Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Klasa Laser I Wyniki Regat

"Puchar PZŻ cz. 2 - Krynica Morska 26-28.05.2017"

PzzimgDruga część edycji Pucharu PZŻ 2017 dla klasy laser, trwa. Regaty s zaliczane do Pucharu Polski Klasy Laser Radial oraz Laser 4.7 . Oto wyniki końcowe

Wyniki Regat Puchar PZŻ 2017 Część 2 - Klasa Laser Radial - Mężczyźni

M-ce Kraj nr Imię i Nazwisko grupa Rok Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Razem
1 BN 0 Marcin Rudawski   1981 MKS"DWÓJKA"WARSZAWA (2.0) 2.0 1.0 1.0 1.0 1.0 6.0
2 POL 173475 Mateusz Hanke   1989 AZS AWFIS GDAŃSK 3.0 1.0 2.0 4.0 (5.0) 2.0 12.0
3 POL 203117 Wojciech Klimaszewski Jr 2001 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 7.0 4.0 3.0 (8.0) 2.0 3.0 19.0
4 POL 186233 Tytus Butowski Jr 2001 AZS AWFIS GDAŃSK 4.0 3.0 (13.0) 2.0 4.0 6.0 19.0
5 POL 210947 Łukasz Machowski Jr 2001 MKS"DWÓJKA"WARSZAWA 1.0 10.0 4.0 3.0 (11.0) 4.0 22.0
6 POL 186875 Michał Krasodomski Jr 2003 AZS AWFIS GDAŃSK 5.0 6.0 6.0 (13.0) 3.0 8.0 28.0
7 BLR 203777 Maksim Dziahel Jr 1999 BELARUS 6.0 13.0 11.0 (58.0 BFD) 7.0 5.0 42.0
8 POL 190826 Artur Keller   1994 UKŻ MICHAŁOWO 9.0 12.0 8.0 (58.0 BFD) 9.0 7.0 45.0
9 BLR 207346 Maksim Bahlai Jr 1999 BELARUS 12.0 8.0 10.0 (58.0 BFD) 10.0 10.0 50.0
10 LTU 202750 Airidas Rutkauskas Jr 1999 LITHUANIA 8.0 (25.0) 12.0 9.0 12.0 11.0 52.0
11 POL 202433 Mikołaj Silny Jr 2002 SEJK"POGOŃ"SZCZECIN 11.0 9.0 (16.0) 5.0 15.0 13.0 53.0
12 POL 210244 Maksymilian Michalik Jr 2001 KS"SPÓJNIA"WARSZAWA (18.0) 11.0 17.0 6.0 8.0 18.0 60.0
13 POL 209024 Jan Krasodomski Jr 1999 SEJK"POGOŃ"SZCZECIN 15.0 7.0 15.0 (29.0) 18.0 12.0 67.0
14 POL 207570 Piotr Malinowski Jr 2001 SSW MOS IŁAWA (58.0 BFD) 5.0 7.0 7.0 14.0 36.0 69.0
15 POL 212510 Piotr Masztalerz Jr 2001 TKŻ TORUŃ 13.0 15.0 14.0 12.0 (16.0) 15.0 69.0
16 POL 200986 Jakub Marciniak Jr 2001 JKW POZNAŃ (22.0) 21.0 5.0 20.0 22.0 9.0 77.0
17 POL 193442 Konrad Berezowski   1977 RKS"LASERY"ZEGRZE 10.0 16.0 24.0 (27.0) 27.0 17.0 94.0
18 POL 207572 Jakub Błaszczyszyn Jr 2001 KS"SPÓJNIA"WARSZAWA 24.0 19.0 (26.0) 14.0 23.0 19.0 99.0
19 POL 176641 Michał Maciaszczyk   1997 CŻ SZCZECIN (40.0) 14.0 19.0 22.0 31.0 14.0 100.0
20 BLR 192681 Aliaksei Leuchuk Jr 2000 BELARUS 25.0 22.0 22.0 18.0 (30.0) 16.0 103.0
21 POL 204343 Hubert Polaczyk Jr 2001 KŻ"MEWA"POZNAŃ 16.0 18.0 36.0 10.0 (44.0) 24.0 104.0
22 POL 191832 Wojciech Kotowski Jr 1999 ŻMKS POZNAŃ 21.0 17.0 9.0 (38.0) 37.0 25.0 109.0
23 POL 202449 Karol Dobrowolski Jr 1999 UKS"FIR"WARSZAWA (35.0) 24.0 33.0 15.0 13.0 26.0 111.0
24 POL 19183 Piotr Dąbrowski   1998 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 17.0 (44.0) 37.0 31.0 6.0 22.0 113.0
25 POL 201122 Jakub Cymerman Jr 2000 UKS"BARNIM"GOLENIÓW 30.0 29.0 (31.0) 11.0 24.0 20.0 114.0
26 POL 180728 Krzysztof Racz   1980 RKS"LASERY"ZEGRZE 14.0 (36.0) 18.0 23.0 26.0 33.0 114.0
27 POL 209834 Wojciech Chodakowski Jr 2001 KŻ"HORN"KRAKÓW 19.0 27.0 21.0 19.0 29.0 (43.0) 115.0
