Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Rating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star BlankRating Star Blank
 

Wyniki Regat Klasy Laser

"Finał Pucharu Polski 2017 - Giżycko 28.09-01.10.2017"

 

EkomarinagizyckoZakończyły się regaty klasy laser, kończące rywalizację w ramach Pucharu polski, czyli Finał Pucharu Polski Klasy Laser. Regaty rozegrane zostały w Giżycku. Oto wyniki końcowe:

Wyniki Regat Finał Pucharu Polski 2017 Klasa Laser 4.7

M-ce Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Rok ur. Grupa Kobiety R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Punkty
1 POL 207349 Julia Rogalska MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 2002 U16 1 14 1 1 16 1 *29 6 1 2 42
2 POL 186832 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 2003 U16   3 7 *36 15 8 4 13 11 7 68
3 POL 204911 Marek Rospond YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ 2000 U18   2 13 7 7 24 3 1 *29 16 73
4 POL 218947 Przemek Machowski MKS DWÓJKA WARSZAWA 2003 U16   11 8 23 2 *25 6 14 7 3 74
5 POL 196898 Mateusz Grzempa CHKŻ CHOJNICE 2002 U16   10 5 10 22 11 5 *24 5 6 74
6 POL 206823 Kinga Brzóska MKŻ ARKA GDYNIA 2002 U16 2 1 33 *41 6 26 2 7 3 4 82
7 POL 204557 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 2002 U16   30 9 *31 26 4 1 2 2 9 83
8 POL 200984 Dominika Kęska UKŻ WIKING TORUŃ 2002 U16 3 13 4 18 8 13 9 *20 17 14 96
9 POL 205299 Igor Kuczys MKŻARKAGDYNIA 2003 U16   7 3 11 17 *29 11 9 16 25 99
10 POL 186235 Agnieszka Grzesiak Grzesiak AZS POZNAŃ 1996 OPEN 4 6 12 12 5 15 *32 10 15 30 105
11 POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ MEWA POZNAŃ 2003 U16   37 16 4 21 *ufd 13 3 6 10 110
12 POL 197722 David Gdaniec KS AZS AWFIS GDAŃSK 2002 U16   9 *dsq 17 3 3 44 5 12 18 111
13 POL 212589 Filip Rajchert MKS DWÓJKA WARSZAWA 2003 U16   *34 14 27 14 10 20 25 4 1 115
14 POL 194911 Laura Szulc CHKŻ CHOJNICE 2004 U16 5 *28 6 6 19 22 10 21 13 22 119
15 POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFIS GDAŃSK 2003 U16   20 22 *32 4 27 8 16 19 8 124
16 POL 205297 Natalia Kuczys MKŻ ARKA GDYNIA 2002 U16 6 23 10 2 *42 17 27 8 21 19 127
17 POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS BARNIM GOLENIÓW 2003 U16   19 19 *39 31 12 14 11 8 21 135
18 POL 186220 Mikołaj Grzybowski UKS FIR WARSZAWA 2003 U16   4 25 15 *54 9 15 34 9 35 146
19 POL 197728 Paulina Placzke UKS FIR WARSZAWA 2002 U16 7 8 26 47 *50 5 19 18 10 13 146
20 POL 212958 Natalia Borusińska UKS 2002 U16 8 35 21 20 13 28 17 *41 23 15 172
21 POL 183128 Karina Jasiewicz AZS UWM OLSZTYN 1996 OPEN 9 17 18 *45 45 2 24 29 32 20 187
22 POL 197725 Weronika Folmer KST ELEKTRYK GRUDZIĄDZ 1999 OPEN 10 25 *41 3 20 35 28 4 41 34 190
23 POL 208733 Kacper Żywiczka CHKŻ CHOJNICE 2003 U16   22 24 26 25 6 54 17 *dnf 17 191
24 POL 188824 David Goetz AZS POZNAŃ 2003 U16   *42 20 37 27 7 16 33 26 28 194
25 POL 185706 Julia Szymczak MKS DWÓJKA WARSZAWA 2003 U16 11 15 32 8 36 32 21 *40 24 26 194
26 POL 198206 Maja Korwin*Mikke MKS DWÓJKA WARSZAWA   U16 12 39 34 *42 10 20 18 31 14 31 197
27 POL 205851 Jakub Wiedeheft MKŻ ARKA GDYNIA 2003 U16   12 11 13 18 38 34 *ufd 34 43 203
28 POL 191831 Dominika Raszka MKS DWÓJKA WARSZAWA 2004 U16 13 33 23 35 28 21 *46 26 28 11 205
29 POL 203179 Filip Kapała MKŻ ARKA GDYNIA   U16   24 2 34 33 *46 22 37 38 23 213
30 POL 212648 Zuzanna Tarnawska MKŻ ARKA GDYNIA 2002 U16 14 26 28 19 11 23 39 28 *47 40 214
