Klasa Laser Kai, Regaty Lasera, Kalendarz Lasera, Wyniki Regat Lasera, Zawodnicy lasera, Zawodniczki lasera
Menu

Klasa Laser Kai White Logo Min

Ocena użytkowników: 5 / 5

Rating StarRating StarRating StarRating StarRating Star
 

Wyniki Regat Klasy Laser Radial

"Mistrzostwa Polski  cz 1. - Gdańsk 30.08-01.09.2018"

 

Klasalaser Logo Pzz MinRozpoczęła się rozgrywka o Mistrzostwo Polski klasy laser radial. Regaty odbywają się, w Gdańsku (Górki Zachodnie). Po trzech dniach wyniki końcowe, przedstawiają się następująco:

Mistrzostwa Polski cz. 1 Klasa Laser Radial 2018 - Górki Zachodnie - Kobiety 

M-ce Grupa Kraj Nr Imię i Nazwisko Ur. Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Wynik
1 J-ka POL 215005 Wiktoria Gołębiowska 2000 MOS SSW Iława 1.0 1.0 1.0 3.0 1.0 1.0 (5.0) 8.0
2 J-ka POL 206825 Julia Rogalska 2002 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 5.0 2.0 (8.0) 4.0 3.0 2.0 1.0 17.0
3 J-ka POL 213849 Katarzyna Harc 2000 TS"Kuźnia"Rybnik 2.0 3.0 2.0 1.0 4.0 5.0 (8.0) 17.0
4 J-ka POL 207099 Magdalena Placzke 2001 UKS"Fir"Warszawa 3.0 5.0 3.0 9.0 2.0 7.0 (10.0) 29.0
5 J-ka POL 212962 Marcelina Korszon 2002 UKS"Fir"Warszawa 6.0 4.0 (10.0) 8.0 6.0 3.0 4.0 31.0
6 J-ka POL 200522 Agata Kalinowska 2001 UKS"Żeglarz"Wrocław 8.0 6.0 6.0 5.0 5.0 (9.0) 6.0 36.0
7 J-ka POL 196348 Oliwia Laskowska 2001 CHKŻ Chojnice 9.0 7.0 9.0 2.0 10.0 (14.0) 7.0 44.0
8 J-ka POL 200985 Natalia Kuczys 2002 MKŻ"Arka"Gdynia 4.0 13.0 7.0 14.0 (16.0) 4.0 3.0 45.0
9 J-ka POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MKŻ"Arka"Gdynia 7.0 10.0 11.0 6.0 8.0 (12.0) 11.0 53.0
10 J-ka POL 205646 Julia Tomaszewska 2000 OŚ AZS Poznań 11.0 9.0 12.0 12.0 7.0 8.0 (26.0) 59.0
11 J-ka POL 198206 Julia Szymczak 2003 MKS"Dwójka"Warszawa (17.0) 16.0 4.0 7.0 13.0 13.0 12.0 65.0