28 POL 192834 Piotr Jóźwiak Jr 2001 ŻMKS POZNAŃ 26.0 20.0 29.0 21.0 19.0 (30.0) 115.0
29 POL 160406 Patryk Żeberski   1998 PKM LOK POZNAŃ 27.0 (39.0) 34.0 24.0 20.0 34.0 139.0
30 POL 9 Szymon Pasiut   1998 YC PTTK"BESKID"NOWY SĄCZ 31.0 28.0 (39.0) 16.0 33.0 32.0 140.0
31 POL 197815 Maciej Jedliński   1998 YC PTTK"BESKID"NOWY SĄCZ 32.0 33.0 (41.0) 17.0 25.0 37.0 144.0
32 POL 20434 Maciej Jachymski Jr 2001 TS"KUŹNIA"RYBNIK 28.0 37.0 35.0 (58.0 BFD) 17.0 27.0 144.0
33 POL 199074 Kacper Ludwiński Jr 2000 SEJK"POGOŃ"SZCZECIN 23.0 26.0 46.0 (58.0 BFD) 21.0 38.0 154.0
34 RUS 162581 Daniil Fenko Jr 2001 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 33.0 30.0 30.0 30.0 (35.0) 31.0 154.0
35 POL 17 Przemysław Pietruszewski Jr 2000 AZS AWFIS GDAŃSK 29.0 42.0 (58.0 DSQ) 25.0 38.0 28.0 162.0
36 POL 174480 Michał Zieliński   1998 ŻMKS POZNAŃ (58.0 BFD) 38.0 20.0 43.0 41.0 23.0 165.0
37 POL 210946 Mateusz Szymczak Jr 2001 CŻ SZCZECIN 20.0 49.0 42.0 26.0 (58.0 DSQ) 29.0 166.0
38 POL 194842 Mateusz Leszko   1986 RKS"LASERY"ZEGRZE 37.0 34.0 25.0 28.0 43.0 (46.0) 167.0
39 POL 210943 Daniel Smoliński Jr 2001 CŻ SZCZECIN 34.0 41.0 32.0 33.0 (45.0) 35.0 175.0
40 POL 190984 Karol Zienkiewicz Jr 2000 UKŻ 7 BIAŁYSTOK (58.0 BFD) 32.0 28.0 40.0 34.0 49.0 183.0
41 POL 2 Aleksander Unruh Jr 2000 AZS POZNAŃ (58.0 BFD) 23.0 40.0 41.0 42.0 42.0 188.0
42 POL 205296 Mateusz Budzisz Jr 2001 MKŻ"ARKA"GDYNIA (58.0 BFD) 31.0 23.0 58.0 BFD 46.0 39.0 197.0
43 POL 203114 Mateusz Siedlecki Jr 2002 MBSW/UKŻR GIŻYCKO (58.0 BFD) 35.0 50.0 35.0 32.0 45.0 197.0
44 POL 170891 Daniel Halicki   1998 UKŻ 7 BIAŁYSTOK (58.0 BFD) 47.0 58.0 DNC 45.0 28.0 21.0 199.0
45 POL 192638 Szymon Rodziewicz-Borowski   1998 AZS UW WARSZAWA 38.0 48.0 27.0 47.0 (50.0) 41.0 201.0
46 POL 180729 Roch Osiński Jr 2002 MKŻ"ARKA"GDYNIA 41.0 (52.0) 49.0 34.0 39.0 40.0 203.0
47 POL 207348 Igor Czudy Jr 1999 KST"ELEKTRYK"GRUDZIĄDZ (58.0 BFD) 45.0 48.0 32.0 40.0 51.0 216.0
48 POL 178298 Piotr Borczyński Jr 2002 KS"SPÓJNIA"WARSZAWA (58.0 BFD) 40.0 38.0 58.0 BFD 36.0 44.0 216.0
49 POL 197726 Przemysław Baranowski Jr 2001 UKŻ 7 BIAŁYSTOK (58.0 BFD) 43.0 44.0 39.0 47.0 50.0 223.0
50 POL 206817 Piotr Śledziński Jr 2001 UKŻ"WIKING"TORUŃ 39.0 51.0 51.0 37.0 48.0 (54.0) 226.0
51 POL 186834 Jędrzej Bering Jr 2001 CŻ SZCZECIN 43.0 46.0 47.0 44.0 (52.0) 47.0 227.0
52 POL 19484 Patryk Karczewski Jr 2003 AZS AWFIS GDAŃSK 44.0 50.0 45.0 36.0 53.0 (56.0) 228.0
53 POL 189350 Sebastian Wałaszek Jr 2001 CŻ SZCZECIN 36.0 (55.0) 54.0 42.0 55.0 53.0 240.0
54 POL 191842 Bartosz Guz Jr 2001 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 42.0 (54.0) 52.0 46.0 54.0 48.0 242.0
55 POL 186228 Tomasz Dąbrowski Jr 2001 AZS AWFIS GDAŃSK 46.0 53.0 43.0 (58.0 BFD) 51.0 52.0 245.0
56 POL 189534 Maciej Dziewit Jr 2001 AZS AWFIS GDAŃSK (58.0 DNC) 58.0 DNC 53.0 48.0 49.0 55.0 263.0
57 POL 168060 Wiktor Kozerski Jr 2001 TKŻ TORUŃ 45.0 (58.0 DNC) 58.0 DNC 58.0 DNC 58.0 DNC 58.0 DNC 277.0

