15.0

49.0 DNC

216.0

34

POL

186391

Mateusz

Leszko

1986

   

RKS"LASERY"ZEGRZE

23.0

33.0

39.0

(46.0)

26.0

40.0

26.0

33.0

220.0

35

POL

200986

Jakub

Marciniak

2001

U19  

JKW POZNAŃ

(49.0 DNC)

49.0 DNC

49.0 DNC

19.0

49.0 DNC

27.0

14.0

18.0

225.0

36

POL

196897

Mirosław

Zemke

1959

   

MKŻ"ARKA"GDYNIA

34.0

25.0

32.0

40.0

(49.0 DNC)

32.0

32.0

31.0

226.0

37

POL

61

Wojciech

Chodakowski

2001

U19  

KŻ"HORN"KRAKÓW

35.1 RDG

30.0

31.0

10.0

(49.0 DNC)

43.0

34.0

49.0 DNC

232.1

38

POL

198203

Jan

Stremlau

1997

  U21

TKŻ TORUŃ

33.0

24.0

13.0

21.0

(49.0 DNC)

49.0 DNC

49.0 DNC

49.0 DNC

238.0

39

POL

194897

Oskar

Sawicki

2000

U19  

CHKŻ CHOJNICE

24.0

34.0

40.0

23.0

(49.0 DNC)

41.0

33.0

49.0 DNC

244.0

40

POL

190984

Karol

Zienkiewicz

2000

U19  

UKŻ 7 BIAŁYSTOK

37.7 RDG

26.0

25.0

43.0

(49.0 DNC)

23.0

49.0 DNC

49.0 DNC

252.7

41

POL

170889

Krzysztof

Dobrowolski

1995

   

UKS"FIR"WARSZAWA

(49.0 DNC)

49.0 DNC

49.0 DNC

31.0

49.0 DNC

30.0

22.0

26.0

256.0

42

POL

3

Damian

Sosnowski

1999

U19  

CŻ SZCZECIN

(49.0 UFD)

22.0

30.0

27.0

49.0 DNC

34.0

49.0 DNC

49.0 DNC

260.0

43

POL

198200

Jakub

Grabowski

1990

   

JK KRYNICA MORSKA

30.0

(49.0 UFD)

41.0

44.0

49.0 DNC

39.0

28.0

29.0

260.0

44

POL

166479

Wiktor

Kreft

2001

U19  

KŻ"HORN"KRAKÓW

35.0

35.0

35.0

39.0

(49.0 DNC)

42.0

29.0

49.0 DNC

264.0

45

POL

171258

Daniel

Halicki

1998

  U21

UKŻ 7 BIAŁYSTOK

39.9 RDG

37.0

37.0

45.0

(49.0 DNC)

35.0

49.0 BFD

27.0

269.9

46

POL

19820

Jakub

Stremlau

1999

U19  

TKŻ TORUŃ

(49.0 DNC)

39.0

26.0

29.0

49.0 DNC

49.0 DNC

49.0 DNC

49.0 DNC

290.0

47

NED

146751

Daniel

Smoliński

2001

U19  

CŻ SZCZECIN

29.0

38.0

42.0

47.0

(49.0 DNC)

44.0

49.0 DNC

49.0 DNC

298.0

48

POL

194937

Igor

Tarasiuk

1997

  U21

PORT MECHELINKI

(49.0 DNC)

49.0 DNC

49.0 DNC

34.0

49.0 DNC

49.0 DNC

49.0 BFD

49.0 DNC

328.0

Pozostałe regaty można odnaleźć, w Kalendarzu Regat 2017.

 Szczegóły dotyczące Regat planowanych przez Polskie Stowarzyszenie Klasy Laser,

w podziale na odmiany klasy laser, czyli laser Standard, Laser Radial oraz Laser 4.7, odnajdziecie w kalendarzu na 2017, w podziale na grupy: "Kalendarz Regat W Grupach".

W kalendarzu klasy laser oznaczone zostały m.in. Współczynniki regat zaliczanych do Pucharu Polski Lasera 2017. Warto wiedzieć, że w tym roku zostały zmienione współczynniki, do rywalizacji klasy laser, w ramach PP, dodatkowo obowiązują zasady definiujące wlicznie regat to rankingu.

Przyjęto następujące założenia, w rozgrywkach Klasa Laser Puchar Polski 2017:

Mistrzowska kategoria – MP, OOM, Finał PP (150pkt). Liczy się impreza mistrzostwa w kategorii plus Finał Pucharu Polski Klasy Laser.
1 kategoria punktowa - impreza centralna (100pkt) (2 najlepsze z 3)
2 kategoria punktowa – impreza regionalna (50pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)
3 kategoria punktowa –impreza lokalna (25pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)

Przyjęto następujące założenia  dla zaliczania regat w rozgrywkach Klasa Laser Puchar Polski 2017:

Min 10 zawodników we flocie w klasie .