Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Klasa Laser I Wyniki Regat

"XXXVII Puchar Arki - Władysławowo 09-11.06.2017"

Klasalaser Klub Arka GdyniaZakończyła się kolejna edycja Pucharu Arki. Klasa Laser rozegrała regaty zaliczane do Pucharu Polski Klasy Laser Radial, Laser Standard i Laser 4.7 . Tym razem inaczej niż w latach poprzednich, regaty rozegrane zostały

we Władysławowie a nie, jak dotychczas w Gdyni. Oto wyniki:

 Klasa Laser Radial Puchar Arki 2017 Wyniki Mężczyzn

M-ce Nr na żaglu Imię i Nazwisko Wiek  Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Razem
1  POL 203117 Wojciech Klimaszewski 16 MBSW/UKZR NIEGOCIN GIZYCKO *7 3 6 1 2 2 6 1 21
2  POL 20311 Stanisław Klimaszewski 25 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 8 5 *ufd 3 1 4 4 5 30
3  POL 186233 Tytus Butowski 16  KS AZS AWFIS GDAŃSK 6 4 3 6 *7 7 2 4 32
4  POL 207570 Piotr Malinowski 16 MOS SSW ILAWA *17 7 5 12 9 8 11 7 59
5  POL 202433 Mikołaj Silny 15 SEJK POGOŃ SZCZECIN 4 11 7 *16 15 13 3 10 63
6  LTU 210952 Radvilas Janulionis 17 BANGPUTYS *13 8 8 13 11 12 9 8 69
7  POL 190826 Artur Keller 23 UKŻ MICHAŁOWO 9 17 14 7 8 5 13 *29 73
8  LTU 202750 Airidas Rutkauskas 18 BANGPUTYS 14 *22 11 8 10 10 8 13 74
9  POL 200986 Jakub Marciniak 16 JKW POZNAN 25 27 12 5 5 11 7 *38 92
10  POL 210947 Łukasz Machowski 16 MKS DWÓJKA WARSZAWA 3 1 4 9 *dnc dsq 10 2 103
11  POL 207572 Jakub Błaszczyszyn 16 KS.SPÓJNIA WARSZAWA 11 10 9 23 17 17 22 *35 109
12  POL 180728 Krzysztof Racz 0 RKS LASERY ZEGRZE 10 13 15 *38 13 23 23 12 109
13  POL 210244 Maksymilian Michalik 16 SPÓJNIA WARSZAWA 16 12 17 14 14 18 19 *dsq 110
14  POL 212510 Piotr Masztalerz 16  TKŻ TORUŃ 26 21 16 *30 18 24 20 14 139
15  POL 201122 Jakub Cymerman 17  UKS BARNIM GOLENIÓW 20 37 *38 24 34 25 29 9 178
16  POL 17 Przemysław Pietruszewski 17  KS AZS AWFIS GDAŃSK 40 *47 31 19 21 19 16 33 179
17  POL 204343 Hubert Polaczyk 16 KŻ MEWA POZNAŃ 19 26 21 37 *43 29 21 27 180
18  POL 209834 Wojciech Chodakowski 16 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 21 24 25 *43 26 28 37 21 182
19  POL 19183 Piotr Dąbrowski 19 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO *36 29 19 18 32 31 36 18 183