12 J-ka POL 211227 Kornelia Ulążka 2002 UKS"Fir"Warszawa 14.0 8.0 5.0 11.0 14.0 (23.0) 14.0 66.0
13 J-ka POL 194937 Aleksandra Jasińska 2001 UKS"Barnim"Goleniów 10.0 12.0 13.0 (30.0 UFD) 20.0 11.0 9.0 75.0
14   POL 195574 Anna Michalska 1999 PKM LOK Poznań 15.0 17.0 14.0 (30.0 UFD) 9.0 6.0 17.0 78.0
15 J-ka POL 212589 Amelia Buska 2003 MKS"Dwójka"Warszawa 13.0 11.0 15.0 (30.0 UFD) 11.0 19.0 19.0 88.0
16 J-ka POL 195786 Natalia Jabłońska 2001 MKŻ"Arka"Gdynia (22.0) 22.0 18.0 13.0 12.0 18.0 13.0 96.0
17 J-ka POL 194967 Hanna Dmochowska 2004 MKŻ"Arka"Gdynia 16.0 15.0 17.0 19.0 (21.0) 15.0 20.0 102.0
18 J-ka POL 210947 Dominika Raszka 2004 MKS"Dwójka"Warszawa 21.0 14.0 19.0 15.0 19.0 21.0 (24.0) 109.0
19 J-ka POL 1 Zuzanna Widomska 2003 TS"Kuźnia"Rybnik 24.0 24.0 (26.0) 21.0 26.0 16.0 2.0 113.0
20 J-ka POL 206817 Natalia Palikowska 2003 UKŻ"Wiking"Toruń 19.0 (27.0) 24.0 10.0 15.0 24.0 22.0 114.0
21 J-ka POL 184592 Zuzanna Tarnawska 2002 MKŻ"Arka"Gdynia (27.0) 19.0 20.0 18.0 22.0 22.0 18.0 119.0
22 J-ka POL 170199 Maria Prus-Głowacka 2004 OŚ AZS Poznań 18.0 23.0 16.0 23.0 23.0 17.0 (25.0) 120.0
23 J-ka POL 160735 Nawojka Ślusarska 2003 KŻ"Mewa"Poznań 20.0 21.0 22.0 24.0 27.0 10.0 (30.0 DNC) 124.0
24 J-ka POL 205651 Magdalena Smagowicz 2000 KS"Omega"Kraków 23.0 18.0 23.0 17.0 18.0 (27.0) 27.0 126.0
25 J-ka POL 207585 Agata Dróżyńska 2001 TKŻ Toruń 12.0 20.0 28.0 22.0 (30.0 DNC) 30.0 DNC 21.0 133.0
26 J-ka POL 3 Maria Hartel 2000 KW LOK"Garland"Gliwice (26.0) 26.0 25.0 25.0 24.0 20.0 15.0 135.0
27 J-ka POL 195309 Joanna Siewko 2000 UKS"Fir"Warszawa (29.0) 28.0 21.0 20.0 25.0 25.0 16.0 135.0
28 J-ka POL 201561 Anna Trędowska 2002 KŻ"Horn"Kraków 25.0 25.0 27.0 16.0 17.0 26.0 (30.0 DNC) 136.0
29 J-ka POL 186213 Aleksandra Kuczyńska 2003 UKS"Bryg"Wrocław 28.0 29.0 29.0 26.0 28.0 (30.0 DNC) 23.0 163.0

