Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

 

Klasa Laser Oraz Wyniki Regat Dla Laser Radial i Laser 4.7

"Rybnickie Regaty Żeglarskie - Rybnik 07-09.04.2017"

Klasalaser Ts Kuznia RybnikKlasa laser zakończyła rywalizację, w Rybniku. Po dwóch dniach żeglowania, w "Rybnickich Regat Żeglarskich", wyniki, w poszczególnych grupach, przedstawiają się następująco:

Klasa Laser Radial

 

M-ce Nr Imię i Nazwisko Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 K Razem
1 POL 1 Łukasz Machowski MKS DWÓJKA WARSZAWA 1 1 1 1 5* 1 2   7
2 POL 171258  Marek Michalski Klub Żeglarski Nysa 11* 5 5 6 2 6 7   31
3 POL 193442  Konrad Berezowski RKS Lasery Zegrze 5 2 8 dnf* 13 3 1   32
4 POL 197724  Marcin Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 4 4 13 3 6 15* 3   33
5 POL 19  Szymon Pasiut YC PTTK Beskid Nowy Sącz 7 6 3 13* 7 2 9   34
6 POL 180728 Krzystof Racz RKS Lasery Zegrze 17* 3 9 4 1 7 15   39
7 POL 160406  Patryk Żeberski PKM LOK Poznań 16* 7 2 10 14 8 5   46
8 POL 200522  Agata Kalinowska UKS Żeglarz Wrocław dns* 15 6 12 8 5 4 1 50
9 POL 194843  Kaja Hanys UKŻ "Wiking" Toruń 8 13* 4 9 9 11 12 2 53
10 IVB 1  Wojciech Chodakowski KŻ Horn Kraków dns* 8 11 2 10 13 13   57
11 POL 202448  Weronika Folmer KST Elektryk Grudziądz 10 16 16 17* 4 4 8 3 58
12 POL 166705  Maciej Jachymski TS Kuźnia Rybnik 2 14 12 5 16* 10 16   59
13 POL 194842  Mateusz Leszko RKS Lasery Zegrze 6 19* 14 7 17 12 6   62
14 POL 199296  Krystian Nawrat LOK KW Garland 9 17* 17 8 11 14 10   69
15 POL 161661  Wojciech Wionczek KŻ Fala Brzeg 3 11 10 18 12 17 dnf*   71
16 POL 188233  Grzegorz Wionczek KŻ Fala Brzeg 13 12 7 11 22* 9 19   71
17 POL 207348  Igor Czudy KST Elektryk Grudziądz ocs* 18 15 15 3 18 11   80
18 POL 206817  Piotr Śledziński UKŻ "Wiking" Toruń 12 10 18 16 20* 19 18   93
19 POL 197719 Anastasia Chechulina UKS Żeglarz Wrocław dns* 9 19 14 15 16 21 4 94
20 POL 204311 Maciej Berkau PKM LOK Poznań 14 21* 21 20 18 21 17   111
21 POL 205651  Magdalena Smagowicz KS Omega Kraków dns* 20 20 19 23 22 14 5 118
22 POL 203096  Natalia Palikowska UKŻ "Wiking" Toruń 15 22 22 21 21 23 dnf* 6 124
23 CZE 198739 23 CZE 198739 Jakub Sindelka Moravsky Yachclub dnf* dnf dnf 22 19 20 20   131
24 POL 160404 Piotr Borowiec LOK KW Garland dnf* dnf dnf 23 24 dnf dnf   147

Klasal Laser 4.7 Mężczyźni

 