20  RUS 162581 Daniil Fenko 16 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 30 41 32 34 30 15 *45 24 206
21  POL 191834 Piotr Jóźwiak 16 ŻMKS*POZNAŃ 37 44 33 28 23 26 *48 40 231
22  POL 20434 Maciej Jachymski 16 TS KUŹNIA RYBNIK *47 25 45 47 38 21 40 19 235
23  UKR 156889 Yaroslaw Libenko 17 AZS POZNAŃ 24 40 35 *dnf 36 35 26 39 235
24  POL 18252 Daniel Halicki 19 UKŻ 7 BIAŁYSTOK 59 *62 51 17 20 14 28 51 240
25  POL 197815 Maciej Jedliński 19 JACHT KLUB PTTK BESKID NOWY SĄCZ 18 16 23 52 *60 54 50 37 250
26  POL 210946 Mateusz Szymczak 16 KS CŻ SZCZECIN 41 28 41 35 39 46 31 *dsq 261
27  POL 9 Szymon Pasiut 19 YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ 12 18 34 *59 58 51 52 43 268
28  POL 203114 Mateusz Siedlecki 15 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 61 *63 39 20 19 20 54 60 273
29  POL 194842 Mateusz Leszko 31 RKS LASERY ZEGRZE *65 45 42 32 40 40 42 34 275
30  POL 190984 Karol Zienkiewicz 17 UKŻ 7 BIAŁYSTOK *63 59 44 15 25 33 46 62 284
31  POL 2 Aleksander Unruh 17 AZS POZNAŃ 54 49 *57 26 46 39 27 44 285
32  POL 205296 Mateusz Budzisz 16 MKŻ ARKA 39 34 24 29 27 *dnc 60 dnc 287
33  POL 190828 Maksymilian Jezierski 16  JKW POZNAŃ 53 30 43 56 49 49 41 *61 321
34  POL 170199 Wiktor Grocholewski 15 AZS POZNAŃ 34 50 53 53 47 48 *55 52 337
35  POL 210943 Daniel Smoliński 16 KS CŻ SZCZECIN 57 *65 59 49 54 58 30 41 348
36  POL 186834 Jędrzej Bering 16 KS CENTRUM ŻEGLARSKIE *70 66 56 39 35 43 57 64 360
37  POL 206817 Piotr Śledziński 16 UKŻ WIKING TORUŃ 35 56 58 65 *dnc dnc 59 46 393
38  POL 186228 Tomasz Dąbrowski 16  KS AZS AWFIS GDAŃSK *dnc dnc dnc 48 48 41 51 59 395
39  POL 197726 Przemysław Baranowski 16 UKŻ BIAŁYSTOK *67 55 61 55 53 53 63 66 406
40  POL 191842 Bartosz Guz 16 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO *68 68 55 58 52 45 64 67 409
41  POL 174566 Mateusz Słowik 15 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 66 *69 60 60 56 55 62 50 409
42  POL 1 Maurycy Robakowski 16 ŻLKS POZNAŃ 62 57 63 61 59 59 *65 63 424
43  POL 189534 Maciej Dziewit 16  KS AZS AWFIS GDAŃSK 60 67 67 54 55 56 69 *dnf 428
44  POL 160731 Piotr Dorywała 16 UKS ŻEGLARZ WROCŁAW 58 58 64 63 *dnc 60 68 58 429
45  POL 192980 Jakub Szymanowicz 16 UKŻ BŁĘKITNI 72 71 68 *dnf 62 61 72 68 474