31 POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR WARSZAWA 2003 U16   32 *57 5 29 18 25 27 39 44 219
32 POL 182524 Magdalena Czerniewska UKŻ 7 BIAŁYSTOK 1996 OPEN 15 31 15 25 39 31 *40 32 18 29 220
33 POL 211258 Maciej Jarosz SYC ZEFIR DRAKKAR 2002 U16   21 46 21 12 52 37 *dnf 27 5 221
34 POL 186218 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFIS GDAŃSK 2004 U16   40 *50 24 24 37 12 15 35 36 223
35 POL 210221 Hanna Dmochowska MKŻ ARKA GDYNIA 2004 U16 16 27 17 29 9 *ufd ufd 19 20 41 228
36 POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS KUŹNIA RYBNIK 2003 U16   5 52 30 1 *dsq 30 dnf 33 12 229
37 POL 159482 Jedrzej Marciniak JKW POZNAN 2004 U16   29 *60 14 38 40 42 12 42 38 255
38 POL 160419 Igor Labocha TS KUZNIA RYBNIK 2002 U16   50 *55 38 47 14 33 38 25 32 277
39 POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ MEWA POZNAŃ 2003 U16 17 18 43 9 *52 44 48 47 30 39 278
40 POL 210103 Paulina Rakowska MKŻ ARKA GDYNIA 2002 U16 18 43 29 33 32 *47 36 36 45 24 278
41 POL 190544 Alan Kocięda MKŻ ARKA GDYNIA 2004 U16   *ufd 51 48 23 39 7 44 37 37 286
42 POL 186836 Wiktoria Gubin UKŻR/MBSW GIŻYCKO 1999 OPEN 19 44 36 22 40 16 47 *49 40 45 290
43 POL 188234 Jakub Kazukiewicz UKZR NIEGOCIN GIŻYCKO 2002 U16   48 38 28 49 *53 23 22 49 49 306
44 POL 195782 Miłosz Małek MKS DWÓJKA WARSZAWA 2002 U16   55 30 *56 43 19 49 35 22 54 307
45 POL 210003 Natalia Burczyńska OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2005 U16 20 16 *ufd 16 30 36 45 57 59 56 315
46 POL 209024 Maksymilian Drobniewski KS AZS AWFIS GDAŃSK 2003 U16   41 37 *dnf 57 34 60 23 36 33 321
47 POL 161687 Zuzanna Widomska TS KUŹNIA RYBNIK 2003 U16 21 49 27 49 35 42 41 *53 51 27 321
48 POL 180742 Natalia Nadrzewia UKS 2005 U16 22 46 49 40 *dnf 45 26 42 50 46 344
49 POL 180733 Iga Marcisz TS KUŹNIA RYBNIK 2004 U16 23 36 47 *58 41 51 35 45 43 47 345
50 POL 186831 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 2003 U16   45 44 *59 44 33 55 30 44 52 347
51 POL 191813 Amelia Buska MKS DWÓJKA WARSZAWA 2003 U16 24 47 45 *54 46 30 43 39 48 50 348
52 POL 190828 Maksymilian Kalupa JKW POZNAŃ 2004 U16   38 56 44 34 43 *61 48 54 48 365
53 POL 194840 Karolina Skwarek AZS UWM OLSZTYN 2005 U16 25 *58 35 46 48 55 31 46 56 57 374
54 POL 184161 Maciej Giermala MKS DWÓJKA WARSZAWA 2004 U16   54 48 53 *59 49 50 43 31 55 383
55 POL 19184 Jerzy Sienkiewicz MKS DWÓJKA WARSZAWA 2003 U16   57 53 43 37 41 53 50 *58 53 387
56 POL 182212 Nikola Krzosek KS AZS AWFIS GDAŃSK 2003 U16 26 53 40 51 53 *58 57 52 52 42 400
57 POL 160405 Hugo Marciniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2004 U16   59 31 55 51 50 52 58 *dnf dnf 422
58 POL 150266 Natalia Garbaczewska UKŻ 7 BIAŁYSTOK 2002 U16 27 52 59 52 58 56 38 54 53 *60 422
59 POL 16806 Oskar Maguda OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2002 U16   *61 58 57 61 48 51 51 46 59 431
60 POL 195307 Kajetan Gliniecki UKS FIR WARSZAWA 2002 U16   51 61 50 60 54 *62 60 55 51 442
61 POL 195310 Dagmara Gil MKS DWÓJKA WARSZAWA 2004 U16 28 *62 42 62 55 57 56 56 57 58 443
62 POL 3 Franciszek Niesiobędzki OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 2005 U16   56 39 61 62 60 58 55 60 *dnf 451
63 POL 193509 Alicja Kolman AZS UWM OLSZTYN 2003 U16 29 60 54 60 56 59 59 59 *dnf dnf 473
64 POL 16629 Mikołaj Warot JKW POZNAŃ 2005 U16   *63 62 63 63 61 63 61 61 61 495