M-ce Numer Imię I Nazwisko Grupa Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Razem
1 POL 191831 Filip Rajchert U16 MKS DWÓJKA WARSZAWA 2 3 5* 1 2 1 1 10
2 POL 195114 Marek Rospond   YC PTTK Beskid Nowy Sącz dns* 2 1 2 1 2 4 12
3 POL 201105 Bartłomiej Mierzwa U16 TS Kuźnia Rybnik 1 4 3 ocs* 3 3 2 16
4 POL 210947 Przemek Machowski   MKS DWÓJKA WARSZAWA 5 5 4 4 11* 6 3 27
5 POL 159432 Maksymilian Kalupa U16 Jacht Klub Wielkopolski 4 1 6 16* 8 7 7 33
6 POL 159482 Jędrzej Marciniak U16 Jacht Klub Wielkopolski 3 8 7 5 7 5 11* 35
7 POL 205180 Wiktor Ciołkowski U16 JK Kotwica Tarnobrzeg dnf* 6 2 8 6 8 6 36
8 POL 180733 Igor Labocha U16 TS Kuźnia Rybnik 6 9 10* 7 4 4 8 38
9 POL 160405 Bartłomiej Nowak U16 Jacht Klub Wielkopolski 7 11 9 3 13 11 15* 54
10 POL 18252 Tymoteusz Walicki U16 UKŻ Siódemka Białystok 8 7 11 10 10 12 18* 58
11 POL 160733 Jan Okularczyk   LOK Garland Gliwice dns* 12 12 6 9 15 5 59
12 POL 150262 Stanisław Podwojski U16 LOK KW Garland 11 10 8 9 14* 13 9 60
13 POL 166237 Jędrzej Kąsinowski U16 Jacht Klub Wielkopolski 10 13 13 14 dnf* 10 12 72
14 POL 182208 Robert Szymański U16 TS Kuźnia Rybnik 9 15 14 13 16 18* 10 77
15 POL 155036 Miłosz Gabryszewski U16 UKS Żeglarz Wrocław dnc* dnc dnc 11 5 9 14 79
18 POL 95312 Grzegorz Rusecki U16 KS Energetyk Jaworzno dnf* 16 17 12 12 16 16 89
17 POL 183118 Jerzy Sienkiewicz U16 MKS DWÓJKA WARSZAWA 13 17* 16 15 15 17 13 89
16 POL 191838 Krzysztof Mamcarz U16 KS Energetyk Jaworzno 12 18 dnf* 17 18 14 17 96
19 POL 161648 Jakub Michałowski U16 KS Baza Mrągowo 14 14 15 18 17 19 ocs* 97

Klasa Laser 4.7 Kobiety

M-ce Numer Imię i Nazwisko Grupa Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Razem
1 POL 160735 Maja Tokarczyk   LOK Garland Gliwice 3 5 3 ocs* 1 1 1 14
3 POL 198206 Maja Korwin-Mikke U16 MKS DWÓJKA WARSZAWA 2 3 4 2 3 6* 3 17
4 POL 164430 Natalia Hartel   LOK Garland Gliwice 4 2 2 3 5* 3 5 19
5 POL 195310 Julia Szymczak U16 MKS DWÓJKA WARSZAWA 1 6* 6 4 4 4 2 21
6 POL 201013 Nawojka Ślusarska U16 Klub Żeglarski Mewa 7* 4 5 5 2 2 6 24
2 POL 211879 Maria Grabska   Yacht Club "Zefir-Drakkar" dns* 1 1 1 7 5 ocs 28
7 POL 178293 Amelia Buska U16 MKS DWÓJKA WARSZAWA 6 7 9* 7 6 8 9 43
8 POL 19531 Natalia Ciszek U16 MKS DWÓJKA WARSZAWA 5 8 8 6 9* 9 8 44
9 POL 134457 Zuzanna Widomska U16 TS Kuźnia Rybnik dnf* 9 7 8 8 12 4 48
11 POL 166705 Iga Marcisz U16 TS Kuźnia Rybnik 8 10 10 9 11* 11 10 58
10 POL 1953 Dagmara Gil U16 MKS DWÓJKA WARSZAWA 9 11 dnf* ocs 10 7 11 61
12 POL 210287 Natalia Krajewska U16 LOK Garland Gliwice dns* 12 11 10 12 10 7 62