 

 Klasa Laser Radial Puchar Arki 2017 Wyniki Kobiet 

M-ce Nr na żaglu Imię i Nazwisko Wiek  Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 Razem
1  POL 207574 Magdalena Kwaśna 19  CHKŻ CHOJNICE 1 *6 1 2 3 1 1 3 12
2  POL 208652 Wiktoria Gołębiowska 17 MOS SSW IŁAWA 2 2 2 4 4 3 5 *6 22
3  POL 182208 Katarzyna Harc 17 TS KUŹNIA RYBNIK *28 14 28 11 6 6 14 17 96
4  POL 208733 Wiktoria Lehmann 16 ŻLKS POZNAŃ *45 15 26 25 16 16 15 22 135
5  POL 207855 Natalia Stawiarska 18 AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI *49 42 29 10 12 9 17 20 139
6  HKG 197832 Marian Williams 18 JASIA 5 23 18 33 45 *dnc 24 23 171
7  POL 198206 Monika Kłopotowska 18 MKS 32 20 10 *44 33 37 18 25 175
8  POL 203178 Anna Bak 20 SEJK POGOŃ SZCZECIN 27 9 22 *50 41 30 12 36 177
9  POL 201561 Anna Michalska 18 PKM LOK POZNAŃ 23 19 20 46 24 *dnc 34 15 181
10  HKG 201678 Molly Highfield 18 JASIA 33 36 *37 27 28 34 25 16 199
11  POL 207349 Magdalena Daniszewska 18 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 22 38 *47 36 22 36 33 28 215
12  POL 204205 Marta Weiss 18 MBSW/UKŻR GIŻYCKO 15 35 30 42 *51 42 43 11 218
13  POL 200522 Agata Kalinowska 16 UKS ŻEGLARZ WROCŁAW *46 43 13 41 31 32 32 26 218
14  POL 197729 Marcelina Korszon 15 UKS FIR WARSZAWA 31 33 40 22 37 27 *44 30 220
15  POL 195782 Oliwia Laskowska 16  CHKŻ CHOJNICE *48 39 27 31 42 44 35 32 250
16  POL 211227 Kornelia Ulążka 15 UKS FIR WARSZAWA *55 52 50 21 29 22 38 54 266
17  POL 161696 Natalia Jabłońska 16 MKŻ ARKA GDYNIA 43 32 36 45 *50 38 49 31 274
18  POL 8 Anna Kozińska 31 RKS LASERY*ZEGRZE *52 51 52 40 44 52 39 47 325
19  POL 209465 Aleksandra Jasińska 16  UKS BARNIM GOLENIÓW 29 46 48 64 *dnc 47 61 42 337
20  POL 184592 Karolina Błaszak 17 MKŻ ARKA GDYNIA 42 31 54 51 *dnc dnc 47 45 344
21  POL 205651 Magdalena Smagowicz 17 KS OMEGA 50 *dnc 65 62 57 50 53 49 386
22  POL 207579 Julia Sieczkowska 18 ŻLKS POZNAŃ 51 48 49 57 *dnc dnc 58 53 390
23  POL 95304 Julia Tomaszewska 17 AZS POZNAŃ 64 54 46 *dnc dnc dnc 56 55 423
24  POL 189349 Agata Dróżyńska 16  TKŻ TORUŃ 38 53 66 *dnc dnc dnc 71 48 424
25  POL 61 Anna Trędowska 15 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 71 61 62 *dnf 61 57 66 56 434
26  POL 178298 Natalia Szczepań 19 KS SPÓJNIA WARSZAWA 56 64 70 *dnc dnc dnc 67 57 462
27  POL 194843 Kaja Hanys 17 UKŻ WIKING TORUŃ 44 60 *dnc dnc dnc dnc dnc dnc 474
28  POL 203096 Natalia Palikowska 14 UKŻ WIKING TORUŃ 69 70 69 *dnc dnc dnc 70 65 491

 

 Klasa Laser Standard Puchar Arki 2017 Wyniki 

 