Wyniki Regat Finał Pucharu Polski 2017 Klasa Laser Radial

M-ce Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Rok ur. Grupa Kobiety R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Punkty
1 POL 191842 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 1992 SENIOR   2 2 *9 3 1 4 1 4 8 25
2 POL 209035 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKZR NIEGOCIN GIZYCKO 2001 U17   4 *22 2 5 8 3 4 3 3 32
3 POL 10 Michał Krasodomski KS AZS AWFIS GDAŃSK 2003 U17   *15 3 6 8 2 5 10 2 2 38
4 POL 210947 Łukasz Machowski MKS DWÓJKA WARSZAWA 2001 U17   3 8 3 1 5 7 5 7 *13 39
5 POL 207570 Piotr Malinowski MOS SSW ILAWA 2001 U17   7 4 5 6 9 2 2 11 *19 46
6 POL 211313 Magda Kwaśna CHKŻ CHOJNICE 1998 U21 1 11 7 4 10 *12 1 8 12 1 54
7 POL 209432 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW IŁAWA 2000 U19 2 1 1 7 2 11 *ufd 16 13 4 55
8 POL 205300 Katarzyna Harc TS KUŹNIA RYBNIK 2000 U19 3 12 9 *ufd 4 7 10 9 10 7 68
9 POL 212632 Jakub Marciniak JKW POZNAN 2001 U17   13 17 13 *19 6 6 3 8 9 75
10 POL 207572 Jakub Błaszczyszyn KS SPÓJNIA 2001 U17   5 18 11 9 10 17 19 1 *27 90
11 POL 208653 Tytus Butowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 2001 U17   14 6 1 11 4 *ufd bfd 5 10 93
12 RUS 209107 Daniil Fenko MBSW/UKŹR GIŹYCKO 2001 U17   6 14 10 16 *18 9 11 15 14 95
13 POL 210244 Maksymilian Michalik SPÓJNIA WARSZAWA 2001 U17   16 20 *ufd 7 22 8 7 16 6 102
14 POL 191837 Piotr Dąbrowski MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 1998 SENIOR   *24 13 19 13 21 11 6 9 12 104
15 POL 207655 Natalia Stawiarska AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI 1999 U19 4 17 *27 24 22 3 13 22 19 5 125
16 POL 207349 Magdalena Daniszewska UKZR/MBSW NIEGOCIN GIZYCKO 1999 U19 5 20 5 *ufd 15 27 18 12 18 22 137
17 POL 195317 Tomasz Misiak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 2001 U17   22 11 *ufd 25 13 21 14 23 11 140
18 POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ MEWA POZNAŃ 2001 U18   28 15 8 17 19 15 *bfd 27 16 145
19 POL 198206 Monika Kłopotowska MKS 1999 U19 6 19 16 12 20 *37 22 20 14 23 146
20 POL 209834 Wojciech Chodakowski KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2001 U17   21 12 17 18 30 *31 18 6 28 150
21 POL 201832 Marcelina Korszon UKS FIR WARSZAWA 2002 U17 7 29 10 15 14 26 12 30 17 *32 153
22 POL 202449 Karol Dobrowolski UKS FIR WARSZAWA 1999 U19   23 28 14 *ufd 16 25 15 20 15 156
23 POL 205301 Oliwia Laskowska CHKŻ CHOJNICE 2001 U17 8 8 31 16 23 17 19 *33 28 25 167
24 POL 161696 Natalia Jabłońska MKŻ ARKA GDYNIA 2001 U17 9 18 19 23 21 24 *33 23 25 18 171
25 POL 203114 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 2002 U17   9 *dnf ufd 32 14 14 25 22 17 175
26 POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR WARSZAWA 2002 U17 10 27 29 29 12 *38 20 13 37 20 187
27 POL 205296 Mateusz Budzisz MKŻ ARKA GDYNIA 2001 U17   10 21 *ufd 26 23 35 26 26 26 193
28 POL 194842 Mateusz Leszko RKS LASERY ZEGRZE 1986 SENIOR   30 23 18 29 *36 23 17 32 24 196
29 POL 190984 Karol Zienkiewicz UKŻ 7 BIAŁYSTOK 2000 U19   32 26 25 33 15 28 27 *34 21 207
30 POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ 1998 U19   31 30 21 34 28 16 *bfd 31 36 227
31 POL 201940 Wiktor Kreft KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2001 U17   33 25 30 31 *39 32 28 21 33 233
32 POL 173379 Ksenia Kobelak KS SPÓJNIA WARSZAWA 2000 U19 11 *40 35 27 28 35 29 21 30 31 236
33 POL 206817 Borys Michniewicz UKŻ WIKING TORUŃ 2001 U17   25 *dnf dnc 27 20 27 24 33 dnc 240
34 POL 204342 Maciej Jachymski TS KŹNIA RYBNIK 2001 U17   26 24 *ufd 30 25 ufd 36 24 37 244
35 POL 197726 Przemysław Baranowski UKŻ 7 BIAŁYSTOK 2001 U17   35 36 31 24 29 24 35 *40 39 253
36 POL 203117 Bartosz Guz MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 2001 U17   36 34 26 *39 32 26 37 36 29 256
37 POL 201561 Anna Trędowska KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2002 U17 12 34 37 22 37 34 34 31 29 *38 258
38 POL 166279 Jakub Ławicki MKŻ ARKA GDYNIA 2002 U17   38 33 20 36 40 30 29 *41 35 261
39 POL 205651 Magdalena Smagowicz KS OMEGA KRAKÓW 2000 U19 13 *37 32 28 35 33 37 32 35 34 266
40 POL 174566 Mateusz Słowik KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 2002 U17   39 38 32 *40 31 38 38 39 30 285
41 POL 195305 Stanisław Elmer RKS LASERY ZEGRZE 1967 MASTERS   *dnc dnc dnc 38 41 36 34 38 40 311