 Wyniki Regat Puchar PZŻ 2017 Część 2 - Klasa Laser 4.7 Mężczyźni

M-ce Kraj nr Imię i Nazwisko Rok Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Razem
1 POL 205645 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ CHOJNICE 3.0 4.0 2.0 1.0 1.0 (10.0) 11.0
2 POL 204911 Marek Rospond 2000 YC PTTK"BESKID"NOWY SĄCZ 2.0 (7.0) 4.0 7.0 4.0 2.0 19.0
3 POL 210947 Przemyslaw Machowski 2003 MKS"DWÓJKA"WARSZAWA 11.0 1.0 6.0 2.0 (18.0) 5.0 25.0
4 POL 211258 Maciej Jarosz 2002 YC"ZEFIR DRAKKAR"PORAJ (49.0 DNC) 8.0 1.0 15.0 2.0 1.0 27.0
5 POL 186832 Tomasz Trajnowicz 2003 MBSW/UKŻR GIŻYCKO (21.0) 2.0 3.0 6.0 10.0 8.0 29.0
6 LTU 162582 Laurynas Ivanauskas 2001 LITHUANIA 6.0 3.0 12.0 4.0 (30.0) 7.0 32.0
7 POL 173542 Kacper Fabian 2002 SEJK"POGOŃ"SZCZECIN 8.0 6.0 7.0 10.0 3.0 (21.0) 34.0
8 POL 209471 Gerard Polaczyk 2003 KŻ"MEWA"POZNAŃ 10.0 (19.0) 9.0 3.0 9.0 4.0 35.0
9 POL 204557 Konstanty Sawicki 2002 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 14.0 (49.0 BFD) 5.0 11.0 6.0 3.0 39.0
10 BLR 207346 Dzmitry Kutsko 2000 BELARUS 5.0 5.0 11.0 12.0 7.0 (16.0) 40.0
11 BLR 207797 Yahor Vaniukevich 2001 BELARUS 20.0 12.0 10.0 9.0 5.0 (27.0) 56.0
12 POL 197722 David Gdaniec 2002 AZS AWFIS GDAŃSK 19.0 13.0 (32.0) 5.0 8.0 12.0 57.0
13 POL 201105 Bartłomiej Mierzwa 2003 TS"KUŹNIA"RYBNIK 4.0 15.0 16.0 17.0 (19.0) 6.0 58.0
14 POL 180767 Rafał Szubert 2002 ŻMKS POZNAŃ 9.0 11.0 15.0 19.0 (26.0) 20.0 74.0
15 POL 208652 Dominik Śliwiński 2003 AZS AWFIS GDAŃSK 15.0 9.0 13.0 16.0 22.0 (24.0) 75.0
16 POL 169707 Kacper Jaskuła 2003 ŻMKS POZNAŃ 13.0 16.0 19.0 (24.0) 17.0 11.0 76.0
17 POL 183484 Mikołaj Grzybowski 2003 UKS"FIR"WARSZAWA 7.0 18.0 (24.0) 14.0 20.0 18.0 77.0
18 POL 168053 Maksymilian Burdziej 2003 UKS"BARNIM"GOLENIÓW (30.0) 27.0 8.0 21.0 14.0 9.0 79.0
19 POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UKS"FIR"WARSZAWA 17.0 20.0 (22.0) 20.0 12.0 13.0 82.0
20 BLR 204706 Ivan Mshenski 2003 BELARUS 18.0 (22.0) 14.0 18.0 11.0 22.0 83.0
21 POL 188824 David Goetz 2003 AZS POZNAŃ 12.0 10.0 17.0 23.0 (31.0) 25.0 87.0
22 POL 18072 Filip Kapała 2004 MKŻ"ARKA"GDYNIA 1.0 (49.0 BFD) 26.0 13.0 13.0 49.0 BFD 102.0
23 POL 167931 Wiktor Grocholewski 2002 AZS POZNAŃ 28.0 26.0 25.0 8.0 15.0 (30.0) 102.0
24 POL 190544 Alan Kocięda 2004 MKŻ"ARKA"GDYNIA 26.0 14.0 23.0 (29.0) 16.0 23.0 102.0