 

Mistrzostwa Polski cz. 1 Klasa Laser Radial 2018 - Górki Zachodnie - Mężczyźni Gold

M-ce Grupa Kraj Nr Imię i Nazwisko Ur. Klub Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 F1 F2 Wynik
1 Jr POL 209035 Tytus Butowski 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk 1.0 1.0 3.0 4.0 2.0 1.0 (29.0) 1.0 13.0
2   BN 0 Tadeusz Kubiak 1994 SEJK"Pogoń"Szczecin (5.0) 1.0 1.0 1.0 1.0 3.0 5.0 2.0 14.0
3   POL 209432 Jakub Rodziewicz 1998 SEJK"Pogoń"Szczecin 3.0 3.0 2.0 3.0 2.0 1.0 1.0 (7.0) 15.0
4   POL 195310 Marcin Rudawski 1981 MKS"Dwójka"Warszawa 4.0 2.0 3.0 2.0 3.0 2.0 (10.0) 6.0 22.0
5   POL 212638 Aleksander Arian 1992 UKS"Sailing Team"Rzeszów 5.0 2.0 4.0 9.0 1.0 4.0 9.0 (21.0) 34.0
6   POL 212212 Mateusz Hanke 1989 KS AZS AWFiS Gdańsk 2.0 7.0 6.0 5.0 8.0 2.0 (12.0) 10.0 40.0
7 Jr POL 212632 Jakub Marciniak 2001 JKW Poznań 9.0 4.0 11.0 5.0 4.0 4.0 (45.0 DNC) 9.0 46.0
8 Jr POL 207570 Piotr Malinowski 2001 MOS SSW Iława 8.0 4.0 6.0 14.0 6.0 5.0 4.0 (22.0) 47.0
9 Jr POL 182208 Kacper Błaszczyk 2000 TS"Kuźnia"Rybnik 8.0 8.0 5.0 1.0 4.0 11.0 (22.0) 12.0 49.0
10 Jr POL 211258 Maciej Jarosz 2002 SYC"Zefir-Drakkar"Poraj (20.0) 14.0 1.0 2.0 3.0 6.0 13.0 18.0 57.0
11   POL 191842 Stanisław Klimaszewski 1992 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 1.0 3.0 2.0 7.0 (45.0 DNC) 5.0 27.0 16.0 61.0
12   POL 189549 Jakub Kaniszewski 1989 KS AZS AWFiS Gdańsk 2.0 11.0 (32.0) 15.0 14.0 8.0 3.0 13.0 66.0
13 Jr POL 204557 Konstanty Sawicki 2002 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 19.0 5.0 7.0 3.0 5.0 7.0 (39.0) 31.0 77.0
14 Jr POL 207586 Cezary Miłkowski 2000 TKŻ Toruń (28.0) 11.0 15.0 14.0 10.0 15.0 17.0 3.0 85.0
15 Jr POL 210947 Przemyslaw Machowski 2003 MKS"Dwójka"Warszawa 4.0 17.0 9.0 6.0 16.0 9.0 24.0 (45.0 UFD) 85.0
16 Jr POL 189349 Piotr Masztalerz 2001 TKŻ Toruń 29.0 6.0 20.0 10.0 5.0 7.0 8.0 (45.0 UFD) 85.0
17 Jr POL 204341 Igor Kuczys 2003 MKŻ"Arka"Gdynia 6.0 9.0 8.0 9.0 14.0 25.0 16.0 (45.0 UFD) 87.0
18 Jr POL 212721 Filip Rajchert 2003 MKS"Dwójka"Warszawa (24.0) 20.0 12.0 11.0 7.0 15.0 7.0 17.0 89.0
19 Jr POL 20709 Kacper Stanislawski 2000 YKP Gdynia 10.0 5.0 7.0 4.0 (45.0 UFD) 6.0 15.0 45.0 DNC 92.0
20 Jr POL 151121 Michał Krasodomski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 13.0 29.0 8.0 6.0 7.0 (45.0 DNC) 2.0 28.0 93.0
21 Jr POL 168053 Maksymilian Burdziej 2003 UKS"Barnim"Goleniów 13.0 12.0 17.0 12.0 17.0 11.0 (37.0) 14.0 96.0
22 Jr POL 214224 Tomasz Trajnowicz 2003 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 3.0 15.0 16.0 26.0 26.0 (29.0) 6.0 5.0 97.0