M*ce Nr na żaglu Imię i Nazwisko Wiek  Klub MPJ 1 2 3 4 5 6 7 8 Razem
1  POL 210788 Filip Ciszkiewicz 22 MKŻ ARKA GDYNIA   1 2 1 1 1 1 1 *dnc 8
2  POL 211314 Jakub Rodziewicz 19 SEJK POGOŃ SZCZECIN 1 3 3 2 3 2 *4 3 3 19
3  POL 212506 Dawid Kania 20 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY   4 1 3 4 4 3 4 *5 23
4  POL 208654 Tomasz Lobert 20 AZS UW   7 8 8 6 *dnc 9 12 4 54
5  POL 2 Paweł Nowicki 20  TKŻ TORUŃ   12 13 *19 5 6 5 5 9 55
6  POL 188953 Kacper Stanisławski 17 MKŻ ARKA GDYNIA 2 6 7 *21 7 10 8 15 6 59
7  POL 203776 Michał Wądek 19 KW LOK GARLAND GLIWICE 3 *17 9 7 10 8 7 8 10 59
8  POL 198205 Kacper Mazurek 18 AZS UW 4 *26 12 10 9 5 6 16 7 65
9  POL 192583 Damian Kosmalski 19  CHKŻ CHOJNICE 5 5 11 6 *dnc 11 18 11 8 70
10  POL 207099 Marcel Gluchowski 18 UKS FIR WARSZAWA 6 *16 5 14 15 13 10 10 11 78
11  POL 198206 Kacper Błaszczyk 17 TS KUŹNIA RYBNIK 7 9 15 15 8 7 12 14 *18 80
12  POL 192638 Sebastian Mazurek 18 AZS UW 8 *23 14 5 11 12 13 7 19 81
13  POL 210785 Maciej Grabowski 39 YK STAL GDYNIA   *dnc dnc dnc 2 3 2 2 1 84
14  POL 211107 Jan Krasodomski 18 SEJK POGOŃ SZCZECIN 9 *24 10 9 12 9 11 13 24 88
15  HKG 209749 Gerald Williams 21 JASIA   2 4 4 *dnc dnc dnc 6 2 92
16  POL 207586 Szymon Kowalski 19  TKŻ TORUŃ 10 11 6 12 17 15 19 *20 12 92
17  POL 19263 Piotr Ostrowski 17 AZS UW 11 8 16 11 *28 16 23 9 14 97
18  POL 168771 Michał Maciaszczyk 20 CŻ SZCZECIN   15 17 18 *19 19 14 18 15 116
19  POL 20491 Krzysztof Białaś 17 MOS SSW IŁAWA 12 18 19 20 *21 21 16 21 13 128
20  POL 92638 Konrad Berezowski 40 RKS LASERY ZEGRZE   19 22 22 14 14 15 22 *23 128
21  POL 196898 Dominik Wojtoniak 18 MKŻ ARKA 13 *27 21 16 16 20 21 17 17 128
22  POL 8 Jakub Domagała 17  CHKŻ CHOJNICE 14 25 18 13 18 18 24 *26 20 136
23  POL 197541 Oskar Adamiak 17  CHKŻ CHOJNICE 15 31 27 17 13 17 17 19 *dnc 141
24  POL 174480 Michał Zieliński 19 ŻMKS-POZNAŃ 16 *32 25 24 20 22 20 25 25 161
25  POL 209035 Mieszko Niewiarowski 18  CHKŻ CHOJNICE 17 10 24 23 25 29 28 23 *31 162
26  POL 191832 Wojciech Kotowski 18 ŻMKS-POZNAŃ 18 20 20 25 24 24 22 *30 27 162
27  POL 194897 Oskar Sawicki 17  CHKŻ CHOJNICE 19 13 23 26 30 31 31 *34 29 183
28  POL 210944 Szymon Pawlik 19 KS CENTRUM ŻEGLARSKIE 20 21 26 27 31 30 30 *35 21 186
29  POL 21095 Cezary Miłkowski 17  TKŻ TORUŃ 21 14 29 32 *dnc dnc dnc 27 16 192
30  POL 70889 Szymon Rodziewicz * Borowski 19 AZS UW 22 *29 28 29 29 27 29 28 22 192
31  POL 180701 Marcin Kozubowicz 20 TS KUZNIA RYBNIK   22 *33 28 26 28 26 33 30 193
32  POL 1968981 Michał Górnisiewicz 18 UKŻ BŁĘKITNI 23 *34 32 33 22 25 25 29 33 199
33  POL 61 Wiktor Kreft 16 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 24 33 *34 30 27 26 27 31 32 206
34  POL 1 Maciej Bardan 54 SPÓJNIA WARSZAWA   *dnc dnc dnc 23 23 dnc 24 26 207
35  POL 19820 Jakub Stremlau 18  TKŻ TORUŃ 25 30 31 31 *dnc dnc dnc 32 28 226
36  POL 197723 Borys Michniewicz 16 OKŻ OLSZTYN 26 28 30 *dnc dnc dnc dnc dnc dnc 243

 