25 POL 205180 Wiktor Ciołkowski 2002 JK"KOTWICA"TARNOBRZEG 22.0 23.0 (29.0) 27.0 21.0 17.0 110.0
26 POL 159482 Jedrzej Marciniak 2004 JKW POZNAŃ 25.0 21.0 28.0 (37.0) 27.0 19.0 120.0
27 POL 186221 Bogusz Tłok 2004 MLKS"KRAJNA"SĘPÓLNO K. 16.0 28.0 20.0 25.0 (36.0) 32.0 121.0
28 POL 208421 Wojciech Antoniak 2002 UKS"BARNIM"GOLENIÓW 23.0 17.0 34.0 (35.0) 24.0 29.0 127.0
29 LTU 182613 Vakaris Paulavicius 2001 LITHUANIA 27.0 24.0 21.0 (38.0) 28.0 28.0 128.0
30 POL 180716 Michał Krawczyk 2001 AZS UWM OLSZTYN 35.0 29.0 18.0 22.0 29.0 (38.0) 133.0
31 POL 160419 Igor Labocha 2002 TS"KUŹNIA"RYBNIK 24.0 (40.0) 27.0 32.0 37.0 15.0 135.0
32 POL 197723 Paweł Ortmann 2002 AZS AWFIS GDAŃSK 29.0 (49.0 BFD) 30.0 49.0 BFD 25.0 14.0 147.0
33 POL 195782 Miłosz Małek 2002 MKS"DWÓJKA"WARSZAWA 36.0 25.0 (37.0) 31.0 23.0 34.0 149.0
34 POL 186831 Hubert Maczyszyn 2003 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 32.0 30.0 31.0 26.0 (39.0) 35.0 154.0
35 POL 190984 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ 7 BIAŁYSTOK (40.0) 32.0 38.0 33.0 32.0 31.0 166.0
36 POL 201940 Jan Lipowski 2002 KŻ"HORN"KRAKÓW 33.0 35.0 33.0 39.0 (40.0) 33.0 173.0
37 POL 193512 Dominik Walaszek 2002 CŻ SZCZECIN 34.0 (49.0 BFD) 39.0 28.0 33.0 40.0 174.0
38 POL 196898 Maciej Lickendorf 2004 SEJK"POGOŃ"SZCZECIN (49.0 UFD) 49.0 BFD 40.0 30.0 35.0 26.0 180.0
39 POL 166279 Iwo Filipowicz 2003 MKŻ"ARKA"GDYNIA 39.0 33.0 41.0 34.0 34.0 (42.0) 181.0
40 POL 150262 Stanisław Podwojski 2002 KW"GARLAND"LOK GLIWICE 38.0 36.0 35.0 36.0 (41.0) 39.0 184.0
41 POL 195307 Kajetan Gliniecki 2002 UKS"FIR"WARSZAWA 37.0 31.0 (44.0) 41.0 42.0 43.0 194.0
42 POL 160405 Bartłomiej Nowak 2003 JKW POZNAŃ 41.0 39.0 (43.0) 40.0 38.0 37.0 195.0
43 POL 180730 Dominik Konieczny 2005 ŻMKS POZNAŃ 42.0 34.0 42.0 42.0 (43.0) 36.0 196.0
44 POL 188234 Jakub Kazukiewicz 2002 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 31.0 37.0 36.0 (49.0 DNC) 49.0 DNC 49.0 DNC 202.0
45 POL 161648 Jakub Michałowski 2003 KS"BAZA"MRĄGOWO 43.0 38.0 (46.0) 43.0 44.0 41.0 209.0
46 POL 185616 Mateusz Białek 2004 KS"BAZA"MRĄGOWO 44.0 42.0 45.0 (49.0 DNF) 45.0 44.0 220.0
47 POL 196964 Hubert Lipiński 2002 TKŻ TORUŃ (49.0 DNC) 41.0 47.0 44.0 46.0 45.0 223.0
48 POL 191831 Filip Rajchert 2003 MKS"DWÓJKA"WARSZAWA 49.0 DNE 49.0 DNE 49.0 DNE 49.0 DNE 49.0 DNE 49.0 DNE 294.0