23 Jr POL 209036 Maksymilian Cymerman 2002 UKS"Barnim"Goleniów 23.0 12.0 11.0 23.0 11.0 13.0 (32.0) 4.0 97.0
24 Jr POL 195317 Tomasz Misiak 2001 JKW Poznań 9.0 7.0 9.0 12.0 9.0 22.0 (31.0) 29.0 97.0
25 Jr RUS 209107 Daniil Fenko 2001 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 11.0 13.0 14.0 13.0 10.0 18.0 18.0 (20.0) 97.0
26 Jr POL 212649 Filip Miłoszewski 2003 UKS"Barnim"Goleniów 15.0 19.0 (25.0) 21.0 22.0 3.0 14.0 8.0 102.0
27 Jr POL 201105 Bartłomiej Mierzwa 2003 TS"Kuźnia"Rybnik 15.0 (28.0) 14.0 17.0 8.0 8.0 19.0 24.0 105.0
28 Jr POL 214221 Mateusz Siedlecki 2002 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 16.0 9.0 18.0 11.0 17.0 17.0 25.0 (45.0 UFD) 113.0
29   POL 166705 Marcin Kozubowicz 1997 TS"Kuźnia"Rybnik 21.0 16.0 10.0 13.0 15.0 12.0 26.0 (45.0 UFD) 113.0
30   POL 2 Maciej Sapiejka 1995 SEJK"Pogoń"Szczecin 14.0 (24.0) 4.0 18.0 20.0 24.0 23.0 11.0 114.0
31   POL 205152 Wojciech Kamiński 1998 JKW Poznań 16.0 10.0 13.0 18.0 (45.0 DSQ) 14.0 20.0 30.0 121.0
32   POL 191832 Wojciech Kotowski 1999 ŻMKS Poznań 18.0 (23.0) 19.0 19.0 18.0 20.0 11.0 23.0 128.0
33   POL 21094 Michał Maciaszczyk 1997 KS CŻ Szczecin (45.0 BFD) 22.0 10.0 10.0 12.0 16.0 35.0 26.0 131.0
34 Jr POL 201122 Jakub Cymerman 2000 UKS"Barnim"Goleniów 22.0 16.0 19.0 16.0 21.0 16.0 21.0 (45.0 UFD) 131.0
35 Jr POL 204763 Przemyslaw Okoński 2003 UKS"Fir"Warszawa 11.0 20.0 25.0 28.0 19.0 17.0 (40.0) 19.0 139.0
36 Jr POL 178115 Wojciech Antoniak 2002 UKS"Barnim"Goleniów 6.0 28.0 23.0 27.0 RDG 23.0 19.0 (38.0) 15.0 141.0
37 Jr EST 206437 Dominik Śliwiński 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 7.0 27.0 (45.0 DSQ) 8.0 28.0 19.0 28.0 25.0 142.0
38 Jr POL 210946 Mateusz Szymczak 2001 KS CŻ Szczecin 10.0 22.0 31.0 16.0 21.0 18.0 (36.0) 27.0 145.0
39   POL 211313 Dominik Buksak 1992 KS AZS AWFiS Gdańsk (45.0 UFD) 10.0 21.0 8.0 6.0 13.0 45.0 DNC 45.0 DNC 148.0
40 Jr POL 173475 David Gdaniec 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk 29.0 23.0 16.0 21.0 13.0 12.0 (34.0) 34.0 148.0
41 Jr POL 186235 Wiktor Grocholewski 2002 OŚ AZS Poznań 21.0 13.0 21.0 15.0 31.0 21.0 30.0 (33.0) 152.0
42 Jr POL 188824 David Goetz 2003 OŚ AZS Poznań 22.0 17.0 22.0 17.0 19.0 24.0 (33.0) 32.0 153.0
43   POL 1160406 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS"Fir"Warszawa 18.0 37.0 28.0 25.0 12.0 10.0 (41.0) 35.0 165.0
44 Jr POL 211107 Mikolaj Silny 2002 SEJK"Pogoń"Szczecin 7.0 6.0 12.0 7.0 (45.0 DNC) 45.0 DNC 45.0 DNC 45.0 DNC 167.0