Klasa Laser 4.7 Puchar Arki 2017 Wyniki Mężczyzn

M-ce Nr na żaglu Imię i Nazwisko Wiek  Klub U16 U18 1 2 3 4 5 6 7 8 Razem
1  POL 209024 Michał Krasodomski 14 AZS GDAŃSK 1   3 2 1 1 1 1 2 *4 11
2  LTU 162582 Laurynas Ivanauskas 16 BANGPUTYS 1 1 1 6 *18 13 8 1 2 32
3  POL 205645 Mateusz Grzempa 15  CHKŻ CHOJNICE 2   *17 3 4 5 5 5 5 7 34
4  POL 211258 Maciej Jarosz 15 STOWARZYSZENIE YACHT CLUB ZEFIR-DRAKKAR 3   16 5 3 2 3 3 3 *25 35
5  POL 191831 Filip Rajchert 14 MKS 4   *ufd 6 2 4 4 4 4 17 41
6  POL 204557 Konstanty Sawicki 15 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 5   7 14 *21 3 2 2 10 8 46
7  POL 210947 Przemek Machowski 14 MKS DWÓJKA WARSZAWA 6   10 9 5 9 6 6 *12 5 50
8  POL 208652 Dominik Śliwiński 14  KS AZS AWFIS GDAŃSK 7   5 *19 8 8 12 9 7 19 68
9  POL 201105 Bartłomiej Mierzwa 14 TS KUŹNIA RYBNIK 8   *27 12 7 6 8 7 16 13 69
10  POL 168053 Maksymilian Burdziej 14  UKS BARNIM GOLENIÓW 9   9 *16 12 11 9 14 15 12 82
11  POL 209471 Gerard Polaczyk 14 KŻ MEWA POZNAŃ 10   8 *21 9 17 17 13 21 1 86
12  POL 205180 Wiktor Ciołkowski 15 JK KOTWICA TARNOBRZEG 11   4 7 10 15 19 15 17 *ret 87
13  POL 209036 Filip Miłoszewski 14  UKS BARNIM GOLENIÓW 12   11 11 *25 24 10 17 6 9 88
14  POL 173542 Kacper Fabian 15 SEJK POGOŃ SZCZECIN 13   6 17 15 *dnc 21 18 8 11 96
15  POL 169707 Kacper Jaskuła 14 ZMKS-POZNAN 14   19 8 14 21 24 *30 9 16 111
16  POL 197722 David Gdaniec 15  KS AZS AWFIS GDAŃSK 15   2 *27 27 14 11 12 20 26 112
17  POL 208421 Wojciech Antoniak 15  UKS BARNIM GOLENIÓW 16   24 10 22 13 20 24 14 *31 127
18  POL 180767 Rafał Szubert 15 ŻMKS-POZNAŃ 17   12 15 11 25 26 *33 11 29 129
19  LTU 182613 Vakaris Paulavicius 19 BANGPUTYS   *26 24 26 12 18 11 18 21 130
20  POL 204763 Przemysław Okoński 14 UKS FIR WARSZAWA 18   23 22 17 *28 25 20 13 14 134
21  POL 190544 Alan Kocieda 13 MKŻ ARKA GDYNIA 19   13 20 16 31 *35 27 25 3 135
22  POL 188824 Goetz Dawid 14 AZS POZNAŃ 20   25 13 18 19 *33 26 24 20 145
23  POL 184592 Jakub Ławicki 15 MKŻ ARKA GDYNIA 21   21 18 24 26 *28 25 23 10 147
24  POL 180716 Michał Krawczyk 16 AZS UWM OLSZTYN 2 38 *40 23 10 7 10 28 33 149
25  POL 180738 Roch Osiński 15 MKZ ARKA GDYNIA 22   31 23 20 *32 16 19 26 15 150