 Wyniki Regat Puchar PZŻ 2017 Część 2 - Klasa Laser 4.7 Kobiety

M-ce Kraj nr Imię i Nazwisko Rok Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Razem
1 POL 20734 Julia Rogalska 2002 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 1.0 2.0 1.0 1.0 (3.0) 1.0 6.0
2 POL 1 Magdalena Daniszewska 1999 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 2.0 1.0 6.0 2.0 (40.0 BFD) 2.0 13.0
3 POL 205297 Natalia Kuczys 2002 MKŻ"ARKA"GDYNIA (9.0) 6.0 4.0 3.0 2.0 3.0 18.0
4 POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MKŻ"ARKA"GDYNIA (40.0 UFD) 3.0 2.0 4.0 4.0 6.0 19.0
5 POL 195304 Agnieszka Grzesiak 1996 AZS POZNAŃ 5.0 7.0 3.0 (12.0) 5.0 9.0 29.0
6 POL 201832 Marcelina Korszon 2002 UKS"FIR"WARSZAWA 3.0 (9.0) 9.0 5.0 9.0 5.0 31.0
7 POL 211879 Maria Grabska 2001 YC"ZEFIR DRAKKAR"PORAJ 12.0 10.0 13.0 (40.0 BFD) 1.0 4.0 40.0
8 POL 194967 Hanna Dmochowska 2004 MKŻ"ARKA"GDYNIA 4.0 11.0 (20.0) 10.0 6.0 14.0 45.0
9 POL 197725 Weronika Folmer 1999 KST"ELEKTRYK"GRUDZIĄDZ 6.0 12.0 (15.0) 7.0 8.0 12.0 45.0
10 POL 182524 Magdalena Czerniewska 1996 UKŻ 7 BIAŁYSTOK 11.0 8.0 7.0 14.0 (40.0 BFD) 8.0 48.0
11 POL 193509 Karina Jasiewicz 1996 AZS UWM OLSZTYN 18.0 (26.0) 14.0 15.0 7.0 10.0 64.0
12 POL 200984 Dominika Kęska 2002 UKŻ"WIKING"TORUŃ 13.0 4.0 5.0 (40.0 BFD) 40.0 BFD 7.0 69.0
13 POL 180742 Natalia Borusińska 2002 UKS"ZALEW"KIELCE 10.0 18.0 17.0 20.0 11.0 (25.0) 76.0
14 LTU 210163 Vilt? Karali?t? 2001 LITHUANIA (40.0 DNC) 23.0 18.0 6.0 10.0 23.0 80.0
15 POL 160707 Zofia Kotowska 1997 ŻMKS POZNAŃ (40.0 UFD) 14.0 8.0 8.0 40.0 BFD 11.0 81.0
16 POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ"MEWA"POZNAŃ 16.0 (22.0) 21.0 11.0 12.0 21.0 81.0
17 POL 185706 Julia Szymczak 2003 MKS"DWÓJKA"WARSZAWA (27.0) 24.0 16.0 9.0 16.0 22.0 87.0
18 POL 205651 Magdalena Smagowicz 2000 KS"OMEGA"KRAKÓW 28.0 16.0 12.0 13.0 (40.0 BFD) 20.0 89.0
19 POL 198206 Maja Korwin-Mikke 2002 MKS"DWÓJKA"WARSZAWA 7.0 20.0 10.0 (40.0 BFD) 40.0 BFD 15.0 92.0