 

Wyniki Regat Finał Pucharu Polski 2017 Klasa Laser Standard 

M-ce Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub Rok ur. Grupa   R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Punkty
1 POL 166705 Kacper Błaszczyk TS KUŹNIA RYBNIK 2000 U19   *9 7 2 1 1 2 1 2 3 19
2 POL 207855 Sebastian Mazurek AZS UW 1999 U19   2 3 1 4 8 5 3 5 *11 31
3 POL 194948 Piotr Ostrowski AZS UW 2000 U19   1 1 3 2 13 *dsq 2 1 9 32
4 POL 188953 Kacper Stanisławski MKŻ ARKA GDYNIA 2000 U19   6 4 4 5 *ufd 4 4 4 1 32
5 POL 192583 Damian Kosmalski CHKŻ CHOJNICE 1998 U21   5 2 8 3 *ufd 1 5 7 2 33
6 POL 11 Krzysztof Białaś MOS SSW IŁAWA 2000 U19   8 5 *ufd 9 9 6 6 3 4 50
7 POL 89550 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR WARSZAWA 1970 MASTERS   7 6 5 12 3 12 *13 6 6 57
8 POL 180701 Marcin Kozubowicz TS KUŹNIA RYBNIK 1997 U21   3 *14 7 10 5 8 8 8 8 57
9 POL 202671 Kacper Mazurek AZS UW 1999 U19   4 12 *ufd 8 2 3 7 ufd 10 62
10 POL 18 Jakub Domagała CHKŻ CHOJNICE 2000 U19   *11 8 6 11 10 9 9 10 5 68
11 POL 79375 Dominik Wojtoniak MKŻ ARKA GDYNIA 1999 U19   10 9 9 7 7 7 12 *13 13 74
12 POL 144752 Wojciech Wionczek FALA BRZEG 1973 MASTERS   13 11 11 6 4 13 10 9 *dnc 77
13 POL 164398 Grzegorz Wionczek FALA BRZEG 1971 MASTERS   12 10 13 14 11 11 *dnc 11 7 89
14 POL 197004 Maciej Wilk REGATOWY KLUB SPORTOWY LASERY ZEGRZE 1972 MASTERS   *15 15 12 13 6 10 11 12 14 93
15 POL 189550 Andrzej Czokajło RKS LASERY ZEGRZE 1969 MASTERS   14 13 10 *15 12 14 14 14 12 103

Założenia, w rozgrywkach Puchar Polski Klasy Laser 2017:

Mistrzowska kategoria – MP, OOM, Finał PP (150pkt). Liczy się impreza mistrzostwa w kategorii plus Finał Pucharu Polski Klasy Laser.
1 kategoria punktowa - impreza centralna (100pkt) (2 najlepsze z 3)
2 kategoria punktowa – impreza regionalna (50pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)
3 kategoria punktowa –impreza lokalna (25pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)

Przyjęto następujące założenia  dla zaliczania regat w rozgrywkach Klasa Laser Puchar Polski 2017:

Min 10 zawodników we flocie w klasie .