26  POL 186832 Tomasz Trajnowicz 14 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 23   20 4 13 29 *dnc dnc 19 27 162
27  POL 197723 Paweł Ortmann 15  KS AZS AWFIS GDAŃSK 24   18 26 *bfd 20 15 16 27 41 163
28  POL 183484 Mikołaj Grzybowski 14 UKS FIR WARSZAWA 25   30 *dsq 19 22 22 31 22 30 176
29  POL 160419 Igor Labocha 15 TS KUŹNIA RYBNIK 26   39 28 29 16 23 21 *40 23 179
30  POL 188234 Jakub Kazukiewicz 15 MBSW/UKZR 27   15 38 30 23 29 29 *39 22 186
31  POL 155036 Miłosz Gabryszewski 14 UKS ŻEGLARZ WROCŁAW 28   14 25 35 37 *39 36 36 6 189
32  POL 188550 Filip Kapała 13 MKŻ ARKA GDYNIA 29   22 31 *34 33 30 22 29 28 195
33  POL 186229 Patryk Karczewski 14  KS AZS AWFIS GDAŃSK 30   41 33 36 7 14 *ufd 33 35 199
34  POL 159482 Jedrzej Marciniak 13 JKW POZNAN 31   32 30 *bfd 40 31 23 38 18 212
35  POL 166279 Iwo Filipowicz 14 MKŻ ARKA GDYNIA 32   *37 32 28 30 27 32 32 34 215
36  POL 196964 Hubert Lipiński 15  TKŻ TORUŃ 33   36 *45 39 27 36 28 34 36 236
37  POL 165720 Tymoteusz Walicki 14 UKŻ 7 BIAŁYSTOK 34   *40 34 31 35 34 34 31 39 238
38  POL 166237 Jędrzej Kąsinowski 15 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 35   29 37 33 34 32 *dnc 37 37 239
39  POL 189084 Hubert Roszyk 12 ŻLKS POZNAŃ 36   *43 36 37 36 37 37 43 24 250
40  POL 186831 Hubert Maczyszyn 14 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 37   *44 29 38 38 41 38 30 44 258
41  POL 207586 Tomasz Kowalski 15  TKŻ TORUŃ 38   33 44 32 *dnc dnc dnc 35 32 276
42  POL 191839 Jan Lipowski 15 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 39   42 42 *bfd 39 38 35 41 40 277
43  POL 190905 Antoni Borkowski 14 AZS POZNAŃ 40   28 35 *bfd 41 40 39 dnc dnc 283
44  POL 160405 Bartłomiej Nowak 14 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 41   35 41 40 *dnc dnc dnc 42 42 300
45  POL 197949 Igor Haufa 14 ŻLKS POZNAŃ 42   34 46 41 *dnc dnc dnc 44 38 303
46  POL 16806 Oskar Maguda 15 OKŻ OLSZTYN 43   45 39 42 *dnc dnc dnc 46 43 315
47  POL 3 Franciszek Niesiobędzki 12 OKŻ OLSZTYN 44   46 43 43 *dnc dnc dnc 47 45 324
48  POL 16629 Mikołaj Warot 12 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 45   47 47 *dnc dnc dnc dnc 45 dnc 339
49  POL 191834 Dominik Konieczny 12 ŻMKS*POZNAŃ 46   *dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc 350