20 POL 208738 Zuzanna Kaplita 2002 UKS"SILESIA-OPTY"CHEŁM ŚL. 8.0 25.0 (27.0) 21.0 13.0 27.0 94.0
21 POL 8683 Natalia Ciszek 2002 MKS"DWÓJKA"WARSZAWA 23.0 (28.0) 24.0 16.0 15.0 19.0 97.0
22 BN 0 Natalia Majewska 2000 PORT MECHELINKI 15.0 5.0 28.0 23.0 (40.0 BFD) 32.0 103.0
23 POL 166705 Iga Marcisz 2004 TS"KUŹNIA"RYBNIK 19.0 (29.0) 26.0 24.0 14.0 24.0 107.0
24 POL 198207 Kornelia Ulążka 2002 UKS"FIR"WARSZAWA 21.0 13.0 11.0 (40.0 BFD) 40.0 BFD 26.0 111.0
25 POL 164430 Maria Hartel 2000 KW"GARLAND"LOK GLIWICE 25.0 19.0 19.0 (40.0 BFD) 40.0 BFD 13.0 116.0
26 POL 18683 Wiktoria Gubin 1999 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 24.0 15.0 (40.0 UFD) 19.0 40.0 BFD 18.0 116.0
27 POL 1825 Paulina Perkowska 2000 UKŻ 7 BIAŁYSTOK 14.0 35.0 23.0 (40.0 BFD) 17.0 31.0 120.0
28 POL 1953 Dagmara Gil 2004 MKS"DWÓJKA"WARSZAWA 20.0 31.0 31.0 18.0 20.0 (35.0) 120.0
29 POL 134457 Zuzanna Widomska 2003 TS"KUŹNIA"RYBNIK 26.0 33.0 (40.0 UFD) 17.0 19.0 29.0 124.0
30 POL 182529 Oliwia Chabowska 2001 UKS"ZALEW"KIELCE 17.0 27.0 25.0 (40.0 BFD) 40.0 BFD 17.0 126.0
31 POL 186279 Paulina Rakowska 2002 MKŻ"ARKA"GDYNIA 29.0 21.0 22.0 (40.0 BFD) 40.0 BFD 16.0 128.0
32 POL 160735 Maja Tokarczyk 2000 KW"GARLAND"LOK GLIWICE 32.0 (34.0) 30.0 22.0 18.0 33.0 135.0
33 POL 191813 Amelia Buska 2003 MKS"DWÓJKA"WARSZAWA (36.0) 32.0 29.0 26.0 21.0 30.0 138.0
34 POL 197719 Zuzanna Tarnawska 2002 MKŻ"ARKA"GDYNIA 22.0 17.0 32.0 (40.0 BFD) 40.0 BFD 28.0 139.0
35 POL 183119 Nikola Krzosek 2003 AZS AWFIS GDAŃSK 34.0 36.0 34.0 25.0 23.0 (37.0) 152.0
36 POL 13414 Martyna Grycuk 2003 AZS AWFIS GDAŃSK 33.0 37.0 35.0 27.0 22.0 (38.0) 154.0
37 POL 210287 Natalia Krajewska 2002 KW"GARLAND"LOK GLIWICE 31.0 30.0 (40.0 UFD) 40.0 BFD 24.0 36.0 161.0
38 POL 186834 Julia Kowalczyk 2002 CŻ SZCZECIN 35.0 39.0 36.0 (40.0 BFD) 25.0 39.0 174.0
39 POL 15026 Natalia Garbaczewska 2002 UKŻ 7 BIAŁYSTOK 30.0 38.0 33.0 (40.0 BFD) 40.0 BFD 34.0 175.0