 

Mistrzostwa Polski cz. 1 Klasa Laser Radial 2018 - Górki Zachodnie - Mężczyźni Silver

M-ce Grupa Kraj Nr Imię i Nazwisko Ur. Klub Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 F1 Wynik
1 Jr POL 169707 Kacper Jaskuła 2003 ŻMKS Poznań 26.0 18.0 15.0 23.0 (29.0) 21.0 6.0 109.0
2 Jr POL 194897 Mateusz Grzempa 2002 CHKŻ Chojnice 17.0 14.0 13.0 (45.0 DSQ) 23.0 45.0 UFD 1.0 113.0
3 Jr POL 204342 Maciej Jachymski 2001 TS"Kuźnia"Rybnik 19.0 (29.0) 23.0 20.0 15.0 20.0 17.0 114.0
4 Jr POL 95786 Jakub Wiedeheft 2003 MKŻ"Arka"Gdynia (45.0 UFD) 26.0 17.0 22.0 27.0 27.0 2.0 121.0
5 Jr POL 180729 Jakub Ławicki 2002 MKŻ"Arka"Gdynia 14.0 30.0 (33.0) 32.0 24.0 22.0 8.0 130.0
6 Jr POL 167681 Kacper Żywiczka 2003 CHKŻ Chojnice (35.0) 21.0 24.0 25.0 13.0 28.0 21.0 132.0
7 Jr POL 7 Kacper Fabian 2002 MKS"Szkuner"Myślibórz 23.0 15.0 18.0 22.0 32.0 23.0 (45.0 DNC) 133.0
8 Jr POL 210943 Jędrzej Bering 2001 KS CŻ Szczecin 25.0 (35.0) 29.0 24.0 18.0 27.0 12.0 135.0
9 Jr POL 11 Patryk Karczewski 2003 KS AZS AWFiS Gdańsk 33.0 25.0 28.0 30.0 9.0 14.0 (38.0) 139.0
10 Jr POL 215004 Antoni Borkowski 2003 OŚ AZS Poznań 17.0 31.0 29.0 31.0 (35.0) 33.0 5.0 146.0
11   POL 200987 Szymon Pawlik 1998 KS CŻ Szczecin 27.0 21.0 27.0 (45.0 UFD) 20.0 10.0 45.0 DNC 150.0
12 Jr POL 190984 Karol Zienkiewicz 2000 UKŻ 7 Białystok 31.0 (32.0) 32.0 20.0 16.0 23.0 29.0 151.0
13 Jr POL 20 Maurycy Robakowski 2001 ŻLKS Poznań 24.0 (36.0) 31.0 31.0 36.0 9.0 22.0 153.0
14 Jr POL 204343 Hubert Polaczyk 2001 KŻ"Mewa"Poznań (45.0 UFD) 8.0 5.0 45.0 UFD 11.0 45.0 DNC 45.0 DNC 159.0
15 Jr POL 165720 Przemysław Baranowski 2001 UKŻ 7 Białystok 12.0 30.0 38.0 32.0 31.0 (45.0 UFD) 16.0 159.0
16 Jr CAN 212631 Stanisław Konarzewski 2004 KS AZS AWFiS Gdańsk (36.0) 31.0 26.0 28.0 34.0 26.0 14.0 159.0
17   POL 194842 Mateusz Leszko 1986 RKS"Lasery"Zegrze (33.0) 19.0 30.0 29.0 24.0 25.0 32.0 159.0
18 Jr POL 19771 Piotr Dorywała 2001 UKS"Żeglarz"Wrocław 20.0 (37.0) 24.0 30.0 32.0 31.0 26.0 163.0
19   POL 199296 Krystian Nawrat 1961 KW LOK"Garland"Gliwice 32.0 (39.0) 35.0 27.0 29.0 26.0 15.0 164.0
20 Jr POL 190544 Alan Kocięda 2004 MKŻ"Arka"Gdynia 27.0 27.0 27.0 (42.0) 41.0 39.0 4.0 165.0
21 Jr POL 183119 Filip Kapała 2004 MKŻ"Arka"Gdynia 32.0 33.0 (40.0) 26.0 25.0 33.0 19.0 168.0
22 Jr POL 2043431 Gerard Polaczyk 2003 KŻ"Mewa"Poznań 12.0 25.0 22.0 (45.0 UFD) 35.0 30.0 45.0 DNC 169.0
23   POL 8 Karol Dobrowolski 1999 UKS"Fir"Warszawa (45.0 DNC) 18.0 20.0 19.0 22.0 45.0 DSQ 45.0 DNC 169.0
24 Jr POL 20681 Piotr Śledziński 2001 UKŻ"Wiking"Toruń 30.0 26.0 (37.0) 29.0 33.0 31.0 20.0 169.0