 

Klasa Laser 4.7 Puchar Arki 2017 Wyniki Kobiet

M-ce Nr na żaglu Imię i Nazwisko Wiek  Klub U16 U18 1 2 3 4 5 6 7 8 Razem
1  POL 20734 Julia Rogalska 15 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO 1   1 7 4 1 1 1 2 *8 17
2  POL 210221 Kinga Brzóska 15 MKŻ ARKA GDYNIA 2   *13 3 2 2 2 2 3 12 26
3  POL 205297 Natalia Kuczys 15 MKŻ ARKA GDYNIA 3   6 2 6 4 5 *8 5 1 29
4  LTU 195204 Deimante Jarmalaviciute 17 BANGPUTYS   1 *14 4 1 5 8 7 1 4 30
5  POL 197725 Weronika Folmer 18 KST ELEKTRYK GUDZIĄDZ     2 *12 9 9 6 5 4 9 44
6  POL 160707 Zofia Kotowska 19 ŻMKS-POZNAŃ     *15 9 11 3 3 3 7 10 46
7  POL 200984 Dominika Kęska 15 UKŻ WIKING TORUŃ 4   12 *ufd 5 6 4 6 8 7 48
8  POL 180742 Natalia Borusińska 15 UKS ZALEW KIELCE 5   7 *dnc 8 11 7 4 10 2 49
9  POL 186235 Agnieszka Grzesiak 21 AZS POZNAŃ     9 1 3 10 11 13 12 *15 59
10  POL 193787 Aleksandra Puzyna 18 ŻLKS POZNAŃ-KIEKRZ     11 5 7 15 13 *16 6 3 60
11  POL 185706 Julia Szymczak 14 MKS 6   3 *18 10 7 9 9 13 14 65
12  POL 194967 Hanna Dmochowska 13 MKŻ ARKA 7   4 6 14 21 *22 14 15 5 79
13  POL 180714 Ada Lewandowska 16  KS AZS AWFIS GDAŃSK   2 5 14 *20 8 10 10 14 19 80
14  LTU 210163 Viltė Karaliūtė 16 BANGPUTYS   3 *ufd 10 15 13 14 11 9 17 89
15  POL 186279 Paulina Rakowska 15 MKŻ ARKA 8   *ufd 8 12 20 17 15 19 6 97
16  POL 186836 Wiktoria Gubin 18 MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO     *20 15 13 12 16 12 11 18 97
17  POL 195782 Dominika Raszka 13 MKS DWÓJKA 9   10 17 18 14 12 18 20 *24 109
18  POL 201013 Nawojka Ślusarska 14 KŻ MEWA POZNAŃ 10   8 19 16 19 *21 19 18 16 115
19  POL 197719 Zuzanna Tarnawska 15 MKŻ ARKA GDYNIA 11   18 11 *23 18 19 17 21 13 117
20  POL 1825 Paulina Perkowska 17 UKŻ 7 BIAŁYSTOK   4 21 13 17 22 *23 21 17 11 122
21  POL 208738 Zuzanna Kaplita 15 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 12   17 16 22 17 18 *dnc 16 20 126
22  POL 191813 Amelia Buska 14 MKS DWÓJKA 13   16 24 19 16 15 20 23 *25 133
23  POL 8683 Natalia Ciszek 15 MKS DWÓJKA WARSZAWA 14   19 21 21 *dnc 20 23 22 23 149
24  POL 183119 Nikola Krzosek 14  KS AZS AWFIS GDAŃSK 15   22 20 24 23 24 22 25 *26 160
25  POL 168771 Aleksandra Kuczyńska 14 UKS BRYG WROCŁAW 16   23 22 26 *dnc 25 24 26 22 168
26  POL 2087381 Matylda Niżegorodcew 16 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW   5 24 25 27 24 *dnc dnc 24 21 173
27  POL 179119 Weronika Martynowska 17 OKŻ OLSZTYN   6 *ufd 23 25 dnc dnc dnc 27 27 186

 

Pozostałe regaty można odnaleźć, w Kalendarzu Regat 2017. Szczegóły dotyczące Regat planowanych przez Polskie Stowarzyszenie Klasy Laser, w podziale na odmiany klasy laser, czyli laser Standard, Laser Radial oraz Laser 4.7, odnajdziecie w kalendarzu na 2017, w podziale na grupy: "Kalendarz Regat W Grupach".

W kalendarzu klasy laser oznaczone zostały m.in. Współczynniki regat zaliczanych do Pucharu Polski Lasera 2017. Warto wiedzieć, że w tym roku zostały zmienione współczynniki, do rywalizacji klasy laser, w ramach PP, dodatkowo obowiązują zasady definiujące wlicznie regat to rankingu.

Przyjęto następujące założenia, w rozgrywkach Klasa Laser Puchar Polski 2017:

Mistrzowska kategoria – MP, OOM, Finał PP (150pkt). Liczy się impreza mistrzostwa w kategorii plus Finał Pucharu Polski Klasy Laser.
1 kategoria punktowa - impreza centralna (100pkt) (2 najlepsze z 3)
2 kategoria punktowa – impreza regionalna (50pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)
3 kategoria punktowa –impreza lokalna (25pkt) (możliwy jeden start wspólny K i M)

Przyjęto następujące założenia  dla zaliczania regat w rozgrywkach Klasa Laser Puchar Polski 2017:

Min 10 zawodników we flocie w klasie .