 

Pozostałe regaty można odnaleźć, w Kalendarzu Regat 2017.

 Szczegóły dotyczące Regat planowanych przez Polskie Stowarzyszenie Klasy Laser,

w podziale na odmiany klasy laser, czyli laser Standard, Laser Radial oraz Laser 4.7, odnajdziecie w kalendarzu na 2017, w podziale na grupy: "Kalendarz Regat W Grupach".

W kalendarzu klasy laser oznaczone zostały m.in. Współczynniki regat zaliczanych do Pucharu Polski Lasera 2017. Warto wiedzieć, że w tym roku zostały zmienione współczynniki, do rywalizacji klasy laser, w ramach PP, dodatkowo obowiązują zasady definiujące wlicznie regat to rankingu.

Przyjęto następujące założenia, w rozgrywkach Klasa Laser Puchar Polski 2017:

Mistrzowska kategoria – MP, OOM, Finał PP (150pkt). Liczy się impreza mistrzostwa w kategorii plus Finał Pucharu Polski Klasy Laser.
1 kategoria punktowa - impreza centralna (100pkt) (2 najlepsze z 3)
2 kategoria punktowa – impreza regionalna (50pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)
3 kategoria punktowa –impreza lokalna (25pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)

Przyjęto następujące założenia  dla zaliczania regat w rozgrywkach Klasa Laser Puchar Polski 2017:

Min 10 zawodników we flocie w klasie .