25   POL 172347 Michał Szymaszek 1995 UKS Pogoria 37.0 38.0 33.0 (45.0 UFD) 26.0 34.0 9.0 177.0
26 Jr POL 184591 Maciej Karsznia 2003 MKŻ"Arka"Gdynia 34.0 32.0 30.0 (40.0) 34.0 32.0 18.0 180.0
27 Jr POL 203117 Bartosz Guz 2001 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko (38.0) 33.0 26.0 33.0 33.0 32.0 24.0 181.0
28 Jr POL 160406 Maciej Berkau 2002 PKM LOK Poznań 36.0 24.0 (39.0) 34.0 27.0 36.0 25.0 182.0
29 Jr POL 203114 Hubert Maczyszyn 2003 MBSW/UKŻR"Niegocin"Giżycko 31.0 39.0 34.0 37.0 39.0 (45.0 RET) 11.0 191.0
30 Jr POL 15503 Łukasz Czerwiec 2000 UKS"Żeglarz"Wrocław 26.0 40.0 38.0 36.0 38.0 (45.0 DNC) 13.0 191.0
31 Jr POL 200522 Michal Paciorek 2004 KS"Spójnia"Warszawa 28.0 36.0 41.0 39.0 41.0 (45.0 DNC) 7.0 192.0
32 Jr POL 186233 Paweł Ortmann 2002 KS AZS AWFiS Gdańsk (40.0) 38.0 34.0 33.0 25.0 30.0 33.0 193.0
33 Jr POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 KS"Spójnia"Warszawa 34.0 43.0 44.0 38.0 39.0 (45.0 DNC) 3.0 201.0
34 Jr POL 192682 Karol Eriksson 2004 MKŻ"Arka"Gdynia (42.0) 41.0 41.0 24.0 40.0 29.0 28.0 203.0
35 Jr POL 201940 Wiktor Kreft 2001 KŻ"Horn"Kraków (39.0) 34.0 35.0 45.0 DNE 30.0 28.0 31.0 203.0
36 Jr POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UKŻ 7 Białystok 25.0 34.0 40.0 37.0 (45.0 RET) 39.0 30.0 205.0
37 Jr POL 212202 Kajetan Gliniecki 2002 UKS"Fir"Warszawa (39.0) 35.0 36.0 35.0 28.0 35.0 36.0 205.0
38 Jr POL 19494 Adam Słodownik 2004 KS"Spójnia"Warszawa 38.0 41.0 (42.0) 35.0 37.0 34.0 23.0 208.0
39 Jr POL 195304 Stefan Marciniak 2003 OŚ AZS Poznań 37.0 44.0 43.0 39.0 (45.0 DNC) 38.0 10.0 211.0
40 Jr POL 211312 Filip Handerek 2001 UKS Pogoria 35.0 (40.0) 39.0 38.0 36.0 35.0 34.0 217.0
41 Jr POL 176641 Jakub Szymanowicz 2001 UKŻ"Błękitni"Grzybowo 30.0 (42.0) 37.0 40.0 37.0 36.0 39.0 219.0
42 Jr POL 174566 Mateusz Słowik 2002 KŻ"Horn"Kraków 41.0 (42.0) 42.0 36.0 30.0 37.0 35.0 221.0
43 Jr POL 19 Maciej Dziewit 2001 KS AZS AWFiS Gdańsk (45.0 RET) 43.0 36.0 34.0 38.0 38.0 37.0 226.0
44 Jr POL 19484 Jakub Piesiewicz 2005 KS AZS AWFiS Gdańsk (45.0 RET) 44.0 43.0 41.0 40.0 37.0 27.0 232.0
<<  Październik 2018  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
1516171819
22232425262728
293031    

Najbliższe Regaty

Klasa Laser - Podstawowe Informacje O Laserze

Artykuły opisujące podstawowe elementy, konieczne do żeglowania laserem

Klasa Laser - Elementy Kontroli Żagla

Artykuły opisujące podstawowe elementy pozwalające sterować laserem

Klasa Laser - Podstawowe Manewry

Artykuły opisujące podstawowe manewry pozwalające żeglować laserem

Klasa Laser - Manewry Laserem W Regatach

Artykuły opisujące konieczne manewry, wykonywane laserem podczas regat